Konstrukce a testování možností sdílených světů

"Realita" ve stylu RPG zrcadlící psychiku uživatele
Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Konstrukce a testování možností sdílených světů

Příspěvekod ATA » úte, 17. lis 2015, 18:55

Test_1 napojit se na "energetickou adresu" v názvu místa a co nejlépe popsat jeho vlastnosti a obsah. Popis poslat na mail havranpetr1@gmail.com

První místo : MQ_Astral_testing_area_001

odpovědi:

Bafik
Oranžové skály. okolo poušť. u úpatí těchto skal se pohybují nějaké 3 bytosti. jedna z nich je AINI. Staví nějaké budovy.
já: zkus vnámat víc koncepty než senzorické vjemy
2 pokus :prázdný prostor a uprostřed visí 4d koule :-)

Maťo
Skúšal som odkaz, vnímal som nejaké pohoria, s nejakými hranicami ktoré neboli fyzické ale proste ako keby to prostredie malo stanovené územie alebo niečo také na energetickej báze , z môjho pohľadu celkom tvárne prostredie.
Po vizuálnej stránke som mal pocit ako keby sa projekcia dotvárala alebo renderovala priebežne podľa stráveného času v prostredí, Zrejme som nedostal okamžitý prístup k plným detailom prostredia ale ako keby sa mi to načítalo postupne.
Niekde uprostred hôr som vnímal aj nejaké jazero kde sa vírila voda ale tým si niesom tak celkom istý to bolo len dočasne.

Pali
ahoj Peťo,

Vnímal som nejakú oválnu miestnosť, alebo podlhovastú približne o veľkosti 3x4 alebo možno skôr 4x6.

Vchod bol z tej kratšej časti. Vnímal som po svojej ľavej strane pri stene kde som vošiel nejaký kvetináč s niečím čo šlo rovno hore - pripadalo mi to ako také tie dlhé rovné listy nejakej izbovej kvetiny, ktorú poznám.
Skúmal som pozdĺž stien a v pravom zadnom rohu od vchodu som vnímal niečo na stene. Povedal by som že to mohla byť polica, ale neviem to s istotou.

Potom som skúšal z čistej mysle skúmať ako vyzerá miestnosť - jej pôdorys. Ukázala sa mi korytnačka. Najskôr som nechápal, ale potom som si uvedomil že má na pancieri šachovnicový vzor a je oválna.

Potom som ešte raz skúšal a nič nechodilo. Neksôr som vnímal bumerang, ale neviem ako tam zapadal. Nejako sa mi viazal k tomu bodu 2, kde som predtým videl tú poličku.

Následne som ešte videl spontánne taký biely valec z ktorého vystupovala nejaká rovná vec - to mi pripadalo dosť podobné tej kvetine, ktorú som vnímal na začiatku.

Potom som sa rozhodol skúmať ešte čo je na podlahe. Skúšal som rôzne materiály a na všetko som mal NIE. Niečo zaujímavé sa stalo pri linoleu, ale tam sa to ustálilo nakoniec tiež na nie. Potom som skúšal či je podľaha z plastu a bolo tam nie s nejakým dodatkom - vtedy mi došlo že je "umelá". Takže asi to bola poznámka na tvoj konštrukt, ktorý vnímam ako umelý a podlaha bola prázdna.

1. = "kvetina" a niekde tam bol aj vchod na pravo od nej
2. = polica/bumerang/vešiak?

já: zkus vnámat víc koncepty než senzorické vjemy
pokus2: OK, tak koncepty:
1. biele svetlo - priradil som si to k nejakej lampe a došlo mi že tá vec pri vchode mi pripadala trochu ako obrátená lampa. Kde je svetlo dolu a stojan hore :)

2. Druhý koncept som nevedel interpretovať nijako užitočne. Zdalo sa mi že je tam nejaký zvuk - akoby stroja alebo niečoho drsného, čo sa pohybuje/šúcha. Znelo to ale príliš pravidelne - tento zvuk mi prišiel po tom ako som skúšal vnímať veľmi široko čokoľvek čo je tam zaujímavé. Možno to bola reprezentácia nejakej energie, ktorá je za tým? Niečo zemité, stabilnejšie, ťažšie - ako opak ľahkého, tvárneho, premenlivého?

Prípadne doplním ešte niečo ďalšie neskôr keď znova skúsim.

Pavel
vidím zatím letmo nějaký kamenný povrch ,, jako pouště ,, je to prostě popraskaná kamený ,, skoro chvílemi uschý jíl s hodnotou tvrdsti kamene
dobře ,, je tu šero ,, vlevo vidím kostku a napravo asi 27 či 30 metru do prava jsou nějaké objekty
zajimavy dokýeš nejak popsat ty objekty

skoro podobné ,, to po čem chodím ,, no ,, vidím další kostku ,, spíš takový kvádr ,, vetší než objekt na levo ,, a u toho kvádru je taky objekt ,, no možná kostka ,, .. spíše mi to připomíná kamenou kostku ,ale to nevnímám přesně ,, je to tmavší .. zatím už vidím jen poušt v dálce hory ,, přepíná se mi občas pohled ,že ty hory najednou nevidím ,, ted spíš vnímám jako by tam nebyli ,, cca rozestup objektu na pravo je 1 , 7 metru ? ,, ani ne !
Obrázek

Já:diky ješte zkus pokus použit jinej překladač treba MQ

ted jsem spíše využval svůj překladač ze šamanské reality ,, pro to mi to přišlo tak podobné
mé šam realitě
mám čistější obraz ,, zem je trochu tmavší ,, trošku namokřená ,, nebe modrý ,poletují mraky ,, ty objekty tam sou furt ,, ted se spíš jedná o jinej uhel zobrazení , ,nakreslím to počkej

já: zkus ještě posleni čast zkus vnímat primo koncepty bez obrazu

když li chápu ,, koncept jako určitou myšlenku ,, vnímám z té kostky pevnost ,,ale i záměr ,, utvrdilost ,, má to víc pojetí ,, záměr typu testování ve prospěch dalším testům a výsledkum .. ,, spíš mi pověz jak je to shodné s ostatními vysledky ?
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Konstrukce a testování množností sdílených světů

Příspěvekod ATA » pon, 23. lis 2015, 18:11

Mentální zadání/záměr první oblasti : singularita ,bezrozměrnej bod prostoru , bod ničeho
*zamčeno pred upravou lidma co tam cestujou + sledovaní kdo tam byl

Moje pokusná cesta tam : nic , prázdno , hranice a žadnej prostor za ní , nemožnost se podívat na "objekt" z venku , bez těla

Zdá se že tam dorazily všichni až na paliho ten zdá se mel jen par zprostredkovanej informcí přes AINI.
U Bafíka sem kontroloval ty bytosti byla tam AINI a nějací jeho " průvodci"
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Konstrukce a testování množností sdílených světů

Příspěvekod ATA » pon, 23. lis 2015, 18:11

Tvoření světů v astrálu pokus 1 - MQ_Astral_testing_area_002

Mentální zadání /záměr – prostor kostka 1m3

cesta def: ERR pokus vytvořit tělo -málo místa
1g (auto)
„nic“
bariera zjištena pohybem fyz. ruky ,náraz o stěny ale tvar nešel vidět

cesta šamanská : obraz poušt písek x vyprahlá popraskaná zem u toho vjem koncept poušt
při zaměřeni na tělo nejsanej pocit že je něco blbe a a náledovala něco jako animace jak se prostředí zmenšuje .Při otázce je to všechno mentální odpoved NE jde to zobrazit? ERR-ne


cesta MQ def : divnej pocit barier kolem sebe jako být v krabici,pozice v sedě .Tělo ano : otázky žádná odpověd


cesta MQ + nastavení kvality překladu : základní 96% (odpovída MQ def )
83% pocit/vize/myšlenka že tam není gravitace nepadám i když podmenou nic není
80% pocit stěn barier cca 30cm od těla napřed sem vnímal barieru napravo ode mě a po cca 2s předemnou a postupně se takle přepinalo na další
78% vize a pocit jako by stěny prilitaly ze všech stan a spojily se v kostku . V pocitu sem byl uvnitř ve vizi ne.
76% transparentní kostka
72% divnej težko popsatelnej pocit rozpínání se do prostoru napred to každé stranz apak zaráz
71% pocit dušení , myšlenka žadnej vyduch
70% nic,pocit klidu
60% postava a vedle ní u noh cca 1m3 transparentní kostka
58% něco jako popisek uvnitř kostky z mzšlenkou „nic“
56% něco jako snaha popsat pojmenovat co je mimo kostku a pocit ERR
*zdá se ukazuje pouze část překladu na dané urovní přesnosti
Při pokusu dát automatickej dynamiskej rozsah překladu to hodilo vše predchozí ale v menší kvalitě(inteyitě vjemu) a dodt chaotickz něco jako rychle se měnící animace kde vetšina věcí nešla určit

Cesta matrix (vnímání zdrojového kodu): senzorické vjemy nic +pocit „je tam Nic“ , sken na koncepty 26 (22 nondef value) . Čtení konceptu jde pomalu ale daj se identifikovat koncepty jako stěna , kostka ,metr ,1 ,barva-nic,materiál-nic,prázdná.Muselo byse to nakreslit jako stromová struktura aby to dávalo smysl .Něco jako pochopeni co to asi je a co tam je ale ne uplně vědomé.
Snadno odpovídá na otázky i kdž na něktre nedokáže odpovědět vetšinou něco jako není dost dat

Cetsa dyanamickej prekladač a kvalita : usečka ,rozdvojení pohyb jedné do prvého uhlu další rozdvojení a pohyb postpně vynikl čtverec a pak dašíma uprvama kostka , V kostce uprostred mentální popisek nic.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Konstrukce a testování možností sdílených světů

Příspěvekod ATA » pon, 23. lis 2015, 20:17

Obrázek
Puvodně sem chtel na další test použít tohle ale ukázalo se že že je s tím moc problému.Je to tak jednoduchy že to vetšina prekladačů nevezme .

Pár zajimostí základní překladač mi kreslil tvar při pohledu z vrchu.Byl sem bez těla a nebyla tam gravitace.

Přidal sem gravitaci a její směr
OK mam tělo vnimam gravitaci ale nic nevidim stojim na nečem neviditelnym (material kostek nemam definovany vlastnosti)
pokud šlápnu mimo tak padám nekonečně do prázdna

Zajimavej nápad dát tam "generátory umělé gravitace" z přesne vymezenou pusobností vždy 1g ve smeru ke kostce v prostoru nad plochou kostky
Docela stranda mužu chodit dokola když slápnu mimo kostku tak nespadnu do prázdna ale přitáhne mě to k další stěně.Škoda že je to konceprulně moc složity na zakladní testy.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
zebyja
Příspěvky: 131
Registrován: stř, 16. led 2013, 22:23

Re: Konstrukce a testování množností sdílených světů

Příspěvekod zebyja » úte, 24. lis 2015, 10:51

Zkoušel jsi používat symboly, které jsou lidem bližší? Z toho co je tu mi přijde, že se to snažíš hodně mechanizovat. Používal bych symboly jako se běžně objevují ve snech/imaginacích. Lesy, pouště, hory, oceán, řeka, dům, místnosti, schody, zvířata, rostliny.. Poměrně přirozené věci.. Lidem by pak mohlo jít líp se na to naladit.. Každý z těch symbolů má nějaký hlubší význam a oni by se pak mohli pohybovat poblíž toho významu.
Inteligentní člověk umí řešit problémy.. Genius jim umí předcházet..


Zpět na „Mind quest - RPG“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů