co si o tom myslite (otazka)

Popis rôznych techník na dosiahnutie AC
OZiiK
Příspěvky: 24
Registrován: ned, 28. dub 2013, 09:30
Kontaktovat uživatele:

co si o tom myslite (otazka)

Příspěvekod OZiiK » pát, 16. srp 2013, 19:56

Ahoj. Jednou když jsem chtěl astrálně cestovat, sedl jsem si do tureckého sedu na posteli (tak, aby mě nic nebolelo) a začal jsem se uvolňovat. Zachvili jsem si představoval moje ruce jak lezou po lanu a najednou jsem začal cítit strašný chlad. Takový chlad, že ruce co jsem měl teplé byly okamžitě během pár sekund uplně ledové citil jsem se jako kdybych byl na puli cesty dostal jsem strach a snažil jsem se rychle navracet zpatky ruce byly pořád studene až rano jsem je měl normalní. Moc by me zajimal váš posudek máte taky to same jako ja
Každý z nás má svůj úkol, každý je důležity i ten koho nenavidíme nebo se nijak neprojevi.

hri-hori-ja
Příspěvky: 40
Registrován: sob, 20. črc 2013, 23:13

Re: co si o tom myslite (otazka)

Příspěvekod hri-hori-ja » pát, 16. srp 2013, 21:29

Strach neni nejlepsi pruvodce na takove cesty a mozna bys mel nejdriv zapracovat na nem...
... ... ... ... .
xia

ArMi
Příspěvky: 207
Registrován: pon, 22. úno 2016, 17:45

Re: co si o tom myslite (otazka)

Příspěvekod ArMi » čtv, 19. kvě 2016, 00:34

Ahoj. Jednou když jsem chtěl astrálně cestovat, sedl jsem si do tureckého sedu na posteli (tak, aby mě nic nebolelo) a začal jsem se uvolňovat. Zachvili jsem si představoval moje ruce jak lezou po lanu a najednou jsem začal cítit strašný chlad. .... Moc by me zajimal váš posudek máte taky to same jako ja
A to bylo jediné cvičení, cos udělal?

Upřímě řečeno, většina duchovních postupů nejdřive vyžaduje vyrovnat charakter, vyčistit vědomí od nežádoucích myšlenek, vyrovnat živly, vyčistit čakry a mnoho ne příliš záživných cviků. Také je třeba rozvíjet astrální smysly, které jsou analogií těch pozemských.

Jinak si koleduješ o posedlost.

Ten strach ve spojení s chladem pravděpodobně svědčí o tom, že tě něco z astrálu přišlo navštívit a bylo to pravděpodobně hladové - tvoje energie mu určitě přišla vhod jako malá svačinka :twisted:. Stejně na její existenci nevěříš, takže ti ani chybět nebude :lol:.


Zpět na „Techniky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů