Otázky ohledně AC

Popis rôznych techník na dosiahnutie AC
Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Otázky ohledně AC

Příspěvekod clario » pon, 02. zář 2013, 01:23

V tomto stádiu už nemá fyziologický věk na podobné věci takřka žádný vliv, u malých dětí ještě ne tolik vžitých do této koncepce reality to ještě nějaký vliv má a později už moc ne. Na druhou stranu je pořád asi lepší věk 17 pro začátek s podobnými věcmi než například 30, kdy se takový člověk ještě více utvrdil ve dnes většinovým intervalu vnímání světa, ale zase takový rozdíl to už nebude. Takže závěr, že nejsi zralý protože je ti sedmnáct hodně rychle pust z hlavy ;), tenhle svět tvoříme sami vlastními myšlenkami a zrovna takováto ti nijak nepomůže.

Pokud jde o kontakt s "mimozemšťany", ať už tě k tomu vede cokoliv, můžeš s nimi zkusit komunikovat skrze sny, AC, či použít tzv. channeling. Hlavně ale nebuď rozmrzelý, když se nezadaří, k takovému kontaktu jsou třeba dvě strany a nikdy nevíš zda ta druhá o kontakt vůbec stojí, či nedošla k závěru, že takový kontakt nebude pro žádného zúčastněného přínosná, tím si ty sám nikdy jist být nemůžeš.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Otázky ohledně AC

Příspěvekod Pete » pon, 02. zář 2013, 02:07

clario: ty metody co popisujes sice funguji.. ale nejsou vubec lehke a ty sny i kdyz lucidni.. no nevim jestli by jsi rozeznal cizi ne vlastni sen a v nem mimozemstana od mimozemstana opravdoveho.. ale treba jo.. ale myslim ze jsem "prisel" na lepsi metodu

Pista: najdi si na youtube Ninjutsu nine levels of power , jedna se o mudry (pozice ruk - proudeni energie) ja alespon jednou tydne chodim k rece od 7-8 hodin vecer az do 5-7 rana (ale neni to podminkou) ale je dobre aby bylo alespon 9-12 hodin v noci aby sli videt hvezdy popr mesic (nejlepe uplnek a pulnoc..)

Ty Mudry te ocistuji, leci, dodavaji silu, procistuji myslenky atd atd atd.. zalezi a) na cisle te mudry b) na nazvu - tudiz i pozici ruk.. cisla se shoduji s numerologii a s nekterymi cakrami

Nejucinnejsi jsou Sha a Zen (Leceni a Osviceni) i kdyz je tam mudra Kontrola energie, Pochopeni (ci snad spojeni) s vesmirem, ty se taky daji pouzit ale mi vyhovovaly ty Sha a Zen. Pres Zen jde hlavne o meditacni ci mirne tranzovy stav v kterem vam muzou zacit odpovidat i bytosti z jinych Galaxii, popr realit. Popr muzete videt jine reality.

Prez Mudru Sha jsem se naucil "multidimenzionalni leceni" kdy se lecite se vsim moznym .. andely mimozemstany lidmi atd atd.. je to 4 mudra leceni sebe i ostatnich.. a 4ta cakra je srdce takze to koresponduje.. staci lezet pod hvezdami okolo pulnoci a davat lasku vsem hmotnym i nehmotnym bytostem - kazda bytost vam to oplati 2× , i kdyz ji neznate.. takze ted si predstav ten narust energie :) i Dekovani je forma energie.. takze laska + dekovani vsem bytostem na vasi duchovni ceste.. nevidel jsem ty bytosti primo, protoze jich mohli byt stovky, tisice, miliony, miliardy tezko rict.. navic prez to srdce lasku a dekovani se napojujes na vyssi bytosti jak jsem rekl z galaxii, dimenzi, andelu atd..

PS: to leceni je jako by byl cely vesmir i nebe jedna velka nemocnice, a vsichni byli zaroven pacienty i doktory.. vsichni se lecili navzajem skrz srdce, lasku a dekovani.. takze k napojeni na to neni pravdepodobne nutna mudra Sha, ale rozdavat lasku a posilat ji skrz cely vesmir a dimenze :) a okamzite se zacne vracet.. si predstavte ze to zasahne 50 bytosti / mimozemstanu / lidi.. ihned vam energie naroste 100× :D a kdyby tech bytosti bylo jen 50.. :) samozrejme taky zalezi na tom kolik jste ocisteni a otevrene mate hlavne srdce.. minimalne vas to vyleci a doda minimum energie.. v lepsim pripade energie naroste natolik, ze budete mit zachvaty euforie :)
Deus est Homo

vlcok
Příspěvky: 63
Registrován: pát, 02. srp 2013, 10:07

Re: Otázky ohledně AC

Příspěvekod vlcok » sob, 07. zář 2013, 13:13

Pete opíš trochu ešte tvoje skúsenosti i keď som ku tej časti z mimozemšťanmi skeptický :D
Ak chcete vedieť ako rozmýšlam naučiť sa meditovať alebo nejaké moje "techniky" tak môžete sa pozrieť na www.magiaenergie.wbl.sk

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Otázky ohledně AC

Příspěvekod Pete » sob, 07. zář 2013, 17:01

Pokazde zkousim neco jineho, tudiz s tim moc zkusenosti nemam.. proste to Ninjutsu jsou univerzalni symboly sily/energie proudeni skrz ruce.. takze se jde napojit prakticky na cokoliv :) krome Multidimenzionalniho leceni a zeptani se na smyslu zivota jsem s "lidmi z jinych planet" (nevim z jakych - to jsem nezkoumal.. pravdepodobne mimo nasi slunecni soustavu) tak s nimi jsem moc nemluvil.. vrtam do vseho, co me napadne nebo co si prectu :D ale nejlepsi veci se clovek nauci sam od sebe :) takze si nekdy prez noc lehni nejlepe k rece, pozoruj hvezdy a medituj s temi pozici rukou a uvidis sam, jestli to pujde, nebo ne :)

Prijde mi cim dal lehci komunikovat s jakymikoliv fyzickymi ci nefyzickymi bytostmi.. nejdulezitejsi je mit otevrene (alespon castecne) a ocistene cakry.. a pouzit urcity zpusob napojeni - u zivlovych bytosti to je strom, les, paloucek, reka atd.. u bytosti z mineralu bys mel mit kamen pred sebou nebo v rukach.. u tech z jinych dimenzi a galaxii zase jako napojeni pouzivam ty Mudry Ninjutsu..

Muzu to zas nekdy zkusit az zase budu u reky prez noc a napisu.. zaklad jsem ti zde popsal, takze pokud jsi pripraveny, tak si to zkus sam ! Jinak nikdy neuveris :D
Deus est Homo


Zpět na „Techniky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti