Tma v AC

Popis rôznych techník na dosiahnutie AC
malie
Příspěvky: 29
Registrován: pát, 30. říj 2009, 13:38

Tma v AC

Příspěvekod malie » úte, 29. pro 2009, 20:12

Caute. Bol by som rad ak by ste mi odpovedali na jednu otázku:
Ak budem robiť AC v noci (v pokoji mám tmu) a ak sa budem vznášať v svojom pokoji, budem vidieť tmu alebo budem vidieť ako cez deň?

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 290
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: Tma v AC

Příspěvekod nou » úte, 29. pro 2009, 20:36

v AC nemas nevnimas cez fizycke oci takze ci tam bude tma nezavisi ci je noc. uvidis normalne ale mozes vidiet aj iba tmu. to je individualne.

malie
Příspěvky: 29
Registrován: pát, 30. říj 2009, 13:38

Re: Tma v AC

Příspěvekod malie » úte, 29. pro 2009, 23:53

no to je super ked si mozem aj vybrat :D

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Tma v AC

Příspěvekod Jarda » čtv, 31. pro 2009, 17:39

taky můžeš vidět do všech stran současně anebo můžeš vidět svoje představy...
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

malie
Příspěvky: 29
Registrován: pát, 30. říj 2009, 13:38

Re: Tma v AC

Příspěvekod malie » pát, 01. led 2010, 15:12

Predpokladám, že astrálne telo vie dobre vizualizovať

malie
Příspěvky: 29
Registrován: pát, 30. říj 2009, 13:38

Re: Tma v AC

Příspěvekod malie » pát, 01. led 2010, 15:19

čo myslíte... Ak chcem opustiť telo v tom najhlbšom tranze, netreba na to tak veľa energie* ako v bdelom stave?


*(myslím na energiu prijatú cez čakry)

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Tma v AC

Příspěvekod ATA » pát, 01. led 2010, 17:04

no možná, ale spiš bych řekl, že je to otazkou naladění než energie
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

malie
Příspěvky: 29
Registrován: pát, 30. říj 2009, 13:38

Re: Tma v AC

Příspěvekod malie » pát, 01. led 2010, 17:31

ake naladenie?

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Tma v AC

Příspěvekod ATA » pát, 01. led 2010, 19:10

na nefyzické vnímání , realitu
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

malie
Příspěvky: 29
Registrován: pát, 30. říj 2009, 13:38

Re: Tma v AC

Příspěvekod malie » sob, 02. led 2010, 10:18

cital som, ze ak je clovek v hlbokom tranze tak potom staci uz len pomysliet a telo je vonku... preto podla mojej logiky by malo stacit menej energie

hlavne by ma zaujimal vas nazor

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Tma v AC

Příspěvekod ATA » sob, 02. led 2010, 11:51

V hlubokym tranzu je to mnohem lechči ale samotná myšlenka mi zatim nestačila chtelo to par pohybu a byl sem venku ale problem je spiš se do tak hlubokyho stranzu dostat pres uvolneni se mi to povedlo jen prakrát vetšinou to bylo bud pontáne nebo pres LD (cileny probuzeni do tranzu z LD)

S tou eneregiji bude ji tam potreba min ale se na to posledni dobou divam spiš z hlediska toho naledeni ale ve vysledku to vyjde skoro nastejno .
V hlubokym tranzu se zmnešují pocity z fyz těla a informacčni kanál je pak volnej pak se do nej mužou dat nefyzické data čim vyc bude nefyzickejch k poeru k fyzickejch tim lip - tělo nebude otravovat v tranzu normalne sou citit obě tela jak astralni tak fyzicky a to muže delat problemy sou tam signály z oboua mužou se plest amixovat do sebe proto je težky se oddelit terba se nechtene pohne fyz tělem.Cčim hlubči je trenaz tim je to zorlišeni těl snažší.Cilem je se tohle rozlišení přepínání kanálů,laděni
naučit i v lechkem trazu nebo dokonce i pri bdělosti.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

malie
Příspěvky: 29
Registrován: pát, 30. říj 2009, 13:38

Re: Tma v AC

Příspěvekod malie » sob, 02. led 2010, 17:00

diki ATA

AC se mi zatim nepovedlo. Dokazem vyvolat tranz na hranici alfa a theta. Ale v tranze necitim žiadne vybrace. Je dôležité aby som robil cvičenia s čakrami? Aj som skusal par krát robit cvicenia s cakrami ale velmi mi to neslo, energie som vela nenahromadil. :frow:

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Tma v AC

Příspěvekod ATA » sob, 02. led 2010, 17:12

cesta pres čakry je jednou z mnoha. Mrkni na temata lucidology a gateway, tam najdeš par dalšich cest.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
jadydadyda
Příspěvky: 199
Registrován: úte, 03. čer 2008, 18:17

Re: Tma v AC

Příspěvekod jadydadyda » sob, 02. led 2010, 21:20

tělo nebude otravovat v tranzu normalne sou citit obě tela jak astralni tak fyzicky a to muže delat problemy sou tam signály z oboua mužou se plest amixovat do sebe proto je težky se oddelit terba se nechtene pohne fyz tělem
Vždy, když jsem se octl ve spánkové paralýze, automaticky jsem se snažil oprostit od těla. Časem jsem přišel na to, že spánková paralýza má tendenci se velmi rychle prohlubovat, když tomu dá člověk prostor. Stačí pár vteřin počkat, a problém rozlišení fyzického od astrálního těla při oddělení je nesrovnatelně menší. Jen to chce správně odhadnout, aby se trans neprohloubil přespříliš, pak se člověk cítí jako po zasažení proudem (nedá se to vydržet).

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Tma v AC

Příspěvekod ATA » sob, 02. led 2010, 22:03

to zasaženi proudem -neco jako pruchod elekriky tělem vydržet se dá ale je to docela nepřijemny halvne se toho neleknout a nemit zbytečne strach
me se tos stalo jen 2x , to sami vibrace nekdy mohlou byt hodne intenzivni ale taky nemusi byt žadny .Dodela me zaujal pohled na vibrace v lucidology
hlavne to že se ma počkat až prejdou a nepokoušet se opouštet telo primo pri nich.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
ctt80
Příspěvky: 24
Registrován: úte, 22. pro 2009, 15:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Tma v AC

Příspěvekod ctt80 » sob, 02. led 2010, 23:10

Můžete někdo stručně vysvětlit efekt Alenky v AC a jak se to liší od normálního LD? Po dnešní ranní paralýze v posteli jsem chtěl otestovat, zda se dostanu z těla. Pokoj jsem viděl normálně tak, jak má být, za světla, zpočátku asi mýma očima, pak mám podezření na simulaci pokoje s očima zavřenýma (jaký je vlastně mezi nimi rozdíl? :))) Vznesl jsem se z postele, ale i s peřinou, takže jsem si řekl, že nejsem ve skutečný fyzický realitě, ale že to je LD. Necítil jsem ale tíhu tý peřiny, ani jsem neměl tak intenzivní fyzický pocity odlehčování se při zvedání z postele, jako jsem jednou cítil při falešným probuzením v posteli. Poprvé to bylo jako by mě vyloženě něco nadzvedávalo z postele heverem... Po tý paralýze to bylo takový odlehčený. Takže nevím, jestli to dnes po té paralýze bylo AC nebo LD nebo nějaká směsice...?

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Tma v AC

Příspěvekod woa » ned, 03. led 2010, 17:36

to zasaženi proudem -neco jako pruchod elekriky tělem vydržet se dá ale je to docela nepřijemny halvne se toho neleknout a nemit zbytečne strach
me se tos stalo jen 2x , to sami vibrace nekdy mohlou byt hodne intenzivni ale taky nemusi byt žadny .Dodela me zaujal pohled na vibrace v lucidology
hlavne to že se ma počkat až prejdou a nepokoušet se opouštet telo primo pri nich.
Jenom mimochodem, to zasažení el proudem, kdo si to nevyzkoušel nevý vo čem mluví. Znám lehký vibrace a taky znám zasažení el. proudem, jednou sem si šáhnul na motorák (380V) zvláštní pocit, ani to nebolelo, člověk vůbec nevnímá bolest ani nic jinýho, kromě vln! ne vibrací!! Každá vlna tebou proteče úžasně pomalu, je to nepopsatelný, každou tisícinu vteřiny vnímáš jako minutu, zato ty vibrace vyvolaný to je trocu jiný kafe.
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

malie
Příspěvky: 29
Registrován: pát, 30. říj 2009, 13:38

Re: Tma v AC

Příspěvekod malie » ned, 03. led 2010, 18:49

Neviete či náhodou funguju binaurálne nahrávky aj na bežnom mp3 prehravači?

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Tma v AC

Příspěvekod ATA » ned, 03. led 2010, 18:59

jo funguji ale je dobry použivat nahravky z vetšim bitrate u HS se doporučuje nad 192 kbps
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

malie
Příspěvky: 29
Registrován: pát, 30. říj 2009, 13:38

Re: Tma v AC

Příspěvekod malie » ned, 03. led 2010, 21:40

to je super :D

mohli by ste mi dat nejake dobre linky o praci s cakrami?


Zpět na „Techniky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 hostů