Teda ty vaše www stránky, to je masakr

Moderátor: Lucid Dreaming Project

ArMi
Příspěvky: 207
Registrován: pon, 22. úno 2016, 17:45

Teda ty vaše www stránky, to je masakr

Příspěvekod ArMi » úte, 30. srp 2016, 09:05

Co kdyby se někdo podíval na tyto stránky: http://www.luciddreaming.wz.cz/

Sekce Lucidní sny vede kamsi do prázdna. Takovou záložku je lepší vůbec nemít:
LucidDreamingMasakr1.png
Sekce Forum vede kamsi do prázdna. Takovou záložku je lepší vůbec nemít:
LucidDreamingMasakr2.png
Sekce projekty je sice pěkná, ale dělá to na mě dojem, že tam nikdy nic nebylo:
LucidDreamingMasakr3.png
Linky jsou pěkné, ale umístěné kamsi do prostoru:
LucidDreamingMasakr4.png

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 289
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: Teda ty vaše www stránky, to je masakr

Příspěvekod nou » úte, 30. srp 2016, 17:25

Citujem ATA z prveho topicu tu.
Původní stránky http://www.luciddreaming.wz.cz a informace na nich, jsou již zastaralé,tak sem rozhodl sepsat novou verzi.
Byl bych rád, kdyby jste se také zapojili.Pomoc bude potřeba hlavně při úpravě textů a testování metod.
Takze ta stranka je opustena nikto ju neudrzuje takze tato tema je uplne zbytocna. Uz dlhsie mam dojem ze pises len aby si pisal.

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Teda ty vaše www stránky, to je masakr

Příspěvekod Jarda » úte, 30. srp 2016, 18:07

Uz dlhsie mam dojem ze pises len aby si pisal.
Ještě chvíli a veškerý obsah fora bude tvořen z většiny pouze jedním člověkem. Stojí za zvážení, zda by to dále mělo mít status fora a nemělo by se to nějak trefněji pojmenovat. Např. ArMiho zápisník, ArMi všechno ví, poraďte se s ArMim, ArMi spasí svět apod. :-D

pozn.: ano, tohle forma energetického vampirismu sídlící v mém podvědomí jako program :-D

Jinak už jsem přišel na to co se stalo s ArMiho příspěvkem. Když cituji, tak máčkám tlačítko citace a jsem zvyklý mačkat i editaci u svých vlastních příspěvků. No a prostě jsem chtěl kliknout na citovat a zmáčkl jsem editovat. To co člověk vidí po kliknutí vypadá hodně podobně, ale dělá to něco jiného. Takže jsem udělal něco, co jsem udělat nechtěl. Záhada vyřešena a všichni můžeme klidně spát :-D
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

ArMi
Příspěvky: 207
Registrován: pon, 22. úno 2016, 17:45

Re: Teda ty vaše www stránky, to je masakr

Příspěvekod ArMi » úte, 30. srp 2016, 22:39

Citujem ATA z prveho topicu tu. Původní stránky http://www.luciddreaming.wz.cz a informace na nich, jsou již zastaralé,tak sem rozhodl sepsat novou verzi.
Tak tohle je moje chyba, na stránku jsem se dostal úplně jinak - přímý odkaz od osobních informací uživatele ATA - a tento vysvětlující příspěvek bohužel přehlédl: memberlist.php?mode=viewprofile&u=53. Text jsem četl dávno a nespojil si tyto dva odkazy.

A i kdyby, tak to z mého pohledu úplně zbytečné není. Rozvíří to stojaté kalné vody a přitáhne trochu pozornosti k těm stránkám.
Ještě chvíli a veškerý obsah fora bude tvořen z většiny pouze jedním člověkem. Stojí za zvážení, zda by to dále mělo mít status fora a nemělo by se to nějak trefněji pojmenovat. Např. ArMiho zápisník, ArMi všechno ví, poraďte se s ArMim, ArMi spasí svět apod. :-D
Děkuji za kompliment :D.

Chtěl jsem trochu oživit diskusi. Ovšem o diskusi se jedná jen tehdy, když dochází k výměně informací. Nevím, jestli to, co tady dělám, je dobře nebo špatně. Jak vidíte všechno rozhodně nevím. Pokud to někomu připadá, že je nějaký můj příspěvek chybný, nebo píšu kraviny, tak uvítám, když mě na to upozorníte. Klidně to zdrbejte do PM, uvítám zpětnou vazbu. Pokud mi někdo ukáže, že jsem napsal nesmysl, tak se velice rád opravím.
A pokud opravdu přestřelím, tak bych asi zase měl zmizet. Zdenik chtěl úplně nové téma, tak jsem sem jedno nové lupnul: viewtopic.php?f=18&t=1616. Každopádně toto téma trochu diskuse vytvořilo :).

A není to nefér k ostatním diskutujícím? Tobě je možná to, co píšu, na kočku. Ty můžeš nasávat "moudra" od Wolverineho, ale druzí ne.

Tady jsem napsal: viewtopic.php?f=38&t=1596#p14718 že všechno víte lépe :). Kdybych skutečně všechno věděl, tak bych do svých textů neuváděl www linky na místa, kde si můžete originální informaci přečíst lépe.
Jinak už jsem přišel na to co se stalo s ArMiho příspěvkem. .... Takže jsem udělal něco, co jsem udělat nechtěl. Záhada vyřešena a všichni můžeme klidně spát :-D
Něco podobného mě napadlo také.
Rad bych zminil ze clen fora Brandis ma hnedla 100prispevku, kterejma si myslim ze dokazal vylepsit uroven fora uz jenom proto ze jeho topic NWO - New World Order ziskal 56vodpovedi, coz jeste asi nekonecna hodnota :o)
Když dva dělají totéž, není to vždy totéž. Brandis byl za 100 svých příspěvků pochválen.
viewtopic.php?f=32&t=160 Tak zde velmi uvítám, pokud zde založí nějaká témata a přiblíží v nich svůj pohled na svět a rozvede trochu více své učení atd. Mohlo by to být inspirujícím přínosem pro všechny.
Tak co, je to fórum stále informačně prázdné?
Naposledy upravil(a) ArMi dne sob, 03. zář 2016, 14:41, celkem upraveno 19 x.

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Teda ty vaše www stránky, to je masakr

Příspěvekod Jarda » úte, 30. srp 2016, 23:12

To neměl být kompliment.
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)


Zpět na „Lucid Dreaming Project“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů