Pojďme si navzájem vyměnit, nějaké ty zkušenosti.

Popis rôznych techník na dosiahnutie AC
Uživatelský avatar
psychonaut
Příspěvky: 47
Registrován: čtv, 25. čer 2015, 13:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďme si navzájem vyměnit, nějaké ty zkušenosti.

Příspěvekod psychonaut » pát, 15. črc 2016, 10:56

Tak asi by nebolo od veci si prečítať aj nejaký iný link o tejto problematike. Trochu humoru nezaškodí :)
https://www.respekt.cz/politika/radi-mi ... ex-s-detmi

Spájať homosexualitu s pedofíliou je už trochu extrém. Správni diskutéry pod článkami nikdy takúto "múdrosť" nezabudnú napísať.

A odporúčam ti menej čítať Protiprud Petra Hájka. Jeho homofóbia je spôsobená tým, že je náboženský fundamentalista, čím sa vôbec netají. To nie je objektívny človek.
Naposledy upravil(a) psychonaut dne sob, 16. črc 2016, 10:02, celkem upraveno 2 x.

ArMi
Příspěvky: 207
Registrován: pon, 22. úno 2016, 17:45

Re: Pojďme si navzájem vyměnit, nějaké ty zkušenosti.

Příspěvekod ArMi » pát, 15. črc 2016, 23:57

Tak asi by nebolo od veci si prečítať aj nejaký iný link o tejto problematike
https://www.respekt.cz/politika/radi-mi ... ex-s-detmi
Z té osoby co dělala rozhovor - Ivana Svobodová mám neuvěřitelně špatný pocit.
A odporúčam ti menej čítať Protiprud Petra Hájka. Jeho homofóbia je spôsobená tým, že je náboženský fundamentalista, čím sa vôbec netají. To nie je objektívny človek.
Tak zrovna Protiproud moc nečtu. Párkrát jsem do něho letmo nahlédl.
JuvenilPederasti.jpg
Kdesi jinde jsem napsal, že homosexualita a různé úchylky ve vývoji lidí v různých obdobích zažívaly velký boom. A pokaždé takový boom byl předzvěstí pádu civilizací, utrpení, válek a hladomorů.
http://www.antickysvet.cz/26124n-homose ... ckem-reckuObrázek

Nejzábavnější je když homosexuálové na Prague Pride vítají migranty. A tuší vůbec, co s takovými arabové dělají? Řežou jim hlavy a házejí je ze střech. Pokud by v Evropě vznikl islámský chalífát, tak právě homosexuálové půjdou pod kudlu jako první. Ale pak už po nějaké toleranci neštěkne ani pes.

Zajímavé je o této problematice to, co jsem ocitoval od ruského léčitele S.N.Lazareva. A to sem už sem postnul, nebudu se opakovat. On to vidí daleko více z duchovní perspektivy.
Mezi homosexuály jsou jistě i tací, kteří se na duchovní rovině rozhodli si takovou roli zahrát. Na ně to nebude mít velký dopad. Ale u jiných to dopad mít může.

A nebo je homosexualita sama o sobě již Božím trestem, dotyčný by měl prosit o milost a ne se v tom propadat stále hlouběji.


A mimochodem, mě stačí osobní zkušenosti, když na mě zazvoní chlap, že potřebuje zavolat policii. Říkal, že měl sex se dvěma chlapy a zkoušeli drogy. Neodsuzuji, ale právě proto, že homosexualita není přirozená, tak je kombinována ještě s takovýmito prostředky. Ten byl zralý na psychiatrickou léčebnu.


Velkým přínosem křesťanství bylo, že dlouhá staletí tyto démony drželo na uzdě.
http://avalon24.eu/bible-a-homosexualita/
http://www.gotquestions.org/Cesky/homos ... hrich.html
  • Otázka: Co říká Bible o homosexualitě? Je homosexualita hřích?
    Odpověď: Bible nám jednoznačně říká, že homosexualita je hřích (Genesis 19:1-13; Leviticus 18:22; Římanům 1:26-27; 1. Korintským 6:9). Římanům 1:26-27 konkrétně učí, že homosexualita je výsledkem neposlušnosti a zapření Boha. Když člověk setrvává v hříchu a nevěře, Bible nás učí, že Bůh ho nechá „propadnout“ ještě horším a ohavnějším hříchům, aby bylo vidět nesmyslnost a beznadějnost života bez Boha. 1. Korintským 6:9 říká, že homosexuální hříšníci nezdědí Boží království.
Bohužel tento text v sobě obsahuje velkou past: Bůh také zaslíbil sílu zvítězit nad hříchem včetně homosexuality všem, kteří uvěří v Ježíše Krista a chtějí být spaseni (1. Korintským 6:11; 2. Korintským 5:17).
Uvěřit totiž nestačí, chtít je málo. Člověk se musí od základu změnit a to tak, že změní svoje uvažování, návyky a postupně i celý život. Uvěřit je přiliš pohodlné.

V každém člověku se rodí spousta myšlenek, myšlenky se kondenzují do činů, z činů vznikají návyky, návyky formují život a život vytváří Váš osud.

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 225
Registrován: úte, 27. dub 2010, 21:57
Bydliště: Adamov
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďme si navzájem vyměnit, nějaké ty zkušenosti.

Příspěvekod Firzen » sob, 30. črc 2016, 22:51

Kdesi jinde jsem napsal, že homosexualita a různé úchylky ve vývoji lidí v různých obdobích zažívaly velký boom. A pokaždé takový boom byl předzvěstí pádu civilizací, utrpení, válek a hladomorů.

...

Nejzábavnější je když homosexuálové na Prague Pride vítají migranty. A tuší vůbec, co s takovými arabové dělají? Řežou jim hlavy a házejí je ze střech. Pokud by v Evropě vznikl islámský chalífát, tak právě homosexuálové půjdou pod kudlu jako první. Ale pak už po nějaké toleranci neštěkne ani pes.
Tohle mi trochu zní, jakoby ty války začínali ti "normální".. :-?
Respice finem et non peccabis.

ArMi
Příspěvky: 207
Registrován: pon, 22. úno 2016, 17:45

Re: Pojďme si navzájem vyměnit, nějaké ty zkušenosti.

Příspěvekod ArMi » pon, 08. srp 2016, 20:17

Tohle mi trochu zní, jakoby ty války začínali ti "normální".. :-?
Otázka je, kdo je vlastně normální? Homosexuálem se může stát kdokoliv třeba i z nás. Existuje mnoho různých možností. Jednu z nich už jsem někde napsal - rodiče si přáli holčičku a narodil se chlapeček. A do jeho podvědomí se zapsalo takové přání a to převzalo kontrolu nad celou osobou. Nebo pokud by někdo vyrůstal v rozvrácené rodině, tak by se mu zapsaly do vědomí podobné vzorce chování.

Někdy by to šlo odstranit snadno. Někdy ne a osoba si nese takový vzorec jednání pro vyrovnání karmického dluhu (v křesťanském pojetí to má nejblíže k Božímu trestu).

Období konců a pádů civilizací jsou zvláštní svojí energetikou, kde se každý musí rozhodnout kam se nasměruje. Je to jako kdyby přestaly platit všechny morální normy, které civilizaci do té doby držely pohromadě a v chodu. V takovém 15 století by si nikdo ani nedovolil o homosexualitě špitnout, byl by prohlášen kacířem a třeba umučen. I když i v té době se občas taková epidemie šířila: http://zpravy.idnes.cz/sekty-kulty-mesi ... domaci_cen u Adamitů spíše souložil každý s každým. Obrázek
Každý člověk pak za sebe ukáže své směrování. Máš to psáno i v Bibli: "Ti kteří kradou nechť kradou dále a ti kteří jsou čistí nechť si uchovají svoji čistotu."

Takže pro naši 4% menšinu je jediné doporučení, ať v tom pokračují dále. Stejně je moje úvahy nepřesvědčí a jsem přesvědčen, že to ani nikdo z nich číst nebude. Každá aktivita včetně LGBT (lesby, gaye, bisexuály a transgender) si vytváří svůj egregor a zanechat takové činnosti tj. opustit egregor, může být pro dotyčného nad jeho možnosti.

Cena za takové povyražení může být relativně vysoká. Život jim nastaví zrcadlo v dalším vývojovém cyklu. Dostanou se do takového času a prostoru, který rezonuje s jejich jednáním a chováním. A to nebude rozhodně nic příjemného. Ale to je naprosto v pořádku. Taková bytost si v příštím přechodovém období dá pořádný pozor, aby se do něčeho podobného nezapletla i kdyby takové (třeba homosexuální) jednání okolní společnost protěžovala a jeho odpůrce trestala.


Zpět na „Techniky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů