Demoni v AC

GeorgeLD
Příspěvky: 216
Registrován: ned, 01. čer 2008, 02:22

Re: Demoni v AC

Příspěvekod GeorgeLD » úte, 05. srp 2008, 19:25

Ja jsem byl sice mimo telo jen parkrat, ale jednou jsem se s demonem setkal. Kdyz jsem vyletel ven z tela, stal hned u me postele. Nevim jestli se mimo fyzicke telo omezuji ruzne strachy a city (nemel jsem zatim moznost to zjistit), to se muze vyjadrit Sunny, ale na to jak osklivy byl, jsem nepocitoval strach ani obavy, hrdinne jsem pristoupil k nemu a zeptal jsem se ho, co tady dela. Vubec neodpovedel a zacal se mnou delat to, ze jsem zacal rotovat vsemoznymi smery. Snazil jsem se tu rotaci vyrovnavat a zamerit se na nej a neco do nej bouchnout (coz byl tehda zpusob, jakym jsem to chtel vyresit), ale neslo to - nemohl jsem se na nej pri tom pohybu soustredit, takze jsem vletel zpet do tela a po nejake dobe jsem zase vyletel, uz tam nestal. Jeste musim podotknout, ze se celou dobu drze smal. To se stalo asi pred necelym rokem a ja ted vim, ze pristup, jakym jsem jednal a jakym jsem se chtel odstat ven z te situace, byl spatny a neucinny. Kdybych ho mel popsat, ikdyz si ted nevybavuju prilis detaily jeho tela, byla to bytost tak trochu do cerna, myslim ze mela dve ruce i nohy - nebo spise paraty, ale mela vsude po tele ruzne vyrostky a takove "ostny", velikost asi tak do meho pasu, oblicej mela nelidsky - proste mladence roku v casopise Divka by nevyhral :mrgreen:. No k tomu, jak bych to resil ted - mnohem jednoduseji. Reknu, jakou mam zkusenost s necim jinym. Na starem foru jsem vytvarel topic o tom, jak me ve snu neustale obtezovala nejaka bytost - rekl bych ze to byla obycejna larva - moje. Proste delala to, ze ve snu me vzdy najednou vstoupila do obrazu a ja videl jen jeji hlavu - ja jsem byl vzdycky paralyzovan a nemohl jsem nic delat, takze mi nezbyvalo nic jineho, nez se vzdy probudit - jednou jsem ji dokonce v polospanku videl, jak lezi vedle mne na posteli a diva se na me :D samozrejme byly tam pokusy neco s tim udelat, ruzne veci ala Hollywood - takze to nefungovalo :) jednou jsem mel LD. Chodil jsem v nejake vesnici a delal jsem to, ze jsem z tmy delal svetlo a naopak (mimochodem vytvorit zarive jasne osvetleni okoli neni jen tak - zato tma jde vytecne :) ). Bylo to tak, ze jsem tam pobihal a jen jsem vzdy zakricel: "Svetlo!", "Tma!". No a pak prisla zase ona a udelala opet ten svuj kousek: oblicej prede mnou, ja jsem paralyzovany a nemuzu nic delat. A ted se drzte - cela situace se vyresila automaticky tim, ze kdyz se tam objevila, proste jsem jednoduse zakrice "Catch!". Nejsem moc velky anglictinar, takze nevim proc jsem to vykrikl anglicky, ale proste se stalo to, ze paralyza se prorazila, najednou mi od pasu samy vyletely moje ruce a mocne ji uchopily. Potom nastalo to, ze se zacala jako kdyby elektrizovat a odkryl se zbytek jejiho tela - mela telo jako batole, coz mi prislo celkem legracni. Zmenilo se mi vnimani a postupne jsem prechazel do stavu probuzeni, uz kdyz jsem videl svuj pokoj, stale jsem ji drzel a videl jeji bezvladne telo. Potom jsem prestal citit svoje astralni ruce a presel jsem plne do nasi reality :) tim chci rict, ze hazet ohnive koule a delat podobne zbytecne komplikovane a neucinne veci nemusi byt vzdy idealni reseni :D

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 21:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Demoni v AC

Příspěvekod Sunny:-) » úte, 05. srp 2008, 21:01

Pěkné zážitky :D

Co se týče démonů, je to o každém člověku a jeho pojetí na věc.. Je rozdíl v rámci různých modelů, a přesto když se kombinují nejsou vůbec na škodu, protože člověk dostane vícero úhlů pohledu proti čemu vlastně stojí.

Cody: Tvoje názory jsou sice velice přínosné, ale neznáš zdejší lidi ani jejich jednotlivé "tradice a systémy".. (také různé terminologie atd) Neznáš čím se zabývají nebo nikoliv, jaké mají zkušenosti atd. A když nic z toho nevíš, trochu unáhlené říkat, že se zde s tím nikdo nesetkal. V rámci cesty, kterou sleduješ, si to můžeš maximálně myslet (u tebe se to může projevovat pouze tak či onak > jeden úhel pohledu), ale jestli to bude skutečně pravda (různé cesty, různé úhly pohledu atd), je věc jiná. :)
Svým životem a každým naším rozhodnutím si tvoříme svět okolo nás. Tvořme ho proto s úsměvem a se zářivými barvami v ruce skutečně takový, jaký chceme ve svém srdci. ;-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: Demoni v AC

Příspěvekod Tidus » pon, 25. srp 2008, 12:10

GeorgeLD: Jaky bylo to rotovani? Ja se pri svy prvni ceste zacal tocit kolem svy osi a vsechno bylo kolem bylo trochu rozmazany. Jeden kartar mi pak rikal, ze to byl nejaky vir a ze muzu byt rad, ze jsem se jeste vratil. Nemel jsem tam sice demona, ale nejakeho sebevraha nebo neco takoveho....
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

GeorgeLD
Příspěvky: 216
Registrován: ned, 01. čer 2008, 02:22

Re: Demoni v AC

Příspěvekod GeorgeLD » úte, 26. srp 2008, 17:05

Tidus: no ja jsem se netocil vylozene kolem svoji osy, byl jsem jako list a jednou jsem se tocil tak a pak zase tak, proste jsem rotovl do vsech moznych smeru. A ty veris tomu kartarovi?

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: Demoni v AC

Příspěvekod Tidus » úte, 26. srp 2008, 20:00

GeorgeLD: Docela jo. Z toho co mi rikal se mi z dal dost duveryhodnym. Uz jsem tu o nem hodne mluvil, takze se asi budu opakovat. Kdyz s nim mluvis, tak si vsimnes, ze reaguje podle toho jak ty myslis. Napriklad jsem nad necim premyslel a on o tom zacal mluvit..... Z toho co mi vylozil se postupne vsechno plni a od zacatku o me vedel vsechno (dokonce i jednu vec, kterou krome me nevedel absolutne nikdo). Takze mu verim....
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: Demoni v AC

Příspěvekod blaza » čtv, 28. srp 2008, 21:55

Myslim si ze George sem zanesl trochu praxe misto tun zvastu a teorii jak rek ATA
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

Dar
Příspěvky: 3
Registrován: úte, 12. říj 2010, 13:50

Re: Demoni v AC

Příspěvekod Dar » úte, 12. říj 2010, 14:19

Dobry den
Nechcem zakladat dalsi topic lebo problem je viac menej podobny.
Uz od mala pocitujem AC.Akonahle sa vecer pozabudnem a zacnem spat na chrbte >AC.Spavam iba na boku(uz aj takto ale sem tam mavam...) a na bruchu. Teda respektive ked som bol mladsi a zacitil som ze sa prepadam na posteli a tazko sa mi z toho budi tak som sa zobudil aj ked trosku vytraseny.
Teraz ked som starsi tak uz nemam problem s prepadavanim tj v pohode a viem co ma caka, ale skor mam problem v tom, ze akonahlhe sa dostanem do AC vzdy na mna nieco okamzite zautoci+sem tam este chvilu po AC potom ostane neaky odkaz v izbe(vcera mi vbehol xicht demona do plagatu....).Iba raz sa mi podarilo pobehat v AC po dome a pozret sa na seba spiaceho ale potom som sa prebudil bo to bolo len prvy krat a nechcel som to prehanat(a tiez som mal strach ze na mna zas zautoci nieco)...Neviete mi poradit co robit?
Ak by bolo treba dodam aj popis toho co ma napadalo....

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Demoni v AC

Příspěvekod Pete » úte, 12. říj 2010, 14:58

Urcite energeticke stity, na fore je dost jejich popis
Amulety pri spanku (silnejsi jsou ty vyrobene tebou, tak i tak je musis aktivovat)
Ale nejucinejsi asi bude nejaky ohen (nejlepsi je svicka v sklenici) slunce je nas buh v tomto vesmiru, odjakziva byly legendy ze upirum skodi slunce atd.. proste plamen (petrolejova lampa, svicka) chrani pred vsemi negativnimi bytostmi
Melo by pomoct byvat i casteji na slunci, na slunci se nam nase aura ma zotavovat a proto mame byt odolnejsi

Pravdepodobne to muze mit neco spolecneho s minulym zivotem (proto je u tebe spontalni AC, navic ti demoni "te muzou pronasledovat za neco z minuleho zivota") proto bych doporucil jednu metodu :
Voda má v sobě čisticí prvky. Chceme-li se očistit od různých fluidů, můžeme se posypat solí a
pak se omýt vodou. Sůl je znakem zemského prvku, voda psychického. Po koupeli si oblečme čisté
prádlo a oděv a přejděme do jiné místnosti. Případně můžeme změnit směr polohy postele.

Ukáže-li se, že myšlenkový útvar je jakoby připoután éterickou páskou či podobným způsobem
ke slunečnímu pletivu nebo k čelu, či jiné části těla, musíme si v představách vytvořit zbraň k přeseknutí
této pásky. Silnou a soustředěnou obrazotvorností si vytvoříme meč. Můžeme vyzvat Boha, aby
tomuto meči požehnal. Potom si stejným způsobem vytvoříme planoucí pochodeň a vzýváme sílu
ducha svatého. Nyní takto vytvořeným imaginárním mečem přetneme tuto pásku nebo paprsek, čímž
útvar odpojíme. Pahýl, který ještě zůstal, spálíme planoucí pochodní, až odpadne z těla.

Nejucinejsi budou asi ty svicky + nebat se, tim ze se bojis jim akorat davas energii, a presto nebyli schopni ti ublizit. Ukaz ze se nebojis (ale nesmi v tom byt agrese) nebo naopak je skusit prijmout s laskou ovsem to je tezsi. Muzes si taky poridit pochoden nebo mec, ty zasvetit (navodu najdes na foru hodne) mecem muzes delat magicky krugh kolem postele (symbol sily je mec) a taky pohrozit te bytosti, ovsem mec samotny ucinny nebude, musis do neho dat svou energii, az to ho tvori magickym. Pochodni popripade soli by se dala vycistit mistnost od negativni energie (zas vlozis svoji energii do pochodne, muzes pozadat i andely popr boha o pomoc a treba se projit po mistnosti a predstavovat si jak pochoden spali vsechno zle, osviti kazdy stin, a nic spatneho tam nezustane)

Hlavne plamen zlepsuje naladu a pomaha aure, tudiz se i podvedome lepe branime. Pomoct muzou i meditace zase jde o lepsi psychicky a fyzicky stav tudiz lepsi obrana, pokud podle navodu nahore se skusis bavit propojeni tebe s ostatnimi bytostmi, a jeste se budes branit, snazit se byt v psychicke pohode a vyhrozovat jim (hodne lidi v tomdle dela chybu ze nesmi pouzit agresi, agrese je jen skryty strach !) tak by to meli vzdat, a i kdyby ne, tak by ses naucil jim branit.

Taky muzes pouzit ruzne symboly (swastika, pentagram atd) ale tu to chce alespon znat jejich vyznam nabit je vlastni energii...
Deus est Homo

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Demoni v AC

Příspěvekod clario » úte, 12. říj 2010, 23:27

Ve většině případů mají takovéto události základ v nás samých, v naší psychice. Pokud jsme po psychické stránce nějak nestabilní tak jsme pro takovéto druhy entit o dost snazší kořistí než když jsme vyrovnaní a vesměs pozitivně myslící. Jedna ze základních pravd o podobných bytostech je ta, že se živí (jsou vytvářeny) naším strachem, každá bytost potřebuje ke své existenci na této úrovni energii a tyto bytosti si jí získávají násilnější formou. Získávají energii přímo z té naší ne moc pěkné emoce a někdy jí mohou odčerpávat přímo. U takovýchto entit je nejdůležitější je od té energie odříznout a prostě jim jí nedat. Když sem byl ještě prcek tak mě děda s oblibou vždycky něčím zlobil, mě to tenkrát samozřejmě štvalo a tak sem nadával a věčně říkal mamce ať toho děda nechá a její odpověď byla vždycky stejná "Tak si ho nevšímej a on toho nechá, když s toho nebude nic mít". Tady bych poradil v podstatě to samé. Snaž se nevěnovat tomu takovou pozornost a hlavně se snaž překonat ten strach a úzkost kterou v tobě mohou vyvolávat. Snaž se myslet za každé situace pozitivně a oni na tebe prostě nebudou moc. Chápu, že překonat ten strach může být někdy obtížně, ale je to celkem stěžejní věc. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že s tím positivním přístupem a s laskavějším pohledem na věci kolem sebe je všechno o mnoho snazší.
Tak či tak přeji hodně štěstí a úspěchů :) .
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Demoni v AC

Příspěvekod Pete » stř, 13. říj 2010, 01:22

clario.. rekl bych ze u 99% to bude jak popisujes.. ale tu pravdepodobne na neho budou napojeni z minulych zivotu a tim muzou ovlivnovat jeho pocity a proste se neubrani, nebo z neho tahat energii i kdyby se snazil byt v sebelepsi pohode.. teda naznacuje tomu vic veci (spontalni AC od mala, pronasledovani)

urcite skus ty svicky pri spanku a podle navodu preseknout vazby kolem tebe a ty zbytky snur spalit.. (podle toho navodu ktery je s diakritikou, resp skopirovany :D)

Pokud by ani to nepomohlo, tak bych doporucil nejakeho odbornika kdo se venuje i minulym zivotum (napriklad saman vysledovava vazby do minulosti) nebo ruzne lecitele kteri se venuji minulym zivotum (jinak je mozne ze by te toho zbavili jen docasne, napriklad ruzni astralni cestovatele si vysleduji do minulych zivotu az problem) forum.annwin.sk a pm RedHawk nebo WhiteWolfSix, samozrejme to nebude zadarmo, ale tidle dva maji opravdu obrovskou praxi, a urcite bych dal nejake penize a zasel k nim nez abych dal mene a zasel k nejakemu manikovi, ktery te toho zbavi docasne, nezbavi nebo se ti to jeste zhorsi a prachy v cudu
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 21:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Demoni v AC

Příspěvekod Sunny:-) » stř, 13. říj 2010, 02:41

Většinou se moc nezapojuji do debat ani je nesleduji, ale měl jsem teď myšlenku, tak jsem tady. :)
S tím co řekl Clario můžu víc než souhlasit, jádrem tvého problému je strach. Pokud cestuješ spontánně už delší čas a nyní na tebe stále něco útočí, je to jen a pouze díky tomu, že si to neustále nevědomě přitahuješ svým strachem. Měl by ses mu postavit čelem a vyřešit ho jednou pro vždy, tak říkajíc postavit se pevně na své vlastní nohy. Dokud se bojíš, přesně jak říkal clario, posiluješ jen to čeho se bojíš.. veškerá tvoje energie jde přímo tomu něčemu. Na druhou stranu když se rozhodneš nebát, ať už je to cokoliv jeho strašící metoda nezabrala, bonusová energie nikde a najednou splaskne, jak když luskneš prsty. Tyto entity se pouze přiživují na lidské energii a tak "straší" jak mohou, když vidí, že je k tomu snadná příležitost.

Základem je tedy rozhodně se nepoddávat strachu a tím posilovat to něco.. nýbrž zmobilizovat svojí energii klidně ve formě nějakého světla v tobě samém.. Je už potom na tobě jestli si to představíš jako zářící světlo z tebe samotného, které sálá na všechny strany.. nebo z něj můžeš okolo sebe utvořit i energetickou bublinu - štít .. skrze který nic neprojde a opět sálá na všechny strany a veškerá tma mizí. :)

Důležitá otázka v tom celém.. je "proč" jsi je nyní potkal, proč je natolik důležité, aby jsi nyní zahnal těch pár stínů a našel vnitřní sílu v sobě samém? Protože přesně o tom to celé je. To že jsou okolo tebe je jen něco jako výcvik, který tě má posílit a kompletně zocelit, abys nebyl vyděšený, ale naopak se uměl v astrálu (a nejen tam) o sebe postarat a měl "opravnění" cestovat mnohem mnohem dále a skutečně se učit pořádným věcem. Dokud máš v sobě strach, bylo by to riskantní pustit tě dál, protože každá tvoje myšlenka se může okamžitě zhmotnit.. a když by ses bál dál a dál.. no řekněme, že z ničeho by byla hned hora hloupostí k ničemu :lol:

Takže jádro je takové, že ti někdo nahoře chce říct, že je třeba, aby ses postavil všem svým strachům a naopak pevně a nechvějně našel svojí vnitřní sílu a z té vycházel. Dokud se budeš bát, budeš neustále přitahovat jen všechny malé trumbery okolo, protože vidí, že je zde někdo na koho stačí udělat bububu a hned jim pošle veškerou svojí energii. To vše bude ale jen do té doby, než se rozhodneš, že chceš skutečně změnu a že tě nemá kdo strašit ani vysávat a pořádně se postavíš na své nohy. Potom už je úplně jedno jak si to představíš.. záře v sobě.. štíty.. ale budeš mít v sobě pořádné světlo a potom už si stačí jen představit, jak vysíláš paprsek světla a vyšší energie tomu něčemu a uvidíš sám, jak začnou zdrhat jak když práskne bičem :lol:
V tobě samotném je veškerá síla, kterou potřebuješ, je neomezená a můžeš ji použít naplno. Musíš se ale pevně odhodlat stát sám za sebe a udělat v tom pořádek, přestat být ustrašeným, na kterého vždy někdo houkne a natankuje si kolik je libo.. ale stát se skutečně pevným a silným cestovatelem, který se o sebe dokáže postarat ať už bude kdekoliv. Uvidíš že jakmile naplno probudíš sílu ve svém nitru, nebudeš mít už nikdy problém. :)

Kdyby ses ale přesto rozhodl, že ještě nechceš být tolik silný a chtěl bys zůstat raději trochu zkrátka, vždy můžeš zavolat svého duchovního průvodce na pomoc. Jedná se o vyšší bytost, která tě zde má tak trochu na starosti, a která se ti snaží pomáhat v tvém vývoji a ochraňovat tě od všeho zlého a vždy ti přijde na pomoc. ..Proč se tedy děje toto? Protože jsi již připraven zvládnout zkoušku sám a posunout se dál, nechává tedy volně věci na tobě a sleduje co uděláš.. Najdeš svojí sílu a staneš se pevným? nebo raději opět zalezeš a budeš chtít být slabým? Volba je na tobě, každopádně ti realně nehrozí žádné nebezpečí. Tím největším nebezpečím totiž je a vždy byl, tvůj vlastní strach.
A proto je třeba se ho zbavit jednou pro vždy. Zatím tě jen vysával a omezoval. Postav se mu a bojuj s ním, chceš-li nalézt svoji sílu. Kdyby sis nakonec ještě nevěřil tolik, vždy můžeš zavolat na pomoc vyšší dobré bytosti, tak jako tak.. bude to krok kupředu od zůstávání pod taktovkou strachu.

Přeju ti proto ať nalezneš pořádnou sílu sám v sobě a vymeteš všechny strachy jednou pro vždy a nezapomeň, už jsi připravený. :)

Šťastnou Cestu a dobrý boj! ;)
Svým životem a každým naším rozhodnutím si tvoříme svět okolo nás. Tvořme ho proto s úsměvem a se zářivými barvami v ruce skutečně takový, jaký chceme ve svém srdci. ;-)
Obrázek

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Demoni v AC

Příspěvekod Pete » stř, 13. říj 2010, 18:38

Sunny myslim si ze by mu to dost mohlo pomoct, ale pokud je na neho napojeny z minulych zivotu (napriklad karmicka zalezitost) tak to nebude nejlehci, a i kdyby neslo o karmickou zalezitost ale proste je na neho pripoutan od minulych zivotu, tak si nemyslim ze to bude takove lehke
Deus est Homo

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Demoni v AC

Příspěvekod clario » stř, 13. říj 2010, 23:37

No myslím si, že oprostit se od strachu a obav je o dost těžší než si zapálit svíčku, sypat na sebe sůl a nebo kolem sebe mávat nějakým mečíkem. Původ těchto věcí pochází s psychické úrovně člověka (ať už je vytváří či přitahuje) a na tu ta svíčka či sůl vliv prakticky žádný nemá. Taková sůl sice dokáže některé entity odpuzovat, ale samotný problém díky němuž je člověk přitahuje absolutně vůbec neovlivní.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Demoni v AC

Příspěvekod Pete » čtv, 14. říj 2010, 14:30

Sak taky jsem nemyslel, ze se jich zbavi svickami.. psal jsem to pouze jako druh obrany (branit se svickou je lehci nez se zbavit jen tak strachu, nemluve o tom ze svicka ti muze dat dost casu na to aby sis vyresil strach)

Slo mi spis o jinou vec, energeticke propojeni bytosti.. neni nic neobvykleho, ze ruzne sekty (popr skupiny "cerne magie") si najdou nove reinkarnace lidi, a muzou jim hrozne ublizovat (ale jde jim hlavne o kradeni energie) a pokud tato bytost souvisi s minulym zivotem, tak pouhe zbaveni strachu nepomuze, sice mu muze prestat krast energii ale furt na neho bude napojena a vyckavat...
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Demoni v AC

Příspěvekod Jarda » čtv, 14. říj 2010, 14:55

Když už jsme u toho strachu. Emoce není možné změnit, protože je to výsledek toho, čím plníme svojí mysl. Emoci strachu neporazíme tím, že se jí budeme snažit klást jí odpor a změnit ji, jako takovou. Ale můžeme se jí zbavit tím, že pochopíme příčinu jejího vzniku.

Strach má smysl pouze ze sebezáchovných důvodů. Pokud člověku nehrozí úraz nebo smrt, nemá strach smysl. V tomto případě se jedná o tento strach, který má příčinu vzniku v neznámu, protože nevědomost může způsobit smrt a sebezáchovný program v podvědomí to ví. Takže je to strach z neznáma. Tohoto strachu se nejlépe zbavíme poznáním, což píše sunny.

Tý potvůrce jde o energii(jak už tu pár lidí napsalo). Je to asi jako kdyby jsi hrál stezku odvahy a byl tím kdo bude strašit. Pokud někoho viděsíš, udělá ti to radost, děláš to, protože se chceš cítit lépe. Ta potvůrka to má stejně. Při hraní ztezky odvahy je důležité správně zvolit strašící metody. Mezi to patří hlavně správná volba prostředí (zde AC) dále moment překvapení a taky děsivý vzhled/převlek. Pokud budeš chtít někoho vystrašit, vytváříš touhu a očekávní, čímž investuješ energii. Pokud se dotyčný nevyděsí jsi zklamán, protože se ti nenaplnilo očekávání a ochuzen o energii, protože jsi investoval, ale nic se nevrátilo.

Tou energií se myslí toto: http://multidenik.cz/clanky/355-energie ... ezite.html

V podstatě to dělá, protože chce aby si mohla ona sama myslet, že je někdo nebo chce aby jsme si to mysleli my. Je to její osvědčený způsob násilného získání energie. Energie je to co doopravdy chce. Všichni jí chtějí. Pokud jí dáš energii dobrovolně, dostane to co chce a nebude mít důvod používat násilných způsobů. Pod slovem energie by se dalo rozumět slovo láska, to co chce ta potvůrka je převlečená láska. Jeden citát říká: "Ty které je nejtěžší milovat to nejvíc potřebují." Pokud jí dáš lásku neobere tě to o energii, ale naopak. Stejně to funguje i v reálným životě.
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Dar
Příspěvky: 3
Registrován: úte, 12. říj 2010, 13:50

Re: Demoni v AC

Příspěvekod Dar » čtv, 14. říj 2010, 22:54

Dakujem vam vsetkym za rady.Cenim si ich.
Skusim este zapracovat na sebe predtim ako sa pustim do "boja" s timito "vecami".(ak mi to nevyjde tak skusim neakeho specialistu)
Citim sa vsak trosku zvlastne a preto by som vam rad polozil este neake otazky.
Co mam znamych, priatelov tak takmer nikto z nich sa s AC nestretol(teda okrem otca jedneho kamarata) a ked im napriklad rozpravam co sa mi deje po nociach uz od mala (narazam teraz na "nastup" ac alias pad s tazkym prebudzanim sa (ala chcem pohnut s mojimy rl rukami, ale ide to az po chvily) tak ma nevedia pochopit a nic take az na par zvlastnych zazitkov nezazily."
Normalnym ludom sa to spontanne nestava?
Ako sa rozpravate o takychto veciach s "nezasvetenimy" ludmi bez toho aby na vas pozerali ako na blazna co pozeral matrix?

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Demoni v AC

Příspěvekod clario » čtv, 14. říj 2010, 23:06

No ono se to stává spoustě lidem většina z nich to ale buď zapomene nebo to odsune s tím, že to byl jen nějaký zvláštní sen a nebo to prostě držej v sobě jen aby je ostatní neměli za blázna.

S normálními lidmi se o takovýchto věcech já osobně moc nebavím, možná je semtam jentak oťuknu s nějakou "stravitelnější" věcí jako jsou třeba LD a pokud vidím, že k tomu přistupuje s ne moc velkým nadšením tak se s ním o tom dál nebavím. Párkrát se mi ale už stalo, že sem se o tom takhle nakonec začal otevřeně bavit s někým u koho bych to třeba předtím ani nečekal. Uvidíš sám na člověku s kým se o tom začneš bavit zda je takovým věcem otevřený či nikoliv, doporučuji ale začít šikovně s něčím co ještě není pro lidi až tak nepřijatelně a pak tu konverzaci nechat postupně sklouznout trochu hloubš.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Dar
Příspěvky: 3
Registrován: úte, 12. říj 2010, 13:50

Re: Demoni v AC

Příspěvekod Dar » čtv, 14. říj 2010, 23:32

dik za radu.Aj ked ono ja som toho moc stravitelneho este nezazil:p snad v buducnosti
teraz asi niekoho pobavim...
A co zvierata a AC?Mam v izbe par jasterov.Nedaju sa vyuzit na obranu alebo etc?

Merkabah
Příspěvky: 38
Registrován: úte, 24. srp 2010, 15:19

Re: Demoni v AC

Příspěvekod Merkabah » ned, 24. říj 2010, 17:42

Dakujem vam vsetkym za rady.Cenim si ich.
Skusim este zapracovat na sebe predtim ako sa pustim do "boja" s timito "vecami".(ak mi to nevyjde tak skusim neakeho specialistu)
Citim sa vsak trosku zvlastne a preto by som vam rad polozil este neake otazky.
Co mam znamych, priatelov tak takmer nikto z nich sa s AC nestretol(teda okrem otca jedneho kamarata) a ked im napriklad rozpravam co sa mi deje po nociach uz od mala (narazam teraz na "nastup" ac alias pad s tazkym prebudzanim sa (ala chcem pohnut s mojimy rl rukami, ale ide to az po chvily) tak ma nevedia pochopit a nic take az na par zvlastnych zazitkov nezazily."
Normalnym ludom sa to spontanne nestava?
Ako sa rozpravate o takychto veciach s "nezasvetenimy" ludmi bez toho aby na vas pozerali ako na blazna co pozeral matrix?

Z toho si nic nedelej... moje rodina (az na nevlastniho dedu) je naprostej opak me... Ja jsem verici oni o bohu nechtej ani slyset... pro ne je to absolutni nic, co proste neexistuje a je to jen vymysl fanatiku a panbickaru. U nich je proste hlavni vzdelani a dobre placena prace... ale nemam jim to za zly... taky jsem byl takovej :D No a kdybych jim jeste rekl, ze po nocich vystupuju se svoji dusi ven z tela a nebo ze se probouzim v "jinych zivotech" , tak by me poslali do blazince :D Stejne tak moji pratele... tohle vsechno jde taky uplne mimo ne :) Takze ja osobne se nebavim o tehlech vecech s nikym... jen obcas neco postnu sem na forum... :)

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Demoni v AC

Příspěvekod Pete » ned, 24. říj 2010, 19:47

Na obranu ? Asi ne hele :D Zvirata maji sny, tudiz pravdepodobne maji i astralni telo. ALe jak bys je chtel proti jejich vuli vtahnout do astralu ? Napriklad kocky, nebo nekteri ptaci (myslim sovy) vidi astralni cestovatele, proto si carodejky porizovali kocky, ale branit se potom museli sami..

Pokud se takovym vecem nevenujes a nevis jak se ubranit vedome, tak by nejlepe mela poslouzit uz ta zminovana svicka.. ale neni problem precist par stran na internetu, a nabit svoji silou amulet nebo napr mec/hulku..


Merkabah: ja u takovych lidi nechapu, co z toho maji po zivote ? Nereknu pokud jsou to "pozitkari" tak alespon objevuji krasy "toho co buh stvoril" napriklad ruzne chute, ruzna zajimava mista poznavat atd, ale materialisty kterym jde hlavne o penize nechapu, protoze na konci zivota zjisti, ze si jich neuzili, ale co uz, je to jejich volba a nemame jim do toho co kecat :)

Ale jinak by ses divil kolik tvych kamaradu o takovych vecech muze mit zajem, a ani to netusis..
Deus est Homo


Zpět na „Obrana a příprava“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů