Vyvolání transu

Popis rôznych techník na dosiahnutie AC
vvacek
Příspěvky: 35
Registrován: úte, 11. zář 2012, 20:21

Vyvolání transu

Příspěvekod vvacek » pon, 17. zář 2012, 20:19

Ahoj, už delší dobu -- tak měsíc -- zkouším navodit stav transu a poté se dostat do astrálu.... Zkouším všemožné techniky, od šňůry po počítání, ale nic :D Potřebova bych poradit nějakou pořádnou funkční techniku :)

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyvolání transu

Příspěvekod clario » úte, 18. zář 2012, 16:27

Jedinou opravdu stoprocentně zaručenou technikou je smrt, ale tu ti moc nedoporučuji. Jinak to chce prostě zkoušet, zkoušet a zkoušet, nic jiného než důsledný trénink ti uspokojivý výsledek nepřinese. Nicméně bych ti ještě doporučil zkusit to trochu jinou cestou a to přes lucidní sny, není tak těžké si je občas navodit a dostat se do transu či do AC je pak mnohem snazší, nemluvě o tom, že lucidní sny jsou samy o sobě nadmíru zajímavým zážitkem.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

vvacek
Příspěvky: 35
Registrován: úte, 11. zář 2012, 20:21

Re: Vyvolání transu

Příspěvekod vvacek » úte, 18. zář 2012, 19:36

A jak se to přes to snění dá udělat?? Docela zajímavej nápad :)

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyvolání transu

Příspěvekod clario » úte, 18. zář 2012, 21:45

No tak nejdřív budeš muset zapracovat na tom samotném snění, psát si deník, dělat testy reality.. vřele doporučuji meditace. Na internetu a i tady na fóru je spousta informací, tak toho určitě spoustu najdeš, když budeš hledat :). No a když budeš v tom snu, tak máš také různé možnosti, například takové ty tradiční metody jako je provaz, schodiště či výtah můžeš zkoušet přímo ve snu, nebo si můžeš představit nějaké speciální dveře, kterými projdeš ven s těla či nějaký portál. Jeden čas jsem se například dostával ze snů do transu tím způsobem, že jsem skákal z výšek po hlavě na zem a fungovalo to pokaždé. Navíc cvičení LD má i výhodu v tom, že se člověk více obeznámí s různými stavy vědomí, které přichází se sny či po nich. Díky tomu, že je během spánku jeho vědomí bdělé může tyto stavy lépe poznávat a to se také určitě hodí pokud se chceš dostat z těla. Při cvičení LD se také zvyšuje pravděpodobnost toho, že se probudíš v transu či spánkové paralýze. Dosáhnout mimotělního zážitku může někdy trvat docela dlouhou dobu, tak to chce hlavně trpělivost, pokud jejich trénink ale zkombinuješ i s tréninkem snění můžeš tu dobu značně zkrátit a navíc si ji obohatit i o spoustu opravdu úžasných zážitků :).
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

vvacek
Příspěvky: 35
Registrován: úte, 11. zář 2012, 20:21

Re: Vyvolání transu

Příspěvekod vvacek » čtv, 20. zář 2012, 20:22

Dík, a jenom, co když spáchám v LD sebevraždu, nestane se mi nic?
:D

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyvolání transu

Příspěvekod clario » čtv, 20. zář 2012, 21:41

LD není MATRIX :D :D ničeho se bát nemusíš :D.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

vvacek
Příspěvky: 35
Registrován: úte, 11. zář 2012, 20:21

Re: Vyvolání transu

Příspěvekod vvacek » čtv, 20. zář 2012, 22:02

Jako jen, jestli bych (ne)skončil na psychóze se zatměním mozku :D

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Vyvolání transu

Příspěvekod Pete » ned, 23. zář 2012, 12:16

Jako jen, jestli bych (ne)skončil na psychóze se zatměním mozku :D
Nahodou v LD napriklad skocit z velke vysky je sranda :D ja jsem alespon citil jenom ten pocit toho padani, dopad na drzku uz jsem necitil ;) :lol:
Deus est Homo

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyvolání transu

Příspěvekod clario » ned, 23. zář 2012, 19:18

No právě ten pocit pádu je při tom přechodu do transu to zásadní :D. Sen ti po dopadu většinou skončí, ale pokud si udržíš ten pocit pádu, tak většinou nastane trans (u mě pokaždé :D ).
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Vit
Příspěvky: 157
Registrován: úte, 28. zář 2010, 18:21

Re: Vyvolání transu

Příspěvekod Vit » ned, 23. zář 2012, 20:45

I když jsem skočil z výšky, i když jsem se v LD utopil, tak by to nejlépe vystihovalo slovo přechod. V prvním případě mě to hodilo prudce do OBE a v druhém postupně do prostorové tmy a transu.
pokud někdo reagujete na nějaký můj dřívější příspěvek a chcete, abych případně také reagoval, napište mi zprávu, protože už fórum moc nepročítám a nemuseli byste se dočkat :)

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 225
Registrován: úte, 27. dub 2010, 21:57
Bydliště: Adamov
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyvolání transu

Příspěvekod Firzen » čtv, 27. zář 2012, 18:45

Jako jen, jestli bych (ne)skončil na psychóze se zatměním mozku :D
LD není MATRIX :D :D ničeho se bát nemusíš :D.
Taky tyhle dva příspěvky fakt nemají chybu :D

Jinak na vyvolání tranzu bych zkusil prostě jen si lehnout, nehýbat se a uvolnit se a prostě jen neusnout. To by pokud vím mělo stačit. Zafungovalo mi už několikrát taky to, že jsem před spaním třeba zpíval mantry, relaxoval, pálil vonné tyčinky, a podobné věci. Ale vždycky to taky bylo tak, že jsem před spaním na ten tranz pomyslel. Když na to nemyslím a neláká mě to, tak to není.
Vlastně už jen rozhodnutí, že dnes prožiju tranz může fungovat. U LD už mi to tak několikrát fungovalo. Prostě jsem si jen řekl, že by bylo fajn si zalítat a tak jsem pak létal.

Hodně štěstí.
Respice finem et non peccabis.


Zpět na „Techniky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů