Astral

Popis rôznych techník na dosiahnutie AC
Zuzana
Příspěvky: 2
Registrován: ned, 15. čer 2008, 20:58
Bydliště: Dublin
Kontaktovat uživatele:

Astral

Příspěvekod Zuzana » ned, 15. čer 2008, 21:02

dobry den, chtela bych se poradit ohledne astralniho cestovani. Snazim se o to temer 3 roky z toho posledni mesice hodne aktivne. Dostala jsem se do faze kdy necitim sve telo hlavu mam jak z betonu necitim nohy ruce nic. Vzdy se ale dostanu do faze, kdy mi projizdi telem mravenceni, nekdy pichlave jemne, a pripadne mi jako bych se cela nafukovala prez cely pokoj a dal. Uz si myslim vzdy ze uz ted...a povede se to, ale naopak zacnu citit neco okolo sve hrudi..stlaceni velke a silne a na krku jakobych mela kolem krku nejaky provaz nebo me nekdo hodne silne tlacil na krk, v tom se mi zacne spatne dychat. Dychani tenuji uz nekolik let, dokazu mit dva nadechy..pri soustredeni jeden za minutu, ale pri tomto jevu mi pripadne jakoby mi dech nestacil, a nuti me to nadechovat se vice hloubeji a rychleji..Hodne casto se zameruji na tento stav..je vlastne konecnym, uz je to celkem dlouho co to zkousim a sama uz nevim jak tohle preklenout..Dekuji za vas nazor ci jakoukoli radu. S pozdravem Zuzana

Uživatelský avatar
jadydadyda
Příspěvky: 199
Registrován: úte, 03. čer 2008, 18:17

Re: Astral

Příspěvekod jadydadyda » ned, 15. čer 2008, 22:52

Zkus to nejprve přes LD! Mě to pomohlo. Jinak s tím krkem nevím. Možná není dost uvolněnej, nahrnutí polštáře pod krk mi pomáhá.

Zuzana
Příspěvky: 2
Registrován: ned, 15. čer 2008, 20:58
Bydliště: Dublin
Kontaktovat uživatele:

Re: Astral

Příspěvekod Zuzana » ned, 15. čer 2008, 22:57

Nu ja LD znam, i astral..ale astral jen spontanne..jako dite..a pak asi do 17 let. LD ..jeslti je to spravne uvedomneni ve snu ze snis. To jsem zkousela taky..ale nic. To tlaceni..je az po uvolneni..soustreduju se na vsecny casti tela..krk hlava vse..je jak kamen..zkousela jsem s polstarem i bez v sede...ruzne. A vzdy takto stejne...to dopadne..stejny konec. Rychle dychani..hluboke ale s pocitem jakobych se nenadechla vubec, a ty tlaky silne. :roll:

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Astral

Příspěvekod ATA » pon, 16. čer 2008, 01:03

No podle toho stupne uvolneni to vypada že ty pocity budou spiš z energetickyho těla než z fyzickyho .Zkus mi sem prosim co nejpodrobnejš popsat ty pocity kde peresne se to objevuje je to staleje talk nebo pulzovni je u oho citit v tom miste nejaky teplo,mravenčeni....Zkusim najit nejky info neco podobnyho se vskytuje při old hag syndromu ale nestkal sem se stim tak sem se o to moc nezajimal.Zatimmi to pripda jako problem z čakrama.

Pro začátek bych zkusil techniky :
nebeský cyklus-cvičeni napraci energijí bohužel o navod sem prisel jak se zrušilo stary forum budu muset znova napsat zrovna tahle technika by ten problem mohla vyřešit.
truhla-měla by se potarat o negativni pocity prichzejici z těla
štit-mel by odrušit negativni vlvy z astrálu


TRUHLA
Energy Conversion Box - krabice přemeny energie

Vytvořte ve své mysli krabici muže to být cokoly od papírové krabice pres ,trezor po pirátská truhlu muže mít jakoukoly podobu muže byt podstty fizické i nefyzické duležité je jen to že musite veřit že to co tam datae tam zustane dokud to nevyndáte ven (nebo do konce cvičeni dobry je to určit predem)
Tato krabice je částí vašeho osobního vesmíru během cvičení ji použijeme jako odkládací prostor odložíme do ní všechny naše obavy,strachy,,jakekoly jevy ktrey by mohly omezovat cvičení .Jako první zkuste vytvořit vaši krabici to že ji ze začatku nebude vidět nevádi duležitý je záměr samozdrejme cim víc smyslů do predstyv zapojíte tím lip až bude hotrová tak muže začít vkládat vaše obavy strachy nebo treba i problematicky časti těla rišivy zvuky.Dobry je temto vecem dat nejakou formu obalček energie ,pocit,lahvička z nápisem,obrázek usnadni to tu vizualizaci vkládání.Až bude mít hotovo tak krabizi zavřete otočte se odejděte samozdrejme se k ni behem cvičení muže kdykolyv vrátit a neco pridat.Tato metoda se taky ve sme další fázi používa na prekonáni strachu ktrey v F10 z krabice vyndáme a dale s mima pracujeme.

Moje verze:
Ja použivam predtsavu pláže a pirátskou truhlu po vloženi ji zavřu a zamču v puvodni verzi j jen otočit se a odejit ale u me to delalo problem truhla s emi stale obevovala pred očima tak sem ji zkoušl zakolap ale to zabira moc času ted ji prste hažu z utesu do mořského príboje :).Využivam zvuku priboje který je na začátku nahrávek hemi syn a truhlu udelam hned .Z lovenim a otviranim si moc starosti nedelam když chci neco pridat tak tam proste hodim dalši už jich tam asi bude pěkná hromada :).

Zbavení se strachu
Odstranení ruzných bloku a strachů ktere sme si během života vytvořily
-připravný proces
-vstoupit do ohniska 10
-otevřit krabici a pocitovat prvni co z ní vyleze (nemusite premejslet jaky strach/obavu vytáhnout proste to nechte na podvedomí to vý na co ste už pripraveni taky to usteří čas kdybiste premejslely co vytáhnout nejdřív)
-vyndat strach,obavu s krabice a nechat ho odplavat (být pod vodou a pustit ho v bubline nebo zavjesit na poutový balonek )
- jestli otevřete krabici a nic tam menajdte vemte to nic dejte ho do bubliny a pošlete pryč
-při pocitení strachu opakovat (duležite je si zachovat postoj pozorovatele)
-znova se podívat do krabice a rozezant emoce které starach překrýval a nehat je odpalvat
-znova se podivat a vzpominku zbavenou strachu a emocí přijmot ji a její energiji do sebe mohle by se to zkombinovat z metodou Rekapitulace
-cele několikrát opakovat .
tato metode není jendorázovej všelék aby mela potrebný eferk je potreba to opakovat

Energetické Sťíty

Patři mezi základní formy obrany a daj se použit na spousty ruzných učelu
Zakladní formu štitu sem se naučil na kurzu Hemi-sync pruchod branou.
A potom seme ze Sunnym zkoušely ruzne modifikace a vylepšeni štitu.


Napřed něco k teorii.
Základní typ štítu si můžete představit jako energetické vejce kolem těla .Je dobré si to představovat opravdu všude okolo,jak nad hlavou,tak i treba pod zemí..

Tvary štitu-základni tvar je tvar vejce kolem těla. štít se dá ruzne natahovat nebo deformovat.Mužete ho roztáhnout na nekolik desitek metru nebo z nej vystřelit tenký paprsek.Štit muže být dutý nepo plný který se dá využít třeba při lečnení nebo uvolnění.

Zdroje enrgie - puvodní štit využival jen energiji z těla,oproti ostatním možnostem má tu výhodu že se nemusi tolik programovat.Daší možností
Je využiti nergie čerpane z jiných zdrojů.Nohamy ze zmemě,dechem ze vzduchu,rukami z prostoru.Energiji mužete čerpat i celim povrchem těla třeba z prostoru nebo slunce.

Typy štitu -Ja si ho predstavuju jako enrgetický pruhledný štit muže to ho dále upravit třeba tam dát zrcadlový povrch aby se vše odráželo na spátek k odesilateli.Dalši výhodou je že štity mohou být polopropustné ničit zlo ale dobro nechjí projít.Štit muže mít i nekolik vrstev a ruzné energetické filtry.Při predstvě štitu je dobré využit barev podle učelu na jeký štit hodláte použit a taky tak aby se vám dobře představoval mě vyhovuje zlatá a fialová.Stitu muže te i udělit rotaci aby nešel zasáhnout 2x na stejné misto.

Programováni štitu-jeden z nejduležitějšich věci provádi se v hlavě při zadrženym dechu.Co nejdokonalejš si prestavte co ma štit dělat třeba jak se od nej odráži vše negativni ale pozitivni věci mohou projit/snažte se soustředit poze na tu tuto jednu myšenku/.Do štitu mužete vložit i nejkou sugesci třeba na LD nebo AC.Dá se využit i na ovlivněni nejaké náhody třeba když potřebujete mit nekde otevřeny dveře,zelenou na semaforu,sednout si v autobuse... u tohohle je hodne duležity si to co nejživějš predstavit jako by se to už stalo a přani PRESNE a vystižne formulovat.

Vzualizace-asi nejduležitejši věc musite si to vše co neživěji predstavit a věřit tomu.(pri predstave použítco nejvýce smyslů)

Pokud máte možnost je dobry před tvořenim štitu trocu zacvičit nějkou tu praci z enrgijí třeba nebeský cyklus a zaspivat si manru OM /bohužel na veřejnoti to moc nejde

Vlastní tvorba štitu:

1.Nasáti energie
2.Programováni
3.Tvorba štitu

Štíty:

1.Puvodni štit z Hemi-sync

Resonant Energy Balloon (REBAL) - rozonanční energetický balon/obal
Energiji kterou ste zjiskaly a pročistily pri vybračnim ladení OM muže te použít k tvorbě pohybujícího s pole vibrační energie které vás obklopý.
Vytzvořte proud energie který pujde společne z dechem až nad vrcholek hlavy kde se rozevře a padá kolem těla jako fontána .Až dosáhne nohoutak ji znova natáhneme do těla a cyklus se opakuje (do těla proudí po spirále).Energie ktera tvori rebal se absorbuje do těla po konci cvičení ale da se to naprogramovat i jinak.

REBAL je zesílením vaší energie tvoři visoce energetický stav ve vás a kolem vás.Funguj na principu rezonance v souladu s afirmací.
REBAL je jako filtr projde pouze energie která ma stejne nebo višší vibrace .Slouží jako štít pred negativními enrgiemi/vlyvy.Také fungujr jako magnet a pritahuje k nám pozitivní věci jako vedení od vyspelejších bytostí a pristup k višším energijím.Ćím časteji budete váš REBAL tvořit tím lépe zvišuje to také energetickou kapcitu těla a usnadnuje vstup do vice enrgetických stavů.REBAl mužete i cítit ale chce se na to zameřit protože když ho mate pořád tak už ho nezegistrujete mužete na jeho vnímaní použít vize,pocity,

REBAL mužete rychle vytvořit tak že použijete jeden rezonačni dech OM nadechnete životní energiji chvýli ji podržite a predstavíte s i si kruh z čilem 10 nad vaši hlavu který postupuje dolů z vaším výdechem

Rebal -Resonanční energetický obal
-nasti enrgije do hlavy /energije z těla/
-fontána vycházejicí z vrcholku hlavi
- představit si kruh s číslem 10 nad hlavou a s výdechem ho spustit dolu
-energije se vraci chodidly a proces se nekolikrát opakuje

2.Upravenej štit
-nádech tahat energiji ze země přes nohy,dechem ze vzduchu a rukami z prosturu .Energiji vest přes čakry do hlavy /duležeté je si to co nejdokonalejš predstavit po nejake době možná ucitite jak ta enrgije proudi většinou se to projevuje jaou proudy tepla/

-Při zadrženém dechu štit naprogramovat a vlořit do vej myšenku,učel..

a)Ochraný štit-polopropusttný zlatý štit niči zlo a negativni emoce a to i ty co vycházeji od vás.Dobro procházi.Tuto myšlenku vložit do štitu a spojit z predstavou jak se negativni enrgije niči na štitu nebo odráži pryč.Většinou nepoživám zrcadlový radeji zlo zničim.

b)Ovlivneni náhody představte si situaci kterou chcete ovlivnit co nejdetajlneji jako by se už stala a toto vložte do štitu.Pokt použiváte sugesci nebo nejkou myšlenku formujujte ji co nejpřesneji je to opravdu hodně duležity.Mužete tim ovlivnit spoustu věci ale nikdy nemáte dukazže ste to ovlivnily nebo to byla jen náhoda ale posledni dobou je tech náhod nejak moc.Představa štitu bud normálni vejce nebo štit rozšiřit na potrebnou oblast nebo vyslat paprsek k mistu ktere chete ovlivnit.
Přiklad:Potřebujete mit nekde otevřeny dneře napřiklad u vchodovejch dveři paneláku co nejživěji si predstavte jak dete ke dveřim a sou otevřeni ždouchne do nich a projdete dovnitř.Toto funguje velice dobře a většinou to vyjde bud sou dveře otevřeny nebo zrovna přijde nekdo z kličema.

c)Štit na uzdraveni uvolneni-jediná zmena je že se pužije plný štit a myslena že se zaceluji rány nebo se tělo uvolnuje.Na uzdarvováni je dobra bilá nebo zelená barva na uvolnění ,odrá nebo fialová.

-vest energji nad hlavu a pak ji spustid z výdecem dolu jako fontánu nebo si předstvit rozširujici kruh kterýpotom necháte spadnout kolem těla a za nim se vytvoři štít.

-vest energiji do chodidel a cyklus opakovat

3.Specialni štit -zatim nebyl pořádne testován
-jednou mě napadlo proč ničit negativni energiji na štitu když by se mohla dat využit napadlo mě zbavit ji jejiho negativniho náboje a zbylou už čistou enrgiji znova naprogramovat a využiot na posileni štitu a zbatek poslat ve forme lasky nazpátek.Jelikož v dnešni době je negativni enrgije všude dost znikl by s toho exponencialne rostouci štit kterej by se živil negativni enrgiji a převáděl ji na lásku.No zni to hezky hozši to bude uvist do prxe bude to chtit štit z vic vratvama enrgetickejma filtrama a nejakym tym transformátorem kterej negativni enrgiji zbavuje náboje.

Stít lze také doplnenit o ruzny znaky třeba runy na zlepšení jeho vlastností.Pri cvičení AC by sel možná použít i k blokováni vnejšich rusivých vlivu zatim na to použivam truhlo ale tohle by mohlo fungovat taky.

Rychlá tvorma sítu mužete si v mysli naprogramvat spušteč a pod nej vložit program tvorby stitu muže to být cokoly gesto,slovo... ja použivam slovo TURMa pri jeho vyslovení (stačí v duchu) se hned aktivuje stít sice není tak silnej ale je to hned.Stit je dobry občas obnovit hlavně když čekáte že ho budete potřebovat
Nebo před cvičenim AC
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
cervik92
Příspěvky: 49
Registrován: čtv, 12. čer 2008, 18:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Astral

Příspěvekod cervik92 » pát, 20. čer 2008, 21:58

Jak popisujes ten tlak, tak to je Tve astralni telo, ktere se chce uz dostat ven ... Stalo se mi to taky, kdyz jsem se jednou chtel dostat do AC v jednom okamziku jsem nemohl vubec dychat a bylo mi to neprijemne a proto jsem to ukoncil a sel spat. Od te doby jsem AC uz nezkousel. Na netu jsem pozdeji nasel, ze to je naprosto prirozene, kdyz chvilku nedejchas. Je to pry stav, kdy uz se Tva mysl presouva do Tveho astralniho tela. Zkus to jeste chvilku vydrzet a mozna se tam dostanes, nebo kdyz budes v tomhle stavu, tak si predstav tu metodu s houpackou (jak se houpes vic a vic a najednou se pustis a doslova Te to vymrsti do astralu ... zkus to tak i tak ;-) )
Svět je jen zrcadlo našeho vědomí.

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: Astral

Příspěvekod Tidus » sob, 21. čer 2008, 14:55

cervik92: Tam neni zadny stav, pri kterem nedychas :D . Pouze to nevnimas. Dychani v tu chvili zarizuje tve podvedomi a ten tlak se na tvem fyzickem tele taky neprojevuje. Je to jen takovy pocit ale kdyby vedle tebe nekdo sedel a pozoroval te, tak nic neuvidi.
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

Uživatelský avatar
cervik92
Příspěvky: 49
Registrován: čtv, 12. čer 2008, 18:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Astral

Příspěvekod cervik92 » sob, 21. čer 2008, 17:52

Mozna je to tak a mozna ne, ale kazdopadne je to celkem dost neprijemne tenhle chvilkovy stav ;)
Svět je jen zrcadlo našeho vědomí.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Astral

Příspěvekod ATA » ned, 22. čer 2008, 21:25

Ten stav kdy človek nedýchá se vyskytnout muže.Vskztuje se to docela bžne během spánku řikas se tomu apnoe nevzm čim je to resne ypusobenz možná sniženou chemosenyitivitou dechovzho centra.Takz aktivni čakrz mužou zhoršit dycháni ale se yatsvenim sem se nesetkal.Tyhle yměnz v techu budiu nejčastejši asi v paraliye kdz to odpovida REM fázi.Někde sem tkz četl o beydechovém stavu samádhí ale nic bližšiho k tomu nevym
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Heimdall
Příspěvky: 94
Registrován: úte, 22. črc 2008, 23:29

Re: Astral

Příspěvekod Heimdall » stř, 23. črc 2008, 00:07

Těžko říct, třeba Bardon říká, že se ve stavu "extáze" (odpoutání těla) zastaví dech i tlukot srdce, což mě osobně přijde nepravděpodobné, dále taky říká, že pouhý dotek lidské ruky na tělo praktikujícího vyvolá okamžitou smrt, podobnou infarktu, mám takový pocit, že tu někdo kdysi dávno vyprávěl o svém astrálním zážitku, načež se začal potit a rodinný příslušník jej musel "vzbudit" zatřepáním jeho těla, mám takový pocit, že žije dál:D, zřejmě jde jen o Bardonovu starost, kterou se hodně vyznačuje, ale na tom dechu něco bude....

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Astral

Příspěvekod ATA » stř, 23. črc 2008, 09:42

Dotyk te nezabije ale moc prijemny to neni je to jako spadnout s pul metru celi telo cukne je tozpusobeny rychlim navraem astralniho těla.Tep by mel byt pri AC normalni tesne pred možna trochu zrychlenej tim vzrušenej primo pri AC spomalenej.Ke krátké zastave dechu dojit muže ale nekdy je to jen pocit protože v tak hlubokym stavu mužeme presatat dech vnimat.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

OZiiK
Příspěvky: 24
Registrován: ned, 28. dub 2013, 09:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Astral

Příspěvekod OZiiK » pon, 09. bře 2015, 19:41

Jestli můžu jen doplnit tak tento jev kdy tělo cukne se děje každému. Káždý z nás když usína napojuje se na astrální cestování. Někdy ale před tím než usneme nás něco může zavolat zpatky a astrální tělo žuchne do Matrice. Často to lidé přirovnávají k představě chuzi a náhlého spadnutí do díry.
Každý z nás má svůj úkol, každý je důležity i ten koho nenavidíme nebo se nijak neprojevi.


Zpět na „Techniky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů