OOBE během týdne

Popis rôznych techník na dosiahnutie AC
Uživatelský avatar
Exille
Příspěvky: 52
Registrován: úte, 16. čer 2009, 10:52

OOBE během týdne

Příspěvekod Exille » pon, 07. úno 2011, 01:16

Po dlouhé době Vás kolegové a kolegyně zdravím.
Je to moje staro-nová technika čistě pro OOBE, ne astrální cestování. Když se Vám povede, tak návštěva astrálních sfér nebude bez velké zkušenosti možná. Zůstanete čistě velmi blízko fyzické sféry, takže proto OOBE, je také velká možnost, že při této technice budete viditelní. Důvod vysvětlím níže.

Tato technika má jednoduchý princip použití Psi energie.
Oč jde, pro naučení psychokinetických technik (např. pyrokineze, telekineze apod.) se musíte naučit cítit psi energii (návod je v odkazu níže).
Po 4 dnech kdy budete praktikovat cítění psi energie a vytváření psi-koulí (anglicky to zní lépe - psiball) nastupuje snad ta nejtěžší část.
To jest, rozšíření psi energie na celé tělo, ač říkám nejtěší, tak je to jednoché, protože to rozšíření, je vlastně zesílení vyzařované psi energie, kterou naše tělo automaciky vyzařuje po celé ploše. Výhoda oproti ostatním technikám je v tom, že jakmile Vaše mysl uteče k nějaké blbině, tak se to nezruší, ale zůstane tam kde jste skončili. Jakmile máte celé tělo pokryté psi energií (do 3 dnů by jste to měli zvládnout levou zadní), tak jednoduše psi energii posunete kamkoliv do stran a jste venku (jak s ní pohnout je věc triviální a při cvičení psiballů se to naučíte, fakt brnkačka).
Jen chci říct, že ty 3 dny po aktivaci psi energie, se budete cítit hodně vyčerpaní. Postupem se Vaše hodnota psi energie zvedne a budete se cítit míň unavení a čím víc se ji naučíte používat, tak také snižíte tu vrstvu co budete mít kolem těla pro vycestovaní.

Rekapitulace průběhu
1. den
Naučit se cítit psi energii
2. - 4. den
Dělat a cvičit s psibally
5.-6. den
rozšiřovat svou psi energii po svém tělě
7. den
posunout svou psi energii mimo své tělo

Proč až 7. den, když už máme 5. den celé tělo?
No protože když to uděláte, tak spotřebujete hodně energie, takže se může stát, že sice budete mít OOBE, ale následně upadnete do komatu nebo hlubokého spánku z vyčerpání a může se stát, že třeba prospíte dva dny :!:
Takže rozšiřování energie po těle dělejte pomaličku. Dva dny Vás už nezabijou, když se třeba o to snažíte 5 let. :D

Proč by jste měli být viditelní?
No protože psi energie je něco jako aura, akorát že je periferním zrakem více viditelnější. Je to takové to třepotání vzduchu, skoro jako když je žhavá silnice a ten vzduch nad ní se tak třepotá. Zpočátku protože nekontrolovatelně asi použijete víc psi energie než později, tak budete asi jako velký mrak třepotajícího se vzduchu.... A možná se tak dostanete do TV nebo novin, jako nějaký paranormální fenomén :D Takže radši se to nejdřív naučte, tak aby Vás moc neviděli a já nemusel číst nebo sledovat ve zpravodajských médiích o výskytu paranormálních fenoménů :D .

Jaká je úspěšnost?
43 lidí z 50 to byli schopni udělat, tito lidé byli bez předchozích zkušeností a znalostí ohledně psi energie. Pro ty znalé a trošku zkušené se to později stala věc čistě jednoduchá.

Kde sakra je ten odkaz na ty techniky?
Zde http://shiftedperspectives.net/articles.php?id=7
Je to anglická stránka, text je v primitivní angličtině, tak že si to dokázal přeložit i můj bratr.
A nebo http://forum.astralni-cestovani.org/vie ... f=39&t=948
Moje verze, doplněná o mé osobní poznatky :) .

K čemu kromě OOBE mi ta psi energie bude?
Hm, pokud by se tu vytvořilo subtéma ohledně psychokinetiky, tam Vám tam napíšu možné techniky a cvičení k čemu Vám ta psi energie může posloužit a nebo použijte strýčka Googla ten Vám najde už nějaký ty návody.
Naposledy upravil(a) Exille dne pon, 07. úno 2011, 22:43, celkem upraveno 1 x.
Onmyōji (陰陽師), Senji Ryakketsu (占事略决).
Veškeré mé materiály, které zde zveřejním jsou jen pro tohle fórum. Kopírovat jen s mým svolením.

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: OOBE během týdne

Příspěvekod Jarda » pon, 07. úno 2011, 15:03

hmm cestování vázaný na fyzickou sféru... viditelnost... PSI... To mi připadá jako by tohle bylo vymístění éterickýho těla namísto obvyklého astrálního nebo mentálního... Což je více nebezpečnější než cestovat jenom mentálním nebo astrálním tělem. Na druhou stranu se hutnost éterickýho těla pohybuje někde mezi hmotným a nehmotným, takže by mělo jít posouvat předměty.

Tu viditelnost můžu částečně potvrdit... jednou jsem zkoušel PSI-ball a asi do vzdálenosti 3mm od prstů bylo vidět něco jako by se tetelil vzduch. Kamarád to viděl taky.. dělal si srandu že mi chytnou prsty :-D ale teplota byla normální.

Ale zajímá mě tohle. Máš s tím osobní zkušenost? Povedlo se ti to? Pokud ano, projevuje se tam alenka-efekt a pokud ano jak silně?
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
Exille
Příspěvky: 52
Registrován: úte, 16. čer 2009, 10:52

Re: OOBE během týdne

Příspěvekod Exille » pon, 07. úno 2011, 15:27

Jak jsem v úvodu psal, tak tohle je moje technika, jedna z mnoha, kterou jsem vymyslel a aplikoval do praxe, takže mám s tím osobní zkušenost.
Alenka efekt, tim asi myslíš jestli si člověk myslí, jestli sní nebo bdí, žádný není, nebo aspoň u mne jsem ho nepozoroval.
Tady by tento problém neměl být, protože tady nepotřebuješ ani tranz ani hlubokou relaxaci, tady pracuješ čistě s psi energií, takže jsi při normálním vnímání. Tady normálně vnímáš a jakmile posuneš psi energií, tak se stane něco podobného jako když sedíš na kolotoči a on se trhnutím rozjel a pak už jen plynulý pohyb mimo tělo.
Onmyōji (陰陽師), Senji Ryakketsu (占事略决).
Veškeré mé materiály, které zde zveřejním jsou jen pro tohle fórum. Kopírovat jen s mým svolením.

Uživatelský avatar
michelle21
Příspěvky: 62
Registrován: ned, 17. led 2010, 12:51
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: OOBE během týdne

Příspěvekod michelle21 » pon, 07. úno 2011, 15:34

Nenašel by se někdo ochotný kdo by tu stránku přeložil? :) zní to doopravdy zajímavě, ale máte s tím někdo zkušenosti? Exille? :)

Uživatelský avatar
Exille
Příspěvky: 52
Registrován: úte, 16. čer 2009, 10:52

Re: OOBE během týdne

Příspěvekod Exille » pon, 07. úno 2011, 15:38

Ohledně překladu - už jsem požádal o nové subforum, pro psioniku a psychokinetiku, tam by se hned mezi prvními příspěvky měl objevit ten návod přeložený do češtiny a obohacený o některé mé vlastní poznámky.
Osobní zkušenosti - dřívější příspěvek.
Onmyōji (陰陽師), Senji Ryakketsu (占事略决).
Veškeré mé materiály, které zde zveřejním jsou jen pro tohle fórum. Kopírovat jen s mým svolením.

Uživatelský avatar
michelle21
Příspěvky: 62
Registrován: ned, 17. led 2010, 12:51
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: OOBE během týdne

Příspěvekod michelle21 » pon, 07. úno 2011, 17:55

Jee promin ja jsem to nejak zahadne prehledla ten predchozi prispevek :D

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: OOBE během týdne

Příspěvekod Jarda » pon, 07. úno 2011, 18:15

zkoušel jsi hýbat s předměty když jsi se vymístil tímto způsobem?
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: OOBE během týdne

Příspěvekod clario » pon, 07. úno 2011, 18:20

Jarda: A k čemu by takový hejbání věcma mělo bejt vůbec dobrý, že se o to tak zajímáš. Mě to přijde uplně zbytečný.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: OOBE během týdne

Příspěvekod Jarda » pon, 07. úno 2011, 18:54

Jarda: A k čemu by takový hejbání věcma mělo bejt vůbec dobrý, že se o to tak zajímáš. Mě to přijde uplně zbytečný.
Zajímá mě to z hlediska teorie. Jestli moje teorie odpovídá praxi. Mohlo by to potvrdit nebo vyvrátit moje domněnky na tuto navazující, která se týká např. bezpečnosti cestování. Pokud bude teorie dostatečně komplexní bude možný dosáhnout(v případě potřeby) požadovaného výsledku jistým způsobem vyplývajícího, z teorie ověřený praxí. To je, si myslím, celkem fajn :-)

PS: mám pocit, by jsi mi k tomu mohl chtít ještě něco vytknout... Pokud ano nebudu na to reagovat, ledaže by to bylo dostatečně podnětný :-)
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
Exille
Příspěvky: 52
Registrován: úte, 16. čer 2009, 10:52

Re: OOBE během týdne

Příspěvekod Exille » pon, 07. úno 2011, 18:56

Osobně jsem pohnul olověným kyvadélkem o hmotnosti 130 gramů. Kolega z ciziny, psal, že fyzicky pohnul objektem o váze 1/5 jeho těla, kdy tuto váhu musíte brát bez podkožního tuku, pohyb byl prý nepatrný a vyžádal si velké množství energie, následně prý prospal 3 dny, kdy se probouzel aby se napil a odskočil si na toaletu, tyto probuzení si nepamatuje.
Onmyōji (陰陽師), Senji Ryakketsu (占事略决).
Veškeré mé materiály, které zde zveřejním jsou jen pro tohle fórum. Kopírovat jen s mým svolením.

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: OOBE během týdne

Příspěvekod clario » pon, 07. úno 2011, 19:11

Jaeda: No tobě už radši nic vytýkat nebudu. Pokud by měl navazovat zase další podobnej myšlenkovej guláš, tak fakt ne :lol: .
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: OOBE během týdne

Příspěvekod Jarda » pon, 07. úno 2011, 19:24

Co je zdrojem energie? Je to vaše energetický tělo? Pokud ano nebylo by výhodnější čerpat tu energii přes sebe z univerzálního zdroje namísto ze sebe?
Pokud se nepletu, tak spánkem se dobíjí sluneční a zemská prána. Dvě sakra důležitý síly pro správný energetický fungování těla. Napadá mě že by bylo fajn, před tím energ. cvičení zesílit a rozproudit tyto dvě napojení. Ale možná je to v tom článku, přiznám se že jsem ho nečetl...
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
Exille
Příspěvky: 52
Registrován: úte, 16. čer 2009, 10:52

Re: OOBE během týdne

Příspěvekod Exille » pon, 07. úno 2011, 21:01

Odbočení od tématu na téma energie.
Moje teorie a praxe je taková, že moje tělo operuje se třemi druhy energií, názvy jsou moje osobní, každý si to pojmenujte, jak chcete, odborněji, či laičtěji.
1) psi energie - pochází z mysli; její množství se zvětšuje mentálním tréninkem a praxí v užívání
2) chi energie - pochází z těla; její množství se zvětšuje fyzickým tréninkem a otvíráním chi kanálů
3) mana energie - je to schopnost nashromáždit energii z přírodních aspektů (slunce, země, měsíc, hvězdy, elementy, apod.) pro magický úkon; používáním kouzel, rituálů zvětšujeme naši schopnost nashromáždit tu energii pro ten úkon.

Vypozoroval jsem, že čím více pracuji s psi energií, tak se mi i pomalu uvolňují chi kanály a také roste chi energie, moje tělo je i trénovanější. To samé platí i o mana energii, z důdovu toho, že provádím cvičení na pyrokinezi a tam je práce s ohňem, ale také do toho vnáším něco z magického živlu Salamandr, tak i ta mana energie. Není to sice to samé, jako bych je cvičil samostatně ty energie, ale moje pozorování vykazuje, že i když se soustředím na jednu energii, tak její nárůst ovlivňuje i ty dvě ostatní.

Teď už jen případně otázky k tématu. Psionická témata a diskuze si ponecháme pro případné nové subforum. :)
Onmyōji (陰陽師), Senji Ryakketsu (占事略决).
Veškeré mé materiály, které zde zveřejním jsou jen pro tohle fórum. Kopírovat jen s mým svolením.

Uživatelský avatar
michelle21
Příspěvky: 62
Registrován: ned, 17. led 2010, 12:51
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: OOBE během týdne

Příspěvekod michelle21 » pon, 07. úno 2011, 21:37

Tak mi to nedalo a neco jsem si laicky prelozila a neco dohledala a zkusila prvni krucek treninku a mam doopravdy radost, povedlo se :D mela jsem mezi rukama energetickou kouli kterou se mi povedlo zvetsit ze zacatecni velikosti na dvojnasobek, opravdu se mi povedla , citila jsem ji kazdym mistem na dlanich, pulzovala a tlacila mi do dlani jak se zvetsovala az mi to rozehralo a rozbrnelo dlane :D a opravdu stacilo jen chvilicka a kdyz mi na chvilicku odlitla myslenka, nezmizelo to, pouze to "pockalo" :) jinak pouzila jsem zpusob dychani, pri nadechu cerpani energie z okoli a s vydechem soustredit energii mezi dlane (tvar koule) :) pokud jde o praci s energii , vzdycky to bylo nejrychlejsi oproti treninku AC apod... aspon u me

Uživatelský avatar
Exille
Příspěvky: 52
Registrován: úte, 16. čer 2009, 10:52

Re: OOBE během týdne

Příspěvekod Exille » pon, 07. úno 2011, 21:43

Jak jsem psal, tahle technika je opravdu jednoduchá a pro mnoho lidí více přijatelnější než ostatní techniky. :)
Jinak gratuluji. Už je tu sekce psionika a už píši první příspěvek, takže během dvou dnů si můžeš přečíst co dalšího můžeš s touto schopností dělat kromě OOBE :)
Onmyōji (陰陽師), Senji Ryakketsu (占事略决).
Veškeré mé materiály, které zde zveřejním jsou jen pro tohle fórum. Kopírovat jen s mým svolením.

Uživatelský avatar
michelle21
Příspěvky: 62
Registrován: ned, 17. led 2010, 12:51
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: OOBE během týdne

Příspěvekod michelle21 » pon, 07. úno 2011, 21:47

parada :)

Uživatelský avatar
michelle21
Příspěvky: 62
Registrován: ned, 17. led 2010, 12:51
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: OOBE během týdne

Příspěvekod michelle21 » ned, 10. dub 2011, 20:41

Nemám teďka čas se tomu věnovat, ale zajímalo by mě, jestli už to někdo zkoušel a povedlo se mu to "za týden" (řekněme i plus mínus pár dní) ???? :-)

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: OOBE během týdne

Příspěvekod Lama » pát, 15. dub 2011, 17:48

Já se o to pokusim. Zítra zacnu. Ale nenasel jsem na tech odkazej nic o:
5.-6. den
rozšiřovat svou psi energii po svém tělě
7. den
posunout svou psi energii mimo své tělo


Mimochodem, muj prvni prispevek :D
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot


Zpět na „Techniky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů