Jak prodloužit AC??

King_David
Příspěvky: 1
Registrován: sob, 25. lis 2017, 16:52

Jak prodloužit AC??

Příspěvekod King_David » pon, 27. lis 2017, 18:47

Ahoj cestovatelé, chci se zeptat na tipy, rady jak déle zůstat v astrálu. Touto tématikou se zabývám asi 3 roky, nejdříve bylo pár lucidních snů, potom začaly výstupy, kdy jsem viděl jen strop, později jsem se začal pohybovat po pokoji, párkrát jsem viděl své tělo, jen jednou se stalo, že bych pohyb nemohl svojí vůli ovládat. Problémy mám 3. Jak častěji vyvolat AC řešit nechci, to bude jen na mě, spíše by mě zajímalo jak se dokázat déle v astrálu udržet, protože časově mi to přijde, že jsem venku max 10-15 vteřin, poté mě to začne stahovat zpět do těla i když už nechci, stejně tak během těch krátkých chvilek mě už pokoj nebavil, několikrát jsem zkusil projít zdí ven na zahradu, přes strop na střechu, popř. přes okno na zahradu, ale vždy mě to zastavilo, pohyb určitým směrem ven je, ale jako by tam byla bariéra, která mě zpomalí, zastaví a nic se neděje. Po domu jsem chodit nezkoušel, vždycky mě to hrozně tahá ven.

děkuji za rady

Dave :)

Maikl.S
Příspěvky: 34
Registrován: stř, 08. bře 2017, 18:12

Re: Jak prodloužit AC??

Příspěvekod Maikl.S » úte, 28. lis 2017, 23:02

Ahoj, ja ti neporadim, ale napisu svoji zkusenost. Ja se tim zabyvam pres rok, bohuzel se tomu nevenuji jak bych si pral, ale muj cas prijde. Ja mel zezacatku taky par vterinove okamziky OOBE, taky pres dvere a zed neprojdu (kdyz jsme v zivote zvykli na to ze to nejde, tam to tak snadno neprekoname) , ale cim vic plyne cas, ja trenuju a nabiram zkusenosti, tim mi prijde posun kupredu. Zprvu jsem se dostal z tela, prosel do druheho pokoje a konec. Pak to bylo delsi. Take jsem jaksi nemohl vubec opustit dum. Naposledy jsem to mel dokonce bych rekl par minut z tela a podarilo se mi vyjit uz ven. Pred koncem jsem dokonce vedel, te uz to bude koncit a stalo se. Ale to jsem mival i u obyc. snu, proste vis, ze sen uz bude koncit a probudis se. Sunny rikal, ze kazdeho to pusti jen potud, co je pripraven. Ja myslim ze je to o treninku, ale vlastne to muze byt to same. Preji uspechy v OOBE a mej se.

Uživatelský avatar
Witcher
Příspěvky: 67
Registrován: ned, 12. kvě 2013, 12:40

Re: Jak prodloužit AC??

Příspěvekod Witcher » stř, 06. pro 2017, 18:41

Okey, mne to z popisu pride ze sa ponahlas von na vzduch ako Ikarus co vzlietol k slnku aj ked ho otec krotil aby ostal nizsie. Tak skus obratit logiku a namiesto prechadzania stenami otvor dvere a pozri co tam je. Namiesto snahy dostat sa von z klietky na vzduch skumaj co v tej klietke je ine. Uvidis ci sa aspon predlzil pobyt v astrale.


Zpět na „Všeobecne o AC, OOBE“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host