Telekineza

Psychokinetika, paranormální psychické schopnosti
Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Telekineza

Příspěvekod clario » stř, 23. zář 2015, 00:55

Pod sklem ne. Nicméně fakt, že jsem s tím byl schopen opakovaně podle přání pohybovat ze vzdálenosti čtyř metrů v místnosti bez průvanu a podobných vlivů (průvan by se ovšem také neměnil v závislosti na tom jak chci s něčím hýbat) a to i dost výrazným způsobem je pro mě dostatečným důvodem pro přesvědčení, že tvrzení "Pls nečíst nic o psi wheel nefunguje to." není nic jiného než nepradva založená na vlastním zklamání z nezdařilého pokusu (ty zažije ovšem každý).

OZiiK: ano, pohnout psi wheelem pod sklem je obecně náročnější, než jím pohybovat bez něj a to i přes to, že je to na určitou vzdálenost. To je ovšem stále náročnější než tak činit z blízka z rukama kolem něj a to je způsob, který bych doporučil začátečníkovi. Je úplně jedno zda to dělá teplo sálající z rukou jak se často tvrdí a nebo čistě jen "tvá vůle". Tyto malé úspěchy ti dodávají víru, sebevědomí, nehledě na to, že ti to dodá trochu citu pro danou věc a také tím zlepšujeme proudění energie mezi našimi rukami. Další věcí je, že pokud by šlo pouze o sálání tepla tak bys pouhou myšlenkou neovlivnil až tak snadno směr otáčení. Když ti to jde dobře s rukama, tak to začneš cvičit zblízka bez rukou a až půjde i to tak budeš postupně navyšovat vzdálenost. To je také bod do kterého jsem se dostal já. Přiklopený psi wheel mi moc nešel a kromě občasných záchvěvů jsem z něj tak více nedostal. Moje zkušenosti jsou pro mne ale nezvratitelným důkazem, že to možně je a že alespoň část videí není podvrhem či filmovým efektem.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

OZiiK
Příspěvky: 24
Registrován: ned, 28. dub 2013, 09:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Telekineza

Příspěvekod OZiiK » stř, 23. zář 2015, 15:50

Když myslíš. Ok ok tak dejme tomu že to jako funguje. Stejně ikdyž to dám pod sklednici tak ty rušívé vlivy tam jsou pořad a to je třeba jaký papír použiju a taky jakou jehlu. Také jestli ta jehla má být rovně atd ono totiž taky záleží jak těžkým objektem chceme pohnout.
Každý z nás má svůj úkol, každý je důležity i ten koho nenavidíme nebo se nijak neprojevi.


Zpět na „Psionika“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů