Sukuba

equilibrium
Příspěvky: 77
Registrován: sob, 16. led 2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Sukuba

Příspěvekod equilibrium » stř, 29. srp 2012, 16:02

Dobrý den všem,

při pročítání starších příspěvků na tomto fóru jsem narazil na zmínky o sukubách, které se údajně mohou zjevovat i v erotických LD. Může prosím někdo popsat, do jaké míry je takové setkání pravděpodobné, jak ji poznat, jak se bránit, jaké hrozí nebezpečí atp.?
So stand ich einst vor dir, dich anzuschauen,
Und sagte nichts. Was hätt´ ich sagen sollen?
Mein ganzes Wesen war in sich vollendet.

(J.W.Goethe, Sonett IX)

wasuzi
Příspěvky: 28
Registrován: ned, 17. srp 2008, 13:18

Re: Sukuba

Příspěvekod wasuzi » pát, 31. srp 2012, 19:14

Nebezpečí? :) Snad jen, že se Ti to začne až příliš líbit.:twisted: Nevěřím, že tyto entity - démoni, pokud skutečně existují nezávisle na stavu mysli a představách, mohou mít nad člověkem nějakou moc. Dotyčný by musel žít poměrně hodně mimo realitu, aby se nechal unést. V nejhorším by to byla chorobná posedlost po kontaktu s nimi, možná postupné vyčerpání, ale určitě nemají šanci nějak ovládnout duši člověka. Jak je poznat? Zbytečná otázka, pokud se ti zjeví bezpečně to poznáš sám. No a jak je přivolat třeba ve snu? Podívej přes vyhledávač a určitě něco najdeš i v češtině. Serióznější informace ale čekej spíše v angličtině. Někde jsem četl, že je možné je poznat po 1-2 týdenním odloučení a půstu + ještě a to je nejdůležitější: naprostá absence fyzické autoerotiky, naopak podporovat erotiku v představách. Celé mě to ale přijde jako příliš drastické, zdlouhavé a kostrbaté řešení.

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Sukuba

Příspěvekod Elen » sob, 10. kvě 2014, 12:12

Náhodou jsem narazila na toto téma a trochu se pousmívám. Wasuzi, zminuješ tu jak přilákat sukubu? No..mě to zaujalo, protože pravděpodobně oblast v sexu ve snovém světě....no začínám v tom být docela sběhlá:-) akorát teda netuším jestli existuje sukuba rodu mužského nebo v mém případě jde o nějaké duchovní entity. Každopádně jsem vyměnila svuj pozemský sexualní život za ten sexualní nadpozemský. Nebo spíš bych to nazvala, že se o mě v tomhle oboru stará vyšší moc. Co se týká návykovosti, to si jistě dokážete představit sami a přivolání opravdu funguje to co napsal Wasabi. Nebezpečí, možná tu nějaké je, ale uvědomuji si spíš nebezpečí formou toho, že me to trochu odtrhává od tohoto světa. Taky bych podotkla, že se nejedná vždy čistě o sex, ale figuruje tam i blízkost něčeho vyššího. Potom třeba jen pouhé objetí si člověk pamatuje několik měsíců, jako by to bylo včera:-) Jestli se jedná o démona, nemyslím. ale jak říkám, možná nejde o sukubu, ale o jinou bytost:-)

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Sukuba

Příspěvekod clario » ned, 11. kvě 2014, 17:56

Succubus (Incubus - mužská obdoba) je údajně démon živící se lidskou sexuální energií, který dokáže ze své oběti vyčerpat tolik energie, že ji zanechává nesmírně vyčerpanou či dokonce mrtvou, také se říká, že jakmile si vás nějaká vyhlédne, je hodně těžké se jí zbavit. S tímto fenoménem se dříve setkávali převážně mniši, takže se nabízí možnost, že se jejich potlačovaná sexualita projevila nějakou bujnější noční představivostí, což by bylo celkem logické. Nicméně pokud takové démonické bytosti skutečně existují, tak je snaha je přivolat neskutečně nerozumná. Také jsem si s touhle myšlenkou dříve pohrával :lol:. A pokud skutečné nejsou pak bych se o jejich přivolání také nesnažil. V takovém případě by to nebyla skutečná sukuba co by k vám přišlo ale jen vaše projekce, nicméně by jste si ji tak mohli vytvořit s mnoha nepěknými vlastnostmi, které se sukubám obecně přisuzují.

Pokud si chcete ve snech zařádit s opačným pohlavím, tak není nic jednoduššího :D. Stačí mít jen LD a pak už jen... však to už je jen na vaší fantazii. Mě stačí se na holku (většinou ne jednu) podívat a pomyslet na to co bych rád a už ochotně jde ;). Volat nějakou sukubu je každopádně zbytečné a kdo ví, možná i nebezpečné.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Sukuba

Příspěvekod Elen » ned, 11. kvě 2014, 20:30

Tak incubus to teda neni...asi:-) Protože energie mi spíš přibívá :-)

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Sukuba

Příspěvekod Jarda » pát, 01. srp 2014, 21:43

Podle knihy Brána k opravdovému zasvěcení si člověk, který má silnou představivost může vytvořit myšlenkový útvar dost silný na to, aby ožil svým vlastním životem. Tento útvar se živý hlavně pozorností a energií toho člověka. Myslím, že to tam je pod názvem "Eros stín".

Jinak dočetl jsem teď román "Anděl západního okna" od Meyrinka a napříč celým dílem vystupuje jedna entita jako succuba.
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

vlcok
Příspěvky: 63
Registrován: pát, 02. srp 2013, 10:07

Re: Sukuba

Příspěvekod vlcok » ned, 18. říj 2015, 15:04

Sukuby podobne ako iný démoni hladajú lahké dvere do ľudského podvedomia a načerpania sily. Ak u niekoho absentuje ukojenie sexualnej potreby tak sa to začne v ňom hromadiť a to je ľahký cieľ pre sucuby ktoré vás vašim uspokojením vysajú zo sily. Inak sukuby nie su pojímané ako nebezpečné ale nie je radno sa s nimi zahrávať veď zoberte si ostatný démoni tiež fungujú cez ľudské emócie ktoré sú im vstupná brána napr. strach , smútok atď. privolá vždy nejaku entitu hlavne po dlhšej dobe smútky sa ako keby neviete vrátiť do normálu kedže démon ktorý je na vás napojený znovu obnovuje vo vás smútok aby si ešte posal energiu , nepohrávajte sa zo sukubami ak to nerobíte v ochranom kruhu alebo z ochranými kameňmi , pečatami alebo obranou technikou.
Ak chcete vedieť ako rozmýšlam naučiť sa meditovať alebo nejaké moje "techniky" tak môžete sa pozrieť na www.magiaenergie.wbl.sk

ArMi
Příspěvky: 207
Registrován: pon, 22. úno 2016, 17:45

Re: Sukuba

Příspěvekod ArMi » sob, 27. úno 2016, 19:17

Podívejte se prosím na obrázek v příloze. Je to z knihy Jozefa Veselého - Magie. Podle vyprávění sukuba údajně k smrti uštvala jejího obdivovalele. Eros stín by asi nedokázal materializovat květiny.

A také si všiměte, že jí daroval křížek a sukuba ho vesele nosila. Takže kříž jako tvarový zářič je duchům šumafuk.
VeselyMagie350.gif


Zpět na „Obrana a příprava“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů