Učení bez snažení [Neni to návod]

Popis rôznych techník na dosiahnutie AC
Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Učení bez snažení [Neni to návod]

Příspěvekod Lama » pát, 27. kvě 2011, 01:53

Trosku podivnej nazev ale celkem vystihuje co tu chci napsat. Kam to dát jsem taky nevedel, tak jsem to mrsknul sem.

Nicméně si zacinam vsimat zlepsovani mích duchovních schopností, jestli to lze takhle nazvat. Ale to jsem se tomu prestal prakticky venovat. Uz zhruba pul roku. Ted me bavy jentak sbirat informace, cist clanky, obcas si hraju s energií atd...AC uz neskousim. Ale zacinam mit ruzne zazitky ktery jsem nikdy nemival. Tech pripradu je tolik ze se mi to tu nechce ani vypisovat.

Ten vcerejsi zazitek byl pro me docela uspech. Lezim si takhle v posteli mam u sebe notebook a uz jsem docela unavenej. Tak si lehnu na bok a notebook si polozim vedle sebe. Pustim si film a zacnu ho sledovat. Najednou si zacnu vsimat jak se mi lezi tak nejak hodne pohodlne, proste uvlnonene. I v duchu si to rikam. A uz zacinam pomalu stracet vedomi, takze tranz. Moc dlouho se mi to udrzet nedaří protoze jsem rozrusenej tim uspechem. Jeste se mi to podarilo nekolikrat vyvolat. Ale ted to nejdulezitejsi o cem v tomhle tematu jde. Jakmile druhej den - tedy dnes - to skousim znova, tak uz to jde skoro automaticky a bez jakyhkoliv cviceni na relaxaci nebo soustredeni.
Takhle se mi to deje s vetsinou mych zazitku. Nejenom ze se to zacina objevovat znicehonic, ale jeste kdyz se mi nejaka takova zkusenost stane tak uz ji prakticky dokazu pouzivat jako kdybych se to ucil nekolik dnů.

Zajima me jestli je to nejaka schopnost nebo neco podnýho. Jestli s tim ma nekdo zkusenosti nebo by mi to dokazal nekdo vysvetlit.
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Vit
Příspěvky: 157
Registrován: úte, 28. zář 2010, 18:21

Re: Učení bez snažení [Neni to návod]

Příspěvekod Vit » pát, 27. kvě 2011, 20:15

Pokud člověk něco takového zažije, tak mu to nějakou dobu jde bez problémů vyvolat. Kdybys to nechal pár dní a ne tak, že jsi to zkusil hned druhý den, tak by se ti to asi nepovedlo. Ale když to zkusíš hned po tom, tak když si to zažiješ, tak to půjde i jindy a třeba ještě jednoduššeji. Hlavně si to teď třeba každý den zkus navodit, aby sis na to zvykl.
Také je zajímavá metoda, ukládat si stav, kterého dosáhneš. Třeba si představit, jak klikáš na Save as a uložíš si ten stav na plochu. Potom jej můžeš téměř kdykoliv vyvolat (jak dobře ti to půjde, záleží na mnoha věcech). Má to tu výhodu, že jeden den se někam dostaneš a druhý den se nebudeš muset dostávat pomalu do určitého stavu a potom jej zlepšovat, ale můžeš jen načíst stav z minula a hned začít zlepšovat. :)
pokud někdo reagujete na nějaký můj dřívější příspěvek a chcete, abych případně také reagoval, napište mi zprávu, protože už fórum moc nepročítám a nemuseli byste se dočkat :)

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Učení bez snažení [Neni to návod]

Příspěvekod Lama » sob, 28. kvě 2011, 14:10

Takze se to vlastne da, nazvat technikou?
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Učení bez snažení [Neni to návod]

Příspěvekod ATA » sob, 28. kvě 2011, 14:25

doporučuju si někde zapsat pod čim je ten stav uloženej :)
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Vit
Příspěvky: 157
Registrován: úte, 28. zář 2010, 18:21

Re: Učení bez snažení [Neni to návod]

Příspěvekod Vit » pon, 30. kvě 2011, 19:54

:) Pokud jich máš uložených více, tak určitě. Já osobně si vedu deník, kde popíšu i každou mou meditaci, takže pokud si něco uložím, tak tam napíšu, co jsem uložil pod jakým názvem a také když něco načtu, tak to mám také poznamenáno. Každopádně doporučuji si vést deník. :)
pokud někdo reagujete na nějaký můj dřívější příspěvek a chcete, abych případně také reagoval, napište mi zprávu, protože už fórum moc nepročítám a nemuseli byste se dočkat :)


Zpět na „Techniky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů