Astrální cestování problém

Popis rôznych techník na dosiahnutie AC
Prok
Příspěvky: 2
Registrován: pon, 23. dub 2012, 13:19

Astrální cestování problém

Příspěvekod Prok » stř, 25. dub 2012, 22:52

Zdravím všechny cestovatele :-)

Zkouším Astrální cestování už dělší dobu a mám tak trochu problém. Asi nemám to správné soustředění či co. Totiž vždycky, když se snažím o astrální vycestování, stane se jedna z těchto 3 věcí:

1) buď usnu
2) na těle mě začně svědit nějaké místo, třeba nos. Je to k nevydržení a podrbat se prostě musím, jinak bych se zbláznil. To ten stav potom celý rozboří, žejo.
3) začnou mě bolet záda z neustálého ležení ve stejné poloze. Obecně začne být ta poloha velice nepříjemná.

Nevím co s tím, chtěl bych to zkusit, ale mám prostě trable :-). Na netu jsem četl hodně rad okolo toho jak jíst, co dělat atd, ale tydle 3 věci mě fakt štvou.

Má s tím někdo podobné zkušenosti? Vyřešil to někdo nějak?

Uživatelský avatar
madagaskar
Příspěvky: 102
Registrován: pát, 30. zář 2011, 12:31

Re: Astrální cestování problém

Příspěvekod madagaskar » čtv, 26. dub 2012, 02:56

s prvym dosledom, cize zaspatim by som sa teraz moc nezaobaral, teda ak sa nezaoberas pracou s eneriou. Je to normalne vec, ze popri silnej koncentracii zaspis, mne sa to tiez stava, aj ked uz zriedka. Skriabanie je fakt neprijemne, ale je to treba igorovat a mysliet na nieco ine, bolest v castiach tela je uplne normalna, kedze za isty cas ma niekto rasta tela moc prelezane a zlezane a chcu sa prehybat

Vit
Příspěvky: 157
Registrován: úte, 28. zář 2010, 18:21

Re: Astrální cestování problém

Příspěvekod Vit » čtv, 26. dub 2012, 20:38

Prostě to musíš překonat, to je o vůli.
pokud někdo reagujete na nějaký můj dřívější příspěvek a chcete, abych případně také reagoval, napište mi zprávu, protože už fórum moc nepročítám a nemuseli byste se dočkat :)

Prok
Příspěvky: 2
Registrován: pon, 23. dub 2012, 13:19

Re: Astrální cestování problém

Příspěvekod Prok » sob, 28. dub 2012, 08:44

No já se snažím, občas to ještě zkouším, včera mě nic nesvědělo, ale zase jsem usnul :-D asi pro to nejsem zrozen :)

apatick
Příspěvky: 6
Registrován: pon, 09. led 2012, 00:10

Re: Astrální cestování problém

Příspěvekod apatick » sob, 28. dub 2012, 08:58

Já u toho taky dost často usínám ale nic neházím rovnou za hlavu páč i když u toho usnu tak se pak rovnou proberu do tranzu. :)

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Astrální cestování problém

Příspěvekod clario » ned, 29. dub 2012, 21:26

Pokud ti to nejde tak určitě vytrvej v pokusech, ale hlavně to neber přespříliš vážně a nelámej to moc přes koleno. Pokud to cestou kterou zkoušíš moc nejde tak zkus jinou, osobně bych doporudčil zkusit zapracovat více na lucidním snění protože je to o něco snazší, přinese to spoustu zajímavých zážitků a také se skrze něj dá docílit i mimotělních zážitků. I s cvičením LD stoupá pravděpodobnost toho, že se jednou probereš například v tranzu, časem si zažiješ různé stavy vědomí a po probuzení se pak občas načapáš v dokonale uvolněném stavu, přečemž ti tato zkušenost může pomoct v dalších pokusech o uvolnění.Takže moje rada je jednoduše ta aby jsi se (pokud si ještě nezačal) věnoval nejen AC ale zapracoval i na LD, protože to ti může významnou měrou pomoc.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Orichi
Příspěvky: 39
Registrován: úte, 05. kvě 2009, 01:57
Bydliště: Doksy
Kontaktovat uživatele:

Re: Astrální cestování problém

Příspěvekod Orichi » ned, 09. zář 2012, 21:53

Má s tím někdo podobné zkušenosti? Vyřešil to někdo nějak?
Z vlastní zkušenosti: vlažnou, nebo studenou sprchu - před AC. Při AC se více soustředit na něco jiného, třeba na dýchání. A pokud ti je poloha po chvilce nepříjemná, tak si před ulehnutím lehce promasíruj zadní část těla a protáhni se. Další problém by mohl být v povrchu na kterém ležíš(ve smyslu: v souvislosti s měkkostí, či tvrdostí podložky).
"Ovlivni jak smýšlíš a ovlivníš jak cítíš."
"Lidé se musejí naučit namísto zloby, projevovat zvídavost."
"Pokud se sami sebe začnete ptát, otevřete dveře vlastního vývoje v mnoha směrech."
"Tvůj život je jen o tom kam směřuješ a soustředíš svojí pozornost, proto dbej na to čemu a komu jí věnuješ."

Orichi*~

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 225
Registrován: úte, 27. dub 2010, 21:57
Bydliště: Adamov
Kontaktovat uživatele:

Re: Astrální cestování problém

Příspěvekod Firzen » čtv, 27. zář 2012, 19:27

Zdravím všechny cestovatele :-)

Zkouším Astrální cestování už dělší dobu a mám tak trochu problém. Asi nemám to správné soustředění či co. Totiž vždycky, když se snažím o astrální vycestování, stane se jedna z těchto 3 věcí:

1) buď usnu
2) na těle mě začně svědit nějaké místo, třeba nos. Je to k nevydržení a podrbat se prostě musím, jinak bych se zbláznil. To ten stav potom celý rozboří, žejo.
3) začnou mě bolet záda z neustálého ležení ve stejné poloze. Obecně začne být ta poloha velice nepříjemná.

Nevím co s tím, chtěl bych to zkusit, ale mám prostě trable :-). Na netu jsem četl hodně rad okolo toho jak jíst, co dělat atd, ale tydle 3 věci mě fakt štvou.

Má s tím někdo podobné zkušenosti? Vyřešil to někdo nějak?
Jak už tady bylo řečeno, tak fakt dobrá je studená sprcha před samotným cestováním. To chce samo o sobě trochu odhodlání. Není to lehké, ale věř mi, že jakmile překonáš obavy ze studené vody, tak budeš mít velkou radost z vítězství!
Clario zde říkal, že to nemáš lámat přes koleno, ale já jsem rozhodně proti! :D Zeptaj se někoho, komu se povedlo vycestovat díky tomu, že cvičil, a od něj si převezmi postup. A ten pak prostě cvič za každou cenu a nenech se ničím odradit. Tvé rozhodnutí musí být pevné a nic tě nesmí odradit od dokončení tvého cíle. Nenech se vyvést z míry svěděním, noha ti neupadne, když se na ní nepodrbeš. Záda ti taky neupadnou, když nezměníš pozici, lidské tělo vydrží mnohem víc, než si myslíš. Vše, co se ti snaží tělo signalizovat v tomto ohledu je čistá lež. A proti usnutí se taky dá ubránit. Zkrátka jdi cvičit v době, kdy se ti nechce spát a nedovol, aby jsi usnul, jsu přece vládcem tvého těla ne?

Takže doporučil bych cvičit, nevzdávat to a jít si za tím jako řízená střela. Kdo tluče, tomu bude otevřeno.

Snad to nebyl příliš diktátorský projev :D Ať se daří
Respice finem et non peccabis.

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Astrální cestování problém

Příspěvekod clario » pát, 28. zář 2012, 15:08

Však já netvrdím, že by neměl cvičit :D jen si nemyslím, že by na tom měl až přespříliš lpět :). Pevná vůle a silné odhodlání jsou jedny s nejlepších nejslibnějších faktorů ohledně... no vlastně jakéhokoliv cvičení :D. Pokud člověk opravdu chce vycestovat, tak nic jiného než odhodlané a cílevědomé cvičení mu nějaký (ne ojedinělý) výsledek nepřinese. Nicméně si nemyslím, že by k tomu měl člověk přistupovat přespříliš vážně, ale dokázat si udržet určitý nadhled. Třeba jsem se jen špatně vyjádřil, nebo se prostě v tomto neshodneme :D ale však on si s toho každý stejně odnese to co potřebuje :D.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Smis
Příspěvky: 3
Registrován: pát, 28. zář 2012, 22:15

Re: Astrální cestování problém

Příspěvekod Smis » pon, 01. říj 2012, 23:22

A já bych zase mohl doporučit si pořídit nějaký harmonizátor energie (orgonit). Už delší dobu cvičím přípravná cvičení k AC a nic jsem nezaznamenal. Nedávno však, jsem byl na hřebenovce s kamarádem a ten měl čirou náhodou sebou právě orgonit. Usl jsem normálně, ale měl jsem lucídní sen (poprvé) a vědomě jsem říkal já chci astrálně cestovat.
Nevím teda jestli to pomůže komukoliv jinému, ale já si hned pořizuji vlastní:-)
...Smis


Zpět na „Techniky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů