Stránka 1 z 1

Udržení se v paralýze

Napsal: čtv, 16. črc 2015, 13:51
od awl
Ahoj, mám neobvyklý dotaz a budete si klepat na čelo...ale zkusím to. Cca 10x do měsíce se chtěně dostávám do paralýz plus nějaká nepředvídatelná SP taky je. Už jsem se s ní naučila žít a většinou mě nezneklidňuje, i když legrace to někdy není (v SP slyším hlasy, ihned po usnutí el. výboje, které jdou z mozku a něco jako prskající elektřinu v hlavě, vibrace...).Po usnutí (většinou přes den) cítím jak mi duše vystoupí z těla, vyhodí mě to nad fyzické tělo, hýbu rukama, dělám kotrmelce, procházím zdmi po bytě atd. i když těžce, jako bych vážila 500kg, někdy u toho, jak se hýbu cítím bolest. Vidím kolem sebe pořád jen to šedo, žádné barvy, šedo a šedo i když se snažím "vidět". Pak plynule přejdu do paralýzy (konečně vidím barvy pokoje, bohužel paralyzovaná) a po chvíli nastane konec a probudím se. Nebo co je horší - tyhle dva stavy se mi prolnou - jsem paralyzovaná a místo pokoje, kde ležím, vidím třeba část kuchyně, do které jsem se skrz zeď dostala chvíli před tím. Po pár vteřinách se zase probudím.
Jde dělat něco jiného v SP než jen koukat se kolem? Asi těžko, že? Na druhou stranu jsem někde slyšela, že není radno zkoušet vyvolávat paralýzy, že to může dost uškodit. Já jen nechápu, jak je možné, že se OOBE pořád s těmi paralýzami prolíná a vlastně se takhle nedostanu nikdy dál a každý výstup z těla je zakončen paralýzou.
Vlastně z paralýzy mám lepší prožitek než ze samotného procházení se po bytě a pohybu v místnosti, protože stejně kolem sebe nic nevidím (jen šedo) a aspoň v paralýze je to barevnější, byť se zase nemůžu hýbat...
Děkuji za rady a názory a omlouvám se těm, kteří mají SP dlouhodobě a perou se sní :frow:

Re: Udržení se v paralýze

Napsal: pon, 17. srp 2015, 09:54
od clario
Vím o čem mluvíš. Jedno období jsem zažíval hodně zážitků více či méně podobných těm tvým. Spánkovou paralýzu jsem se naučil milovat hned po prvním zážitku. Moje zážitky budou asi hodně podobné těm tvým, alespoň rozsahem toho co se v nich dá dělat. Dle mého názoru se v nich dá dělat mnohem více než se jen koukat kolem sebe, ale na základě vlastních zkušeností ti toho asi o moc víc nepovím. Nicméně bych byl rád kdyby jsi se zbavila té myšlenky, že to může uškodit. Může to samozřejmě uškodit například našim zkostnatělým názorům a pohledům na svět, které se pak mohou otřást od základů, ale to je špatná věc jen z jistého ne moc zdravého úhlu pohledu. Většinu takovýchto varování, před tím jak je to nebezpečné vytvořili lidé na základě strachu, který při těchto stavech zažívají a nebo těch strachů, které v nich vyvolá jen představa takového zážitku. Mezi strachem a reálným nebezpečím je nicméně rozdíl. Doufám, že najdeš odpovědi, které hledáš a přeji šťastnou cestu životem.

Re: Udržení se v paralýze

Napsal: sob, 13. kvě 2017, 22:36
od Maikl.S
Ahoj, chtel sem se zeptat, jestli je muj usudek spravny, ze jakmile se dostanu do paralyzy, je to odrazovy mustek k AC. Uz jsem si ji parkrat treninkem navodil, zacina mi to silnymi vibracemi, strach jsem uz prekonal a nekdy jsem mel pocit, jako bych v ni mel prepadnout z postele, i kdyz jsem lezel na zadech po cele plose postele.Je mozne ze astralni telo bylo uz castecne oddelovalo, proto jsem citil, jako bych mel prepadnout?