Duchové a nechtění hosté, exorcismus

Uživatelský avatar
Prince_Rakeem
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 17:53
Kontaktovat uživatele:

Duchové a nechtění hosté, exorcismus

Příspěvekod Prince_Rakeem » ned, 20. črc 2008, 22:17

byl jsem 3 dny u kamaráda a jeden večer se stala hodně zvláštní věc. Ten kamarád má přítelkyni a ti mají dům. Bydlí tam sama z mamkou. Občas jsem zaslechl, že se tam dějí divné věci. (není to žádný starý dům, je nový, jen postaven a na starých základech) A toho večera jsme tak seděli kámošem u grilu, bylo něco kolem 3 hod večer. Když mu v tom zavolala přítelkyně, že se něco děje. Říkala mu, že se jí vzbudilo ze spaní jak na ní chytá nějaká chladná ruka a pak, že se zas po domě ochladilo a někdo tam jako kdyby chodil. Potom mu asi za 10-15min volala zase, že se balí a že má pro ni přijet. Že její mamka slyšela chraptění a šla se podívat a ona se sama škrtila až měla šrámy na krku a nevěděla o tom. Viděl jsem na vlastní oči, že je tam měla. (tak jsme pro ni přijeli, byla úplně vyděšená a mimo. Teď spí po kamarádkách a tak různě. Její mamka se tím nějak nezabývá, protože si lupne 3 prášky na spaní a jde spat.
Je to poprvé co jsem se z něčím takovým setkal. :eek: :eek: :eek:
Máte s tím někdo zkušenosti? nebo nápady jak se toho zbavit?
Doufám, že to nevadí, že jsem to hodil sem.
Nikdo nerozsvítí světlo,
aby je postavil do kouta nebo pod nádobu,
ale dá je na svícen, aby ti, kdo vcházejí, viděli.

Světlem tvého těla je oko. Je-li tvé oko čisté,
i celé tvé tělo má světlo. Je-li však tvé oko špatné,
i tvé tělo je ve tmě.

Hleď tedy, ať světlo v tobě není tmou!

Asanoth
Příspěvky: 83
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 20:05

Re: Duchové a nechtění hosté, exorcismus

Příspěvekod Asanoth » pon, 21. črc 2008, 09:22

psychiatr

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Duchové a nechtění hosté, exorcismus

Příspěvekod Brandis » pon, 21. črc 2008, 10:35

Asanoth: :lol: tak tohle mluvi za vse...nechapu jak neco takoveho muzes vubec rict, psychiatr by spoustu z nas tady na foru, ne -li vsechny prohlasil za blazny a netere by mozna i nasilim hospitalizovali :lol: sam sem se o tom presvedcil pri me navsteve psychiatra cca 3 tydny zpet...vubec nechapu jak clovek tak "dusevne na urovni" jako ty muze neco takovyho rict, ty si byl u psychiatra treba? Poradil jak se mas chovat v astralu kdyz potkas demona?Ne?no ani se nedivim, by te hned zavrel do polstrovany cely.

Princ Rakeem: nevim cim by to mohlo byt. Ma ta slecna nejake esotericke zkusenosti nebo ne? Mozna by se mohlo skryvat vysvetleni tady, treba potom lepe pochopi sledy udalosti. http://www.stinstromu.net/krize/mystika.pdf . Tuto knihu sem si nedavno precetl a docela souhlasim, je to o vztahu Mystik X Schyzofrenik, proc a jak a na co ;) mozna nakonec ta slecna prijde na to co se jevi vsem okolo jako schyzofrenie, muze byt schyzofrenie nastartovana jako zachrany mechanizmus tela a ta kniha ji pomuze si to objasnit a utridit si myslenkya ze schyzofrenie udelat mystiku ;) jiank nonkretni exorcisticky manual tam nenajdes 8-)
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: Duchové a nechtění hosté, exorcismus

Příspěvekod blaza » pon, 21. črc 2008, 11:04

Asanoth: asi takle...ja u psychiatra byl nedavno
-misto toho aby ten ''inteligent'' resil muj problem tak si pozval k sobe rodice me zavrel do naky mistnosti, kde mi dal asi 200 otazek
Sami dementni otazky typu:
Jak vas hodnoti zeny? Jste vybusny? Mate sklony k sebevrazde? :lol: Vyskytlo se v detstvi nasili a hadky mezi rodici? blablabla...
-pak si me pozval k sobe a chvalil svuj ustav jako ten nejucinejsi, kde s vynalozenim nulovych financnich prostredku dosahuji nejlepsich vysledku, potom kecal jak budou moje zaznamy za 10let skartovany a ptal se me na naky otazky...nakonec ztoho vyplynulo, ze von vlastne to ''reseni'' nema, to mam mit prej ja sam... :?: :D
-Ja sem mu rek ze kdybych se chtel zmenit tak se kdykoli zmenim (ted uz sem zase jako kdysi protoze sem chtel) a von rek rodicum: ,,NESPOLUPRACUJE a ja se SNAZIM.'' :mrgreen:
exorcismus:
-to teda koukam ja si furt asi myslel ze je to jenom ve filmech...(bylo 3 nebo 3:15? :D )
-RESENI: ted vazne...ja sam si ted prectu tu Brandisovo knizku abych prispel trochu vecne k vymítání ďábla :twisted:
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Duchové a nechtění hosté, exorcismus

Příspěvekod ATA » pon, 21. črc 2008, 11:16

Pokud to jedná takhle negativne tak by to možná nejakej ten exocismus chtělo ale v tom se nevyrnám chte to nekoho zkušenejšiho když se mi tu oběvovali nejky bytosti tak sem to řešil štitama naprogramoval sem generátor a po byte rozmistil velky křemeny popsany runama samordrejmne naprogramovany na ten učel.Když sem jednu videl ducha nebo co to bylo tak sem ho zahnal hulkou vzal sem hulku a presdstavil si explozi světla pres celej pokoj a pak užbyl klid (dodnes nevym co to bylo zač a jaky to melo umisly třeba i pozitivni ale mel sem naladu).Taky by šlo použit vykuřováni a svěcená voda a poprosit o pomoc .Pri exorcismu se použiva jeste nejky zařikáváni v latině.Vatikán nedavno vydal novou priručku na exorcismus .
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Prince_Rakeem
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 17:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Duchové a nechtění hosté, exorcismus

Příspěvekod Prince_Rakeem » pon, 21. črc 2008, 14:23

No, takze mam dalsi infformace. Jinak pro toho kdo se ptal, tak: Ne holka nema nic z takovym zkusenosti ani se nezabyva. Proste normalni mlada holka.
Vcera jsem se dozvedel, ze tam bydlela rodina udajne pred 70? rokama a mela maleho kluka, ktereho pak nasli mrtveho utopenyho v rybniku pod ledem. A jelikoz tam stal dum na stejnym miste uz pred 150 lety a vic. tak se tam mohlo odehravat cokoli.
Nikdo nerozsvítí světlo,
aby je postavil do kouta nebo pod nádobu,
ale dá je na svícen, aby ti, kdo vcházejí, viděli.

Světlem tvého těla je oko. Je-li tvé oko čisté,
i celé tvé tělo má světlo. Je-li však tvé oko špatné,
i tvé tělo je ve tmě.

Hleď tedy, ať světlo v tobě není tmou!

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Duchové a nechtění hosté, exorcismus

Příspěvekod Helias » pon, 21. črc 2008, 16:38

Já bych zkusil sehnat někoho v blízkosti , kdo o tom něco ví, udělat seanci a popovídat si s tím duchem. Zbloudilé duše lidí můžeme potkat často, většinou nechtějí ublížit, ale chtějí pomoct nalézt cestu. Teď je problém s píš vtom, jestli ten duch opravdu potřebuje pomoc nebo chce jen škodit. Já bych si s ním promluvil a zjistil, co chce. Další možnost je ho zkusit odvolat, ale to nevím, jestli půjde vzhledem k tomu, že ho nevyvolaly. Aspoň zkusit zahnat. Další možnost je jej ignorovat, ale to není nejlepší nápad, protože skoro zabil své médium.
Carpe Diem

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: Duchové a nechtění hosté, exorcismus

Příspěvekod Tidus » pon, 21. črc 2008, 17:28

Prince_Rakeem: Jeden muj kamos se zna s clovekem, kterej takovy domy cistil (moh bych ti nejspise i sehnat cislo, je z Vrchlabi) a nekolik takovych domu skutecne vycistil. Vykladal mi karty a musim rict, ze kdyz s nim clovek mluvi, tak vubec nevahas, jestli je to podvodnik. Napriklad nejspis trochu cte myslenky. Ty nad necem premyslis a on o tom zacne mluvit. Neco ti rika a tebe to nezajima, tak skonci atd... Veci, ktery mi vylozil se neustale dejou a od zacatku o me vedel uplne vsechno (i veci, ktery jsem nerekl absolutne nikomu).

Ten muj kamos byl jednou u toho chlapka sam v nejakym pokoji. Neco tam v noci delal a slysel vrzani schodu. Pak slysel bouchnuti dverma a vrzani na pude. Kdyz se chlapek vratil, tak se ho ptal, jestli neslysel vrzani schodu, zavreni dveri a vrzani na pude, ze pry to tam je obcas slyset, protoze tu chodi duch. Nesnazili se ho nijak vyhnat, protoze si tam proste chodil a vsem byl ukradenej. Nakonec zjistili, ze to byl myslim pradeda, ktery hledal prababicku. Jejich urny totiz byli nejak od sebe. Nakonec dali urny k sobe, a nekdo (ted nevim, kterej z nich to byl) spal na pude. V noci ho probudilo, jak mu nekdo stoji u postele a diva se na nej. Podle fotograie zjistili, ze to byl ten pradeda. (pravdepodobne se prisel rozloucit nebo podekovat).

Pak jsem mel taky osobni zkusenost s nejakou bytosti na lyzaku. Na starem foru jsem o tom parkrat psal. U me postele stavala nejaka bytost a taky se projevovala. Napriklad delala bordel s umyvadlem, snazila se nas vytahnout do astralu, vrzala podlaha a podobne. Dva kamosi ji dokonce primo videli. Vse delala ale velmi opatrne. Nakonec jsme zjistili, ze nas chtela varovat pred incidentem, ktery se stal na konci lyzaku.

Verim, ze pokud by ten duch dostal co potrebuje, tak by nemel buvod tu zustavat. Podle toho, co jsi ted ale napsal to mozna bude jen zloba smerovana na vsechny ale treba taky po necem konkretnim touzi. Pokud se tahle silne projevuje, tak by snim slo mozna mluvit i bez nejakeho nadani. Probihaji tam takove veci i ve dne? Pokud ne, muzes zkusit treba pohled do zrcadla, ktery na strankach popisuje Marlitan. Mozna by jsi ho tam mohl videt. Nebo si naprogramovat stit a sejit se s nim osobne ale to chce asi davku odvahy a viry. Pripadne mu nejak ukazat lasku.

Kdyz se to stalo uz tak davno, tak tam po tom asi jeste nekdo zil, taky se jim to stavalo? Jestli tam pak jeste 50 let zila rodinka a niceho si nevsimli, tak mu treba neco necim pripominate (nabytek, obleceni, vzhled,cinnosti,charakter.....).
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

Asanoth
Příspěvky: 83
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 20:05

Re: Duchové a nechtění hosté, exorcismus

Příspěvekod Asanoth » pon, 21. črc 2008, 18:32

Brandis: ja se nepovazuju ze bych byl nejak "dusevne na vysi", nebo co jsi to psal ;) Jinak bych rozhodne za vsim nehledal magii, astral, demony, duchy atd. To jsem delaval na zacatku, kdyz jsem se zabyval kinezema a podobnyma vecma, za vsim jsem hledal tyhle veci. Zcela nesmyslne ;) .
Mozna je to nejaky duch nebo neco takoveho, ale mozna je to vazne jenom nejaka psychicka porucha, a v tomto pripade psychiatr muze pomoct, preci jenom je to clovek, ktery ma medicinu, takze bych je zas tolk nezatracoval ;)
K te otazce: ne, u psychiatra jsem nikdy nebyl.

Uživatelský avatar
Prince_Rakeem
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 17:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Duchové a nechtění hosté, exorcismus

Příspěvekod Prince_Rakeem » pon, 21. črc 2008, 21:50

To Asanoth: jj jasne, presne chapu jak to myslis, ale tady nikdo neni zamerenej na nic, je to obyc. holka, ktera se nicim nezabyva a takovy veci "nezna" a nemocna psych. asi neni, protoze to by s ni museli byt dalsi 3 lidi :twisted:

A to, ze psych. jsou spatni, to si taky nemyslim, ja mam naproti kancelare psychiatricku a je uplne uzasna takova "prirodni zena" jde videt, ze je duchovne zalozena, atd.. takze zas bych neodsuzoval a nehazel bych vsechny do jednoho pytle. Vsichni nejsou, ze za nimi prijdes a oni "Klistýýýr a dva" :)

jinak klidne dal piste, budu vas kdyztak nadale informovat o prubehu situace a co jsem zjistil. Jestli to teda nekoho zajima :mrgreen:
Nikdo nerozsvítí světlo,
aby je postavil do kouta nebo pod nádobu,
ale dá je na svícen, aby ti, kdo vcházejí, viděli.

Světlem tvého těla je oko. Je-li tvé oko čisté,
i celé tvé tělo má světlo. Je-li však tvé oko špatné,
i tvé tělo je ve tmě.

Hleď tedy, ať světlo v tobě není tmou!

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Duchové a nechtění hosté, exorcismus

Příspěvekod saila » stř, 29. říj 2008, 22:47

ahoj chtela bych se jenom zeptat kdyz vite ze se kolem vas pohybuje v astralu nejaka bytost a chcete, opravdu si to moc prejete a touzite po tom aby se vam ukazala a pak se jednou v noci probudite koukate jak vam stoji u postele a pak zase usnete, da se nejak poznat jestli jste ji opravdu videli nebo jestli se vam to jenom zdalo?

nebo co byste doporucili nekomu kdo ma treba z toho ze uvidi, uciti ducha strach ale takovej strach ze kdyby ho videl opravdu tak by ho vezli asi do bohnic? ze by proste jeho vedomi nepobralo ze vidi mrtvyho cloveka....

taky jsem nekde cetla ze kdyz vidite ducha a jde smerem od okna ke dverim ze vam chce pomoct nebo vas pred necim chrani a kdyz jde naopak tak ze vam chce neco udelat... jak moc je to pravda nebo fake?
diky
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

SaLIk
Příspěvky: 1
Registrován: úte, 04. lis 2008, 01:42

Re: Duchové a nechtění hosté, exorcismus

Příspěvekod SaLIk » úte, 04. lis 2008, 01:44

byl jsem 3 dny u kamaráda a jeden večer se stala hodně zvláštní věc. Ten kamarád má přítelkyni a ti mají dům. Bydlí tam sama z mamkou. Občas jsem zaslechl, že se tam dějí divné věci. (není to žádný starý dům, je nový, jen postaven a na starých základech) A toho večera jsme tak seděli kámošem u grilu, bylo něco kolem 3 hod večer. Když mu v tom zavolala přítelkyně, že se něco děje. Říkala mu, že se jí vzbudilo ze spaní jak na ní chytá nějaká chladná ruka a pak, že se zas po domě ochladilo a někdo tam jako kdyby chodil. Potom mu asi za 10-15min volala zase, že se balí a že má pro ni přijet. Že její mamka slyšela chraptění a šla se podívat a ona se sama škrtila až měla šrámy na krku a nevěděla o tom. Viděl jsem na vlastní oči, že je tam měla. (tak jsme pro ni přijeli, byla úplně vyděšená a mimo. Teď spí po kamarádkách a tak různě. Její mamka se tím nějak nezabývá, protože si lupne 3 prášky na spaní a jde spat.
Je to poprvé co jsem se z něčím takovým setkal. :eek: :eek: :eek:
Máte s tím někdo zkušenosti? nebo nápady jak se toho zbavit?
Doufám, že to nevadí, že jsem to hodil sem.
navrhoval bych, aby se na ten dum prisel podivat nejaky knez

ANNO
Příspěvky: 92
Registrován: čtv, 19. čer 2008, 14:52

Re: Duchové a nechtění hosté, exorcismus

Příspěvekod ANNO » čtv, 05. úno 2009, 02:42

No vieš to maš tak každy psichiater je proti tomuto ale kebi to videi na vlastne oči potom bi pozerali :D


psychiatr
Je len na vás čomu budete veriť.

ANNO
Příspěvky: 92
Registrován: čtv, 19. čer 2008, 14:52

Re: Duchové a nechtění hosté, exorcismus

Příspěvekod ANNO » čtv, 05. úno 2009, 02:54

No hej podsatte
Astralne cestovanie = World
Demoni a cervy =Hackeri a ine virusi
v astrale sa neda dostat cez stenu niekedy = bug
experience = odstanenie bugu :D

dufam ze ste to pochopili ako vtip ..
Je len na vás čomu budete veriť.

Uživatelský avatar
misanek
Příspěvky: 87
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 18:06
Bydliště: Slezsko

Re: Duchové a nechtění hosté, exorcismus

Příspěvekod misanek » pát, 06. úno 2009, 20:47

Mozna by stacila modlitba, popripade to zkonzultovat s nejakym knezem...

Mimochodem nedavno jsem se dival a dokument o nejznamejsim novodobem pripadu posednuti... jsou kněží, kteri se na to primo specializuji...
Bylo tam receno ze nejdrive se dela zkusebni exorcizmus a teprve pak se vyhani...
Když se spojíme s tichem ve svém nitru, překročíme hranice své aktivní mysli a emocí a objevíme hloubku trvalého klidu a spokojenosti.

CLVestec
Příspěvky: 128
Registrován: stř, 29. říj 2008, 12:18

Re: Duchové a nechtění hosté, exorcismus

Příspěvekod CLVestec » úte, 10. úno 2009, 17:29

Nebo to můžou vyřešit vírou,že budou věřit že jsou silnější než ta duše co tam je. ;)
:D Iluze může být špatná, nebo taky dobrá? :D Nevím, nevadí, dám si rohlík se sýrem, nebo sýr s rohlíkem.... :)

IamI
Příspěvky: 145
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:31

Re: Duchové a nechtění hosté, exorcismus

Příspěvekod IamI » úte, 10. úno 2009, 22:22

Všichni se tu zaměřují na ten dům, ale to místo s tím přece nemusí vůbec souviset.
Bylo to pravděpodobně poprvé co se ta slečna s něčím takovým setkala, mohla to být náhoda nebo skoro cokoliv ..
Nicméně pokud zůstaneme u předpokladu, že to opravdu souvisí s tím místem - domem, doporučoval bych pozvat kněze, který by ho vysvětil, to by mělo pomoc. Kněz z blízkého okolí to rád udělá zadarmo.
Všechno je jinak ... ;-)
Knihovnička esoterní literatury

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Duchové a nechtění hosté, exorcismus

Příspěvekod saila » stř, 11. úno 2009, 08:46

Nebo jestli nedostala nejakej starej předmět ve kterým to mohlo bejt... U nas v baráku jednou skočila z balkónu na dvůr jedna ženská (měli jsme s mi sváry jeste za živa), no dobryho pul roku jsem se bála jit na dvůr s odpadkama, pak se mi porad srala do hlavy to jsem byla dost vyděšená fakt hnus... A jednou jsem se uz naštvala a rikam ji co po me chce, mlčela... Načež jsem ji rekla at odejde v pokoji a od ty doby o ni nevim...
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Rio

Re: Duchové a nechtění hosté, exorcismus

Příspěvekod Rio » pát, 27. úno 2009, 20:32

Pokud to jedná takhle negativne tak by to možná nejakej ten exocismus cht?lo ale v tom se nevyrnám chte to nekoho zkušenejšiho když se mi tu ob?vovali nejky bytosti tak sem to ?ešil štitama naprogramoval sem generátor a po byte rozmistil velky k?emeny popsany runama samordrejmne naprogramovany na ten u?el.Když sem jednu videl ducha nebo co to bylo tak sem ho zahnal hulkou vzal sem hulku a presdstavil si explozi sv?tla pres celej pokoj a pak užbyl klid (dodnes nevym co to bylo za? a jaky to melo umisly t?eba i pozitivni ale mel sem naladu).Taky by šlo použit vyku?ováni a sv?cená voda a poprosit o pomoc .Pri exorcismu se použiva jeste nejky za?ikáváni v latin?.Vatikán nedavno vydal novou priru?ku na exorcismus .
- dle mého si myslím, že ten duch moc pomoci nechce, když už takhle ?áste?n? ovládl to d?v?e. M?la by nad sebou zauvažovat a poslechnout si, že existuje i n?co jiného a za?ít se bránit. Ur?it? jsem pro tam poslat n?koho zkušeného, aby si s tou bytostí poradil.
Naposledy upravil(a) Rio dne pát, 21. srp 2009, 00:48, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Akyana
Příspěvky: 22
Registrován: čtv, 26. úno 2009, 00:49

Re: Duchové a nechtění hosté, exorcismus

Příspěvekod Akyana » pát, 27. úno 2009, 20:56

Existuje exorcista v Brně, možná by stálo za to ho kontaktovat a popsat mu situaci.
Je velmi přístupný a pracuje hodně s mladými lidmi.
Je to P. Pavel Havlát, OM z Vranova u Brna,
tady na tom čísle by se dal sehnat: 541 239 264
(je to tel. číslo té farnosti)


Zpět na „Obrana a příprava“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů