Co to bylo?

Popis rôznych techník na dosiahnutie AC
missot
Příspěvky: 2
Registrován: sob, 29. bře 2014, 10:04

Co to bylo?

Příspěvekod missot » sob, 29. bře 2014, 16:30

Nikdy (pokud vím vědomě) jsem neopustil tělo, až na pár záhadných zážitků k tomu nasvědčujicích...Včera jsem měl sen, ve kterém jsem vzlétl z vlástní vůle a chtěl být co nejvíš (asi LD) a pak jsem se objevil ve výšce tak 150-180km vysoko a pak jsem se v tom snu rozhodl opustit zemi a dostat se daleko do vesmíru a pár vteřin jsem letěl od země pár metru, ale cítil jsem že opouštím své tělo, tak jsem se násilim probudil a později jsem ve dne spal s rucema nad sebou, a za pár vteřin po zavření oči jsem cítil že se ve mně koncentruje síla a já pomalu opouštím tělo bez vlastní vůle a cítím jak mně někdo sílou tahá jakoby za ruce a chce mně vytáhnout z těla, nemohl jsem se hýbat a v mysli jsem věděl že se musím pohnout a byl to opravdu nadlidský výkon se převalit na bok a zachránit svou kůži před tím vytáhnutím z těla...Co to bylo?

missot
Příspěvky: 2
Registrován: sob, 29. bře 2014, 10:04

Re: Co to bylo?

Příspěvekod missot » sob, 29. bře 2014, 16:36

Párkrát jsem měl sny o místech kde jsdm byl až několik měsiců nebo let po tom, nebo jsem byl uvnitř domu, který zbourali dávno před tím než jsem se narodil. Nebo jsem šel spát se zavřenými dveřmi od pokoje a pak jsem měl živý sen několikrát že se probudím a vidím temnou postavu v mém pokoji, nebo bytě a tak utíkám do kuchyně rožnout světlo a pak se hned po tom probudím a jednou ty dveře byly otevřené tak jak v tom snu...

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Co to bylo?

Příspěvekod ATA » pon, 31. bře 2014, 12:31

Ahoj
Ta paraliza a tahnuti z těla po zavření očí nestava se to moc často ale na druhou stranu enni za tim potreba heldat nic specialnicho ve vetšine pripadu je to SO-REM faze spusobena REM-rebound efektem.
JInak řečenu pokud ses pres noc špatně vyspal , hlavne pokud byla potalačna REM fáze kde se zdá vetšina snu. Prave cileny probvuzeni z REM ji zkrátilo a vznikl deficit.Tenhlůe deficit se pak snaži dohnat a hned na začatku dalšiho spanku ej tendense spsutit REM to muže spustit i paralizu pokud seš jeste vedomej a rychle vypínání senzoriky vytvoří pocit že te neco táhne z těla.

Divny je na tom akorat to že jedno probuzeni počas REM by nemelo udelat tak velkej deficit aby se tohle vyskytlo (aspon u vetšiny lidi ) budou za tim možna dalši faktory jako nekvatni nebo kratkej spánek .Muže to byt ale i spousta jinejch veci.

Ten pocit opušteni v tom LD by mohl byt zpusobenej zemnou integrace senzoriky neprikald se muže stat pokud v LD stratiš obraz /bude jednotlita plocha(naprikald prulet mrakem ,vesmir ..)

To že by te neco tahalo do astrálu no vyloučit se to nedá ale pravdepodobnost dost malá.

Asi by neskodilo zaparacovat na strachu z AC a že tetam nekdo vytáhne.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!


Zpět na „Techniky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Semrush [Bot] a 8 hostů