Lucid Dreaming Project - Sdílené sny

Moderátor: Lucid Dreaming Project

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Lucid Dreaming Project - Sdílené sny

Příspěvekod ATA » úte, 31. led 2012, 23:06

API
Obrázek

Lucidcrossroads
Obrázek
Obrázek

Sdílené sny



O toto téma se zajímám již delší dobu výsledky zatím bohužel nic moc .

Zkoušel sem několik metod které vám zde ve zkratce popíšu:



1,

Dostat se na nějaké specifické místo určené právě na schůzky v LD mezi tyto místa patří například Astral Pulse Island API http://www.astralpulse.com/astralpulseisland.html

Nebo Lucidcrossroads -LC. http://www.lucidcrossroads.com/ .Zkoušel sem se tam dostat moha různýmy způsoby povedlo se mi to asi 2x ale vždy jen na pár vteřin.



Zkoušel sem nepřiklad vizualizaci a vstoupeni do obrazu ale to my moc nešlo nejdříve sem se snažil dostat na API ale později sem to změnil na LC kvůli snadnější vizualizaci .Ale z vizualizaci byl stále problém tak sem to vyřešil tak že sem si dal obrázek LD na plochu a další sem přilepil na strop a nastavil malou žárovkou aby byl osvětlen pouze on a okolí bylo tmavé.Toto mělo pomoct ve vrytí obrázku do paměti na obrázek na stropě sem se díval před spaním a měl i další využití chtěl sem ho zkusit použít jako portál při AC což se mi i povedlo /při 3 pokusu/ .Dále sem zkoušel metodu dveří a vytváření různých portálů,využití básničky..

/o těchto metodách podrobněji v další části/



2.Zavolat někoho do snu případně se dostat do jeho snu

Můžu z vlastní zkušenosti potvrdit že to je možné je ale bohužel taky velmi obtížné a vyskytuje se zde hned nekolik závažných problémů:



Problém klonů

Většinou se stane že i když někoho zavoláme do LD tak se neobjeví on ale pouze jeho snový klon vypadá stejně a většinou se i stejně chová.Dokonce se s nim dá i poměrně dobře komunikovat a užit spoustu srandy.Problém je v tom že nevíte jestli to je klon nebo skutečná osoba asi nelepši metodu jak to zjistit je kontrolní otázka na které se předem domluvíte a odpověď si můžete později ověřit což částečně řeší i problém z paměti protože stačí když si LD bude pamatovat jeden.Otázka by měla být jednoduchá a odpověď snadno zapamatovatelná já sem například domluveném že se zeptají na jméno mé sestry.



Problém paměti

Asi největší problém čím víc lidí se sejde tím větší sou potom okna pozorovali sme to všeci co sme se o setkáni pokoušeli ráno byl problém si vybavit i obyčejnej sen prostě důkladně vymazáno po skončení setkáváni se paměť na sny okamžitě vrátila do normálu.Asi se jedná o nějaký ochranný mechanizmus o mozek prostě takové informace odmítne a smaže o nich veškerou stopu.Naštěstí se to časem zlepšuje nejdříve si pamatujete většinou jen nejasnej pocit že ste z někým mluvily a že se něco dělo později i nějaké útržky .Dokonce sme si dělali srandu že sem se sešli v LD protože všeci měli okno až na jednoho kteří si pamatoval aspoň par útržku proto taky nemá moc smysl zkoušet se setkat z někým kdo se LD nevěnuje z největší pravděpodobnosti by si nic nepamatoval.



Problém času

Čas si vymysleli lidé, aby věděli, od kdy do kdy a co za to.
Jan Werich


Tento problém spočívá v tom že každý sní v jinou dobu a to znesnadňuje setkáni.Tento problém se mi povedlo vyřešit docela šíleným způsobem využil sem toho že v astrálu neexistuje čas tak jak ho běžně známe.takže se můžeme sejit z někým kdo sní v upně jinou dobu.Tento postup otvírá ale pár docela závažnejch problému původně sem ho plánoval jen tak aby to usnadnilo setkáni během noci kdy se nekryjí REM fáze ale trochu se to zvrhlo.

Stalo se že se mi povedlo setkáni ve snu ale každý z nás se tento sen zdál jiný den.Právě toto způsobuje menší problémy z kauzalitou a otvírá nám možnost potkat se třeba sami ze sebou z budoucnosti.



Metody které používám na setkáni ve snu:



Zavolání

Nejjednodušší metoda jen stačí zařvat jméno a dotyčného a on se tam objeví můžete zaráz zavolat i vteši skupinu lidi já sem takhle jedou zavolal at přijde kdo chce pokud nemá negativní umysli a objevilo se tam asi 30 lidi začali se objevovat různě na obzoru vycházeli ze dveří z různých uliček..většinou se nestane aby se vám objevil někdo přímo před nosem.Vůbec nemám ponětí jestli to byli klony nebo ne většinu z těch lidí sem vůbec neznal /v LD můžete vypadat upně jinak než ve skutečnosti ale de vás rozeznat podle specifické energie/ no co když už tam bylo tolik lidi tak sem uspořádal menší párty.Dokážete si představit party za využití možností LD

Nejdřív sem materializoval nějaký jídlo a pití zařídil hudbu a pak pokračovala zábava učil sem je různý schopnosti…





Metoda dveří a různých portálů

Jednoduše otevřete nějaké dveře a za nimy si představíte dané místo nebo člověka.

Bohužel tahle metoda mi moc nejde a většinou u mě způsoby probuzení protože vstoupím jen do tmy je to asi kvůli nedostatečnému soustředění.Dal sem zkoušel použít různých portálu bud je vytvořit jen tak v prostoru nebo projít třeba přes nějakou obrazovku tohle je dobra metoda na žmenu snu materializujete si domácí kino a pak jen přepínáte programy až najdete vhodný místo tak jen vstoupíte do obrazu.Ještě sem zkoušel stargate aktivoval sem ji a poslal sondu abych zjistil jestli byla adresa správná pak sem branou prošel ten průlet červi dírou je velice efektní.



Básničky

Většinou nefunguje přivolání kvůli nedostatečnému soustředěni tento problém sme zkusily vyřešit pomoci básničky na kterou se člověk při odřikávání musí soustředit,básnička taky specifikuje co přesně chceme.Tu je pár verzi kteří sme stvořily.



Nechť přátelé překročí propast bezednou

a naše mysli překážku rozetnou.

At přenesou se v prostoru i čase

At setkáme se spolu zase.

Zjev nyní přátele přede mnou

nevytvářej jen nemyslící klony

v jednom snu ať jsem já i oni





Nechť přátelé překročí propast bezednou

a naše mysli překážku rozetnou.

Ať přenesou se v prostoru i čase

At setkáme se spolu zase.

Nevytvářej iluzi, propoj snové světy,

nyní zjev mé přátelé skrze tyto věty.



Nechť má mysl překročí propast bezednou

a světelné louče tmu rozetnou.

At nevytváří iluzi, propojí snové světy,

vezme mě na Lucid crossroads skrze tyto věty.



Z těmito básničkami mám par zajímavejch příhod nejdříve je nutné se je naučit aby sme si na ně v LD vzpomněli.Poprvé my to dělalo docela problém ale nakonec sem to v LD nějak poskládal dohromady.Po odříkání básničky mě začala táhnout nějaká síla snovým prostředím stále sem zrychloval pak sem letěl temným prostorem pote sem se bohužel pro budil.Další pokus probýhal podobně tentokrát mě to někam hodilo ale zůstal sem tam jen pár vteřin a probudil sem se.Asi nejzajímavější příhoda se mi stala když sem se jednou pomocí básničky snažil zavolat sunnyho najednou mě to někam hodilo vyděl sem jakousi třídu a v pozadí otevřený portál do mého snu.Byl sem v tele ale nemohl sem ho ovládat se sem pouze pozorovatel stále sem měl zachovanou luciditu.Další den sem se o tom bavil ze sunnym a zjistily sme zajímavou věc já sem byl doopravdy v jeho snu ale problém byl že v jeho těle.

On to měl ještě poněkud komplikovanější dostal se do mího snu do mího těla a zároven vnímal

I svoje tělo ve svém snu a mohl s ním pohybovat.Měl menši smyslový chaos protože se mu obě situace překrývali. .







Komunikační sít

Tato metoda mě napadla po jednom snu kde mi vyskočilo okno jak z ICQ z nějakou zprávou.Ted trochu podrobnosti o metodě předpoklad byl asi takový že by bylo snadnější navázat pouze komunikaci mezi sny než se snažit přímo o přenos osoby do snu.Napadlo mě udělat komunikační sít podobou ICQ prostě vám v LD vyjede nějaká tabulka ze seznamem lidi a jejich statusem jestli zrovna spi atd. Potom vybereme osobu a otevřeme komunikační okno bud textové /textový se moc neosvědčilo kvůli problému ze čtením v LD/ nebo video

Volanému se ve snu objeví tabulka z příchozím hovorem a jestli ji chce přijmout pokud přijme otevře se vlastní komunikační kanál.Komunikační okno se muže případně zvětšit a použít jako portál.



Záznam z jednoho pokusu:



sakra asi před minutou sem se vrátil z LD zkoušel sem tu komunikaci bohužel než sem to stihl pořádně odzkoušet tak sem se probudil.Stal sem v místnosti a řekl komunikační okno na zdi se objevilo tak 20x20cm chtěl sem ho ještě zvětšit ale to nějak neslo nakonec sem na to kašlal že to není tak důležitý a že s tím nebudu ztrácet čas.Okno melo hnědou barvu a melo podobnej styl jak ICQ ale byl tam načtenej jen jeden človek a u něj byl červenej puntík a nápis že zrovna spi.Pak sem řekl načíst všechny uživatele seznam se zvětšil tak 40 položek možná víc.ale vyděl sem jen zeleny a červeny tečky tak sem řekl zobrazit jména.Vedle teček se zobrazili i jména Začal sem se posouvat seznamem a díval sem se komu zavolám.Pak sem si vzpomněl na sunnyho a rek sem něco jako je sunny online ale než se stihlo okno zobrazit tak sem se probudil.V tom seznamu bylo dost známejch lidí bohužel sem si nestihl zapamatovat kdo přesně jediný jméno který si pamatuju je Alzi.



Prima komunikace se zatím nepovedlo ale par lidem se zprávy ve snu objevily chce to ještě hodně testováni pokud by to fungovalo dali by se takhle posílat informace přímo do mozku druhé osoby .
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
madagaskar
Příspěvky: 102
Registrován: pát, 30. zář 2011, 12:31

Re: Lucid Dreaming Project - Sdílené sny

Příspěvekod madagaskar » stř, 01. úno 2012, 10:27

ja som to predvčerom skúsil, lebo po nejakom čase som mal opäť LD a chcel som zavolať jedného chalana z iného forka, len problém bol v tom, že ho osobne nepoznám a on najprv aj prišiel, ale nemal žiadnu podobu, vyzeral skôr ako zviera. Potom zmizol tak som ho skúsil zavolať opäť, lebo som si myslel, že stratil luciditu, ale namiesto neho prišiel nejaký chlapík a povedal mi, že ten chalan už nepríde, lebo je mŕtvy (písal som s ním a našťastie nie je mŕtvy), čo podľa mňa môže mať v sne niekoľko významov. Tak som tam tak stál a rozmýšľal čo budem robiť a stalo sa niečo podobné čo si vyššie popisoval aj ty. Spoza mňa a z rôznych miest a uličiek sa začali vynárať rôzny ľudia a bolo ich hrozne moc a už som neudržal stabilitu a LD skončil.f


Zpět na „Lucid Dreaming Project“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti