Tma v AC

Popis rôznych techník na dosiahnutie AC
Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Tma v AC

Příspěvekod ATA » pát, 07. kvě 2010, 23:47

u me vždy po opušteni tela prestaly i hučeni
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

malie
Příspěvky: 29
Registrován: pát, 30. říj 2009, 13:38

Re: Tma v AC

Příspěvekod malie » úte, 31. srp 2010, 21:05

Mal by som na vás tieto dve otázky:
a) aký tvar má astrálne telo človeka, ktorý má zdeformované telo je extrémne tučný alebo nemá nohu. Zmení sa jeho tvar tela ak vyjde von z astrálneho tela?
b) je možné robiť AC počas dopravného cestovania? Napr. ak cestujem vlakom niekoľké dní cez obrovské Rusko

diki za odpovede :)

Uživatelský avatar
Mistel
Příspěvky: 56
Registrován: stř, 12. kvě 2010, 14:53

Re: Tma v AC

Příspěvekod Mistel » ned, 05. zář 2010, 22:08

Astrální tělo je podle mě takové, jaké si představujeme, že máme. Řekl bych tedy, že může být klidně bez nohy.
Dřív jsem měl dlouhé vlasy, pak jsem se nechal ostříhat na krátko. Ve snech jsem měl pořát dlouhé vlasy, prostě jsem se znal s dlouhýma vlasama :-D. Když někdo nemá několik let nohu, myslím, že jí nebude mít ani na těle astrálním, ale je to jen moje doměnka, nic víc.
Je až pozoruhodné, jak je vše založeno na odhodlání a trpělivosti.

122333
Příspěvky: 77
Registrován: ned, 28. čer 2009, 20:10
Bydliště: Ruská federace

Re: Tma v AC

Příspěvekod 122333 » pon, 27. zář 2010, 20:08

Mal by som na vás tieto dve otázky:
a) aký tvar má astrálne telo človeka, ktorý má zdeformované telo je extrémne tučný alebo nemá nohu. Zmení sa jeho tvar tela ak vyjde von z astrálneho tela?
b) je možné robiť AC počas dopravného cestovania? Napr. ak cestujem vlakom niekoľké dní cez obrovské Rusko

diki za odpovede :)
Jestli pojedes Transsibirskou magistralou, nemohl by jsi potom napsat nejaky report? mame to taky v planu nekdy v budoucnu , zatim jsme u sbirani informaci :)
Je dovoleno odrazit násilí násilím. - Domitius Ulpianus

malie
Příspěvky: 29
Registrován: pát, 30. říj 2009, 13:38

Re: Tma v AC

Příspěvekod malie » pon, 04. říj 2010, 20:09

žiaľ cez transibísrsku magistrálu som necestoval ani necestujem. Tak ti nemôžem podať report :(
Naposledy upravil(a) malie dne pon, 04. říj 2010, 20:17, celkem upraveno 1 x.

malie
Příspěvky: 29
Registrován: pát, 30. říj 2009, 13:38

Re: Tma v AC

Příspěvekod malie » pon, 04. říj 2010, 20:16

Podľa môjho názoru je možne robiť AC aj cestou vlakom, keďže pri každej jednej AC je človek v pohybe. Zem sa točí kolo Slnka aj svojej osi

S tým tvarom jato podľa mňa asi takto: človek má rovnaký tvar astrálneho tela ako fyzického. Otázne je či má rovnaký tvar tela keď vyjde s fyzického tela von.

Určite ste tu mnohí cestovatelia a stretáte ľudí. Videli ste niekedy obézneho človeka alebo človeka s pivným bruchom?

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Tma v AC

Příspěvekod Pete » sob, 05. úno 2011, 15:27

Clovek si i v astralu drzi tvar fyz tela protoze je na neho zvykly, ale muze jeho tvar menit protoze je vlastne cele z energie (nemam to z vlastni skusenosti)
Deus est Homo


Zpět na „Techniky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 hostů