pískot v uších

Popis rôznych techník na dosiahnutie AC
Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

pískot v uších

Příspěvekod woa » úte, 09. úno 2010, 21:09

Pořád tu někdo píše že tranz doprovází pískot v uších, bzučení, zvuk jako elektrika a podobný. Já slýchám zvuk podobnej jako 15kHz, pro ty z vás který ho už nemůžou slyšet je to podobný jako byste stály na křídle letounu B2 při plnym výkonu. Ale neslyšim ho když se pokoušim vo tranz, slyšim ho prostě kdy chci. Dřív (když sem byl malej) to prostě přišlo a bylo to na vohluchnutí a nedalo se to utišit ani nic, ae postupem času sem se to naučil vovládat. Můžu to kdykoliv (KDYKOLIV!!) spustit bo vypnout, bo zesílit bo ztlumit. Nevíte někdo náhodou co je to zač popřípadě co to znamená???
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: pískot v uších

Příspěvekod ATA » úte, 09. úno 2010, 21:41

Rozhodne by to stalo za pořadny pozkoumani pikani v ušich se řika tinitus a muže mit spousty přičin když je klid tak to taky vnimam do jiste miry mužu ovadat višku tonu ale je to jak zatim sem se tim moc nezbyval pres noc mi tu huči Pc tak neni uplnej klid aby se na to dalo plne zameřit.Mohloby to mit i souvislost ze zmenejma stavam vědomi.

To že to umiš ovldat se rozhodne bude hodit treba na neco prijdem.Zkusim pohledat na netu co vyhrabu.
Pokud budeš mit čas tak zkus napsat co nejvic detjlu jetly mužeš nejak konketrizovat jak to ovladaš kde je zvuk lokalizvanej,jetly se u toho nejk měni nedomi nebo jiny vnimani ,jetly se to deje i spontane pripdne co to vyvolava .Cim vic informaci tim lip.

Taky by nebylo marny prozkoumat zvukovou stranku hypnagogickyho stavu určite byse dalo dostat do Ld i pomoci zvuku miso stabilizicae obrazu teoreticky je možny použit jekejkoly smyslovej kanál .
Zkus treba v tranzu mneit ten ton a treba by zahral pisničku .
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

CLVestec
Příspěvky: 128
Registrován: stř, 29. říj 2008, 12:18

Re: pískot v uších

Příspěvekod CLVestec » sob, 06. bře 2010, 11:24

Taky mám pár zkušeností....
Takže k tématu,když jsem byl menší,často jsem v tichu slyšel pískot v uších,někdy mě to děsilo a říkal jsem si,jestli náhodou jsem si nezníčil sluch a proto tak slyším.Někdy v noci jsem míval,takový strach,že ten pískot jsem mohl slyšel na úrovní tišího mluvení.Čím více jsem myslel na ten pískot,tím více šel slyšet,ukliďnoval jsem se tak,že jsem přešel na jiný myšlení.Někdy mě to strašilo ve snech,ale už moc si to nevzpomínám.Když jsem přestal myslet na pískot,zeslaboval,až se jsem ho přestal slyšet.
Má poslední zkušenost z pískotem,je asi pět let nazpět(pokud nepočítám pár experimentálních technik na AC).Sem tam se to někdy vrátilo,ale už jsem neměl s toho strach,říkal jsem si,že jsou horší věci.A dnes mě to nějak neděsí.Ale je zajimavý,že čím víc o tom píšu,tim více se ten zvuk vrací a je více intenzivní(pokud ho neslyšíme od narození až po smrt,jenom si toho možná nevšímáme).

Jednou jsem experimentoval s touhle technikou,a míchal z jinou.Napadlo mě že když se koncetruju na pískot v uších,nebo na tiché zvuky z dálky(třeba zvuk aut),tak bych mohl se dostat do tranzu,a taky se to podařilo,ještě jsem kombinoval sugesci "Jsem v tranzu",ale pak jsem ji přestal si říkat všímal jsem si jenom toho zvuku z vozidel,pak se mi stala ta cesta( šestá co mám tady http://forum.astralni-cestovani.org/vie ... ?f=6&t=313).

Poprvé jsem vlastně úmyslně vycestoval,taky díky zvukům,ale né díky pískotu.Po relaxaci,která se mi nepovedla,tak jsem myslel na jeden seriál a všímal si zvuků v něm(nejspíše jsem už zaspával,tak jsem měl divnější myšlení).Jenže ty zvuky měli ozvěnu,poté ale začala hrát tak písnička z pořadu "Párty z kuchařem"přitom jsem myslel na jišní seriál,tehdy jsem přemýšlel nad scénou v kuchyni,jenže tam spadl hrnec.A tak se spustila ta hudba,jenže přitomhle jsem nejspíše se dostal do tranzu.Slyšel jsem protíkání něčeho v hlavě,poté ze zvuků té písničky z party kuchařem či hrncováním jsem slyšel bzzz a vzzz,a silné šumění v hlavě.Poté jsem cítil mravenčení po celém těle,nárazy,a mohl jsem lehce vylétnout.Možná něco s toho se nestalo,protože je to tak,dva roky zpátky.Třeba to protíkání v hlavě.
:D Iluze může být špatná, nebo taky dobrá? :D Nevím, nevadí, dám si rohlík se sýrem, nebo sýr s rohlíkem.... :)


Zpět na „Techniky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů