Více vesmírů

Popis rôznych techník na dosiahnutie AC
OZiiK
Příspěvky: 24
Registrován: ned, 28. dub 2013, 09:30
Kontaktovat uživatele:

Více vesmírů

Příspěvekod OZiiK » stř, 15. úno 2017, 22:22

Ahoj jen se chci zeptat jestli to je tak jak trvrdí vědci a nebo ne? Opravdu je více vesmírů třeba v jednom mám dceru a v druhém syna nebo je to blbost. A pokud není tak jak do těch vesmirů cestovat a jak poznám že jsem ve svém vesmíru? Děkuji za odpovědi ahoj.
Každý z nás má svůj úkol, každý je důležity i ten koho nenavidíme nebo se nijak neprojevi.

Uživatelský avatar
Witcher
Příspěvky: 67
Registrován: ned, 12. kvě 2013, 12:40

Re: Více vesmírů

Příspěvekod Witcher » ned, 26. úno 2017, 09:44

Zdar, za predpokladu ze je to mozne, poloz si otazku co ty sam od toho ocakavas a ako dolezite je to pre teba?

OZiiK
Příspěvky: 24
Registrován: ned, 28. dub 2013, 09:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Více vesmírů

Příspěvekod OZiiK » ned, 26. úno 2017, 21:45

duležité no tak třeba když něco někde budu pozorovat tak aby to bylo v tomto vesmiru a ne v jinem.
Každý z nás má svůj úkol, každý je důležity i ten koho nenavidíme nebo se nijak neprojevi.

Uživatelský avatar
Witcher
Příspěvky: 67
Registrován: ned, 12. kvě 2013, 12:40

Re: Více vesmírů

Příspěvekod Witcher » pon, 27. úno 2017, 07:26

Ja to chapem teraz tak ze sa snazis vyhnut tomu aby ta to hodilo do ineho vesmiru nez chces pozorovat. Ze pri tom astralnom cestovani alebo comu sa venujes si chces byt 100% isty ze to co vidis je to co hladas v tom momentalnom zamere. Tak?

holka21
Příspěvky: 47
Registrován: ned, 21. čer 2015, 17:08

Re: Více vesmírů

Příspěvekod holka21 » pon, 13. bře 2017, 17:15

Ahoj,
řeknu to asi takhle, co probíhá ve spánku a jiných stavech vědomí, nelze nijak hmotně dokázat, tak můžu vycházet pouze z mých teorií a vlastních myšlenkových souborů, dohadů a odhadů, které jsem získala jinou než standartní cestou. Takže touto zatím neprokazatelnou cestou pro tento náš hmotný svět si myslím, že jiné vesmíry existují. Naše vědomí je napojeno na všechna vědomí, všichni jsme propojeni, ať už chceme nebo ne, ovšem s některými vědomými jsme vzdáleni a spojení, které si uvědomujeme, je buď to velmi nepatrné nebo probíhá v nevědomé sféře, kterou si nepamatujeme tedy neuvědomujeme, váže se na to spousty dalších teorií, které je velmi složité popsat, to člověk musí prostě vidět tu směť různých spojů, jako obraz z různých úhlů stran a navíc musí vnímat ještě další složky těch stran. Ani nevím jestli to běžné vědomí je schopno pochopit, na základě různých testů se svým vlastním vědomím, jsem zjistila, že jsou věci, které v raném stádiu vývoje, které jsem testovala já osobně v dětství nelze podchytit, pokud nemáme určitý vývojový stupeň, i když se snažíme sebevíc, tenkrát jsem si neuvědomovala, co se mi to děje, nyní už chápu, proč k tomu docházelo. Když se ocitáme na žebříčku určitého vývoje nelze přeskočit danou oblast postupu, pokud jsme ji už třeba v minulosti neprošli. Např. můžete být experti na text v určité oblasti, ovšem v jiné odlišné oblasti text nedáte dohromady nikdy, dokud zase nedojdete určitého vývoje v té dané odlišné oblasti. Neustále se jednotlivě vyvíjíme, jako jedinci, i když jsme propojeni s celkem. A nyní proč to píši, souvisí to s těmi jinými dimenzemi jinde. Jenže složitost toho všeho je tak komplikovaná, že si nejsem jistá, jestli to napíši tak dokonale, aby to druhý pochopil a i kdybych to zdokonalila na tu nejvyšší možnou úroveň, co umím, jestli by to vůbec mělo cenu pro druhého. Prostě jednoduše jsme všichni propojeni, ať už jsme od sebe vzdáleni několik miliard světelných let a nebo pár centimetrů. Tak jak probíhá výměna informací bez hmotného pouhým fyzickým okem viditelného spojení, tak i stejně probíhá výměna informací mezi jednotlivými organismy.

Já to o těch jiných realitách nechci moc rozvádět(kvůli ohromnému množství informací, které by bylo na velmi dlouhý text, ne-li velkou knihu), jelikož zkušenosti s tím mám, jak ve spánku od svého dětství, kdy jsem se uvědomovala v jiných tělech, ale pak i jeden čas, kdy to začalo prolínat i do těla zde při plné bdělosti.
Možná až přestanu mít strach a někdo mi dodá malinko odvahy, tak o tom třeba natočím video.
Nechci nikoho děsit, ale zažila jsem si v těch jiných tělech své a ne zrovna vždy příjemné věci.

To jak poznáš, že jsi ve svém vesmíru tedy v tomto našem světě? Tak to nelze, většinou se ocitneš v tom nejbližším prostoru tomu našemu, ale tady v té realitě jsi pouze tehdy, když jsi bdělí zde, jinak ne. Když usneš nebo spadneš do jiného stavu vědomí dostáváš se do dalších hlubších sfér této naší reality, kde realita tam se shoduje v mnoha věcech, ale není plně totožná s tou naší.

Jak do nich cestovat ti neřeknu, já se tam dostávám automaticky. Ale co jsem vypozorovala, tak k tomu slouží určitá energetická centra přes která k tomu přepínání jinam dochází.

Upřímně je to tak složitý systém, že ani já si nejsem jistá, jak ty všechny procesy probíhají a jak to správně vysvětlit a jestli existuje nějaká bytost, která tomu do podrobna rozumí, tak náš běžný lidský rozum, by to pravděpodobně nebyl schopen schroupat :-D

Tak snad ti to bude aspoň trochu přínosné ;-)


Zpět na „Techniky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti