Byl jsem blízko AC?

Popis rôznych techník na dosiahnutie AC
RayCodeCSC
Příspěvky: 2
Registrován: pon, 03. črc 2017, 20:00

Byl jsem blízko AC?

Příspěvekod RayCodeCSC » pon, 03. črc 2017, 20:14

Dobrý večer, teď jsem tak trochu relaxoval a na nic nemyslel. Snažil jsem se co nejvíce uvolnit. Pak jsem cítil jakobych se se svým astrálním tělem pokoušel dostat ven. Prostě, bylo to takové že nejdříve se mi "mikala" hlava nahoru a dolu, a pak jsem cítil jakoby má duše se chtěla přetočit na jinou stranu. Byl jsem blízko k dosažení AC?

Maikl.S
Příspěvky: 34
Registrován: stř, 08. bře 2017, 18:12

Re: Byl jsem blízko AC?

Příspěvekod Maikl.S » úte, 04. črc 2017, 21:55

Ahoj, vitam Te mezi cleny tohoto fora. Nevim, jake mas zkusenosti a co vse o Ac vic.Podle meho nazoru jsi mohl byt blizko AC, rekl bych, ze to byla nejaka tva vizualizace k opusteni tela, vzhledem k infu, co o AC mas. Ono byt blizko AC je vec jedna, ale zopakovat ten stav a rozvijet v dalsi posun je vec druha.

RayCodeCSC
Příspěvky: 2
Registrován: pon, 03. črc 2017, 20:00

Re: Byl jsem blízko AC?

Příspěvekod RayCodeCSC » stř, 05. črc 2017, 11:14

Jsem úplný začátečník. Včera před spaním jsem to opět zkoušel, ale teď jsem už cítil jakoby moje astrální já bylo připraveno opustit tělo. Ale nevědel jsem jak mu to "oprávnění" mám dát.

Maikl.S
Příspěvky: 34
Registrován: stř, 08. bře 2017, 18:12

Re: Byl jsem blízko AC?

Příspěvekod Maikl.S » čtv, 06. črc 2017, 16:13

Ja jsem v podstate take zacetecnik, ale kdyz budes citit, ze jsi pripraven, zkus zahybat rukama, nohama a pote vstat. Predtim neslysis nejake zvuky nebo neco? Me to zacina vibracemi jakoby celeho tela.


Zpět na „Techniky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Semrush [Bot] a 11 hostů