Otázky ohledně AC

Popis rôznych techník na dosiahnutie AC
Pista
Příspěvky: 3
Registrován: stř, 07. srp 2013, 12:42

Otázky ohledně AC

Příspěvekod Pista » čtv, 08. srp 2013, 12:13

Ahoj

Měl bych pár otázek týkající se Astrálního cestování.
1) Co všechno můžu dělat v AC ?
2) Může mít to, co udělám v AC vliv na reálný život ?
3) Můžu se s někým setkat v Astrálním světě a pak si s tou osobou o tom popovídat ( osoba by nevěděla o astrálním cestování ) ?
4) Čeho se bát ?
5) Co je OOBE ?

O astrální cestování se pokouším asi rok, ikdyž ne v kuse , zkoušel jsem to minulý rok a nic , zkoušel jsem to před týdnem a měl jsem takový zvláštní pocit, uvolnil jsem se, představil jsem si jak ležím u říčky a nedaleko jsou listnané stromy, na kterých jsou ptáci, kteří zpívají. Následně vstanu a jdu po proudu řeky a vidím jak list ze stromu plave na řece jako loďka, náhle uslyším menší vodopád a vedle něho schody dolů, když šlápnu na první schod cítím se uvolněnější . Takto je to i s dalšími schody a pak jsem se jakoby propadl a nejdříve viděl tmu a pak jsem viděl namodralý svět a předemnou jakýsi modře svítící symbol který vypadal jako obličej, zazmatkoval jsem a rychle se vzbudil a strašně mi bušilo srdce. Od té doby jsem se o AC nepokoušel protože byly bouřky .

Děkuji za vyslechnutí a za rady předem .

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Otázky ohledně AC

Příspěvekod Elen » čtv, 08. srp 2013, 14:49

já bych jen dodaa k tomuto jeden dotaz, jak je to s AC za bouřky? Jde přece o spoustu energie shromážděné na jednom místě, muže to byt nebezpečné? A pak jaký má vliv na astralní cestování uplněk. díky

Uživatelský avatar
zebyja
Příspěvky: 131
Registrován: stř, 16. led 2013, 22:23

Re: Otázky ohledně AC

Příspěvekod zebyja » čtv, 08. srp 2013, 15:37

1) Co všechno můžu dělat v AC ?
V AC je několik rovin..
Třeba to chápat tak, že existuje i několik různých světů.. Nejen ten náš.. když se dostaneš ven, tak je to jak u koho.. (někdo se objeví v této rovině a je u svého těla(To je AC), někdo jiný se jakým si tunelem, nebo jiným způsobem dostane do jiné roviny(To je Mentální cestování, nicméně zde na fóru je tento termín ekvivalentní s AC)..)

Čiže.. pokud se objevíš v naší rovině, nebo velmi blízko, pravidla jsou velmi podobné našemu světu.. čím dále jsi od naší roviny, tím spíš se dostáváš do roviny, která je velice podobná LD jen o něco stabilnější.. Můžeš se také dostat do roviny jiných světů, které mají často podobná pravidla, jako v našem světě, ale stává se, že jsou docela jiná.. pravidla v daném světě nelze porušit, nebo lépe řečeno jejím porušením se od světa vzdaluješ do jiných rovin, ba dokonce se i probudíš..

Pokud se tedy vzdálíš od roviny naší a ostatních světů, tak pravidla neexistují a můžeš vše..
2) Může mít to, co udělám v AC vliv na reálný život ?
Pokud jsi velmi blízko, nebo dokonce přímo v naší rovině.. Pak můžou mít Tvé činy vliv na tento svět.. Pokud například něco přesuneš v AC, každý kolemjdoucí bude mít tendence to přesunout tam kam si to přesunul ty.. stejně se budou chovat i ostatní bytosti.. např. počasí, atd. budou mít tendence, a pokud tím neporuší pravidla fyzického světa, tak se to stane..

Někde jsem dokonce viděl, že týpek zkoušel AC v naší rovině a sedl si na židly.. Na fotce pak bylo slabě cosi vidět.. Tuším jeho boty a ruce, či tak něco.. už si to nepamatuji..
3) Můžu se s někým setkat v Astrálním světě a pak si s tou osobou o tom popovídat ( osoba by nevěděla o astrálním cestování ) ?
Můžeš, každý kdo spí je v Astrálu a ty ho můžeš kontaktovat a povídat si s ním, není to ale zrovna jednoduché.. k udržení se v této rovině to chce trenink, stejně jako k hledání lidí v této rovině.. O tom, že by si například dva cestovatelé povídali a pak si o tom druhý den vyprávěli jsem slyšel, ale osobně nevěřím, že se to stalo.. přijde mi to velmi obtížné, nicméně né nemožné..
4) Čeho se bát ?
ničeho, snad jen rozhašení rovnováhy v těle.. díky AC se Ti budou vyvíjet astrální smysl, aniž by jsi na to byl připraven.. Ve fyzické rovině, pak budeš mít tendence dělat věci, aby se Ti rovnováha vrátila a to Ti může zabrat spoustu času.. Ideálnější je ve fyzickém rozvinout astrální smysli a získat sebekontrolu a sebepoznání dostatečné na to, aby v AC nedošlo k rozhození rovnováhy.. to je ovšem spousta práce a většina lidí na to z vysoka kašle.. nicméně tato nerovnováha může mít smutné následky..
5) Co je OOBE ?
OOBE je zkušenost, kdy jsi opustil tělo..
jak je to s AC za bouřky?
nepřijde mi, že by v AC bylo nějaké nebezpečí, krom toho, že z toho můžeš mít různé haldy, nadělat si do kalhot, zbláznit se, klepat se, plakat.. na fyzické tělo to podle mě vliv nemá.. ale blesk v AC do mě nikdy neuhodil a ani jsem o tom nikdy neslyšel..
Inteligentní člověk umí řešit problémy.. Genius jim umí předcházet..

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Otázky ohledně AC

Příspěvekod Pete » čtv, 08. srp 2013, 19:20

Nevím jak ostatni ale ja mam za bourky ci deste vzdy mnoho energie.. cim silnejsi tim lepsi.. mozna je to tim ze jsem se udajne narodil za silne bourky v srpnu..

Myslim si, ze by bourka mohla dopomoct k AC, ale na to musi byt clovek pripraveny

Otazka je co by se stalo kdyby narazil blesk do astralniho tela.. myslim si ze by to v prve rade dodalo mnoho energie, a mozna by to zpusobilo navrat do tela fyzickeho.. kazdopadne by zadne fyzicke ujmy nemeli byt
Deus est Homo

Uživatelský avatar
zebyja
Příspěvky: 131
Registrován: stř, 16. led 2013, 22:23

Re: Otázky ohledně AC

Příspěvekod zebyja » pát, 09. srp 2013, 10:18

Nevím jak ostatni ale ja mam za bourky ci deste vzdy mnoho energie.. cim silnejsi tim lepsi.. mozna je to tim ze jsem se udajne narodil za silne bourky v srpnu..

Myslim si, ze by bourka mohla dopomoct k AC, ale na to musi byt clovek pripraveny

Otazka je co by se stalo kdyby narazil blesk do astralniho tela.. myslim si ze by to v prve rade dodalo mnoho energie, a mozna by to zpusobilo navrat do tela fyzickeho.. kazdopadne by zadne fyzicke ujmy nemeli byt
Obecně si myslím, že bouřka výstup z těla nepodporuje, také cítím více energie, ale je to velmi dynamická energie, což je pro AC nevhodné, alespoň z mé zkušenosti.. Pokud jde o to že jsi se narodil při bouřce, tak to určitě vliv mít může. Mě to jde například lépe, když je Merkur blízko, což je zase věc mého narození..
Inteligentní člověk umí řešit problémy.. Genius jim umí předcházet..

vlcok
Příspěvky: 63
Registrován: pát, 02. srp 2013, 10:07

Re: Otázky ohledně AC

Příspěvekod vlcok » pát, 09. srp 2013, 18:47

Keď je niekto energicky založený na vodu a to riadne tak ho dážď posilní v každom zmysle.Napríklad keď prší všetci naokolo su smutný iba mňa to posiľňuje relaxujem a cítim sa šťastný.
Ak chcete vedieť ako rozmýšlam naučiť sa meditovať alebo nejaké moje "techniky" tak môžete sa pozrieť na www.magiaenergie.wbl.sk

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Otázky ohledně AC

Příspěvekod Pete » pát, 09. srp 2013, 21:33

Keď je niekto energicky založený na vodu a to riadne tak ho dážď posilní v každom zmysle.Napríklad keď prší všetci naokolo su smutný iba mňa to posiľňuje relaxujem a cítim sa šťastný.
To si muzeme podat ruce :D vzdycky jsem mel aktivnejsi vodu, i kdyz casem jen 26:24% (z 4 zivlu) no ted vzhledem s castou komunikaci s Undinou se mi mozna jeste zvedl zivel vody, na ukor zeme a ohne.. musim si to zase zmerit

Nejlepsi je jeste jak prsi v noci, to je uplne nadhera :D
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Otázky ohledně AC

Příspěvekod Elen » sob, 10. srp 2013, 09:13

Asi mate pravdu, ja jsem voda, prakticky odmala, voda mi vždy pomahala i v léčení, když prášky na bolest nezabíraly a v dešti ráda vylízám ven:-) Mohla bych ještě zopakovat jak je to s uplnkem? Mívám ted docela sny o čarodějích, většinou procházím nějaký esoterický obchody, když je v noci mesic v uplnku.

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Otázky ohledně AC

Příspěvekod Pete » sob, 10. srp 2013, 14:46

Noc je Magická, stejne tak uplnek a pulnoc. Jsou to dva casy, kdy je "stena astralu" nejtenci, proto muzou ruzne entity strasit, davat nam rady, ukazovat se nam, pohnout s nabytkem ci delat skripani ve skrini..

Proc se asi kdysi delali ritualy za pulnoci, nejlepe o uplnku, popr jeste na krizovatce ? Jednoduse, symbolika, energie, astral. Proste to otevira brany astralu, tudiz se sem dostane vse zle, i vse dobre, zalezi na tom co svou energii ci myslenkami pritahujeme
Deus est Homo

Sumys
Příspěvky: 23
Registrován: ned, 13. led 2013, 16:15
Bydliště: Červený Kostelec, občas Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Otázky ohledně AC

Příspěvekod Sumys » ned, 11. srp 2013, 19:01

Ahoj

Měl bych pár otázek týkající se Astrálního cestování.
1) Co všechno můžu dělat v AC ?
2) Může mít to, co udělám v AC vliv na reálný život ?
3) Můžu se s někým setkat v Astrálním světě a pak si s tou osobou o tom popovídat ( osoba by nevěděla o astrálním cestování ) ?
4) Čeho se bát ?
5) Co je OOBE ?
Děkuji za vyslechnutí a za rady předem .
OOBE či OBE je out of body experience:-) Mně obecně se nejlíp líbí model fázování. Pousouváš svůj fokus jinám od fyzična. Na všechny ostatní odpovědi je strašně těžké odpovědět, protože nikdo ještě spolehlivě neurčil, zda-li je vše mimo tvoji hlavu nebo jen uvnitř ji. Co je jen sugesce atd... A to dokazování je strašně těžký. Jestli si zažil pár "kvalitních" lucidních snů, tak uvidíš, jak je obtížný rozlišit fyzickou realitu od nefyzický.

Já jenom dodám k té bouřce, že déšt odruší náhlé nežádoucí zvuky, který odtahují pozornost, a soustředit se na monotoní zvuk je samo o sobě relaxační:-) Třeba stejně dobře poslouží i větrák :)))

Pista
Příspěvky: 3
Registrován: stř, 07. srp 2013, 12:42

Re: Otázky ohledně AC

Příspěvekod Pista » ned, 18. srp 2013, 21:11

Rozhodl jsem se po čtení tohoto fora vydat se cestou LD koupil jsem si hodinky a mám otázku : Proč si vlastně mám zapisovat všechny sny ?

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 289
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: Otázky ohledně AC

Příspěvekod nou » ned, 18. srp 2013, 22:22

pre zlepsenie snovej pamati.

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Otázky ohledně AC

Příspěvekod clario » pon, 19. srp 2013, 00:49

Proč si vlastně mám zapisovat všechny sny ?
To je na fóru již mnohokrát napsáno, například Sunny se tu o tom párkrát docela rozepsal. Je dobré se na fóru nejdříve porozhlédnout než se člověk ptá, sice je tu v těch vláknech docela bordel, ale věci se tu pořád dohledat dají ;) .
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Otázky ohledně AC

Příspěvekod Pete » pon, 19. srp 2013, 06:01

Proč si vlastně mám zapisovat všechny sny ?
To je na fóru již mnohokrát napsáno, například Sunny se tu o tom párkrát docela rozepsal. Je dobré se na fóru nejdříve porozhlédnout než se člověk ptá, sice je tu v těch vláknech docela bordel, ale věci se tu pořád dohledat dají ;) .
jak vidim na foru se nic nezmenilo :D
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Otázky ohledně AC

Příspěvekod Lama » čtv, 22. srp 2013, 19:09

Vsichni se vzdycky ptaj co je oobe, a jak na nej. Ale nikdo se nikdy nezepta k cemu to doopravdy coz je podle me nejdulezitejsi otazka :p
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Bafikybaf
Příspěvky: 36
Registrován: pon, 28. led 2013, 23:39

Re: Otázky ohledně AC

Příspěvekod Bafikybaf » pát, 23. srp 2013, 12:18

a k čemu tedy? :D

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Otázky ohledně AC

Příspěvekod Elen » sob, 24. srp 2013, 13:16

Mě třeba přijde, že zážitky jako LD a OOBE a kdovi co ještě..mimosmyslové vnímání, hýbání předměty na dálku, přijímání jiné potravy než té hmotné, léčení atd nám byly vždy jakoby dány k využívání, stejně jako dýchání, ale lidé to vytěsnili.
K čemu je dýchání? K udržení života na této zemi. K čemu je mě třeba LD? od té doby co se tím zabývám mě tento život baví víc, učí mě to a všímám si víc maličkostí.

vlcok
Příspěvky: 63
Registrován: pát, 02. srp 2013, 10:07

Re: Otázky ohledně AC

Příspěvekod vlcok » sob, 24. srp 2013, 16:26

Mě třeba přijde, že zážitky jako LD a OOBE a kdovi co ještě..mimosmyslové vnímání, hýbání předměty na dálku, přijímání jiné potravy než té hmotné, léčení atd nám byly vždy jakoby dány k využívání, stejně jako dýchání, ale lidé to vytěsnili.
K čemu je dýchání? K udržení života na této zemi. K čemu je mě třeba LD? od té doby co se tím zabývám mě tento život baví víc, učí mě to a všímám si víc maličkostí.
Myslím si že je to téma ktorá je nazvem to krehká pôda.Neni to proste zdokumentované dosť koľko by malo byť nemôžeš povedať že nám je niečo dané alebo že sa môžme niečo naučiť pretože možno za pár rokov to bude len mýt. hýbání předměty na dálku napríklad nevidel som ani nepočul som o tomto viem že v indii boli gurovia čo dokázali všeličo lenže to všetko boli podvody,přijímání jiné potravy než té hmotné viem že je ind čo nejedol a nepil 50 rokov aj je pod lekárskym dozorom ale myslím si že keď celý život trénoval len na toto tak mi to príde trochu zbytočné.
Ak chcete vedieť ako rozmýšlam naučiť sa meditovať alebo nejaké moje "techniky" tak môžete sa pozrieť na www.magiaenergie.wbl.sk

Uživatelský avatar
zebyja
Příspěvky: 131
Registrován: stř, 16. led 2013, 22:23

Re: Otázky ohledně AC

Příspěvekod zebyja » pon, 26. srp 2013, 11:37

Schopnost LD a jiných OOBE získá člověk v závislosti na svém vnitřním vývoji a jejich kvalita se od toho též odráží.. Samotné OOBE slouží člověku k lepší pohledu do svého nitra a následně jeho rozvoji..

Pokud se člověka stává bdělým vůči nitru, objevuje se LD
pokud člověk v LD zkoumá své nitro, objevuje se Mentální cestování (Zde se nazývá AC)
Pokud člověk zkoumá své nitro při mentálním cestování, pozná své vyšší já a zrealizuje ho, po té LD i MC jsou součástí vědomí..
AC(teď nemyslím mentální cestování, o kterém se obvykle bavíte).. Není vzhledem k jemnohmotnosti této sféry potřeba provádět k dosažení vyššího Já..

Tak to vidím já.. Tento názor vznikl z mých zkušeností a ze zkušeností lidí, jenž jsou daleko a já jím důvěřuji..
Inteligentní člověk umí řešit problémy.. Genius jim umí předcházet..

Pista
Příspěvky: 3
Registrován: stř, 07. srp 2013, 12:42

Re: Otázky ohledně AC

Příspěvekod Pista » ned, 01. zář 2013, 23:59

Možná to bude znít hloupě ale dá se nějak komunikovat s mimozemšťany ? jestli ano jaké jsou na to techniky ? zkouším LD a zatím se mi to nepodařilo došel jsem k závěru že pro to nejsem ještě zralý ( je mi teprve 17 ) ikdyž kdo ví :)


Zpět na „Techniky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů