Dotaz

Popis rôznych techník na dosiahnutie AC
Uživatelský avatar
Turbo
Příspěvky: 58
Registrován: sob, 06. úno 2010, 17:46
Kontaktovat uživatele:

Dotaz

Příspěvekod Turbo » stř, 23. čer 2010, 18:02

Zdravim všechny, co jsou zde na foře ;-)
O AC se zajímám celkem již dlouhou dobu (1 rok) a několikrát jsem se o AC již pokusil, avšak neúspěšně. Vždy, když jsem se pokoušel o AC tak jsem přestal kvůli nedostatku času na související cvičení s AC. Jelikož jsem si na AC vyhradil čas, a chtěl bych se mu intenzivně věnovat, tak bych chtěl poprosit o radu ty, kteří s AC již mají zkušenosti, jak mám začít nebo jestli někdo nemáte nějaký manuál.
Děkuji předem za Vaše odpovědi. :D
Naposledy upravil(a) Turbo dne čtv, 05. srp 2010, 15:12, celkem upraveno 1 x.

EMI-DJ
Příspěvky: 55
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:22

Re: Prosba o radu

Příspěvekod EMI-DJ » stř, 23. čer 2010, 22:30

Najdi si tady téma lucidology, tam je to všechno hezky popsané krok po kroku. Přeji hodně zdaru.

Uživatelský avatar
Arinat
Příspěvky: 68
Registrován: úte, 30. zář 2008, 22:13

Re: Prosba o radu

Příspěvekod Arinat » čtv, 24. čer 2010, 18:40

V tématu Knihy možná taky něco bude:-)

Uživatelský avatar
Turbo
Příspěvky: 58
Registrován: sob, 06. úno 2010, 17:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosba o radu

Příspěvekod Turbo » čtv, 24. čer 2010, 19:41

Děkuji za Vaše rady. Lucidology jsem již pročítal a abych pravdu řekl, tak jsem to z toho moc nepochopil :-? A z tématu knihy jsem začal číst knihu od Roberta Petersona, která je velice zajímavá...

Jinak myslíte si, že je lepší mít rovnou AC nebo nejdříve mít LD z kterého postupem času míti OBE či OOBE? Téměř každé cvičení AC se zakladá na vizualizaci, která mi moc nacvičit nejde :frow:

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosba o radu

Příspěvekod clario » čtv, 24. čer 2010, 20:03

Mnoha lidem se ac nedaří, ale pro ld má dobrý předpoklady každej z nás, takže jestly uvažuješ nad tim jestly se jim budeš věnovat tak hurá do toho. Když už do toho ale pujdeš tak naplno.
Jinak pokud jde o ac, tak velice pochybuju, že po tvém roce zkoušení by ti jakákoliv naše rada najednou přinesla úspěch ze dne na den, ac prostě musí člověk cvičit a cvičit a k tomu ti bohatě postačí i ty nejzákladnější instrukce, ten zbytek ti odhalí praxe sama. Takže moje rada by byla zvol si nějákej jednoduchej postup a ten pravidelně poctivě prováděj. Ty výsledky se časem dostavej, jen nesmíš polevovat a zanedbávat jednotlivý fáze, potom už je to jen otázka času.
Každopádně ld je snáze dosažitelný a úžasný zážitek takže se můžeš klidně na plno věnovat tomu a potom až se v tom trochu zlepšíš můžeš zkoušet dostat se do ac či do transu přímo ze snu.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

EMI-DJ
Příspěvky: 55
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:22

Re: Prosba o radu

Příspěvekod EMI-DJ » pát, 25. čer 2010, 14:15

Já bych ti doporučoval se nedříe zaměřit na LD, aby sis trochu "ošahal" realitu bez fyzického těla

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Prosba o radu

Příspěvekod woa » pát, 25. čer 2010, 18:52

Realita je jenom myšlenka na který se všichni schodnem.

Proto bych to slovo dal radši taky do uvozovek :D :D :D
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Uživatelský avatar
Turbo
Příspěvky: 58
Registrován: sob, 06. úno 2010, 17:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosba o radu

Příspěvekod Turbo » pát, 25. čer 2010, 20:33

Ok, tak já se tedy nejdříve zaměřím na cvičení LD ;)

Uživatelský avatar
Turbo
Příspěvky: 58
Registrován: sob, 06. úno 2010, 17:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosba o radu

Příspěvekod Turbo » čtv, 22. črc 2010, 21:15

Tak, nedávno se mi povedlo dosáhnout vibrací a zvuku jak se všude píše: Bzzz... Tak tady je můj příběh. :lol: Lehl jsem odpoledne do postele a vzpoměl jsem si, že bych mohl vyzkoušet něco co jsem se dozvěděl v Lucidology. Hodil jsem si šátek přes oči, jelikož v místnosti bylo docela hodně světla. Uvolnil jsem oči a po nějaké době jsem viděl hypnagogické obrazy. Když jsem se na nějaký z těch obrazů zaměřil, tak ihned zmizel, tak jsem jentak pozoroval co se bude dít. Jelikož jsem viděl hypbagogické obrazy tak jsem si z nějakého důvodu myslel (nevim proč, asi jsem to někde četl :) ) , že bych mohl mít LD. Avšak po určité době pozorování jsem ucítil po celém těle vibrace a také takovéto: Bzzz.. (mě to ale připomínalo spíše zvuk jako když se vypouští vana :D ) No a jelikož jsem neočekával, že by mohli a přijít vibrace, tak jsem se lekl, vibrace ustali a já byl pryč z transu a při plném vědomí... Sice jsem si říkal že je škoda že jsem se těch vibrací lekl, ale nadruhou stranu jsem byl rád že jsem již dosáhl vibrací. No nevim jak daleko jsem byl od AC, ale ty vibrace byl pro mě úžasný zážitek... :D

Uživatelský avatar
Turbo
Příspěvky: 58
Registrován: sob, 06. úno 2010, 17:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz

Příspěvekod Turbo » čtv, 05. srp 2010, 15:17

Mám dvě otázky-1) Chtěl bych se zeptat, jak dlouho u vás trvají vibrace?
2) Když se u mě dostavily vibrace, tak mě to hodilo do tranzu-mohl jsem hnout pouze prsty u rukou a u nohou. Někde jsem četl, že mě vibrace vyhodí z těla ven, jenže mě to hodilo do tranzu. Takže se ptám: Je toto správně? Jak daleko jsem byl od OBE?

Předem Vám všem děkuji za odpovědi či za případné rady.

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Dotaz

Příspěvekod woa » pát, 06. srp 2010, 11:35

1) Pár vteřin
2) Jde to spolu ruku v ruce. Když si v tranzu musíš pomyslet že chceš ven z těla, pak přídou vibrace a vyhodí tě to (aspoň sem to tak četl)
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Uživatelský avatar
Turbo
Příspěvky: 58
Registrován: sob, 06. úno 2010, 17:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz

Příspěvekod Turbo » ned, 08. srp 2010, 09:07

Díky za odpovědi...

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz

Příspěvekod ATA » pát, 27. srp 2010, 12:36

vibrace sou jen pruvodni jen nekdy jsou nekdy ne a jejich intenzita je tyk ruzna od slabejch až po ty u ketrej maš pocit že to stebou hazi po postely nekdy taky mužou precházet jen do pocitu tepla delka je od par vteřin do par minut

vibrace tě nehodily do tranzu tam už si byl jen ho prohloubyli a spustily častečnou paralizu

vybrace te mužou z tela vyhodit sami občas se to stane ale lepši je použit nejakou metodu a hlavne zamer dostat se ven
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

streamer
Příspěvky: 46
Registrován: ned, 11. dub 2010, 19:40

Re: Dotaz

Příspěvekod streamer » pát, 27. srp 2010, 20:25

ja som mal len par spontannych AC (aspon myslim) a samostatne vibracie ta podla mna sami od seba nevyhodia... musis sa sam... ja som to raz spravil tak, ze som si predstavil ako ked si na hojdacke a hupes sa (staci si to predstavit a budes to aj tak citit ze sa pohybujes) a ked je "hojdacka" najvyssie tak vyskocit (stale len myslienka) a budes von...

pripadne ak citis vibracie tak sa skusit otocit alebo postavit... ale vyhupnutie je asi nejlepsie lebo sa ti nestane ako pri otacani, ze nahodou pohnes fyz. telom

Uživatelský avatar
Turbo
Příspěvky: 58
Registrován: sob, 06. úno 2010, 17:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz

Příspěvekod Turbo » sob, 28. srp 2010, 18:25

Dobrá, děkuji za vaše odpovědi. Když jsem byl v tom tranzu, tak jsem zkusil nějakou techniku na opuštění těla, ale nedokázal jsem se na to pořádně koncentrovat, jelikož mi to, že se nemůžu pohnout přišlo tak trochu nepříjemný. Jsem si ale téměř jist, že až budu příště v tranzu, tak mi to přijde zcela normální...

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Dotaz

Příspěvekod woa » pon, 30. srp 2010, 10:24

To sem si taky myslel, ale nepříde. Uvidíš sám ;)
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Uživatelský avatar
Pec41
Příspěvky: 37
Registrován: stř, 18. srp 2010, 02:41

Re: Dotaz

Příspěvekod Pec41 » pon, 15. lis 2010, 01:56

Mám takoví dotaz znova po dlouhé době..Nějak už se o to znovu nezajímám, ale dnes před pár minutami se mi stalo něco co už mě fakt štve.Lehnu si do postele asi v 1:04, myslím na různé věci(snažím se hlavně usnout, před spánkem pokaždé myslím na všelijaké kraviny co se stalo za ten den a tak) ležím asi 3-4 minuty a začnu myslet na věc která na mě působí negativně a z ničeho nic se nemůžu hýbat začnu slyšet zvuky a to dost nepříjemné až mě to ničí uši, připadalo mi jako kdyby dostával křeč v břiše, nebo jen takoví nepříjemný chvění, a ruce jako kdyby se mi hýbali(neviděl jsem jen cítil).Oči jsem mohl normálně otevřít a zavřít...Snaha se z toho dostat, už jsem málem pohnul rukou a na chvilinku to přestalo a zase celé od znova pak jsem vyšvihl ruku a vyletěl z postele(přestalo to) rozsvítil světlo a konec.Poté co jsem vstal bylo 1:09

Detaily:Ležel jsem na zádech, při otevření očí jsem nic neviděl(zakryt peřinou), pokusil jsem se z hluboka dýchat a tak se z toho dostat, ten zvuk mi připomínal nějaký nepříjemný rachot jakoby ozubených kol, sen to být nemohl, protože jsem ani neusnul a co já vím tak sny se odehrávají v hlubokém spánku po delší době, před spaním jsem si dal sklenku mléka.(I kdyby mléko dělalo cokoliv tak pochybuji, že uslyším různé zvuky a nemohu se hýbat).

Pozn:V tranzu jsem párkrát byl a takto nepříjemné mi to nikdy nebylo jen trochu úzkosti, jinak pocit velice dobrý, ještě když vám připadá jakoby jste se vznášeli, ovšem toto byl opak.(Normálně se dostanu do tranzu jednou týdně přitom, když chci usnout..nevím proč, ale zájem o to jak si už nemám a kazí mi to spánek.)

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Dotaz

Příspěvekod Pete » pon, 15. lis 2010, 07:34

Mela by to byt obycejna paralyza, o ktere tu bylo psane 100×, ktera muze pripadat dost neprijemna, hlavne asi kvuli nezvladnutemu strachu z neznama. Na todle tu bylo hodnekrat odpovidano, zkus si procist dotazy ostatnich..
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Pec41
Příspěvky: 37
Registrován: stř, 18. srp 2010, 02:41

Re: Dotaz

Příspěvekod Pec41 » pon, 15. lis 2010, 11:03

No to je sice pěkný, mě na to bylo též odpovězeno, ale abych řekl pravdu tak mě to dost štve...Jen sem to chtěl napsat někam hned potom co se mi to stalo .) Jedna věc je, že se do toho chci dostat a druhá, že se do toho dostat prostě nechci..

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz

Příspěvekod ATA » pon, 15. lis 2010, 11:42

Paraliza se občas deje každymu ani ji nemusi cvičit normani človek na to hned zapomene nebo prohlasi za sen tim že ses o to zajimal taks tomu trochu otevřel cestu a je možny že se ti bude stavat častej
pokud si cvičil neco na AC tak se to klidně muže projevit i po roce.

Najit přesnej spoušteč paralizi je težky vetšinou to byva kombinace nekolika klide tam mohlo sehrat roli i to vypiti mlika , čas , nebo to trba spustaila ta negativni vzpominka .

sny se odehravaji i pri usinani nepred sou to vetšinou NREM a hned za nima SOREM každy maj jinou kvalitu a vlastnosti pri přechodu od NREM do SOREM muže prave dojit k paralize nekdy vznika i spontane když si telo mysli že už spiš zajimalo me pamatuješ si jetly pri tech myšlenkách hejbal očima a jaks byl uvolnej ?

dalši vec je pozice na zadech paraliza jev ni nejpravděpodobnejši

Bohužel mam pro tebe blbou zpravu zbavit se toho neda vyskyt mužeš snižit treba sugesci nektreři to rešej praškama na spani a podobne ale je to jen vyhybani
stejnak se tomu budeš muset jednou postavit .Vetšinou maj lidi samovolnou paralizu tak 1-2x do mesice u me je to třeba tak 2x do roka .
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!


Zpět na „Techniky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů