Teleportace

Psychokinetika, paranormální psychické schopnosti
Uživatelský avatar
zebyja
Příspěvky: 131
Registrován: stř, 16. led 2013, 22:23

Re: Teleportace

Příspěvekod zebyja » úte, 05. srp 2014, 16:17

Hmm moc pěkné. Vážně si myslíš, že by člověk, který by měl takové schopnosti jako o sobě tvrdí Sai Baba, zasvětil svůj život tomu, že věčně sedí před davy lidí a předvádí (a ne moc dobře) jednoduché jevištní triky při nichž zhmotňuje bezcenné tretky?

Nemyslím, neboť tomu život nezasvětil.. Jeho činnost byla velmi široká.. Vytvořil dvanáct set duchovních center po celém světě, nespočet neplacených nemocnic, zdrojů pitné vody a škol; a to je jen nástin toho co tu zanechal.. Výsledek jeho života je obrovský a dobrý..

Mrzí mě jak silnou reakci v Tobě vyvolal můj příspěvek.. Rozhodně to nebyl účel, ale i tak se omlouvám..
Inteligentní člověk umí řešit problémy.. Genius jim umí předcházet..

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Teleportace

Příspěvekod clario » úte, 05. srp 2014, 21:13

Nee počkej, neomlouvej se za nic :D, není důvod. Já mám jen ve zvyku psát věci na rovinu jak je cítím, bez nějakých servítek a občas se do toho ponořím víc než bych musel. Uznávám, že Sai Babu neznám až tolik. Nemocnice, školy, zdroje pitné vody, to je všechno super a neměl jsem psát předchozí příspěvky tak jednostranně, tohle je rozhodně dobrá věc. Nicméně jeho styl života mi k duchovně laděnému člověku prostě nesedne, není mi sympatický, po netu se těch pomluv vyskytuje více než bych čekal, pokud by nebyly skutečné (pokud jde o pokus o diskreditaci, tak je slušně odvedená) a alespoň na základě videí ani trochu nevěřím jeho schopnostem materializace. Ale jak říkám ty ostatní aktivity co jsi tu zmínil záslužné jsou. Nerad si o něčem dělám představy, když dané téma neznám osobně ale jen z druhé ruky a asi bych se toho měl držet i tady. Prostě na mě ale nepůsobí dobře a navíc nemám moc v oblibě podobný styl duchovních guru, kdy jeden stojí v čele, jeho jméno je nezpochybnitelné a kráčí za ním zástupy oddaných kajícníků, kteří doufají, že jim přinese spokojenější život namísto toho aby se o něj zasloužili sami. Takových guru jsou spousty a lidé ve své nezralé potřebě následovat nějakého pastýře a mesiáše, jsou po takových lidech často schopni opakovat kdejakou kravinu co řekne a do krve se s vámi o tom hádat. I kdyby takový guru byl sebelepší (často jsou ale jen hnáni pocitem vlastní důležitosti a jedinečnosti aniž by si to byly schopni uvědomit) tak se na ně nabalí tolik duchovně deprivovaných lidí, kteří to změní ve slepou víru a hroznou šaškárnu. Takhle to prostě vidím. Jinak se omlouvám, že jsem tě vtáhnul do této debaty a zase tu chrlil své myšlenkové průjmy na všechny strany, asi mám někdy potřebu si svou málomluvnost kompenzovat psaním blbostí a vytvářením zbytečných virtuálních napětí :D :D.

Takže o Sai Babovi už nenapíšu ani slovo a zpět k tématu :D. Teleportace.... sakra jak já bych to chtěl umět :D :D :D.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war


Zpět na „Psionika“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů