Potrebujem pomoc a rady

Uživatelský avatar
Forte
Příspěvky: 1
Registrován: pát, 28. zář 2012, 22:16

Potrebujem pomoc a rady

Příspěvekod Forte » pát, 28. zář 2012, 22:30

Ahojte ..chcela by som sa dat poradit od viacerich... spytam sa takto: kto z vas ma skusenosti s AC? alebo kto z vas cestuje takto pravidelne? naozaj by som to chcela ja sama zazit,ba az sa tomu aj venovat,laka ma to neskutocne a chcem este povedat,nedavno som zacala s takym akoby "vnimanim tela" teda ze zatvorim oci,uvolnim sa, sustredim sa na dych,a na vsetko co sa v nom deje,v mysli si hovorim vsetko co vnimam (dych,tlkot srdca,zvuky okolo atd.) a vzdy ked otvorim oci tak si pozorne vsimam veci okolo,kazdem predmetu a vsetkemu co vidim dam vysoku podstatu... proste takto relaxujem :) robim to aj preto,lebo si myslim ze mi to dopomoze k tomu astralnemu cestovaniu uz len preto,ze sa budem sustredit len na to co treba..a tympadom lahsie vycistim mysel no ...a este by som chcela povedat aj to,ze som sa pokusala asi zo dvakrat naozaj o AC. Teda to myslim tak ze viackrat,ale dvakrat sa mi to takmer podarilo... no prvy pokus bol taky ze som to skusala aj s hudbou ktora k tomu udajne ma dopomoct..tak som to skusila..asi po 4 minutach (to som uz bola uvolnena) som si vsimla,ze moje oci (samozrejme zatvorene) sa velmi rychlo hybali. Kratko na to mi zacalo busit srdce,stale silnejsie a silnejsie az som sa zlakla a otvorila oci...skusala som to v ten den znova a znova a neslo...
Vcera som to skusala tiez..tentoraz bez hudby...v mysli som si hovorila ako sa uvolnujem,vsimala dych a tak. Zacala som citit v lavej ruke take mravcenie,to som sa zlakla a inhned to prestalo..no a potom dalsie bolo,znova mi silne zacalo busit srdce...to som rychlo zacala rozmyslat,ze uz chcem ist konecne von z tela,uz som bolo z toho zufala,proste to je neprijemne ked tak zacne bit srdce...potom som sa nejak pokusala skludnit a troska (iba troska) mi spomalilo srdce,no bilo rychlo aj tak...tak som otvorila oci,nevydrzala som to...to som sa potom cela triasla,uplne nervozna som bola z toho...proste ja sa toho bojim,toho busenia srdca,jezis ved to je take ako keby som mala dostat infarkt :D
Myslim ale,ze to busenie srdca uz bolo naznak toho,ze sa pomaly dostavam do tranzu..ale vibracie som ziadne nemala,pretoze som to radsej nechala tak..alebo to bolo vsetko len zo strachu?
Neviem,ja chcem zazit AC aj sa tomu venovat,vsetko ide v pohode,len ked mi proste zacne busit srdce tak sa mi mysel zrychli a zacnem byt z toho zufala,prestavam sa sustredit na to dolezite a uz to necham radsej tak..ako vidim moje ucenie k dosiahnutiu AC bude dost tazke a dlhsie bude trvat...ach,poradi mi niekto? :D :D

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 289
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: Potrebujem pomoc a rady

Příspěvekod nou » pát, 28. zář 2012, 23:05

to busenie srdca je normalne. to je proste adrenalin. treba skusat dalej ono to prejse ked si na tie stavy zvyknes. treba sa zastavit a preskumat ten stav zvyknut si nanho. je to vsetko nove a nezname.

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Potrebujem pomoc a rady

Příspěvekod Lama » pon, 08. říj 2012, 15:34

Buseni srdce jsem mel tak po prvnich 5 pokusech o AC pak to prestalo. Proste Klasika
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot


Zpět na „Obrana a příprava“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů