Chronokineze

Psychokinetika, paranormální psychické schopnosti
Uživatelský avatar
Exille
Příspěvky: 52
Registrován: úte, 16. čer 2009, 10:52

Chronokineze

Příspěvekod Exille » úte, 08. úno 2011, 22:55

Co to je?
Schopnost posilnit své osobní časové pole a vůči ostatnímu časovému poli tak zrychlit nebo zpomalit čas. Cestování časem do budoucnosti a do minulosti je podle mne totálně nemožné, jsem krutý zastánce paradoxu.

Teorie
No zde trošku teorie uvedu, je to teorie moje, nevím jestli s ní někdy někdo už přišel, ale je to prostě moje teorie ohledně času.
Můj pohled na vesmír je takový, že náš vesmír je založen na společných principech různých druhů energie, o toto se opírám hlavně o známém fyzickém, vědecky doložitelném, působení energie (jak jsem k tomu došel nebudu tady rozebírát, bylo by to "off topic"). Z toho důvodu vycházím, že čas jako takový je také energie, určitý druh energie, který nebyl ještě definován.
Teorie chronokineze je že si vytvoříte vlastní časové pole, kde ovládáte působení okolní energie času. Jinak popsat se to dá jako osobní časová bublina. Tuto bublinu, ale můžete umístit na sebe nebo na někoho jiného, či předmět.

Time Flow
Pomůcky online metronom http://baskytara.com/portal/online/metronom/
Ten si nastavte na 60 úderů za minutu.

Než začnete cvičit, tak si pohodlně sedněte, uvolněte.

Pasivní účast
1. krok
Vyprázdněte svoji mysl od všech zbytečných myšlenek.

2. krok
Soustřeďte se na údery a snažte se zvětšit časový rozdíl.

Aktivní účast
1. krok
Vytvořte psiball.

2. krok
Zvětšete jeho velikost na Vaši velikost.

3. krok
Umístě ho, tak aby jste byli v jeho středu.

4. krok
Určete mu příkaz vytvořit bariéru vůči energii času mimo psiball.

5. krok
Vytvořte měnitelný příkaz pro zrychlení energie času v psiballu nebo zpomalení energie času.
Zrychlení energie času v psiballu Vás zrychlí vůči normálnímu času.
Zpomalení energie času v psiballu Vás zpomalí vůči normálnímu času.

Pokud zaznamenáte zvětšení časového úseku mezi jednotlivými údery, tak se Vám daří.

Možné problémy
Když si myslíte, že se Vám daří chronokineze, tak se může jednat jen o přechod do jiného stavu vědomí.

Osobně je podle mne chronokineze jedna z nejtěších technik psychokineze. Ať už z hlediska použití psi energie, protože psi energie musí být čistě Vaše, nebo mentální námahy. Jinak chronokinezi jsem trénoval, ale žádné výsledky.
Onmyōji (陰陽師), Senji Ryakketsu (占事略决).
Veškeré mé materiály, které zde zveřejním jsou jen pro tohle fórum. Kopírovat jen s mým svolením.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Chronokineze

Příspěvekod ATA » čtv, 10. úno 2011, 10:58

Ano energie času je docela blbost. Hodilo by se podrobnější vysvětlení, jak jsi k tomu došel.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Chronokineze

Příspěvekod clario » čtv, 10. úno 2011, 12:00

Pokud já vim tak při chronokinezi jde jen o to pozměnit vlastní vnímání času a nejde o nic jinýho než o změnu vnímání. A navíc je to něco co v podstatě zažíváme nevědomě dnes a denně. Vzhledem k tomu, že při ní nejde o ovlivňování okolí, ale ovlivňování sebe sama, bych jí zařadil mezi ty nejsnazší.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Exille
Příspěvky: 52
Registrován: úte, 16. čer 2009, 10:52

Re: Chronokineze

Příspěvekod Exille » čtv, 10. úno 2011, 23:46

2 ATA: Je to moje teorie, moje blbost. Něco jako teorie o tom, že když budu držet půsty a jinak se trýznit, tak dojdu osvícení, taky blbost. Jinak došel jsem k tomu tím, že jsem si čas přirovnal k elektrické energii a že je určitá odporová hodnota, a my si v chronokinezi buď ten odpor snížíme-zpomalíme čas nebo opak.

2 clairo: Každý máme svůj osobní názor. Jinak pokud víš tohle, tak si prosím zjisti víc. To co jsi napsal není přímo chronokineze, ale něco tak trošku jiného.
Onmyōji (陰陽師), Senji Ryakketsu (占事略决).
Veškeré mé materiály, které zde zveřejním jsou jen pro tohle fórum. Kopírovat jen s mým svolením.

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Chronokineze

Příspěvekod clario » pát, 11. úno 2011, 01:01

Tak to by mě zajímalo co teda :lol:
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Exille
Příspěvky: 52
Registrován: úte, 16. čer 2009, 10:52

Re: Chronokineze

Příspěvekod Exille » pát, 11. úno 2011, 08:32

Vnímání času můžeš provést i jinak a není k tomu potřeba chronokinze.
Meditace, nebo zvýšení adrenalinu.
U hluboké meditaci se čas zpomalí také, a není to chronokineze.
V určitých adrenalinových situacích, se stane to, že se jakoby brodíš medem a máš vnímání času zpomalené, znám to z karate. To chronokinze rozhodně není.

Kineze, tedy spíš psychokinetika, je působení na fyzický svět. Výsledek chronokineze, jako součástí psychokineze, má za výsledek zpomalení a nebo zrychlení vůči ostatnímu času i tvé tělo nebo předměty. Při pouhé změně vnímání se toto nestane. Protože co ty popisuješ, tak bych ovládal chronokinezi, jelikož toho zpomalení používám díky tomu, že jsem se to právě naučil v karate. U chronokineze se v tomhle případě nemáš pohybovat jako v medu, ale úplně normálně. Na internetu jsou různé články, které jsou jeden od druhého okopírované, sem tam trošku poupravené.

Ale zase se mi vysměj, protože ty máš svou pravdu a já co se o to zajímám poslední 4 roky, vím o tom prd oproti tobě, co to má vše v malíku. :roll:
Onmyōji (陰陽師), Senji Ryakketsu (占事略决).
Veškeré mé materiály, které zde zveřejním jsou jen pro tohle fórum. Kopírovat jen s mým svolením.

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Chronokineze

Příspěvekod clario » pát, 11. úno 2011, 11:40

Já chtěl jen vědět co to teda je. Fajn neoblíbil sis mě chápu :lol: . Ne, že mě pak zbiješ :lol: .
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

IamI
Příspěvky: 145
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:31

Re: Chronokineze

Příspěvekod IamI » sob, 12. úno 2011, 03:44

Co to je?


Time Flow
Pomůcky online metronom http://baskytara.com/portal/online/metronom/
Ten si nastavte na 60 úderů za minutu.
...
2. krok
Soustřeďte se na údery a snažte se zvětšit časový rozdíl.

Aktivní účast
1. krok
Vytvořte psiball.

2. krok
Zvětšete jeho velikost na Vaši velikost.

3. krok
Umístě ho, tak aby jste byli v jeho středu.

4. krok
Určete mu příkaz vytvořit bariéru vůči energii času mimo psiball.

5. krok
Vytvořte měnitelný příkaz pro zrychlení energie času v psiballu nebo zpomalení energie času.
Zrychlení energie času v psiballu Vás zrychlí vůči normálnímu času.
Zpomalení energie času v psiballu Vás zpomalí vůči normálnímu času.

Pokud zaznamenáte zvětšení časového úseku mezi jednotlivými údery, tak se Vám daří.
Pokud jsem schopný zaznamenat změnu časových úseků mezi jednotlivými údery, nebylo by přesnější a objektivnější vzít si dvoje přesně jdoucí hodinky, seřídit na nich čas, jedny si nechat u sebe (tak aby byly uvnitř psibalu) a druhé nechat ve třeba vedlejší místnosti. Pak už jen stačí porovnat časy na obou, a hned vidíš jestli je to jen autosugesce nebo ten čas opravdu ovládáš. Myslím že by to bylo jednodušší a rychlejší než ztrácet čas (ikdyž si ho samozřejmě zas můžeš natáhnout a srovnat to, že ano :-? ) s experimenty jejihž jediným měřítkem je vlastní pocit?
Všechno je jinak ... ;-)
Knihovnička esoterní literatury

Uživatelský avatar
Exille
Příspěvky: 52
Registrován: úte, 16. čer 2009, 10:52

Re: Chronokineze

Příspěvekod Exille » sob, 12. úno 2011, 08:59

Pokud jsem schopný zaznamenat změnu časových úseků mezi jednotlivými údery, nebylo by přesnější a objektivnější vzít si dvoje přesně jdoucí hodinky, seřídit na nich čas, jedny si nechat u sebe (tak aby byly uvnitř psibalu) a druhé nechat ve třeba vedlejší místnosti. Pak už jen stačí porovnat časy na obou, a hned vidíš jestli je to jen autosugesce nebo ten čas opravdu ovládáš. Myslím že by to bylo jednodušší a rychlejší než ztrácet čas (ikdyž si ho samozřejmě zas můžeš natáhnout a srovnat to, že ano :-? ) s experimenty jejihž jediným měřítkem je vlastní pocit?
Popravdě tohle mělo být druhé cvičení a hodlal jsem ho dopsat. A nebo se taky dělá cvičení se třemi. Na dvě působíš, každá opačně, a třetí necháš být. Další cvičení dopíšu jen jak bude víc času, teď tu mám rozjetou jednu drobnou práci, tak té teď dávám přednost než rozepisování cvičení. :oops:
Onmyōji (陰陽師), Senji Ryakketsu (占事略决).
Veškeré mé materiály, které zde zveřejním jsou jen pro tohle fórum. Kopírovat jen s mým svolením.


Zpět na „Psionika“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů