Dotaz

Popis rôznych techník na dosiahnutie AC
Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Dotaz

Příspěvekod Pete » pon, 15. lis 2010, 12:13

Kdyby sis precetl otazky ostatnich, tak zjistis, ze o tom ze aby ses dostal do paralyzy tak mas vetsi sanci kdyz lezis na zadech. Stacilo by ti si takove veci precist, a pak neusinat na zadech a mel bys mensi sanci. Navic jak jsem napsal, co je prijemne a co ne ? Nekdo zde (tusim clario ale fakt nevim) psal ze si uvedomil "sakra, o todle jsem celou dobu usiloval" a prestalo mu to byt neprijemne, jde jen o zvladnuti emoci a jak to bereme. Mi se neco podobneho stavalo, a stacilo zmenit pristup k tomu, prijmout to nebat se toho
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Pec41
Příspěvky: 37
Registrován: stř, 18. srp 2010, 02:41

Re: Dotaz

Příspěvekod Pec41 » pon, 15. lis 2010, 13:20

Já myslím, že jedno jak ležím nejčastěji se to stává spíš na boku, ale zrovna dnes(v tu 1 hodinu) sem ležel na zádech...zajímaví je jak se to dokáže z ničeho nic vyvolat..otevřu oči nic nevidím, ale slyším jako kdyby mě to projíždělo přímo vedle uší a jako kdyby mě chtěl někdo zničit....To je to nejhorší na tom všem..jinak mě je to fuk, to že se nemůžu hejbat na to už sem si zvykl to se děje často, ale to, že se u toho děje to ostatní to už mě štve.Popravdě když se to stane tak se nepokouším o usnutí, ale naopak o to abych vyletěl z postele a zapnul světlo..hh

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz

Příspěvekod clario » pon, 15. lis 2010, 19:33

No ono to s tou pozicí se taky nedá tak jednoznačně říct. Mě osobně se mnohem lépe uvolňuje na boku, háček je ovšem v tom, že tak většinou usnu dřív než se do transu dostanu a na zádech mam zase ten problém, že se nedokážu tak dobře uvolnit. Každopádně drtivá většina mých transů se odehrávala právě na boku, paradox je ovšem to, že sem si při tom transu pokaždé připadal jako kdybych ležel na zádech a až potom co sem přišel k sobě sem si uvědomil, že sem na zádech vlastně vůbec nebyl.
To, že je trans pravděpodobnější na zádech bych tvrdil asi jen u transů, které jsou spontánní, protože (alespoň pro mě to tak platí) spánek na zádech je díky menšímu pohodlí o něco mělčí a je větší pravděpodobnost, že člověk přijde částečně k sobě. Jinak pokud jde o cílenou snahu se do toho transu dostat, tak bych řekl, že je o zase hodně individuální věc. To je ale čistě můj subjektivní názor.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Pec41
Příspěvky: 37
Registrován: stř, 18. srp 2010, 02:41

Re: Dotaz

Příspěvekod Pec41 » pon, 15. lis 2010, 22:00

Jn já sem se snad ani nikdy nesnažil se do toho dostat...takže mě to prostě štve.Neřeknu kdyby se to stalo odpoledne, ale večer, když je tma tak to docela dost děsí.A nedá se potom v klidu usnout.No jinak usínám jak kdy, někdy na zádech a někdy na boku.Ovšem, když ležím odpoledne a dostanu se do toho tak je to taky děs...Nebo spíš sranda já ani nevím.Otevřu oči a snažím se za každou cenu spadnout z postele abych se mohl hejbat a místo toho se do to asi zaplete sen, nebo něco a spadnu..Vstanu a otevřu oči a řeknu si sakra to nebylo doopravdy a takhle se mi to stane třeba 3x za sebou a nakonec pohnu rukou a na zemi opravdu nejsem. :lol:

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz

Příspěvekod clario » pon, 15. lis 2010, 22:12

Jn v těhle stavech člověk zažívá ohromnou spoustu haluzí :D. Jinak pokud jde o ten trans tak je opravdu důležitej přístup. Taky s toho bejvam někdy vystrašenej. Ovšem mezi vystrašeností a užívánim si onoho stavu je velmi tenká hranice. Jak tu zmiňoval pete při mym prvnim hlubšim transu sem si na sebe po chvíli vystrašenosti trochu zandával přikázal si ať si to užiju a najednou sem nechtěl aby to skončilo. Je dobrý všechen ten strach vypustit z hlavy a prostě chtít si to užít, potom už to jde snadno. V těhle stavech ale člověk uvažuje trochu jinak než normálně takže je něco jinýho se o tom teď bavit a pak opravdu udělat.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Pec41
Příspěvky: 37
Registrován: stř, 18. srp 2010, 02:41

Re: Dotaz

Příspěvekod Pec41 » pon, 15. lis 2010, 23:17

Ale když slyšíš ozubený kola jak ti chtějí rozsekat jakoby hlavu a jako kdyby mě někdo pojídal za živa břicho, ruce jako kdyby sebou švihali..Moc hezké nálady mi to nepřidělal.Někdy máš pravdu, dokážu z toho udělat i dobrý pocit ovšem, když se do toho dostanu v neutrálním stavu a ne že už je to na tom nejhorším stupni.Potom naopak mi přijde jako kdybych normálně lítal v nebi a fakt úužasnej pocit :) ...ovšem já se bojím i toho a proto hned cuknu rukou abych z toho byl venku.

Vit
Příspěvky: 157
Registrován: úte, 28. zář 2010, 18:21

Re: Dotaz

Příspěvekod Vit » pát, 19. lis 2010, 19:21

Užívej si pocit ozubených kol, to si užiješ párkrát, potom to možná přestane :D.
pokud někdo reagujete na nějaký můj dřívější příspěvek a chcete, abych případně také reagoval, napište mi zprávu, protože už fórum moc nepročítám a nemuseli byste se dočkat :)

Uživatelský avatar
Turbo
Příspěvky: 58
Registrován: sob, 06. úno 2010, 17:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz

Příspěvekod Turbo » sob, 25. pro 2010, 19:38

Ahoj všichni,
jelikož zde mám již založené jedno téma, tak nebudu zbytečně zakládat další...
Včera se mi stala jedna zvláštní věc... Odpoledne jsem si lehl do postele s tím, že si pouze lehnu ale nebudu spát. Po půl hodině ležení jsem začal být ospalý ale za žádnou cenu jsem nechtěl usnout. V tom se mi po celém těle začínají rozlévat vibrace. Z počátku jsem si řekl, že jsem trochu nachlazený a nejspíše bych se nemě pokoušetl o AC. Pak jsem si řekl, že když ted vibrace přišli sami tak bych se jim neměl bránit a tak jsem se jim tedy "poddal".
Vibrace zesílily a v tom ve mě nějak cuklo. Měl jsem pocit, jako bych se vznášel vzhůru a tak jsem tomu nějak pomohl ( ted si nevzpomínám jak to přesně bylo). Najednou jsem otevřel oči a myslel jsem si, že jsem vzbuzený, avšak když jsem si sedl na postel a chtěl jsem vstát tak mi jakoby zabrnělo ve spodní části těla. Když jsem to zkusil znovu a výsledek byl stejný tak jsem si uvědomil, že jsem nejspíše uvolnil astrální tělo. Nevím proč ale nenapadlo mě nic jiného, než si lehnout zpět do svého těla. Pak jsem ještě zkusil celé tělo přetočit ale to také nešlo, jelikož jsem zase pocítil zabrnění ve spodní části těla. toto zabrnění mi bylo velmi nepříjemné a tak jsem zpanikařil a řekl si, že se chci zase probudit a vstát z postele. To mi nepomohlo a až poté jsem si uvědomil, že stačí pomyslet na své fyz. tělo a tímto způsobem se vrátím, což se také stalo...

Píšu to sem proto, že si nejsem zcela jist, zda se jednalo o částečné uvolnění astrálního těla nebo se jednalo zčásti o sen.
-Vibrace byly opravdu zkutečný, jelikož jsem je zažil již několikrát předtím.
-Nesedí pouze to, že když jsem si lehl "zpět" do fyz. těla tak jsem viděl, jako bych měl jedno oko přikryté peřinou, což jsem neměl (je možné, že jsem si nelehl přesně do svého fyz. těla ale o kus vedle což by toto vysvětlovalo)

Jelikož s AC nemám žádné předchozí zkušenosti, tak se ptám těch zkušenějších na jejich názor... Předem děkuji za jakoukoliv odpověď.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz

Příspěvekod ATA » ned, 26. pro 2010, 13:10

Změnila se pozice nohou když sis sedl nebo zustala stejna ? Pokud se nohy nepohly tak je možny že byli pořad v tele a byli tam sekly proto to brneni nekdy i boelst pokud se snaži dodstat ven moc nasilim vetšinou pomuže je prodychat .

Na to že se vibrace zdaly zkutečny se taky neda uplne spolehnout sen dokaže nasimulovat uplne cokoli

Z videnim je to možny ale muže to mit klidne i jinou pričinu
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Turbo
Příspěvky: 58
Registrován: sob, 06. úno 2010, 17:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz

Příspěvekod Turbo » ned, 26. pro 2010, 18:31

no, když jsem si sedl tak jsem nohama nijak nepohl...

IamI
Příspěvky: 145
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:31

Re: Dotaz

Příspěvekod IamI » ned, 26. pro 2010, 22:26

S těmi zvuky a nepříjemnými pocity asi moc nenaděláš. Ber to prostě jako dočasnou součást AC, ikdyž je to možná dost nepříjemné. Jsou to prostě jen pocity a vjemy, nejde o nic konkrétního - fyzického.
Já sám jsem s tím míval celkem dost zkušeností, ty zvuky byly hodně intenzivní, přirovnal bych to k tomu, jakoby kousek ode mě startovalo tryskové letadlo. Dokonce mě i bolely z toho hluku ušní bubínky jak byl ten "zvuk" silný. Lehce se to píše, hůř se to dělá ale nejlepší je si toho nevšímat a nijak tomu nevěnovat pozornost. Pokud tě to uklidní tak při dalších pokusech to čím dál víc slábne - alespoň u mě tomu tak bylo.
Všechno je jinak ... ;-)
Knihovnička esoterní literatury

Uživatelský avatar
Turbo
Příspěvky: 58
Registrován: sob, 06. úno 2010, 17:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz

Příspěvekod Turbo » sob, 04. čer 2011, 20:22

Čaute, mám jeden dotaz za jehož zodpovězení bych byl velmi rád :D po delší době jsem dnes zkusil vyvolat tranz, což se mi povedlo. Z tohoto pokusu jsem zjistil, že se do tranzu dokážu dostat prakticky kdykoliv (Po různých pokusech dostat se do tranzu jsem zjistil jaké podmínky jsou pro mne k vyvolání tranzu nejvhodnější a při splnění těchto podmínek se mi tam podaří dostat vždy). Takže s navozením tohoto stavu nemám problém. Když sem v tranzu, tak nedovedu hýbat jakoukoliv částí těla (občas se mi stane že dokážu otevřít oči, avšak v tranzu zůstanu i přes ty otevřené oči, což mi přijde nějaký divný :-) ) No a teď k mé otázce: Co mohu z tohoto stavu podniknout k dosažení AC? Případně zda lze z tohoto stavu dosáhnou ještě něco jiného než je AC :) Předem děkuji za Vaše odpovědi. ;)

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: Dotaz

Příspěvekod Tidus » čtv, 09. čer 2011, 18:50

V takovem stavu jde v podstate cokoliv, na co si vzpomenes. Pokud budes mit dobrou i koncentraci, tak se na neco soustred a melo by to jit. At uz jde o AC, nebo jine vecy. V takovem stavu vetsinou utlumis podnety sveho tela a muzes se nerusene soustredit na to co potrebujes.
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

Uživatelský avatar
Turbo
Příspěvky: 58
Registrován: sob, 06. úno 2010, 17:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz

Příspěvekod Turbo » čtv, 09. čer 2011, 19:57

Děkuji za odpověď. V tomto stavu tedy vyzkouším meditaci :)

Uživatelský avatar
madagaskar
Příspěvky: 102
Registrován: pát, 30. zář 2011, 12:31

Re: Dotaz

Příspěvekod madagaskar » pát, 25. lis 2011, 08:06

ked to tu tak citam tak nachadzam analogiu k svojim zazitkom. uz dlhsi cas zazivat stavy (donedavna som ich identifikoval ako AC), ktore sa opakuju skoro kazdu noc. normalne zaspim, po par hodinach sa mi zda, ze sa na par sekund prebudim, ale ked sa chcem pohnut ide to, ale tazko a citim tlak v hlave a mam celkovo pocit mensej dezorientacie a ked sa chcem postavit z postele ide to ale fakt tazko a nieco ma taha naspat na postel. donedavna to bolo sprevadzane fakt silnym hlukom, ale postupne to preslo a teraz pocujem, len akoby mi okolo hlavy fukal taky prijemny vetrik a sem tam pri tom pocujem aj hlasy a videl som aj nejake postavy. raz som dokonca videl sam seba. neviete mi prosim niekto poradit, co to mozu byt za stavy?

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Dotaz

Příspěvekod Lama » pát, 25. lis 2011, 08:30

ked to tu tak citam tak nachadzam analogiu k svojim zazitkom. uz dlhsi cas zazivat stavy (donedavna som ich identifikoval ako AC), ktore sa opakuju skoro kazdu noc. normalne zaspim, po par hodinach sa mi zda, ze sa na par sekund prebudim, ale ked sa chcem pohnut ide to, ale tazko a citim tlak v hlave a mam celkovo pocit mensej dezorientacie a ked sa chcem postavit z postele ide to ale fakt tazko a nieco ma taha naspat na postel. donedavna to bolo sprevadzane fakt silnym hlukom, ale postupne to preslo a teraz pocujem, len akoby mi okolo hlavy fukal taky prijemny vetrik a sem tam pri tom pocujem aj hlasy a videl som aj nejake postavy. raz som dokonca videl sam seba. neviete mi prosim niekto poradit, co to mozu byt za stavy?
Vítej v astrálním světě :D
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Uživatelský avatar
madagaskar
Příspěvky: 102
Registrován: pát, 30. zář 2011, 12:31

Re: Dotaz

Příspěvekod madagaskar » pát, 25. lis 2011, 08:48

ked to tu tak citam tak nachadzam analogiu k svojim zazitkom. uz dlhsi cas zazivat stavy (donedavna som ich identifikoval ako AC), ktore sa opakuju skoro kazdu noc. normalne zaspim, po par hodinach sa mi zda, ze sa na par sekund prebudim, ale ked sa chcem pohnut ide to, ale tazko a citim tlak v hlave a mam celkovo pocit mensej dezorientacie a ked sa chcem postavit z postele ide to ale fakt tazko a nieco ma taha naspat na postel. donedavna to bolo sprevadzane fakt silnym hlukom, ale postupne to preslo a teraz pocujem, len akoby mi okolo hlavy fukal taky prijemny vetrik a sem tam pri tom pocujem aj hlasy a videl som aj nejake postavy. raz som dokonca videl sam seba. neviete mi prosim niekto poradit, co to mozu byt za stavy?
Vítej v astrálním světě :D
tak popravde sa mi to stava asi pol roka. snazil som sa o AC, ale nedarilo sa ziadnou technikou a ked som prestal zacali tieto zazitky same odseba. takze podla teba to bolo AC?

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Dotaz

Příspěvekod woa » pát, 25. lis 2011, 09:42

všechno tomu nasvědčuje.

Taky je možný že se ti někdo zvenku snaží pomoct. Zkus se nebránit a podat se tomu. ;)
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Uživatelský avatar
madagaskar
Příspěvky: 102
Registrován: pát, 30. zář 2011, 12:31

Re: Dotaz

Příspěvekod madagaskar » pát, 25. lis 2011, 09:53

ja sa tomu nebranim, priznavam, ze spociatku som mal z toho obavy, ale uvedomil som si, ze su to len obavy z neznameho a raz som si proste povedal, ze kaslem na ne.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz

Příspěvekod ATA » pát, 25. lis 2011, 15:38

jsou to průvodní jevy na začátku AC různé stavy tranzu
to že to začne když clověk prestane cvičit je běžne vetšina se totiž snaži až moc a moc na to tlačí
teprv až se přestane vázat na výsledek a dá si odech tak se to samo spustí
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!


Zpět na „Techniky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů