Teleportace

Psychokinetika, paranormální psychické schopnosti
Sokar
Příspěvky: 18
Registrován: ned, 20. dub 2014, 13:36

Teleportace

Příspěvekod Sokar » úte, 15. črc 2014, 15:07

Ahoj, chtěl jsem se zeptat co si myslíte o teleportaci? Je to možné nebo ne? Jak to vlastně funguje? Jaké jsou vaše teorie? Znáte někoho, kdo to umí?
Toto téma mě hrozně chytlo. Je sice pravda, že v tuhle chvíli už ani pořádně neovládám svoje sny, ale chci s tím zase začít . Jen by mě zajímalo, jestli s tímto fenoménem nemáte nějaké přímé či nepřímé zážitky. Díky

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 225
Registrován: úte, 27. dub 2010, 21:57
Bydliště: Adamov
Kontaktovat uživatele:

Re: Teleportace

Příspěvekod Firzen » pon, 21. črc 2014, 20:49

Podle mě je to možné. Například v knize Strovoloský mág je myslím tento fenomén popsán. Někdo může tvrdit, že to je nemožné, ale z historie víme, že i ty nejšílenější myšlenky se nakonec vždy povedlo zrealizovat. Nápady a vize, které se ještě nepodařilo zhmotnit podle mě vyžadují jen více času a úsilí, ale nakonec budou zhmotněny úplně všechny.
Respice finem et non peccabis.

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Teleportace

Příspěvekod Elen » pon, 21. črc 2014, 22:20

Myslím že i v minulosti byly případy teleportace, kdy byli lidé viděni na dvou místech ve stejnou dobu. Já když si představím slovo Teleportace, připadá mi to to stejné co zažívám když tělo spí:-) Dívám se na nějaké místo v dálce a prostě mě to tam hodí aniž bych si uvědomila, že tam jdu nebo letím. Syn má jiný zážitek teleportace, ve snu vleze do našeho krbu doma a vyleze z krbu u babičky:-) Já osobně na to věřím:-)

Sokar
Příspěvky: 18
Registrován: ned, 20. dub 2014, 13:36

Re: Teleportace

Příspěvekod Sokar » stř, 30. črc 2014, 11:04

Mě právě zaujalo tohle video https://www.youtube.com/watch?v=1tLKqgWN3CI a věřím, že tohle jasně potvrzuje teleportaci. A co si myslíte vy?

Uživatelský avatar
zebyja
Příspěvky: 131
Registrován: stř, 16. led 2013, 22:23

Re: Teleportace

Příspěvekod zebyja » stř, 30. črc 2014, 14:22

Sokar: Podle tvojí logiky film twilight jasně potvrzuje existenci upírů a vlkodlaků..

když budeš chvíli googlit.. Zjistíš, že se jedná o úmyslný virální fake.. Který je použit jako kampaň, pro ženu, která chodí bavit děti na narozeninových oslavách různými "nadpřirozenými" schopnostmi..
Inteligentní člověk umí řešit problémy.. Genius jim umí předcházet..

Uživatelský avatar
Prince_Rakeem
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 17:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Teleportace

Příspěvekod Prince_Rakeem » stř, 30. črc 2014, 15:09

Sokar: Podle tvojí logiky film twilight jasně potvrzuje existenci upírů a vlkodlaků..
A ne? :D
Nikdo nerozsvítí světlo,
aby je postavil do kouta nebo pod nádobu,
ale dá je na svícen, aby ti, kdo vcházejí, viděli.

Světlem tvého těla je oko. Je-li tvé oko čisté,
i celé tvé tělo má světlo. Je-li však tvé oko špatné,
i tvé tělo je ve tmě.

Hleď tedy, ať světlo v tobě není tmou!

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Teleportace

Příspěvekod Elen » stř, 30. črc 2014, 17:35

Já třeba věřím ve spoustu podobných věcí,ale podle mě to pravé "umění" by si nikdo netroufl natočit a ukázat veřejnosti. Minimálně FBI by se na něj sesypala,protože kdo má moc,ten je pro mocné obávaným:-)

Uživatelský avatar
zebyja
Příspěvky: 131
Registrován: stř, 16. led 2013, 22:23

Re: Teleportace

Příspěvekod zebyja » čtv, 31. črc 2014, 09:59

Elen: Podívej se na nějaké důkazy zázraků při eucharistii nebo různých svatých.. Nikdo se tím netají.. Jen to nehledejte na youtube mezi mnohonásobně větším množství fake videí.. Podobné zmínky se dají najít i u mágů.. Např. o Františku Bardonu se psalo v novinách, když snesl blesk z čistého nebe a to bylo v Opavě.. Ani nemusíš chodit daleko.. Když jsme u toho youtube, dají se najít videa se Sai Bábou.. Osobně ho ve zvláštní úctě nemám, ale šarlatán to není..
Inteligentní člověk umí řešit problémy.. Genius jim umí předcházet..

Sokar
Příspěvky: 18
Registrován: ned, 20. dub 2014, 13:36

Re: Teleportace

Příspěvekod Sokar » pát, 01. srp 2014, 11:16

Takže si to shrňme. Existuje někdo, o kom je známo, že ovládá teleportaci nebo nějaký záznam zachycující teleportaci, která není či nemůže být vyvrácena žádnými vědeckými metodami?

Sokar
Příspěvky: 18
Registrován: ned, 20. dub 2014, 13:36

Re: Teleportace

Příspěvekod Sokar » pát, 01. srp 2014, 11:24

Samozřejmě že někdo takový musí existovat, ale problém je, jak vůbec se o něm dozvědět. Je to jak hledat jehlu v kupce sena + je to takové téma, o kterém se vám před obyčejnými lidmi moc mluvit nechce.

Uživatelský avatar
zebyja
Příspěvky: 131
Registrován: stř, 16. led 2013, 22:23

Re: Teleportace

Příspěvekod zebyja » pát, 01. srp 2014, 11:30

Žádný člověk na takové úrovni, že je schopen teleportace nebude ztrácet čas přesvědčováním někoho, ani natáčením videa a uploadováním na youtube.. Takový člověk už je dávno před tím schopen projevovat Boha a jediným jeho zájmem je projevovat Boha skrze své Božské já.. tj. Jestli chceš důkaz, tak máš jedinou možnost: Sám se dostat na tu úroveň, že se budeš umět teleportovat.. Paradox je, že Tě tato otázka přestane trápit mnohem dříve..
Inteligentní člověk umí řešit problémy.. Genius jim umí předcházet..

Sokar
Příspěvky: 18
Registrován: ned, 20. dub 2014, 13:36

Re: Teleportace

Příspěvekod Sokar » pát, 01. srp 2014, 12:05

To je ale špatné, páč se prostému smrtelníkovi zdá, že teleportace je jen pro vyvolené a ani skutečně neví jestli vůbec něco takového je, když nemá nic, co by tento fenomén potvrdilo.

Uživatelský avatar
zebyja
Příspěvky: 131
Registrován: stř, 16. led 2013, 22:23

Re: Teleportace

Příspěvekod zebyja » pát, 01. srp 2014, 15:46

Jak duchovní, tak technologický vývoj lidstva je pouze a jen svobodná vůle lidstva.. Kdyby Ti dal někdo jasný důkaz, že je to možné, rozhodl by tím za Tebe a tím Ti vzal právo na Tvou svobodnou vůli.. Když to řeknu blbě.. Máš právo hřešit a kašlat na spiritualitu.. Zároveň se tím ale připravuješ o poznání a duchovní úroveň, která je Ti jako člověku nabízena..
Inteligentní člověk umí řešit problémy.. Genius jim umí předcházet..

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Teleportace

Příspěvekod Elen » pát, 01. srp 2014, 21:35

zebyja maš nějaký link na ukázku takového ne fake zážitku? A jeden dotaz přímo na Tebe, kdybys měl takovou schopnost, ty bys ji ukázal světu? Já teda ani omylem. Navíc, at už Bardon nebo někdo jinej, nakonec stejně nevěříš, dokud se to nepovede tobě. A v tom je ta třešnička na dortu. Nikdo tě nepřesvědčí víc, než ty sám.Proto je dobře, když si někteří myslí, že je to jen pro pár vyvolených...je to jejich přesvědčení a jejich pravda, až přijde jejich čas, své přesvědčení sami změní a budou to zkoušet a zkoušet, až se to povede.

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 225
Registrován: úte, 27. dub 2010, 21:57
Bydliště: Adamov
Kontaktovat uživatele:

Re: Teleportace

Příspěvekod Firzen » pon, 04. srp 2014, 02:35

Dokud chci důkazy, nejsem ještě spojen s Bohem. Pokorou, já sám, dávám důkaz.
Respice finem et non peccabis.

Uživatelský avatar
zebyja
Příspěvky: 131
Registrován: stř, 16. led 2013, 22:23

Re: Teleportace

Příspěvekod zebyja » pon, 04. srp 2014, 10:40

zebyja maš nějaký link na ukázku takového ne fake zážitku?
https://www.youtube.com/watch?v=0J0CFOdq09Q
https://www.youtube.com/watch?v=MxMqFRXipUQ
Když se na to podíváš, není to přímo důkaz.. Dají se vymyslet teorie, že to tahá z rukávu.. Každopádně jsem přesvědčen o tom, že to není fake..
A jeden dotaz přímo na Tebe, kdybys měl takovou schopnost, ty bys ji ukázal světu?
Kdybych měl nějakou schopnost, budu si velmi dobře uvědomovat, že je to jen dar od Boha, jehož jsem nástrojem a Tuto schopnost tedy nejen že budu ukazovat jen před Těmi, jenž mi dovolí, ale budu jí se stejnou pokorou i užívat a to i kdybych měl jejím nepoužitím umřít nebo přihlížet katastrofě či odolávat jakémukoliv jinému nutkání Boží vůli neplnit..
Inteligentní člověk umí řešit problémy.. Genius jim umí předcházet..

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Teleportace

Příspěvekod clario » pon, 04. srp 2014, 17:15

Tak pokud jde o Sai Babu, tak jsem zase já přesvědčen že o podvod a šarlatána jde :D :D. Jednak jsou na internetu desítky a desítky článků a svědectví o jeho pedofílii, podvodech a manýrech a navíc když ho vidím tak mu to prostě nevěřím.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Teleportace

Příspěvekod Elen » pon, 04. srp 2014, 18:51

Zebyja bereš to dobře, ale myslím, že pokud bys to takhle veřejně nějak ukázal, stal by ses obětí vydírání a to možná i v takovém rozsahu, že by ti unesli nejdražší. Já osobně bych teda nic takového neukázala a mlžila bych a mlžila:-)

Uživatelský avatar
zebyja
Příspěvky: 131
Registrován: stř, 16. led 2013, 22:23

Re: Teleportace

Příspěvekod zebyja » úte, 05. srp 2014, 10:52

clario: Osobně mě otázka šarlatánství Sai Babi nijak netrápí, tak že je opravdu možné, že do toho vidíš více.. Osobně s ním v kontaktu nejsem, ale kdybych jeho schopnosti zpochybnil, zpochybnil bych i důvěru k lidem, jenž mi o něm dali přesvědčivé svědectví a k tomu jsem nikdy neměl žádný důvod..

Nejspíš se náš názor liší zdrojem.. Já internetu nevěřím.. Lidi na internetu také píší jiné bláboli.. Důkazů k tomu, že Američané nebyli na měsíci, nebo že jedenácté září bylo zinscenované je také kupa a je to velmi přesvědčivé.. Podobně přesvědčivé důkazy jsou, ale i o zinscenovaném výbuchu černé hvězdy ve Star Wars.. A to je to fikce.. viz: http://www.videacesky.cz/parodie-parody ... konspiraci .. Podle mě opravdu krásný příklad, jak lze manipulovat s nezasvěceným lidským rozumem v dané věci pomocí dokumentárního snímku, nebo jakéhokoliv článku, který vypadá profesionálně..
Inteligentní člověk umí řešit problémy.. Genius jim umí předcházet..

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Teleportace

Příspěvekod clario » úte, 05. srp 2014, 14:45

Hmm moc pěkné. Vážně si myslíš, že by člověk, který by měl takové schopnosti jako o sobě tvrdí Sai Baba, zasvětil svůj život tomu, že věčně sedí před davy lidí a předvádí (a ne moc dobře) jednoduché jevištní triky při nichž zhmotňuje bezcenné tretky? Ty navíc údajně zmizí, když se je někdo pokusí prodat :D, proč asi. Žije v přepychu a nechává se následovat masami lidí, které si získává v podstatě jen těmito zázračnými materializacemi pozlátek, které jsou vlastně úplně k ničemu. Na internetu je o něm velká spousta článků a to z mnoha zdrojů vypovídajících o pozadí jeho života a moc pěkné psaní to není. Na youtube je navíc velké množství videí, na nichž je vidět odkud tyto věci vlastně tahá. Dělá ze sebe světce, duchovního vůdce a podobně a přitom žije honosně bezmála tak jako představitelé křesťanské církve. Opravdu si nemyslím, že by člověk takového poznání a schopností měl potřebu žít zrovna takto. Od takového člověka bych spíše čekal, že zasvětí svůj život něčemu smysluplnému. Neříkám, že by takový člověk musel žít v ústraní a schovávat své schopnosti, ale dělal by něco opravdu prospěšného namísto získávání obdivu a následovníků.

Jinak k předešlému rozhovoru. Pokud člověk opravdu má nějaké schopnosti nemusí je hned skrývat, mlžit o nich, či se bát likvidace (diskreditace je lepší prostředek). Během historie existovala spousta lidí s mnoha zajímavými, pro dnešní lidi nadpřirozenými schopnostmi a neskrývali se. Například jen u nás v Čechách působilo ohromné množství zajímavých lidí mystiků a heretiků, kteří dokázali ohromné věci. Můžeme jmenovat například Břetislava Kafku, Květoslava Mlynaříka, Eduarda Tomáše, Františka Bardona a je jich mnohem víc. Další zajímavá jména ze světa jsou například Nina Kulagina, Daniel Douglas Home, Edgar Cayce a podobně. Ti sice nejsou přímo spojováni s teleportací (pardon :oops: ), ale jejich schopnosti byly i tak ohromné a svoje schopnosti před světem nijak výrazně neukrývali.

Pokud bych chtěl dát odkaz například na nějaké video na youtube s někým kdo má nějaké ty "nadstandardní" schopnosti dal bych sem třeba tento https://www.youtube.com/channel/UC41sg1 ... 3bEZkhHaOg . Na první pohled na mě sice působí jako hroznej vůl a šílenej pozér (na druhej už jen jako pozér :D ), ovšem nemyslím si, že by jeho videa byly podvody (snad se nepletu). Zase to sice není teleportace ale alespoň něco. Musím, ale uznat, že zrovna teleportaci bych si nechal pro sebe a namísto snah o tom kohokoliv přesvědčovat, bych létal po světě sem a tam a snažil se toho poznat co nejvíc. Alespoň, že k tomu jsou i jiné prostředky :) .
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war


Zpět na „Psionika“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti