Dýchání

vvacek
Příspěvky: 35
Registrován: úte, 11. zář 2012, 20:21

Dýchání

Příspěvekod vvacek » stř, 21. lis 2012, 15:51

Zdravím,
Potřeboval bych poradit ohledně dýchání. Vždycky když se snažím o tranz, oobe, stimulaci čaker atd. tak mě ruší dýchání. Na začátku to třeba tak 2 minuty nevnímám, ale pak se mi najednou myšlenky zakutálí k dýchání a najednou to dýchání musím ovládat vědomě, což mi celé snažení zkazí... Nemáte nějakou radu jak předejít tomu, abych na dýchání myslel nebo když už na něj pomyslím, jak vyřešit, abych to nevnímal??

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Dýchání

Příspěvekod ATA » čtv, 22. lis 2012, 12:37

než proti tomu bojovat tak je lepši toho využit použi techniku na dychání do částí těla (hodi se i na čakry).Nebo se na dech soustred vedome to že ho budeš ridit až tak nevadi z vhdnou sugeci to bude tranz prohlubovat taky .Po čase to mysl nejspiš prestane bavita najde si něco jinyho.

Kde ten dech vnimaš noc , plice , pupek ?
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

vvacek
Příspěvky: 35
Registrován: úte, 11. zář 2012, 20:21

Re: Dýchání

Příspěvekod vvacek » čtv, 22. lis 2012, 15:25

No právě že mě ten dech ruší, nemužu se soustředit na prohloubení stavů, třeba když medituju, tak je pro mě lepší dech vůbec nevnímat,
Dýchám spíš do břicha,

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Dýchání

Příspěvekod ATA » čtv, 22. lis 2012, 20:58

Presuvej pozornostk nečemu jinymu ale bez to z klidem žadej odpor ten dech vnimat jen jak ho začneš vnimat tak presuneš pozornost jinam . Odpor by to jen posiloval taky na to moc nevzpominaj na začatku cvičeni
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!


Zpět na „Obrana a příprava“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů