Moje technika

Popis rôznych techník na dosiahnutie AC
Uživatelský avatar
Exille
Příspěvky: 52
Registrován: úte, 16. čer 2009, 10:52

Moje technika

Příspěvekod Exille » úte, 16. čer 2009, 11:38

Jelikož jsem měl nehodu a mám doteď problémy s nosními dutinami, tak nemohu normálně dýchat nosem. A jelikož také nevydržím a polknu, jsem si vytvořil svoji techniku jak se uvolnit a dostat se do tranzu.
Základ je lehnout si na bok složit polštář (já ho překládám, takže je vyšší) položit hlavu nasměrovat ji lehce dolů, takže sliny se nehromadí u kořene jazyka a nenutí člověka polykat. Navíc se může dýchat ústy a neslintáte si na lůžko (zatím se mi to nestalo). Pak už se stačí uvolnit klasika nádech pak uvolnění, potom ucítím jakoby skok a připadá mi že nejsem u sebe v pokoji, ale v nějakém hangáru, prostě pocit velkého prostranství.
Teď jak se dostat do tranzu, mnoho lidí si představuje všemožný věci, mě fungujou schody, jediná věc co udělám je to že si vybavím jak jdu ze schodů doma z půdy do sklepa, potmě, díky domu jsem si spočítal schody a několikrát jsem si je sešel zvrchu dolů, jen abych si :!: vžil ten pocit když člověk jde a klesá :!: klesání je důležité a nepodceňovat ho(může se to zdát jako kravina, ale mě to docela pomohlo), jelikož počítám s tím, že každý známe nějaký schody po kterých často chodíme, tak myslím, že někteří lidi využijou tuhle techniku.
Lidi co neznaj tranz a to když tělo začne vibrovat, tak si to poprvé zkuste, hodně vás to překvapí a vykopne vás to, ale když to budete zkoušet podruhé a víc se vžijete to té chůze po schodech a toho klesání, tak to půjde líp.
Mě člověku, který se o AC snažil 8 let všemožnejma technikama co se psali na netu pomohla tahle moje, jeden člověk ji nazval příliš primitivní, ale mě stačí.

Případné otázky rád zodpovím. :mrgreen:
Onmyōji (陰陽師), Senji Ryakketsu (占事略决).
Veškeré mé materiály, které zde zveřejním jsou jen pro tohle fórum. Kopírovat jen s mým svolením.

CLVestec
Příspěvky: 128
Registrován: stř, 29. říj 2008, 12:18

Re: Moje technika

Příspěvekod CLVestec » úte, 16. čer 2009, 20:32

Proboha kterého tahle technika mohla být primitivní.Myslím že technika je dobrá podle toho,komu vyhovuje.Jinak dobrý.Když jsem měl třeba rýmu,a to mě bolelo v krku,tak jsem si dal třeba sugesci "tohle škrábání mi připomene vstup do tranzu"(tohle jsem si ale neříkal jako sugesci,prostě jsem na to myslel).Nakonec jsem zaspával,a škrábání mi připomělo tranz.A už to bylo,ale tranz byl bohužel slabej,protože jsem tehdy jaksi špatně prohluboval tranz. ;)
:D Iluze může být špatná, nebo taky dobrá? :D Nevím, nevadí, dám si rohlík se sýrem, nebo sýr s rohlíkem.... :)

Uživatelský avatar
jadydadyda
Příspěvky: 199
Registrován: úte, 03. čer 2008, 18:17

Re: Moje technika

Příspěvekod jadydadyda » úte, 16. čer 2009, 22:37

To je skvělej nápad s tím přehnutím. Polštář je stejně dobrej akorát pro ležení na boku, pro ten účel by měl být tlustější, ale to by pak zase deformoval páteř při lehu na zádech. Musím to zkusit.

Uživatelský avatar
Exille
Příspěvky: 52
Registrován: úte, 16. čer 2009, 10:52

Re: Moje technika

Příspěvekod Exille » stř, 17. čer 2009, 00:27

S tím polštářem ono je to dobré když je přehnutý, protože když pod něj člověk dá ruku a pak na polštář položí hlavu, tak mu ruka nezačne trnout jako když je polštář normálně a vy si více na té ruce ležíte.

Navíc když ležím na boku, tak snaďněji uvolním krk což mi dávalo nejvíce zabrat, protože se mi pořád zdálo, že krk má více stuhlejší než uvolněnější.
Onmyōji (陰陽師), Senji Ryakketsu (占事略决).
Veškeré mé materiály, které zde zveřejním jsou jen pro tohle fórum. Kopírovat jen s mým svolením.

micheell
Příspěvky: 3
Registrován: stř, 08. črc 2009, 18:06

Re: Moje technika

Příspěvekod micheell » ned, 12. črc 2009, 18:44

Jelikož jsem měl nehodu a mám doteď problémy s nosními dutinami, tak nemohu normálně dýchat nosem. A jelikož také nevydržím a polknu, jsem si vytvořil svoji techniku jak se uvolnit a dostat se do tranzu.
Základ je lehnout si na bok složit polštář (já ho překládám, takže je vyšší) položit hlavu nasměrovat ji lehce dolů, takže sliny se nehromadí u kořene jazyka a nenutí člověka polykat. Navíc se může dýchat ústy a neslintáte si na lůžko (zatím se mi to nestalo). Pak už se stačí uvolnit klasika nádech pak uvolnění, potom ucítím jakoby skok a připadá mi že nejsem u sebe v pokoji, ale v nějakém hangáru, prostě pocit velkého prostranství.
Teď jak se dostat do tranzu, mnoho lidí si představuje všemožný věci, mě fungujou schody, jediná věc co udělám je to že si vybavím jak jdu ze schodů doma z půdy do sklepa, potmě, díky domu jsem si spočítal schody a několikrát jsem si je sešel zvrchu dolů, jen abych si :!: vžil ten pocit když člověk jde a klesá :!: klesání je důležité a nepodceňovat ho(může se to zdát jako kravina, ale mě to docela pomohlo), jelikož počítám s tím, že každý známe nějaký schody po kterých často chodíme, tak myslím, že někteří lidi využijou tuhle techniku.
Lidi co neznaj tranz a to když tělo začne vibrovat, tak si to poprvé zkuste, hodně vás to překvapí a vykopne vás to, ale když to budete zkoušet podruhé a víc se vžijete to té chůze po schodech a toho klesání, tak to půjde líp.
Mě člověku, který se o AC snažil 8 let všemožnejma technikama co se psali na netu pomohla tahle moje, jeden člověk ji nazval příliš primitivní, ale mě stačí.

Případné otázky rád zodpovím. :mrgreen:
dobrý den,do transu je asi super,ale mě by dost zajímalo,jak vytáhnout tělo-resp.jak astrálně funkčně cestovat,alespon se vytáhnout a bez toho nežádoucího rozrušení???
děkuji

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje technika

Příspěvekod ATA » ned, 12. črc 2009, 22:06

pořad to zkoušet nejaky metody sou ale stejnak nezbyte než zkušet zahlad vetšiny je byt v dodt hlubokym tranzu idelne když fyzicky tělo nejde vubec citit
vetšina metod je založena na učineni nejkyho taku na astrlni telo mžeš použit ruznej tlak ,tah.. predstav houpačky,magnet ,natahovani ,otáčeni 2síli gravitace/vznášení..
dalši metodsa je metoda projekxce predstavit si svoje telo nad sebou, pak sou meody na navozeni vibraci ,na přesun vedomi zkus nanit kde maš vedomi odkud vnimaš svět a pohnout tim mistem predstav si ho terba jako svtelenej bod a skus nim hejbat

metod su desitky ale stejnak musiš najit vlastni cestu tohle sou jen takovy doporučeni mužou pomoct ale nekdy mužou byt i naopak rušivy zaleži na situaci chce to proste zkoušet a zkoušet a učit se z vlastnich zkušenosti žadnej navod to za tebe neudělá a ani žadnej univerzalni neni
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Sappy
Příspěvky: 9
Registrován: ned, 22. čer 2008, 21:09

Re: Moje technika

Příspěvekod Sappy » pon, 17. srp 2009, 21:44

pořad to zkoušet nejaky metody sou ale stejnak nezbyte než zkušet zahlad vetšiny je byt v dodt hlubokym tranzu idelne když fyzicky tělo nejde vubec citit
vetšina metod je založena na učineni nejkyho taku na astrlni telo mžeš použit ruznej tlak ,tah.. predstav houpačky,magnet ,natahovani ,otáčeni 2síli gravitace/vznášení..
dalši metodsa je metoda projekxce predstavit si svoje telo nad sebou, pak sou meody na navozeni vibraci ,na přesun vedomi zkus nanit kde maš vedomi odkud vnimaš svět a pohnout tim mistem predstav si ho terba jako svtelenej bod a skus nim hejbat

metod su desitky ale stejnak musiš najit vlastni cestu tohle sou jen takovy doporučeni mužou pomoct ale nekdy mužou byt i naopak rušivy zaleži na situaci chce to proste zkoušet a zkoušet a učit se z vlastnich zkušenosti žadnej navod to za tebe neudělá a ani žadnej univerzalni neni
No, byl to fakt med to po tobe cist :)

Uživatelský avatar
Exille
Příspěvky: 52
Registrován: úte, 16. čer 2009, 10:52

Re: Moje technika

Příspěvekod Exille » stř, 16. zář 2009, 10:19

Bez nežádoucího rozrušení to nejde, buď budeš mít pocit že ti tělo pomalu plave nebo najednou pocit vznášení apod. Vždycky když na to nejsi zvyklej, tak tě to rozruší. Já se na tohle cvičil tak, že jsem v běžném životě ingoroval svědění apod. Jinak když jsem v tranzu tak dělám balonek. To je že mám jakoby přlipenej balonek k čelu a při každém nádechu se balonek nafoukne a při vydechu se uvolním a vytvářím tam silnější tlak. Mno a vycestuju.....
Onmyōji (陰陽師), Senji Ryakketsu (占事略决).
Veškeré mé materiály, které zde zveřejním jsou jen pro tohle fórum. Kopírovat jen s mým svolením.

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Moje technika

Příspěvekod Pete » stř, 16. zář 2009, 23:07

Pri polykani slin jsem se taky "dusil" navic me to rusilo ,takze tendle zpusob je pro me idealni. Diky ti ;)

Akorat furt nevim jak mam zapojit 3ti oko pri snazeni se vycestovat. Mam ho jako kdyby "otvirat" proste citit energii nebo tu energii nejak zamerovat ? (casto se mi stalo ze jsem pri meditaci citil otevrene 3ti oko a energii , a kdyz jsem to citil tak jsem musel byt soustredeny a prislo na brneni atd)
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Exille
Příspěvky: 52
Registrován: úte, 16. čer 2009, 10:52

Re: Moje technika

Příspěvekod Exille » stř, 16. zář 2009, 23:17

U mě čakry byli otevřeny silou. Díky tomu že moje tělo přetékalo energií z první čakry tak jsem byl donucen vydržet kundaliny, ATA mi s tím nedávno pomohl tím že mi poslal pár technik i přes to to není žádná příjemná věc a vydržet to do konce bylo pro mne takřka nemožné. S tou čelní čakrou jde jen o to se na ni soustředit a to plně a vytvářet tam tlak, určitě jsi někdy zažil to že když se začneš soustředit na nějaké místo svého těla tak tam vznikne tlak, přirovnal bych to jako když si tlačíš prstem někde na tělo ale opačně. Takhle když vyvineš dostatečný tlak tak vycestuješ.
Onmyōji (陰陽師), Senji Ryakketsu (占事略决).
Veškeré mé materiály, které zde zveřejním jsou jen pro tohle fórum. Kopírovat jen s mým svolením.

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Moje technika

Příspěvekod Pete » čtv, 17. zář 2009, 10:23

Ten dostatecny tlak staci vyvinout pouze v miste 3tiho oka , nebo na vice castech tela abych vycestoval ? Meditace a co k ni patri (strnuti atd) je samozrejmost , ale zajima me jestli ten tlak mam vyvinout na vice cakrach nebo mi staci na te celni
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Exille
Příspěvky: 52
Registrován: úte, 16. čer 2009, 10:52

Re: Moje technika

Příspěvekod Exille » čtv, 17. zář 2009, 13:35

U mě stačí jen na místě čakry. Jako pro já to mám takhle mám poklop a na ten naráží ten můj balonek, čím je větší balonek tak tím je silnější a pomaličku zvedá ten poklop, takhle až je dostatečně silný tak se ten poklop otevře a já přileplej za balonkem vycestuju. Ten poklop symbolizuje čakru.
Onmyōji (陰陽師), Senji Ryakketsu (占事略决).
Veškeré mé materiály, které zde zveřejním jsou jen pro tohle fórum. Kopírovat jen s mým svolením.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje technika

Příspěvekod ATA » čtv, 17. zář 2009, 19:25

umě je to vetšinou tak že se poamlu oddělujua začne to treba u ruky kde ten talak zvetšim bud soustedim nebo pridam i nejkou vizualizaci neco co vyvola tlaka pakse oddělovani urchluje
prkrat to šlo i pres to 3oko vetšinou to jako prvni spustilo videni pres vička pak dalši zvedania stralni hlavy

občas me to prsoste hodilo mimo telo a žadny pozvony oddělovani nebylo
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Moje technika

Příspěvekod woa » čtv, 17. zář 2009, 21:21

pořad to zkoušet nejaky metody sou ale stejnak nezbyte než zkušet zahlad vetšiny je byt v dodt hlubokym tranzu idelne když fyzicky tělo nejde vubec citit
vetšina metod je založena na učineni nejkyho taku na astrlni telo mžeš použit ruznej tlak ,tah.. predstav houpačky,magnet ,natahovani ,otáčeni 2síli gravitace/vznášení..
dalši metodsa je metoda projekxce predstavit si svoje telo nad sebou, pak sou meody na navozeni vibraci ,na přesun vedomi zkus nanit kde maš vedomi odkud vnimaš svět a pohnout tim mistem predstav si ho terba jako svtelenej bod a skus nim hejbat

metod su desitky ale stejnak musiš najit vlastni cestu tohle sou jen takovy doporučeni mužou pomoct ale nekdy mužou byt i naopak rušivy zaleži na situaci chce to proste zkoušet a zkoušet a učit se z vlastnich zkušenosti žadnej navod to za tebe neudělá a ani žadnej univerzalni neni

Zdravim, tak já se taky připojim k tomuhle velice zajímavýmu rozhovoru. Většinu těch metod co tady popisuješ sem vyzkoušel mockrát a nepovedlo se mi to. Už půl roku se pokoušim vo AC a největší úspěch co sem za tu dobu měl se stal asi tak před 14-ti dny. To sem prostě ležel jako vobvykle, samozdřejmě už uvolněnej a prostě jenom ležim a tak ňák ani na nic nemyslim prostě sem vypnul a najednou to se mnou houplo a cítil sem že se zvedám. Napadlo mě že to mám, sem venku a v tu ránu to zmizelo a já byl zase na začátku asi jako když mi dojde že sem v LD moc rychle a okamžitě se z toho probudim. Vod tý doby se mi už nic takovýho nepodařilo :cry:

Mimochodem, moc by mě zajímalo jak to vypadá když sem v transu, prostě jak to poznám.

Jo a měl bych eště jednu votázku na ATA, jak to bylo u tebe když se ti to poprvý podařilo? jak to proíhalo?
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Uživatelský avatar
Exille
Příspěvky: 52
Registrován: úte, 16. čer 2009, 10:52

Re: Moje technika

Příspěvekod Exille » čtv, 17. zář 2009, 22:37

Jak to vypadá že jsi v tranzu? Sedni si na starou pračku z totáče když ždíme, a takhle asi vypadá tranz, teda takhle bych ho popsal já :D

Jo to se mi stalo asi milionkrát kdy jsem si řekl už jsem tam přerušil soustředění a konec :)
Onmyōji (陰陽師), Senji Ryakketsu (占事略决).
Veškeré mé materiály, které zde zveřejním jsou jen pro tohle fórum. Kopírovat jen s mým svolením.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje technika

Příspěvekod ATA » úte, 22. zář 2009, 10:08

Moje 1 AC a dalši zažitky mam v deniku tady na foru http://forum.astralni-cestovani.org/vie ... p?f=11&t=2

S tom tranzem zaleži jak je hlubokej to jak psal Exille je až faze tesne pred opuštenim těla v lechkym tranzu vetšinou citiš takovy mravenčeni jak se uvolnuješ a tělo težkne (zaleži na ktery se zameriš v teto fazi je to vetšinou to fyzicky) pak mužou prijit ruzny pocity padáni ,houpáni ,zvedáni to už je ten přechod ho hlubšiho tranzu kdy začnou byt citit energie a astralni tělo když se na nej zameriš tak citiš že je lechky pres telo mzžou prudit ruzny energie ,pulzovat čakry ,ruzny druhy vibraci ,hučeni ,rozširovaní obyrysu těla ,viděni přes vička,uplná ztráta vnimaní těla všechno sou to pruvodni jevy nekdy se vyskytnou jindy ne a a intenzita je tyly dodt proměnlivá.

U mě byla vetšina AC tak napul samovolne proste sem se vzbudil tranzu a metody sem použil jen na to abych se dodtal ven a tyk už sem znal ten stav a nelekl sem se primo pres metody sem se do AC dodtl jen parkrát na zádech o hodne vetši sanci sem mel když sem ležel na levym boku klena mirne prikrčny pravou ruku na nahohách a levou podel těla v teto pozizci rychlejšu usinam ale je to tak mezi rychlim usinanim na briše a lezeni na zadech kdy mi de klesani zas moc pomalu . Problem tehle pouice je že zas neni moc pohodlná.Cvičeni všemožnejch metpd je nekdy jen takova připrava seznameni se s tranzem a vedet jak reagovat a AC vetšinou prijde když to nejmin čekáš a třeba vubec necvičiš ale pak už maš ty zaklady avš co maš dělat.Dostat se do AC pres metody je jeste trošku obtižnejši a tam to chce cvičit opravdu to pomahá .
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Moje technika

Příspěvekod woa » úte, 22. zář 2009, 19:36

Moje 1 AC a dalši zažitky mam v deniku tady na foru http://forum.astralni-cestovani.org/vie ... p?f=11&t=2

S tom tranzem zaleži jak je hlubokej to jak psal Exille je až faze tesne pred opuštenim těla v lechkym tranzu vetšinou citiš takovy mravenčeni jak se uvolnuješ a tělo težkne (zaleži na ktery se zameriš v teto fazi je to vetšinou to fyzicky) pak mužou prijit ruzny pocity padáni ,houpáni ,zvedáni to už je ten přechod ho hlubšiho tranzu kdy začnou byt citit energie a astralni tělo když se na nej zameriš tak citiš že je lechky pres telo mzžou prudit ruzny energie ,pulzovat čakry ,ruzny druhy vibraci ,hučeni ,rozširovaní obyrysu těla ,viděni přes vička,uplná ztráta vnimaní těla všechno sou to pruvodni jevy nekdy se vyskytnou jindy ne a a intenzita je tyly dodt proměnlivá.

U mě byla vetšina AC tak napul samovolne proste sem se vzbudil tranzu a metody sem použil jen na to abych se dodtal ven a tyk už sem znal ten stav a nelekl sem se primo pres metody sem se do AC dodtl jen parkrát na zádech o hodne vetši sanci sem mel když sem ležel na levym boku klena mirne prikrčny pravou ruku na nahohách a levou podel těla v teto pozizci rychlejšu usinam ale je to tak mezi rychlim usinanim na briše a lezeni na zadech kdy mi de klesani zas moc pomalu . Problem tehle pouice je že zas neni moc pohodlná.Cvičeni všemožnejch metpd je nekdy jen takova připrava seznameni se s tranzem a vedet jak reagovat a AC vetšinou prijde když to nejmin čekáš a třeba vubec necvičiš ale pak už maš ty zaklady avš co maš dělat.Dostat se do AC pres metody je jeste trošku obtižnejši a tam to chce cvičit opravdu to pomahá .

Hůůů mazec ten tvuj deník!! Jenom mi prosimtě vysvětli jednu věc. Ty tam píšeš OOBE bo sen bo nevim co eště. Jak sakra lidi poznám že je to AC bo OOBE???? myslym tim vrstvu na kterej se nacházim
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Uživatelský avatar
Exille
Příspěvky: 52
Registrován: úte, 16. čer 2009, 10:52

Re: Moje technika

Příspěvekod Exille » úte, 22. zář 2009, 20:06

já vždycky myslel že :?: OOB je to stejné jako AC :?: Ono to je rozdílné?
Onmyōji (陰陽師), Senji Ryakketsu (占事略决).
Veškeré mé materiály, které zde zveřejním jsou jen pro tohle fórum. Kopírovat jen s mým svolením.

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 289
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: Moje technika

Příspěvekod nou » úte, 22. zář 2009, 20:17

OOB(E) je brane ked sa pohybujes blizko fyzickej roviny. astral je ked si hlbsie a si vo viac abstrktnych rovinach. ale je to len skatulkovanie ktore nie je az natolko dolezite.

Uživatelský avatar
Exille
Příspěvky: 52
Registrován: úte, 16. čer 2009, 10:52

Re: Moje technika

Příspěvekod Exille » úte, 22. zář 2009, 22:35

Takže ve většině případou prožívám OOB. Ale tím pádem když splyne LD s OOB, tak to není OOB ale spíše AC, ne? Protože když jsem si četl různé ty deníky, tak to spíš podle téhle teorie bylo AC.
Onmyōji (陰陽師), Senji Ryakketsu (占事略决).
Veškeré mé materiály, které zde zveřejním jsou jen pro tohle fórum. Kopírovat jen s mým svolením.


Zpět na „Techniky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti