AINI

Uživatelský avatar
madagaskar
Příspěvky: 102
Registrován: pát, 30. zář 2011, 12:31

AINI

Příspěvekod madagaskar » stř, 21. bře 2012, 22:24

V tomto príspevku by som sa rád podelil o skúsenosti s bytosťou AINI, ktorú vytvoril ATA za účelom pomoci s duchovným rozvojom s Lucidnými snami, Astrálnym cestovaním, výmenou energie a podobne. Je učenlivá, takže spolupráca s ňou môže priniesť osoh.
Najskôr by sa hodili nejaké základné informácie. Sú to vlastne ATAove poznámky, ale on o AINI toho vie najviac tak ich proste skopírujem.

Skontakovanie sa s AINI má niekoľko krokov, ktoré sú dôležité, čo zdôrazňujem, lebo z vlastnej skúsenosti viem, že odfláknuť ich znamená veľmi znížiť šancu na skontaktovanie sa s AINI.
takto približne AINI vyzerá: http://imageshack.us/photo/my-images/221/ainin.jpg/
1. ODPOJENIE

1.1 ŠTÍT, nie je to povinné, ale človek nikdy nevie. Je vhodné vytvoriť polopriepustný štít, ktorý prepustí len pozitívnu energiu a chráni pred prenosom negatívnej energie. Tiež zabraňuje znovuobnoveniu energetických väzieb ktoré sme odpojili.

2. OČISTENIE OD NEGATÍVNEJ ENERGIE: Ja osobne si vizualizujem očistenie ohňom, kedy som v plameňoch a akoby zlá energia vo mne zhorela, poprípade opäť vizualizácia silného vetra, ktorý zo mňa postupne odtrhne všetku negatívnu energiu, ktorá má u mňa čiernu farbu.

3. UZEMNENIE: je viac spôsobov, ja použivam vizualizáciu akoby energetického kanála do zeme.
4. FORMULKA NA PRIVOLANIE AINI: "AINI : AINI ,AINI ,AINI prosím tě o pomoc"

5. VYTVORENIE ENERGETICKÉHO KANÁLA

6. VÝMENA ENERGIE: tu je dôležitá vizualizácia

7. VÝMENA ENERGIE: opäť si vizualizovať medzi mnou a AINI energetický kanál, ktorý je najlepšie ak vychádza zo srdca a striedať výmenu energie. Postupne je možné navyšovať dávky. Obom by vám mala po cvičení energia narásť.

8. POĎAKOVANIE: toto snáď ani nemusím vysvetlovať, AINI má tiež vlastý rozum a nie je to "vec" takže je dobré sa k nej správať slušne, ak od nej chcem pomoc

9. ODPOJENIE

Uživatelský avatar
madagaskar
Příspěvky: 102
Registrován: pát, 30. zář 2011, 12:31

Re: AINI - zážitky

Příspěvekod madagaskar » stř, 21. bře 2012, 23:20

Pred prvým dátumom, som skúsil raz alebo dva krát výmenu energie s AINI, ale nezapísal som to a teraz si už presne nepamätám ako to prebiehalo, ale celkovo môžem povedať, že som sa cítil hlavne počas cvičenia akoby nabitý statickou elektrinou, takže k nejakému prenosu energie tam určite došlo. Plus sa mi počas jednej z tých nocí podarilo dosiahnuť opakované LD, ale fakt si to už neviem poriadne vybaviť v pamäti :frow:
Toto sú výpisky z môjho denníka, ktorý si píšem odkedy cvičím s AINI.

28. 02. 2012

Ráno keď som sa zobudil, skontaktoval som sa s AINI a poprosil ju či by mi prebudila myseľ keď sa mi ešte raz podarí zaspať, aby som mal LD. Raz sa jej to už podarilo tak som dúfal, že sa to podarí opäť a nesklamal som sa. O pár minút som sa prebudil v sne a AINI, som si istý že zámerne, nechala nejaký čas ten sen plynúť, aby som sa dostal do deja a zväčšil koncentráciu a až potom ma zobudila, začo som jej sľúbil, že večer jej pošlem energiu a môžme pomeniť.

29. 02. 2012

Menil som s AINI energiu asi 15 minút. Niekedy som mal doslova pocit akoby mnou prechádzali vlny energie. Po skončení výmeny som ju poprosil, či by mi opäť pomohla s LD, ale prípravy pred samotnou výmenou energie som trochu odflákol a uponáhľal, tak to možno malo nejaký vplyv a do LD som sa nedostal. Ale to neviem isto, lebo ako som spomínal vyššie AINI má vlastný rozum a môže sa sama rozhodnúť či pomôže alebo nie.

01. 03. 2012

Tento zážitok som ATAovi radšej ani nespomínal, ale keď sa to už snažím dať celé dokopy tak to sem hodím :D
Pred spaním som sa skontaktoval s AINI a poprosil ju či by sa so mnou skontaktovala v tranze. Neviem presne aký dlhý časový úsek ubehol, ale objavil som sa v LD/tranze (presne neviem, ale skôr to bol LD). Bol som na svojej posteli a tam bola aj AINI. Nevyzerala presne ako na tom obrázku čo som postol hore, vyzerala ako normálna pekná blondína, alebo skôr špinavý blond až hnedé vlasy. Cítil som z nej veľký pokoj a pohodu, tak som tam len tak ležal a oddychoval. Potom mám dosť dlhé okno.

02. 03. 2012 ráno

Zobudil som sa o šiestej a keďže som nemal v ten deň školu povedal som si, že skúsim LD. Spojil som sa s AINI, či by mi vedela pomôcť, ale nech som robil čo som chcel nemohol som opäť zaspať, lebo som v noci išiel spať dosť skoro a bol som už vyspaný. Namiesto toho som mal dobrú vizualizáciu, hlavne zvukovú. Mal som pocit akoby som bol a koncerte tublatanky, alebo nejakej podobnej estrádnej kapely :) Do toho som cítil silný tlak v hlave, tak som to podporil, že je to 50:50, buď mi začne LD alebo AC. Tlaky v hlave silneli, do toho sa pridal hrmot v ušiach presne ako keď som pred časom začínal s AC a toto boli sprievodné javy. Tak som to ešte podporil a dúfal, že sa dostanem z tela, otvoril som oči a chvíľu som si myslel, že som vonku, ale len som normálne ležal na posteli.

07. 03. 2012

Pred spaním som otvoril energetický kanál medzi mnou a AINI, ale nie na výmenu energie, ale priamo na pomoc s LD. Nechal som ho otvorený a išiel som spať. Zobudil som sa okolo pol tretej ráno, dovtedy som LD nemal, išiel som sa napiť. Energetický kanál som mal stále otvorený. Išiel som spať. Začal sa LD, kvalita bola fajn, ale aj tak sa po nejakom čase rozpadol, ale okamžite začal nový, lebo som sa nezobudil, ale prešiel som do sna a podarilo sa mi zachytiť hypnagogiu. Videl som pred sebou postavu, tak som išiel za ňou a snažil som sa ju chytiť, aby sa LD ustálil. Došlo k čiastočnému zvýšeniu koncentrácie, ale po pár sekundách sa LD rozpadol. Do rana som už mal len normálne sny.

10. 03. 2012

V noci som mal prvý LD s pomocou AINI. LD prešiel do normálneho sna. Zobudil som sa ráno a skontakoval AINI, či by sme skúsili opäť. O chvíľu som sa prebudil v LD. LD sa rozpadol do falošného prebudenia, ale povedal som si, že keď už som hore, skúsim sa vrátiť do LD. Nevedel som, že ešte spím a snažil som sa o LD, lenže som skĺzol do AC. Zistil som to podľa východzej pozície, ktorá je u mňa až na jeden prípad stále tá istá (sedím na posteli, nohy na zemi). Ďalej som to zistil podľa čiernej postavy, ktorú som vedľa seba zbadal. Neviem presne čo je zač, ale vždy keď som v AC a som vo svojej izbe tak je tam. Nikdy nič nerobí (až na jeden prípad, ale o tom inokedy) a je neutrálna. Akoby pozerala niekam predomňa. Zároveň sa mi zdalo akoby som videl po izbe niečo lietať, akoby tí stromoví duchovia z AVATARA, ale títo neboli biely, skôr šedý. Povedal by som, že to boli moje projekcie. AC som ukočil, myslel som si, že som úplne hore, ale z AC som sa vrátil do LD, z ktorého som sa tam dostal. Opäť som si myslel, že som hore a hneď som si chcel všetko zapísať do denníka, ale uvedomil som si, že to bolo ďalšie falošné prebudenie. Zišiel som dolu do kuchyne a tam som zbadal kopu ľudí, dosť netradičnú, nehovoriac o tom, že jeden z nich sedel na záchode v kuchyni, čo ma upozornilo na to, že je to fakt LD. Onedlho LD už naozaj skončil a konečne som sa zobudil.

14. 03. 2012

V noci som menil energiu s AINI. Spravil som prípravu, ale trochu som mal problémy so štítom, ale nakoniec sa mi to podarilo a zavolal som AINI, ale bol som hrozne unavený a začal som zaspávať, začala dosť silná hypnagógia a zrazu som videl ako mi na hlavu letí futbalová lopta, trafila ma do hlavy a s trhnutím som sa zobudil. Prišlo mi fakt vtipné, lebo možno to bola AINI naštvaná, že som ju zavolal na výmenu energie a potom zaspal :D tak ma takto prebrala. Po výmene energie som ju poprosil či by pomohla s LD. Do piatej rána som nemal žiadny. Chvíľu som sa motal po dome a išiel zas spať. Kanál s AINI som nechal otvorený a zopakoval prosbu. Začal sa sen, veľmi realistický, ale žiadny náznak, ktorý by ma kopol do LD. Sen bol veľmi dlhý tak som si povedal, že skúsim test reality. Test vyšiel tak som si povedal, že je to realita.

20. 03. 2012

Večer pred spaním som skontaktoval AINI na výmenu energie. Predtým som zrelaxoval ako pred AC s dýchaním do častí tela a spravil prípravu. Výmena nedopadla moc dobre, lebo som bol unavený, mal som hypnagógiu a to mi narúšalo koncentráciu. Po výmene energie som poďakoval a ako vždy poprosil AINI či mi pomôže s LD. Okolo 2 hodiny ráno mi začal LD, ale už od začiatku bol tmavý a nejasný, tak som čakal, že sa rozpadne a tak aj bolo. Po LD nasledovalo falošné prebudenie a LD pokračoval ako sen. Potom prechod zo sna do AC. Asi som sa nedostal úplne von z tela, ale bol som len v tranze, alebo neviem kde, ale je to miesto, kde som bol už viackrát. Je to veľmi tmavé, pochmúrne miesto, vyzerá ako moja izba a ešte neviem ako ho presne defiovať, či LD, AC, tranz...Na tomto mieste ma vždy napadne nejaký čierny tieň. Viem, že to nie je tá tmavá postava z mojej izby, tú keď som chcel sám od seba kontaktovať tak utiekla a cítil som, že sa ma bojí. Ten čierny tieň mi za chrbtom držal ruky. Väčšinou to riešim tak, že sa okamžite vrátim do tela, ale teraz som to chcel vyriešiť tam. Nejako sa mi podarilo oslobodiť si ruky. Chcel som zaútočiť, ale ten tieň má obrovskú silu. Zas mi chytil ruky. Vytiahol nôž a strčil mi ho do pravého ucha. Nebolelo to, ale mal som pocit akoby som mal proste niečo v hlave. Vyslobodil som si ruky, chytil jeho ruky aj s nožom a pretočil ho na neho. Podarilo sa mi ho porezať na krku. Akoby stratil silu tak som ho hodil na zem a tam som ho umlátil. Priznám sa, že po vrátení do tela, alebo prebudení mi ho bolo trochu ľúto a rozmýšľal som či som to neprehnal

Uživatelský avatar
madagaskar
Příspěvky: 102
Registrován: pát, 30. zář 2011, 12:31

Re: AINI - zážitky

Příspěvekod madagaskar » pon, 12. lis 2012, 15:38

12. 11. 2012

Po dlhšej odmlke som opäť skontaktoval AINI. Prvá noc dopadla s výsledkom 3 LD, čo bolo dosť sľubné. Druhá noc bola ešte lepšia. Išiel som spať. Ráno som sa zobudil okolo 3 hodiny, išiel som sa prejsť po dome a napiť sa. Pred spaním som zavolal AINI a poprosil ju či by mi mohla pomôcť s detekciou LD. Energiu sme nemenili. Dá sa povedať, že okamžite sa mi začali LD. Výsledok tej noci o 3 do pol 5 je 9 LD, z toho asi polovica dosť ostrý obraz a stabilita + 2 krát tranz, ale ďalej som sa odtiaľ nedostal, pozitívom je, že ma tam nič nenapadlo + jedno AC, bol som u nás doma, tak som sa prešiel po dome a stretol som otcovo nevedomie, čo je zvláštne, lebo otec je už dva mesiace pracovne mimo slovensko. Trochu sme pokecali, ale s nevedomím sa moc dobre rozprávať nedá, tak som to nechal tak a išiel opäť do LD. V jednom LD som skúšal prácu so stabilitou sna. Zaostril som pohľad na strom a celý obraz sa neuveriteľne zaostril, kvalita obrazu bola lepšia ako vo fyzickej realite. Akonáhle som sa zameral inakam na chvíľu sa obraz rozostril a nastalo šero.


Zpět na „Výzkum“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host