Pár otázek ohledně AC

Popis rôznych techník na dosiahnutie AC
Uživatelský avatar
Mistel
Příspěvky: 56
Registrován: stř, 12. kvě 2010, 14:53

Pár otázek ohledně AC

Příspěvekod Mistel » úte, 18. led 2011, 21:14

Zdravím,
Bude to už pořádná chvíle, kdy jsem měl nějaký silnější zážitek, co se AC týče. Proto bych se rád zeptal na pár věcí.
Jak si nejlépe dokážete uvolnit svalstvo na hlavě? S tím mám zřejmě největší problémy (poslední dobou). Všechny moje vlastní vizualizace, které fungují na ruce, nohy i trup celkem úspěšně na hlavu nezabírají. Jakmile neuvoním hlavu, nedostávám se dál.
Za předpokladu (nedávno se mi to povedlo), že se dokážu uvolnit, jak mám poté pokračovat? Na co se mám zaměřit?
Také by mě zajímalo, jestli vy, co astrálně cestujete se do astrálu dostáváte vždy, nebo jestli máte nějaké "dny", kdy se tam prostě nedostanete.

Také mě napadla otázka, že AC vlastně vůbec nemusí být pro mě. Možná se mi to povedlo pouze z nějakého důvodu. Dřív jsem si myslel, že když bych neměl astrálně cestovat, tak jak by se mi to mohlo povést, jenže s odstupem času sleduji následky s tím spojené a přicházím na to, že to možná tak má být. Já nemám mít přístup do astrálu, pouze mám věřit. Pak je tu druhá věc a to ta, že vzdávat se jentak nehodlám, proto znovu píšu na toto fófum s prosbou o rady.
Děkuji za každou odpověď.
Je až pozoruhodné, jak je vše založeno na odhodlání a trpělivosti.

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Pár otázek ohledně AC

Příspěvekod woa » ned, 23. led 2011, 18:31

Možná je to něco jako zkouška. AC si musíš zasloužit, jen tak k tomu nepřídeš jako slepej k houslím, pokud ovšem necestuješ už víc životů. V životě přece neni nic jednoduchý a todle je podle mě to úplně nejtěžší. A pokud to vzdáš, tak ještě nejseš připravenej na to abys zkoušku složil nebo prostě neuspěješ.

Co se týče uvolnění hlavy, to je pro mě taky dost problém. Vyhovuje mi nadejchanej polštář a na něm menší tvrdší.

A co pak dál? no, nejlepší je na nic nemyslet, vůbec na nic, totálně vypnout dokavaď se nedostaneš do stavu změněnýho vědomí.
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

IamI
Příspěvky: 145
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:31

Re: Pár otázek ohledně AC

Příspěvekod IamI » pon, 24. led 2011, 01:10

S tím uvolněním hlavy - pokud ležíš na zádech, což je asi pro AC ta nejlepší poloha, protože tělo je rovnoměrně rozprostřené - tak mě se osvědčilo pootočit hlavu doprava nebo doleva o cca 30 - 60 stupňu s tím že tělo leží porád na zádech, pootočíš jen hlavu. Jinak je dobré dobře uvolnit obličejové svaly, krk a prsty u nohou i s nárty cca. ke kotníkům. Jen tak na okraj, pokud si myslíš ze pokud neuvolníš hlavu tak se nedostaneš dál tak tomu tak bude. Záleží totiž na tvém přesvědčení které v tomto případě vytváří účinný blok. Pro AC není uvolnění nutné nicméně určitě pomáhá.
Na vizualizaci zapomeň pokud pro ni nemáš opravdu velké naddání, většinou při ní totiž ztratíš víc energie než získáš.
S tím jak často se dostávám do astrálu - pokud mám mluvit za sebe tak jsou občas dny kdy se to povede, asi tak :).
No Ac je běh na dlouhou trať, není to ze dne na den ... Jsou lidé co to zvládnou za pár dní, jiní za pár měsíců a pak jsou tu nemehla jako třeba já, kterým to trvalo skoro dva roky :)).
Nicméně v žádném případě toho času nelituju, stálo to za to.
Všechno je jinak ... ;-)
Knihovnička esoterní literatury

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Pár otázek ohledně AC

Příspěvekod woa » pon, 24. led 2011, 19:30

Můžu se tě zeptat, to si celý ty dva roky deně trénoval?
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

IamI
Příspěvky: 145
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:31

Re: Pár otázek ohledně AC

Příspěvekod IamI » úte, 25. led 2011, 01:28

Tak úplně každý den ne, ale snažil jsem se moc nevynechávat, takže řekněme tak na 95% .
Problém byl v tom, že jsem zpočátku párkrát otevřel oči, takže jsem se snažil je mít za každou cenu zavřené. No a ono to funguje i v astrállu, takže jsem vlastně nepoznal že tam jsem :). Zpětně vlasně už nedokážu ani říct kdy už se začalo dařit AC, ale za ty dva roky mě už došla trpělivost a prostě jsem oči otevřel a bylo to.
Bohužel některé věci člověk nikde nevyčte, a musí se tím prokousat sám.
Všechno je jinak ... ;-)
Knihovnička esoterní literatury

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Pár otázek ohledně AC

Příspěvekod woa » úte, 25. led 2011, 17:11

Tak to je jasný, já to takle v kuse vydržel nejdýl 3 měsíce, to už sem cejtil že mi chybí jenom krůček....jenže pak začla škola..... :(
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

IamI
Příspěvky: 145
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:31

Re: Pár otázek ohledně AC

Příspěvekod IamI » stř, 26. led 2011, 00:51

Tak já to taky nijak nepřeháním, ale aspoň tu púlhodinku před spaním si na to vyšetřím vždycky :)
Všechno je jinak ... ;-)
Knihovnička esoterní literatury

Uživatelský avatar
Mistel
Příspěvky: 56
Registrován: stř, 12. kvě 2010, 14:53

Re: Pár otázek ohledně AC

Příspěvekod Mistel » stř, 26. led 2011, 18:30

Diky za odpovědi. Vzdávat se, jak říkám, nehodlám. Uvidím, třeba se zrovna dneska povede. Rád bych se dozvěděl něco víc a jsem si jist, že astrální cestování mi je schopné v tomto ohledu pomoct.
Je až pozoruhodné, jak je vše založeno na odhodlání a trpělivosti.

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Pár otázek ohledně AC

Příspěvekod woa » stř, 26. led 2011, 20:36

Věř mi, tam venku je odvěď na všecko....na všeck tvoje otázky a to je hlavní důvod proč toužim po tom dostat se tam ;)
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Pár otázek ohledně AC

Příspěvekod clario » stř, 26. led 2011, 20:49

Tam venku je odpovědí stejně jako tady :D stačí se jen naučit ty odpovědi vidět a budou uplně všude.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Pár otázek ohledně AC

Příspěvekod woa » stř, 26. led 2011, 20:53

Jenže tady ty odpovědi sice sou, ale značně zkreslený, narozdíl vod morfogenetickýho pole (kronika Akaša) :)
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Uživatelský avatar
Mistel
Příspěvky: 56
Registrován: stř, 12. kvě 2010, 14:53

Re: Pár otázek ohledně AC

Příspěvekod Mistel » stř, 26. led 2011, 22:13

Zkreslený budou zřejmě všude, to už je jen na tobě, kolik pravdy se ze všech odpovědí dozvíš. ;)
I kdybych se nic nedozvěděl, tak to může být zkušenost k nezaplacení (jako že už to, co jsem zažil mi docela dost dalo).
Je až pozoruhodné, jak je vše založeno na odhodlání a trpělivosti.

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Pár otázek ohledně AC

Příspěvekod clario » stř, 26. led 2011, 22:42

Zkreslení se bude vždycky odvíjet jen od tvojí vlastní mysli, od tvých představ a očekávání. I informace z morfogenetických polí Můžeš dostávat značně zkreslené.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Mistel
Příspěvky: 56
Registrován: stř, 12. kvě 2010, 14:53

Re: Pár otázek ohledně AC

Příspěvekod Mistel » čtv, 27. led 2011, 20:11

Tak rada s hlavou je parádní, díky. To jsem potřeboval. Kdybych měl něco, kam bych si psal zážitky, připíšu po včerejší noci další. S tímto jsem zase o kousek blíž k tomu, kde už jsem byl :-)
Je až pozoruhodné, jak je vše založeno na odhodlání a trpělivosti.

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Pár otázek ohledně AC

Příspěvekod Jarda » pát, 28. led 2011, 15:26

Mistel: tohle by tě mohlo inspirovat nebo ti nějak pomoct http://multidenik.cz/astralni/477-rychlo-ac.html
Já do AC lezu jenom ze spánku, při probouzení nebo bezprostředně po probuzení. V takovémto rozpoložení mi to jde snadno.
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
Mistel
Příspěvky: 56
Registrován: stř, 12. kvě 2010, 14:53

Re: Pár otázek ohledně AC

Příspěvekod Mistel » pát, 28. led 2011, 15:53

Díky za radu, jelikož začíná víkend a já se chystám spát co to půjde, určitě bych se o to mohl pokusit.
Je až pozoruhodné, jak je vše založeno na odhodlání a trpělivosti.


Zpět na „Techniky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti