změna vědomí - problém

Popis rôznych techník na dosiahnutie AC
EMI-DJ
Příspěvky: 55
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:22

změna vědomí - problém

Příspěvekod EMI-DJ » čtv, 09. črc 2009, 13:37

Dobrý den, zajímám si již nějaký ten pátek o LD a AC. už jsem měl 2x LD a vždy to probíhalo tak, že jsem si uvědomil že sním a probudil jsem se...(nerozrušený, jen ospalý) Vzápětí jsem ale znovu usnul a nastal LD. Teď se mi ale stává pokaždé když ulehnu s nějakým záměrem o LD či AC odpoledne nebo večer, tak se snažím dostat "pryč", a najednou mám prázdno... nic si nepamatuji a pak si najednou uvědomím, že jsem jinde a že tam je jenom moje mysl a před očima mám jasný obraz (spíš jen jasný barevný záblesk jako když se podíváte do sluníčka) cítím, že nejsem v realitě a v tu chvíli se začnu probouzet... snažím se uklidnit atd. ale nepomáhá... probouzím se trochu rozrušený a buší mi srdce. tento stav již znovu nenavodím. asi jsem moc rozrušený.
Jaká je vaše rada abych se udržel ? snažím se nebýt rozrušený ale asi to moc nejde.
Děkuji za jakékoli nápady nebo připomínky.

EMI-DJ
Příspěvky: 55
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:22

Re: změna vědomí - problém

Příspěvekod EMI-DJ » pát, 10. črc 2009, 19:33

Jinak dneska jsem šel zkoušet AC, tak jsem si pustil hudbu pro AC a uvolnil se. po dvaceti minutách, když hudba skončila, tak jsem si řekl, že si představím jak mám nad hlavou vysavač, který mne vytáhne z mého těla. Najednou jsem z toho začal silněji dýchat a začali mi trochu brnět ruce a hodně mi začali brnět tváře a měl jsem je horké jako v ohni. Cítil jsem jak lezu nahoru a nahoru a po těle jsem měl hodně záškubů. Bohužel to ale pak ustalo :( ... co vy na to? jsem o krok blíže a nebo to nic nebylo?
Odepište prosím někdo :)

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 289
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: změna vědomí - problém

Příspěvekod nou » pát, 10. črc 2009, 20:07

skusat skusat skusat nic ine ti neostava. myslim ze si na to clovek aj tak musi nakoniec prist sam a musi vytrvat.

micheell
Příspěvky: 3
Registrován: stř, 08. črc 2009, 18:06

Re: změna vědomí - problém

Příspěvekod micheell » sob, 11. črc 2009, 01:43

dobry den,pane administrátore!
moc Vám děkuji za Vaší pomoc,!
bez Vás bych tu asi nebyl!
chci se Vás zeptat,jaké máte zkušenosti s ac?
máte nějaké nové techniky?
já sem si vytrénoval muj sowtvér na rychlé ladění a synchronizaci s emocemi a zážitky jinych lidí,,,,a dělám si své vlastní techniky,ale bohužel zde fakt překáží asi jen to jediné-uvědomění a následné rozrušení... :frow:
jinak by sme tam už kde kdo byl....... :!:
ale jak toto eliminovat?
jestli nějaký jiný program na toto? nějak spešl naprogramovat autopilotickou mysl na zadaný ukol?ale jak?
máte někdo tady nápad?
program přes ikonu je právě velice zdlouhavý,a trvá mnoho všeho,
dle mého názoru :frow:
co vy na to?
jak na to ?
přece se nám to tady musí podařit! 8-)
Fany Gándhíí-Micheell-František š.
vsem zde držím PALCE!!!!!
//

EDITED by frantisek : Priste min otazniku, vykricniku a carek. Diky :twisted: :D


Zpět na „Techniky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů