Přechod mezi LD a AC

Popis rôznych techník na dosiahnutie AC
Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 21:00
Kontaktovat uživatele:

Přechod mezi LD a AC

Příspěvekod Sunny:-) » stř, 06. srp 2008, 23:30

Poté, co budete mít LD již plně pravidelně (tzn. denně klidně 5-9 za noc; samozřejmě může být i méně :-) ), postupně se bude vaše vědomí a pozornost čím dál tím více přesouvat k AC až jednoho dne AC skutečně přijde.
Díky ale rozlehlosti astrálu a jeho různým vrstvám, se může stát, že i když budete vědět, že jste cestovali (.. "tam"; TO je hodně podstatné, v opačném případě se tím moc ani nezabývejte :arrow: pouze pokud víte, že jste cestovali a plně to cítíte ve vás), přesto logická mysl (zde) vám to začne přes den vyvracet s tím, že se jednalo pouze o LD. /Jedná se o případ, kdy budete cestovat do již stvořených světů/

Jak tedy poté poznat, jestli se jednalo o LD či AC (v době "přechodu")?

Uvádím zde pár tipů, které se mohou do začátku hodit a dát vám takovou menší inspiraci pro vaše vlastní.

:arrow: Pár tipů pro inspiraci:

1) Jak vnímáte sami sebe tam někde (jestli cestujete máte LD či co) ..hodně podstatný bod (či dokonce základní bod)
2) Pokud potkáte nějaké jiné astrální cestovatele /u nich pokud 100% víte, že jsou to jiní cestovatelé, tak není co řešit; úzce to souvisí s bodem 1/ nebo bytosti (u nich ale záleží.. pokud jsou jen jako shluk energie /či je tak můžete vnímat - záleží na míře vašeho celkového uvědomění/, tak ano, jinak spíše LD)
3) Jestli dokážete vnímat přímo energii (..všeho..) případně s ní pracovat /základní astrál; místo kde můžete tvořit své vlastní světy atd/
4) Jestli jste v nekonečné černé tmě či světle ("základní astrál")
5) Pokud jste v pokoji a vidíte své tělo.. vznášíte se u stropu, tak se jedná 99% o AC (bez ohledu na to, zda nějaké detaily ve vašem pokoji nesedí > různé astrální vrstvy, otisky atd)
6) Celková vibrační úroveň vás i prostředí kolem, obvykle to budete cítit "jinak" než cítíte třeba u LD (a to i po probuzení) a jednoduše budete vědět, že jste měli AC (ihned po probuzení)
7) Před probuzením ještě chvíli poletujete okolo těla a pozorujete okolí..
atd..

Tohle je jen pár věcí na ukázku, které mohou člověku v tomto období trochu pomoct. Je dost podstatné právě v této přechodné fázi vědět, co to je. (ač si budete říkat pravý opak, protože rozdíly se někdy budou stírat) protože pokud to zaplašíte se slovy.. "aa to bylo asi jen zas LD.." Tak ztratíte jedinečnou možnost posunout se dál a skutečně poté jen LD mít budete. (když chcete jen LD O:-) )
Na druhou stranu pokud skutečně uznáte, že to AC bylo.. (obzvláště důležitý moment je to první) neskutečně se to u vás nakopne a poté to začnete zažívat opravdu dostatečně často na to, aby jste věděli co je co. :)

Samozřejmě v době "přechodu" jsou i zážitky, které jsou na pomezí. Žádný z těchto bodů třeba nesedí a přesto jaksi víte, že šlo o něco jiného než "pouhé LD". V tomto případě si to pro sebe označte alespoň jako jakési "polo-" (ve snovém deníku)..ať to neházíte do jedné kupy s běžnými LD.
Ale i zde platí.. není částečně jako částečně, takže pokud to jde, snažte se to rozlišit a víc zařadit. :)

Hodně zdaru s AC všem. ;)
Sunny:-)

____________________________________________________________
Poznámka:
Vzhledem k tomu, že astrál má různé vrstvy a úrovně, nemá moc význam u AC dělat testy. Typu jestli je to skutečně tak "tam někde" nebo ne.. (věci v pokoji..u sousedů) Aby jste měli úplný úspěch, museli byste být hodně blízko fyzické rovině (různé astrální otisky věcí atd) a to je cestování úplně na nic. /blízko fyz. sféry se toho moc nedozvíte, většinou budete hlouběji v astrálu/
Takže se s tím zbytečně neomezujte.. drží vás to jen zpět a přitom to nemá žádný význam. (Když budete cestovat, poté to ihned budete později i vědět /že máte AC/; když už tak se můžete setkat s kamarádem atd. > onen "test" vás totiž musí především také bavit a musíte v něm vidět onen smysl /viz. více v dalších článcích/)
Svým životem a každým naším rozhodnutím si tvoříme svět okolo nás. Tvořme ho proto s úsměvem a se zářivými barvami v ruce skutečně takový, jaký chceme ve svém srdci. ;-)
Obrázek

Rig
Příspěvky: 1
Registrován: čtv, 13. kvě 2010, 22:10

Re: Přechod mezi LD a AC

Příspěvekod Rig » čtv, 13. kvě 2010, 22:32

Zdravím,
dneska jsem měl zajímavej zážitek: Měl jsem sen, sice ne úplně LD, ale byl jsem tak nějak při vědomí. Nejdřív bylo všechno chaotický, běhal jsem kdesi s padákem a tak :D Ale pak jsem přišel do svýho pokoje a bylo to takový jiný, víc realistický. Najednou mě napadlo: teď bych měl zkusit AC, teď to určitě půjde. Tak jsem si představil že vylítnu z toho snovýho těla, a pak jsem se vznášel u stropu a díval se po pokoji. Na zemi leželo moje tělo z toho snu. Chvíli jsem se vznášel a prohlížel si věci v pokoji. Nakonec jsem si řekl, že to pro dnešek stačí, a vrátil jsem se do fyzického těla. To už leželo na posteli. Pak jsem se probral, chvíli o tom přemýšlel a teď nevím co si mám myslet... Když jsem byl "venku," cítil jsem se, jako nikdy předtím. Byl jsem bdělý a všechno si pamatuju. Nezdá se mi to moc pravděpodobný, ale myslím, že to bylo doopravdy :) AC jsem zkoušel tak před rokem a pak jsem toho nechal. Před pár týdny jsem se začal znovu snažit, zatím jsem pořád u uvolňování.
Co si o tom myslíte? Je možné, že jsem se z toho snu dostal ven z těla?


Zpět na „Techniky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Semrush [Bot] a 41 hostů