3 oko (anketa)

Třetí oko

Umím otevřít 3 oko.
5
26%
Umím otevřít 3 oko ale s velkými potížemi.
3
16%
Neumím otevřít 3 oko ale zkouším to.¨
2
11%
Neumím otevřít 3 oko.
6
32%
Nevím co to je.
3
16%
 
Celkem hlasů: 19

Uživatelský avatar
alanduras
Příspěvky: 26
Registrován: stř, 20. led 2010, 15:32

3 oko (anketa)

Příspěvekod alanduras » pát, 12. bře 2010, 09:02

...

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: 3 oko (anketa)

Příspěvekod ATA » pát, 12. bře 2010, 12:02

dost zaleži co si pod tim otevřenim predstavuješ aktivni čakru projevujici se treba teplem a pulzaci ,zvšenou citlivost na energie,vize , videni astralu ....
samotny otvřeni 3 oka bez prace na sobe (osatnich čakrach) neni moc dobrej napad muže to přinyst i dost probelmu parce na tech úredchozich 5 čakrach se preskočit neda zkoušel sem to a fat to nejde ty nedostatky s dřiv nebo pozdejš někde projevy
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: 3 oko (anketa)

Příspěvekod Pete » pát, 12. bře 2010, 12:54

Neni to nic tezkeho, staci svicka a cumet do ni jak dement :D

Jinak jak rika ATA, nedoporucuju ti ho otevirat dokud neumis pracovat s cakrami a energii. Mi se otevrelo samo a asi pul roku sem byl gifter (rozdaval sem v hromadne doprave vsem energii - aniz bych to chtel :D hodne me to vysavalo energeticky) ale podarilo se mi "ho zkrotit" resp zavrit otevrit kdy chcu. Kazdopadne bych ti nedoporucoval ho okamzite otevirat mohl bys s tim mit problemy jako ja.
Deus est Homo

Uživatelský avatar
alanduras
Příspěvky: 26
Registrován: stř, 20. led 2010, 15:32

Re: 3 oko (anketa)

Příspěvekod alanduras » pát, 12. bře 2010, 16:15

JJ ale já už ho umím otevřít, prý je dobrá i metoda se zrcadlem :) (taky do něho musíš čumět jako dement :-D )

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: 3 oko (anketa)

Příspěvekod Etellyen » pát, 12. bře 2010, 18:48

dobrá na otevření to jo ale prej má hromadu jinech ryzik...to už je každýho věc ale nikdy nevíš co na tebe ztoho zrcadla vybafne, párkrát sem to zkoušel, nic ne mě nevybaflo, ale např sem v zrcadle viděl že mi zmizelo tělo a viděl sem jenom svoje oblečení, nebo sem měl hodně silnej pocit jako by se to zrcadlo snažilo mě ''vcucnout''
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: 3 oko (anketa)

Příspěvekod Pete » pát, 12. bře 2010, 21:00

Treba je zrcadlo portal, v starych kulturach se verilo ze voda je ortal do sveta mrtvych.. skus to :D pokud se tu uz neobevis tak budem vedet co se stalo :D
Deus est Homo

Heimdall
Příspěvky: 94
Registrován: úte, 22. črc 2008, 23:29

Re: 3 oko (anketa)

Příspěvekod Heimdall » pát, 12. bře 2010, 21:47

O vodě ve spojitosti s astrálem se hodně rozepisuje např. Hogler Kalweit a to sice jako o látce, která má z hmotného světa nejvěrohodnější vlastnosti jako sféra mrtvých(hodně používá pojem plazma). A jak je většině známo, tak hermetické tradice hojně používají magické zrcadlo ke spojení s entitami všeho druhu. Takže se nedá doslova mluvit o portálu jak ho obecně chápeme, ale spíš o jakémsi plátně bezdrátově napojeném na webkameru(což je vlastně v tu chvíli třetí oko), která snímá celý internet(astrál) , přičemž funkčnost a konkétní uplatnění tohoto plátna závsisí na použitém softwaru(vytyčený cíl) a následné vůli(paměť). Promiň ATO jestli jsem někde udělal chybu, není to moje silná stránka, jen mě to tak napadlo :D .

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: 3 oko (anketa)

Příspěvekod Tidus » pát, 12. bře 2010, 23:04

Jak rika ATA. Zalezi, co si pod tim kdo predstavi. Clovek pri naznaku neceho rad povida, jak neco dokaze ovladat. Tyhle zazitky z koukani do zrcadla a koukani do svicky ale z daleka neznamena, ze umime otevrit treti oko. Kdyz nekdy budete mluvit s clovekem, ktery ho skutecne umi otevrit, tak vam o vas rekne vsechno. Vi jaci jste, zna vas zdravotni i psychicky stav. Kdyz se vam otevre treti oko, tak je to zkratka slusna zmena zivota. Clovek muze videt vselijaky veci. Ja treba umim videt proudeni vzduchu. Myslim ale, ze s tretim okem to nema nic spolecneho.... Proto zaskrtavam "neumim"
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: 3 oko (anketa)

Příspěvekod Pete » sob, 13. bře 2010, 00:28

Je blbost bavit se o "otevreni" to je spatny pojem. Spis jak je rozvinute. Treba diky tretimu oku citim energii, muzu ji posilat, a pouzivam to na hypnagogii a vzdy kdyz ho otevru tak zacinam citit energii. Umim ho otevrit ale ne uplne- Kdyz ho otevres uplne tak jo to co si popsal Tidusi ale muzes ho mit otevreny castecne
Deus est Homo

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: 3 oko (anketa)

Příspěvekod woa » sob, 13. bře 2010, 11:45

Tak v tom případě ho mám nejspíž votevřený částečně. Dokážu vidět pár centimetrů aury a někdy i vybrace vyší sféry.

Jinak Etellyen: To s tim zrcadle zkoušim celkem často. Docela zajímavý ae větčinou se mi podaří jenom vygumovat vobličej, párkrát se mi tam vobjevila velice zvláštní bytost, ae vždycky je to ta samá.
A prosimtě jak je to s těma svíčkama (co by se mělo voběvit, apod...)?
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: 3 oko (anketa)

Příspěvekod Etellyen » sob, 13. bře 2010, 12:04

no já se vtom až tak nevyznám, ale slyšel sem což asi bude pravda že sčim de člověk ktomu zrcadlu to tam uvidí, takže když budeš mít strach tak se na tebe může nejspíš kde co nalepit ale zase když budeš mít třeba hodně energie a už budeš mít to zrcadlo zmáknutý tak třeba můžeš vidět do budoucnosti nebo minulý životy...což si nejspíš viděl i ty:) já bych třeba někdy zkusil s někym se domluvit, poslat si na sebe fotky, poznat se přes icq, pak si ve stejnou dobu zvedat energii, nák se domluviti a šel by každej u sebe doma ve sejnej čas k zrcadlu se záměrem spojit se stim druhym:) chápete?:)
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: 3 oko (anketa)

Příspěvekod ATA » sob, 13. bře 2010, 12:10

lepši to maš v teranzu pri hapnagogiji zrcadlo je jen pomucka ketra te nauči bodove se soustredit a nehybat pri tom očima tim se stabilizuje hypnagogickej stav
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Kuba1
Příspěvky: 21
Registrován: pon, 29. lis 2010, 13:52

Re: 3 oko (anketa)

Příspěvekod Kuba1 » ned, 12. pro 2010, 17:54

nevím jestli to bylo 3 oko .

Ale jednou , po zkušenosti s LSD ...měl jsem asi odblokované čakry a dost jsem se psychicky očistil a uvolnil ....bylo to asi dva měsíce po zkušenosti žádný flashback , prostě pomocí techniky .

TAkže snažil jsem se uvolňovat pod peřinou a zároven jsem se snažil koukat do tmy ro nějaké vizuálno ...dal jsem si ruku přes čelo a oči a a koukal do tmy

Pochvíly jsem začal cítit silné vibrace a z mojí ruky vyvěraly modré plamínky ...asi jako malířova ruka z obrazu alexe greye . Odkryl jsem peřinu a viděl jsem fialově až modře ...celý pokoj byl zalitý do fialového oparu a z mojí ruky tryskaly modrý plamínky ...cítil jsem příjmený vibrace . Dal jsem si ruku na břicho a ta energie se přenesla na to břicho .

Doted nedokážu určit jestli to bylo při zavřených očích nebo né . Protže to byla síla a já nedkoázal rozllišit jestli to vidím při otevřených očích při zavřených .

myslím že to mohlo být třetí oko ty barvy odpovídají .

http://www.youtube.com/watch?v=ubuTR5vX ... verified=1 zde dávám výborný dokument o DMT a epyfíze ....jež je myslím za tohle všecko zodpovědná je to na 1/5 dílů .......mluví tam velikání jako richard strassman člověk co DMT zkoumal dennism mckena , který ve svých 24 letech spolu se svým bratrem terencem podnikly výpravu do amazonie a prováděli tam výzkumy ,které předběhly svou dobu .

Viz dennis mckenna a jeho experiment s hrdelním bzučením pod vlivem dmt a návštěvou hyperprostoru a komunikace s bytostmy viz kniha "terence mckena - pravdivé halucinace"

najdete na ulož.to v kvalitním formátu pdf . ...je tam hodně souvislostí s mimozemštani , naší epyfízou produkující DMT, a nápojem zvaný ayahusca , který DMT obsahuje též .........a taky posvátnýmy houbamy . ;)

Uživatelský avatar
carlos
Příspěvky: 92
Registrován: sob, 25. zář 2010, 16:57
Kontaktovat uživatele:

Re: 3 oko (anketa)

Příspěvekod carlos » ned, 27. úno 2011, 21:24

to: Etellyen » pát, 12. bře 2010, 19:48
onehdy jsem zkoušel experimentovat se zrcadlem a zdálo se mi, že mi začalo přerůstat oko kůží.

ANNO
Příspěvky: 92
Registrován: čtv, 19. čer 2008, 14:52

Re: 3 oko (anketa)

Příspěvekod ANNO » čtv, 14. črc 2011, 03:59

Nieje to skôr tak že tretie oko neviete otvoriť celé ale možno vidíte len časť ktorú vám umožňuje vidieť napríklad : -Vidím etericke telo ale nevidím auru napríklad :)
inak prikláňam sa k tomu že je to zle vysvetlené sám pochybujem o tom že niekto tu z nás vie otvoriť 3oko celé * nedávam preto nič myslím že hlasovanie je divne
Je len na vás čomu budete veriť.


Zpět na „Mimo témy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů