Pohybující se zrnivé čárky na nebi

Hepaa
Příspěvky: 1
Registrován: pon, 10. led 2011, 21:23

Pohybující se zrnivé čárky na nebi

Příspěvekod Hepaa » pát, 11. úno 2011, 13:34

Ahoj všichni.

Poslední dobou se mi velmi často stává, že kdykoliv se podívám na nebe, tak vidím všude takové průhledné pohybující se zrnivé čárky nebo jak bych to popsal. Nevíte o co jde a jestli to nějak souvidí s věcmi, co se tu na fóru probírá...nebo to s tím nemá spojitost a je to normální?

Děkuju za rady ....

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Pohybující se zrnivé čárky na nebi

Příspěvekod Jarda » pát, 11. úno 2011, 17:58

Mohla by to být "padající hvězda" Jestli se to tam jen rychle mihne.
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Pohybující se zrnivé čárky na nebi

Příspěvekod clario » pát, 11. úno 2011, 18:22

No nevim jestli to má něco společnýho s věcma co se tu řeší. Vídám něco podobnýho, nevidím čárky ale celá obloha prostě zrní. Stává se mi to hlavně když sem vyčerpanej. Každopádně bych řekl, že to bude něco čistě fyziologický povahy, nějaký částice v oku či podobně.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Winsy
Příspěvky: 24
Registrován: sob, 31. říj 2009, 17:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Pohybující se zrnivé čárky na nebi

Příspěvekod Winsy » sob, 12. úno 2011, 11:22

No, nevím nevím.. Já takové zrnění vidím celý život všude a dost silně:D. Ale je to nejspíš způsobeno manifestní tetánií nebo tak, aspoň mi to neuroložka tvrdí:D, takže se přikláním spíš k tomu, i když jsem často uvažovala, jestli to nemůže znamenat něco víc.

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 21:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Pohybující se zrnivé čárky na nebi

Příspěvekod Sunny:-) » sob, 12. úno 2011, 12:17

Bordel v oku to asi nebude, ten vypadá jinak .. různé větší či menší částečky, co se vám najednou míhají před očima (vypadají trochu jako buňky pod mikroskopem), ale hlavně neustále ujíždí někam dolů, mrknete a už opět jede.. :-)

Tohle zrnění vnímám taky už hodně hodně dlouho, a když se na něj člověk zaměří, tak může najednou vnímat takové bílé částečky jak se hýbají.. nevím, ale co to je .. možná vnímáme nějaké spektrum energie okolo. Koneckonců naprosto vše okolo i včetně nás je z ní stvořené. :)
Svým životem a každým naším rozhodnutím si tvoříme svět okolo nás. Tvořme ho proto s úsměvem a se zářivými barvami v ruce skutečně takový, jaký chceme ve svém srdci. ;-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Arinat
Příspěvky: 68
Registrován: úte, 30. zář 2008, 22:13

Re: Pohybující se zrnivé čárky na nebi

Příspěvekod Arinat » sob, 12. úno 2011, 17:36

Také vidím ty bílé tečky, nejlépe proti jasné modré obloze. Myslím, ale že už se to tu řešilo a snad ATA, možná někdo jiný, řekl, že to mohou být nečistoty na očním sklivci.

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Pohybující se zrnivé čárky na nebi

Příspěvekod clario » sob, 12. úno 2011, 17:40

Může to být spousta věcí. V oku samotném je toho dost, při přenosu toho signálu z oka do mozku se taky děje spousta věcí. Nechci tvrdit, že to nemůže být nějaký energetický podstaty, ale dokud je tu množství i jiných možností, tak by byl takový závěr přinejmenším ukvapený.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Pohybující se zrnivé čárky na nebi

Příspěvekod Pete » sob, 12. úno 2011, 18:37

souhlasim s clariem
Deus est Homo

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Pohybující se zrnivé čárky na nebi

Příspěvekod saila » úte, 15. úno 2011, 20:37

taky vidim uz od mala jak to "zrneni" je to jako televize bez signalu nebo bych to tomu nejvic pripodobnila, tak i takovy ty klasicky mihajici se jiskricky proti nebi, zkoumali jsme to jednou s atou a je to videt i kdyz s eposviti UV bateknou proti treba bili zdi tak se ty jiskricky pohybujou jakoby linejc a jaou asi 3x tak velky.
to zrneni je nelip videt v noci kdyz se zhasne:-)
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
carlos
Příspěvky: 92
Registrován: sob, 25. zář 2010, 16:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Pohybující se zrnivé čárky na nebi

Příspěvekod carlos » stř, 16. úno 2011, 20:17

To: Sunny
Taky to někdy vidím, hlavně v létě. Možná je to něco co nejde zobrazit žádnou naší technolgií. Když se můžou duchové etc. zachytit na film líp než okem, proč by se něco nemohlo zachytit okem aniž y to bylo zachycenou přístrojem?
Mě se někdy stává, že vidím jasné bodové záblesky, někdy je to celkem hnusné, ale stává se to většinou jen na některých místech, zajímavé taky je, že pokaždé je to jinak daleko, takže bych to přirovnal k malým světelným explozím, kupodivu se jich většina stává v létě, možná se vybíjí nějaké energie, možná to jsou miniaturní kulové blesky.

S tím zrněním nebe, někdy něco podobného vidím, hlavně když je nebe tmavě modré. Možná že je to nějaká hranice mezi světy. Když se nad tím člvěk zamyslí, nemusí to být zas taková hloupost, něco je pro všechny světy společné, něco je musí oddělovat.
Nebo jsme v MATRIXu a to co vidíme je chyba grafiky:)

Uživatelský avatar
Arinat
Příspěvky: 68
Registrován: úte, 30. zář 2008, 22:13

Re: Pohybující se zrnivé čárky na nebi

Příspěvekod Arinat » čtv, 17. úno 2011, 20:37

Dnes jsem narazil na článek o člověku, který se živí pouze pránou : http://hledani.gnosis9.net/view.php?cis ... 2011020012 Zajímavé bylo, že autor článku popisuje to o čem se právě bavíme :) Doslovná citace: ...Henri se narodil se šamanskými schopnostmi, od mala měl duchovní zážitky, se kterými se kromě dědy nemohl nikomu moc svěřovat. Jako malý viděl pránu v atmosféře - malé bílé částice, které se velmi rychle pohybují. V 18 letech se Henri rozhodl jít cestou poznání sebe sama. Co se potom naučil, se stalo později základem pro životní styl nezávislý na jídle...

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Pohybující se zrnivé čárky na nebi

Příspěvekod Pete » pát, 18. úno 2011, 15:26

To je myslim neco jineho (alespon ja bych rekl) protoze jsem schopny vnimat 3 druhy tecek, jedny jsou klasicke zrneni jako u televize a ty vidim na nebi stale, pak jsou takove pruhledne podlouhle flicky - to bych zas rekl ze je to bordel na oku , a posledni typ bile rychle se pohybujici tecky - ty mi nezmizely ani po tom co jsem zavrel na par sekund a zas otevrel oci nebo nezmizely ani po rychlem mrkani (a to jsem videl pred sebou a ne na nebi)
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Arinat
Příspěvky: 68
Registrován: úte, 30. zář 2008, 22:13

Re: Pohybující se zrnivé čárky na nebi

Příspěvekod Arinat » sob, 19. úno 2011, 11:48

Trošku jsem brouzdal na netu, jeden doktor tu vysvětluje ty nečistoty v oku : http://www.zbynekmlcoch.cz/info/ostatni ... nomen.html , dále jsem si vzpomněl, že i jisté tečky vznikají při sportu, když netrénovaný člověk udělá salto, přemet nebo podobný prvek, roztančí se mu "hvězdičky" před očima. Tyto "hvězdičky" , ale tréninkem mizí...

Uživatelský avatar
carlos
Příspěvky: 92
Registrován: sob, 25. zář 2010, 16:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Pohybující se zrnivé čárky na nebi

Příspěvekod carlos » sob, 19. úno 2011, 20:37

Nebo se jedná o radiaci. vzpomínám si, že něco takového bylo v nějakém dokumentu o vesmíru, kosmonouti viděli podobné záblesky, pak zjistili že se vysokoenergetické částice dostaly do oka, kde je voda spomalila a došlo k vyzáření světla, nebo nějak podobně. Ohledně nepořádku na oku, oko nezaostří na míň než 5-10cm.

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Pohybující se zrnivé čárky na nebi

Příspěvekod Pete » sob, 19. úno 2011, 21:12

nejde o zaostreni, jde spis o to ze se na nic nezaostrujes (napr cumis na nebe, nemas pevny bod na ktery bys zaostril) a naopak rozostris zrak tak zacnes vnimat jednotlivy bordel v pravem ci levem oku

EDIT: jde mi o puvodni post tudiz o jakychsi bilych carkach, nejde mi o bile tecky
Deus est Homo

Merkabah
Příspěvky: 38
Registrován: úte, 24. srp 2010, 15:19

Re: Pohybující se zrnivé čárky na nebi

Příspěvekod Merkabah » ned, 27. bře 2011, 22:41

Zvlastni taky vidim zrnive :-) Nevim kdy to u me zacalo ale 100% vim, ze jsem si toho zacal hodne vsimat v dobe, kdy jsem mel prvni vystupy z tela... A kdyz primhourim oci proti jasnymu nebi a nemrkam a koukam porad na jedno misto tak mi pred ocima poletujou tisice vselijakch carek a litaj vsemoznyma smerama :-D Ale nebem to urcite nebude jelikoz to jde pozorovat i ve svetly mistnosti. Taky vidim obrovsky aury kolem svetel. Treba poulicni lampy v noci...

Uživatelský avatar
Mistel
Příspěvky: 56
Registrován: stř, 12. kvě 2010, 14:53

Re: Pohybující se zrnivé čárky na nebi

Příspěvekod Mistel » sob, 09. dub 2011, 23:05

No, já vidím zrnitě celý život. Taky celý život slyším hučení v uších. Beru to jako normální věci.
Je až pozoruhodné, jak je vše založeno na odhodlání a trpělivosti.

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Pohybující se zrnivé čárky na nebi

Příspěvekod Lama » pon, 13. čer 2011, 10:41

Ja treba kdyz nemam na nic zaostreno tak se mi povede zahlidnout takovy mali asi 3mm velký kruhovy tvar s teckou uprostred. Taky docela zvlastnost ale urcite je to nejaka anomalie na oku protoze kdyz se na to snazim podivat primo tak ten krouzek se vzdicky posune dolu...
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Vit
Příspěvky: 157
Registrován: úte, 28. zář 2010, 18:21

Re: Pohybující se zrnivé čárky na nebi

Příspěvekod Vit » úte, 26. črc 2011, 21:59

Ty malé kruhové průhledné bublinky budou asi nečistoty, ale ty zrnivé bílé tečky, které se nevyzpytatelně pohybují, budou určitě energetického původu. Uvede mé pozorování: Podle nastávajícího počasí se mění jejich pohyb. Třeba před bouřkou se pohybují jinak než při modré obloze. Také mi jde trochu ovládat jejich pohyb. A jednou, když jsem se viděl velmi ostře a výrazně (už z toho bylo takové jemnohmotné tkanivo), tak jsem potom uviděl astrální tělo (asi jedné umírající paní, kterou jsme oba s kamarádem velmi dobře znali). Když jsem zvedl oči k obloze, viděl jsem jak nad námi letí. Byl to takový bílý tlustší obrys podobný, jako bývá často na obrázcích, jak někdo vystupuje z těla. Podotknu, že to bylo večer v zimě.
Také mě jednou napadlo, že jsou to anihilace antihmoty a hmoty, ale to byly zase tečky/čárky jiné povahy.
pokud někdo reagujete na nějaký můj dřívější příspěvek a chcete, abych případně také reagoval, napište mi zprávu, protože už fórum moc nepročítám a nemuseli byste se dočkat :)

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Pohybující se zrnivé čárky na nebi

Příspěvekod woa » sob, 06. srp 2011, 20:58

Zrnitost na nebi a pískání v uchu slyšim celej život kdykoli chci. Prostě zapnu nebo vypnu a případě toho pískání, na tečky už se musim soustředit.

To co tu nazýváte nečistotami v oku (šmouhy co se posunou s posunem oka a jinak ujížději) sem studoval když sem ještě míval čas na trénink AC. Zjistil sem že je dokážu ovládat, ale bylo to hodně vyčerpávající a náročné.

To co tu uvedl Pete jako jednu z těch 3 typů teček která si letěla po svým a viděl jí i když zavřel oči. Nebál bych se tvrdil že to byl Orb vnímaný třetím okem (to by vysvětlovalo proč ho viděl i když zavřel oči). Taky se mi poštěstilo tohle vidět.

Ještě bych chtěl uvěst jednu zvláštní věc. Když sem se v zimě zadíval na auru svojí ruky proti sněho viděl sem svláštní extrémně rychle kmitající linie kolem aury a tak nějak všude. Dalo by se to přirovna ke kamenu vhozenému do rybníka. Myslel sem že mi to vypálí oči :D
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.


Zpět na „Mimo témy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů