Výstup z těla.

Popis rôznych techník na dosiahnutie AC
Borisss.
Příspěvky: 2
Registrován: úte, 12. kvě 2015, 20:50

Výstup z těla.

Příspěvekod Borisss. » úte, 26. kvě 2015, 22:11

Ahoj,

jako hodně lidí tady i já potřebuju pomoct.

AC zkouším, sice s přestávky, už hodně dlouho a vždy skončím na jednom bodě. Tělo mám již uvolněné, necítím ruce ani nohy, dokonce mi připadá, jako bych s těmi nehmotnými mohl pohybovat. Jen hlava zůstává na místě a ani za boha se z ní nemůžu dostat. Jako bych narážel na lebku zevnitř a dál to nešlo. Cítím takový divný tlak mezi obočím, nejspíš výsledek usilovné koncentrace,ale to je asi tak vše. Potom mi začne šíleně bušet srdce a mám veliké nutkání se nadechnout ale vždycky když to udělám vrátí mě to zpět na začátek a je po uvolnění. :( Už si nevím rady.

Děkuju za pomoc. :)

holka21
Příspěvky: 47
Registrován: ned, 21. čer 2015, 17:08

Re: Výstup z těla.

Příspěvekod holka21 » ned, 21. čer 2015, 17:49

Ahoj,
tak to mám úplně stejný problém.

OZiiK
Příspěvky: 24
Registrován: ned, 28. dub 2013, 09:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Výstup z těla.

Příspěvekod OZiiK » pon, 22. čer 2015, 15:34

Ahoj podle toho jak to tu vyprávíte tak bych se chtěl zeptat proč to děláte? Toto je jasné vykazování strachu nedokážete se tomu plně poddat. Bušení a vdechování nastává v tu chvíli když jste hodně nedočkavý zkrátka jina rada není než zkoušet zkoušet. Já třeba se snažím cestovat v noci tak kolem 22:00. Také co bych chtěl dodat né každému sedí zrovna toto opouštění. Někdo se uvolní na boku někdo na bříchu a také je dobré si najít metodu na opouštění je spousta metod jak vylézt. Např. houpačka, lano, chuze, lucidní snění, šamanismus nebo ve vašem připadě pemístění mysli. Ac není cvik a není to metoda která jde každému za pár měsíců. Pls jestli tu mám někde chybičku nebo se v něčem mýlím tak mě upozorněte nejsem až takový znalec :D . Děkuji
Každý z nás má svůj úkol, každý je důležity i ten koho nenavidíme nebo se nijak neprojevi.

holka21
Příspěvky: 47
Registrován: ned, 21. čer 2015, 17:08

Re: Výstup z těla.

Příspěvekod holka21 » ned, 19. črc 2015, 11:23

Ahoj,
měl jsi pravdu byl to strach a teď, když už nemám skoro žádný pocit strachu, tak zjištuji, že nejsem ještě připravená, jelikož by se mi to muselo už povést.
Jinak děkuji ti za rady ;)

OZiiK
Příspěvky: 24
Registrován: ned, 28. dub 2013, 09:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Výstup z těla.

Příspěvekod OZiiK » ned, 19. črc 2015, 19:06

Není zač. Taky asi ještě nejsem připravený. Vůbec teď nemám náladu pokoušet se o AC nějak mě ta touha opustila asi kvuli práci nebo co. Moc rád bych to s někým zkoušel, ale nikdo takový se nenajde všichni co to umí mají jen velké řeči.
Každý z nás má svůj úkol, každý je důležity i ten koho nenavidíme nebo se nijak neprojevi.

Ocean5
Příspěvky: 3
Registrován: čtv, 22. lis 2012, 16:58

Re: Výstup z těla.

Příspěvekod Ocean5 » čtv, 23. črc 2015, 06:32

To náhlý rozbušení srdce mám v určitý fáci uvolňování taky, přejde mě to za deset vteřin. Stává se to v dost pokročilé /pro mně/ fázi uvolnění, Podle mne to souvisí s přechodem těla na nějaký hlubší stupeň autonomie, jako třeba při usnutí.

Uživatelský avatar
psychonaut
Příspěvky: 47
Registrován: čtv, 25. čer 2015, 13:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Výstup z těla.

Příspěvekod psychonaut » stř, 09. zář 2015, 11:46

Tak proti náhlemu búšeniu srdca je najlepší so všetkého liek typu inhibítor acetylcholínesterézy alebo parasympatomimetikum. Sú to lieky s dosť širokými účinkami. Tiež to zníži krvný tlak a frekvenciu srdca.

Tiež Vám môžem odporúčať užiť muchotrávku/lochomúrku červenú - obsahuje látku muskarín s podobnými účinkami.

A tiež aj liek proti hypertenzii - metoprolol (z kategórie beta-blokátor), ktorý penetruje aj do mozgu Vám môže pomôcť. Tiež je to aj dobrý liek proti prípadnému strachu pri AC a z neho vyplývajúceho búšeniu srdca.
A myslím, že v ČR je to podobne ak v SR, tento lie vám môže predpísať aj všeobecný lekár
Zaoberám sa psychonautikou. Zaujímam sa nenávykovými a zdraviu neškodnými psychoaktívnymi látkami, pre účel duchovného a osobnostného rastu. Viac si pozrite tu http://3oko.sk/blog.php?u=1604

megalomansk
Příspěvky: 22
Registrován: čtv, 02. črc 2015, 18:23

Re: Výstup z těla.

Příspěvekod megalomansk » sob, 31. říj 2015, 20:59

Muchomůrku už jsem nestihl a po jedné dost nepříjemné zkušenosti bych na ni asi už nesáhl :)
Jinak Psychonaut , díky za všechny ,kterým Tvé rady pomáhají . Psychonautika je moc fine . Nebýt jí , tak možná do teď nemám první zkušenost , ktará člověka utvrdí ve skutečnost tohoto jevu . Kdyby jsi měl zájem , tak se můžeme podělit o osobní zkušenosti ve zprávách :)
Ale píši kuli něčemu jinému . Radíš metoprolol a dle popisu http://www.pribalovy-letak.cz/490-betaloc-zok-50-mg by to teoreticky mohlo být i toto . Chci slyšet Tvůj názor :)
Mám ten samý problém a doma právě tyto tabletky .

Uživatelský avatar
psychonaut
Příspěvky: 47
Registrován: čtv, 25. čer 2015, 13:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Výstup z těla.

Příspěvekod psychonaut » ned, 08. lis 2015, 23:54

megalomansk: ďakujem pekne :D

A jasné mal by to byť metoprolol. Ono asi keď to prejde črevami stane sa z toho metoprolol https://www.adcc.sk/web/humanne-lieky/d ... g-993.html

PS: Tiež jeden človek povedal, že je spokojný s výsledkami na vyvolanie Lucídneho snenia, pri experimentovaní s metoprololom. Je o ňom známe že vyvláva aj LD
*********

Tak jasné - nepríjemné účinky z muchotrávky sú hlavne na tráviacu sústavu - nepríjemný pocit v bruchu v žalúdku a črevách a tiež aj nadmerné potenie. Muskarínové receptory zohrávajú hlavný faktor vo vylučovaní tráviacich štiav a potení.
Tiež muskarín spôsobuje aj kŕče/křeče v tráviacej sústave čo je nepríjemné.
Látky zo rovnakými účinkami majú široké využitie napr. v neurológii.
Samozrejme všetky negatívne účinky sú závislé od dávky.
Samozrejme muchotrávka obsahuje dve účinné látky - muskarín a muscimol. Pre psychoaktívne zážitky je žiadúci len muscimol

Uživatelský avatar
psychonaut
Příspěvky: 47
Registrován: čtv, 25. čer 2015, 13:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Výstup z těla.

Příspěvekod psychonaut » pát, 13. lis 2015, 20:05

megalomansk: budem veľmi rád, ak mi napíšeš v súkromných správach svoje psychonautické skúsenosti :D
Zaoberám sa psychonautikou. Zaujímam sa nenávykovými a zdraviu neškodnými psychoaktívnymi látkami, pre účel duchovného a osobnostného rastu. Viac si pozrite tu http://3oko.sk/blog.php?u=1604


Zpět na „Techniky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů