Astrální tělo a amputace

Popis rôznych techník na dosiahnutie AC
baara_z
Příspěvky: 1
Registrován: ned, 08. pro 2013, 19:02

Astrální tělo a amputace

Příspěvekod baara_z » úte, 10. pro 2013, 00:14

Jednou jsem slyšela, že když někomu amputují třeba nohu, tak jí pořád cítí. Tak mně napadlo, jestli to nemá něco společného s astrálním tělem. Není to třeba tak, že i když nemá hmotnou nohu tak má pořád astrální nohu kterou cítí? A co s tím že lidské tělo cítí nervovými buňkami? Jak to do toho zapadá? Když nemá hmotnou nohu tak nemá ani hmatové buňky tak čím to cítí? A nebo mají doktoři pravdu a je to jenom představa té nohy tak proto jí pořád cítí? Co myslíte?

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Astrální tělo a amputace

Příspěvekod Elen » úte, 10. pro 2013, 08:12

Podle mě ji cítí astrálně. Zatím podle mého bádání.:-))) jako věčného začátečníka máme v tomto hmotném těle více jiných těl, je uplně jedno jak to kdo nazývá. Ta těla na sebe dokáží působit a jsou si hodně blízké. proto někdy, když se nám zdá, že na nás někdo hledí, třeba zezadu a nemáme možnost se otočit ten pocit cizího pohledu vnímá právě astrální tělo, mate pocit, že v místnosti je s vámi ještě něco nadpřirozeneho? to vnímáme pomocí astrálního těla. Máte slabý zrak a přesto občas vidíte v místnosti věci tak dokonale a dopodrobna...to nevidíte těmato hmotnýma očima. Někdo tomu může říkat třetí oko, podle mě je to astrální vidění. Stejně tak jako když slyšíte někdy volat své jméno, neslyšíte hmotnýma ušima. připadá mi to jakoby astrální věci, nebo teda věci, které nejdou vidět hmotným zrakem, lze spatřit právě tím zrakem toho druhého těla a ten nám o tom pak podává zprávu. Celkově si myslím, že právě všichni ti jasnovidci a jim podobní dokáží velice dobře vnímat astrálním tělem a z něj pak berou své poznatky.
PS: v lidském těle je spousta těl, že jsem zrovna tohle pojmenovala " astrální"je jen abych nemusela jednotlivá těla tedy jejich názvy vyhledávat v literatuře:-)

Uživatelský avatar
zebyja
Příspěvky: 131
Registrován: stř, 16. led 2013, 22:23

Re: Astrální tělo a amputace

Příspěvekod zebyja » stř, 11. pro 2013, 09:46

O tomhle se můžeme dohadovat roky.. jestli to chceš vědět.. tak si tu nohu uřízni a uvidíš.. :D
Inteligentní člověk umí řešit problémy.. Genius jim umí předcházet..

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Astrální tělo a amputace

Příspěvekod ATA » čtv, 12. pro 2013, 12:43

Muj nazor je že astralni tělo je až porojekce v mozku vytvořena na zakalde dat a ty mohou byt i externí (pokud berem přisne vedecky tak se to musi nejdriv prokázat).

V hmotnym těle nejsou naskladany nejaky dalši těla neni pro to duvod ani an to vnimani externich veci nejsou potreba.

Fantomovy končetiny se daj vysvetlit na zakalde funkci mozku docela sandno a vysvteluje to i veci kde by mel model že existuje astralni tělo hodne problemy.

Takže asi takle astralni těloa fyntomovy končetiny maj společny to že vjem vznika na zaklade stejnejch pravidel a mechanizmu.


Model astralniho těla naprikald nevysvteli proč človek po amputaci když se ho nekdo dotkne na tváři tak citi dotek na ruce co už nemá

Nebo treba že jde vyvolat vjem kdy ma človek třeba 3 pravy ruce .Argumet že ma vic těl v sobe naskladanejch neberu rpotože iluzi mužu vytvořit klidne i pro 100 rukou uplne stejně a pokud je mi znamo tak žadej esoterickej sytem nepouživa 100 druhu těl :) .

Argumentu proč je to v mozkua neni to nejky astralni tělo mužu najit desitky takže to mam docela slušne podloženy.
Pozor netvrdim že astral jako takovej nemuže existovat aže znej nemužeme tahat informcae jen že pokud to dělame tak to nedělame pomoci nejakyho astralniho těla ale jen požadame o informci a ta se nasledne interpretuje a projektuje.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

EMI-DJ
Příspěvky: 55
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:22

Re: Astrální tělo a amputace

Příspěvekod EMI-DJ » úte, 17. pro 2013, 21:26

Koukám, že jsi dospěl k podobnému názoru jako já :-)


Zpět na „Techniky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů