Základní problém.

Popis rôznych techník na dosiahnutie AC
megalomansk
Příspěvky: 22
Registrován: čtv, 02. črc 2015, 18:23

Základní problém.

Příspěvekod megalomansk » čtv, 09. črc 2015, 19:16

Ahoj ,
omlouvám se , pokud budu opakovat pořád tu samou písničku .
Ale .
Můj problém vězí v odtržení A těla , již několikrát jsem samotné Ac zažil ( pod vlivem drog ,v nemoci a ve spánku ) , tudíž víra mi nechybí .
Můžu číst od shora dolů padrilion technik , ale ani jedna ne a ne uspět , i přes hluboký meditační stav , kterého dosahuji bez větších problémů . Při pokusu houpačky , šňůry atd.se mi vždy v bodě vibrací trochu více rozbuší srdce a je to to tam .

Rád přijmu jakoukoliv radu , pokud možno od někoho zkušeného , kdo se přes můj stávající problém přenesl .
Moc děkuji . ;)

OZiiK
Příspěvky: 24
Registrován: ned, 28. dub 2013, 09:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Základní problém.

Příspěvekod OZiiK » pát, 10. črc 2015, 14:23

Ahoj tady spíše platí asi to že jsi se někdě na něco narazil a ted se buď vědomě bojiš nebo nevědomě. Když se zrychlí tep, dychání, atd je to většínou způsobené strachem. Tady bych se ale zeptal: pokusy o AC ukončíš hned po tom co zaznamenáš zrychlený tep?? A když se snažiš vyvolat ac tak hlavně nemyslet :D :D
Každý z nás má svůj úkol, každý je důležity i ten koho nenavidíme nebo se nijak neprojevi.

megalomansk
Příspěvky: 22
Registrován: čtv, 02. črc 2015, 18:23

Re: Základní problém.

Příspěvekod megalomansk » pon, 13. črc 2015, 13:05

Ano , asi tuším , kde chyba vězí . Ale nejvíc mi možná pomůže podpora cizího . :D
No , ačkoliv je to asi komické - a všude kam se člověk podívá , je varování k pozitivnímu přístupu - , tak moje první AC krátce na to provázela panická epizoda s dost silnou hypertenzí ...... zkrátka , div jsme nevolali sanitku . Já měl pocit , že umírám a bez kontroly jsem doslova vylítával několik minut , co mě rodiče uklidňovali .
Ano , je to vtipné .A tuším , že zde na foru se tomu i někdo zasměje :D :D :D
Jak jsem psal , od té doby mé pokusy provází toto ( ale už bez paniky ) . Tlukot srdce se postupně snažím překonávat , avšak jsem pesimista , tak nevím . Navíc asi neumím úplně vypnout myšlenky .... Astrální cestu spustí právě myšlenka , však ?
Rozhodně mám úspěchy přes Fázy , ale je to moc rychlé a chaotické , než ábych něco stíhal a není tam ani tak silná síla , jako u vědomé cesty , kdy mě vibrace rozhodí .

No , kdyby měl někdo zájem , tak piště i do zpráv , budu rád .
Ps: Na Youtube jsou videa s kýmsi kdo si říká Tomás Poutník . Můžu věřit jeho povídání , či nachází se zde pod nějakým nickem ?

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Základní problém.

Příspěvekod clario » pon, 17. srp 2015, 10:03

Pokud ti AC nejde ať se snažíš jak chceš tak se na to vyprdni. Dej si na chvíli pauzu a na chvíli se soustřeď například víc na lucidní snění, i přes něj získáš zkušenosti, které se dají uplatnit při AC. Nicméně není podle mě úplně nejlepší snažit se to lámat přes koleno a snažit se to dokázat za každou cenu. Osobně bych si dal oraz věnoval se například meditaci a snění a po čase až se zlepšíš v těchto věcech se k tomu postupně vrátil.

Jinak Tomáš Poutník je tady na foru pod nickem Sunny, ale už sem prakticky nechodí. Vlastně už ani nevíme kde je mu konec. Nějak se straní kamarádům :-? .
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

OZiiK
Příspěvky: 24
Registrován: ned, 28. dub 2013, 09:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Základní problém.

Příspěvekod OZiiK » pon, 17. srp 2015, 17:59

Ono vůbec je toto forum mrtvé už nikdo nepíš žádné rubriky lidi se tu jen ptají na problémy které jsou dávno vyřešené někde na začátku tohoto fora.
Každý z nás má svůj úkol, každý je důležity i ten koho nenavidíme nebo se nijak neprojevi.

megalomansk
Příspěvky: 22
Registrován: čtv, 02. črc 2015, 18:23

Re: Základní problém.

Příspěvekod megalomansk » pon, 24. srp 2015, 05:51

Clario :
Ono né že bych to lámal přes koleno , jenom to asi moc chci ....
Ac pro mě znamená takovou modlu v dnešním hektickém světě . Mimo to , tak k samotným meditacím se přes každodenní činnosti dostávám málo, např. záchvěv , kdy medituji 30 min. 4 x za den - to se zadaří za dva týdny o víkendu .
Takže s tím cvičením to není zas až tak vážný .
Myslíš, že by to šlo i přes tak málo cvičení ? Začal jsem praktikovat Bránu od Bardona , ale to už vůbec nedávám . Pokaždé intuitivně cítím , že nejsem dost uvolněn ...

OZiik :
Sám jsem si všiml , že dřív to tu žilo . Alespoň můžeš víc pomoct těm začátečníkům ;) :D
A jak jsem psal , omlouvám se . Vím že formy těch těžkých začátků se opakují v celých Technikách . Tág " Začátky " by se hodil .

No budu doufat v příjemné odpovědi , díky moc :)))))


Zpět na „Techniky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů