Jak provonět byt :)

Uživatelský avatar
Mety
Příspěvky: 11
Registrován: čtv, 24. zář 2009, 11:37
Kontaktovat uživatele:

Jak provonět byt :)

Příspěvekod Mety » pát, 09. říj 2009, 15:34

Dneska sem dostal nápad kterej sem hned realizoval. Protože mi nějak obvzlášť vonný tyčinky nesedí protože jsou slabší, tak sem vzal rozžavenej uhlík na vodnici a dal naněj tabák, taktéž do vodnice. Rázem sem provoněl celej byt nádhernou jablečnou vůní. DOPORUČUJI :twisted:

Uživatelský avatar
Mety
Příspěvky: 11
Registrován: čtv, 24. zář 2009, 11:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak provonět byt :)

Příspěvekod Mety » pát, 09. říj 2009, 15:43

Jo a nepokládejte rozžavenej uhlík např. na sklenici od vokurek, nemuselo by to dopadnout dobře. :mrgreen:

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak provonět byt :)

Příspěvekod Etellyen » pát, 09. říj 2009, 17:52

ja nevim sem asi divnej ale vodnice mi smrdi a kdyz to cejtim tak se mi dela nevolno :D
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Jak provonět byt :)

Příspěvekod Pete » pát, 09. říj 2009, 22:53

Vune je podivna , stejne si na ni zvyknes a potom ji uz necitis. Navic neni zdrave furt cichat ty sracky , u tabaku to asi nebude tak hrozne , ale kdyz ma clovek vonny ticinky furt zapaleny doma a nevetra dostatecne tak mu to dojebava mozek. Hold chemie a vsechno mozny :P
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Mety
Příspěvky: 11
Registrován: čtv, 24. zář 2009, 11:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak provonět byt :)

Příspěvekod Mety » sob, 10. říj 2009, 01:43

A nemá někdo nápad na něco přírodního? Používám tyčky docela často a tak by byl nerad brzo vymatlanej :roll:

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Jak provonět byt :)

Příspěvekod Pete » sob, 10. říj 2009, 15:52

No ciste teoreticky by ten tabak nemusel skodit (pokud to neni obycejny tabak s melzou , ktera je tusim tvorena chemicky) skus si najit / vyrabet nejakou prirodni smes , treba obycejny tabak bez prichuti + kuru z citronu napriklad.. nevim.. chce to trochu experimentovat s tim co jak bude vonet
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Mety
Příspěvky: 11
Registrován: čtv, 24. zář 2009, 11:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak provonět byt :)

Příspěvekod Mety » ned, 11. říj 2009, 19:37

namisto uhliku pouziju svicku, vyrobim si z kouska plechu a ocelovi tycky podstavec. Potom koupim nakej levnej tabak a zacnu experimentovat =)

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Jak provonět byt :)

Příspěvekod Pete » ned, 11. říj 2009, 20:30

Uhlik by nemel vadit , ale podle toho co jsem cetl by byl dobry kokosovy > dlouho hori a je tusim prirodni
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: Jak provonět byt :)

Příspěvekod Tidus » ned, 25. říj 2009, 18:02

Co takhle aroma lampa? Da se i lehce vyrobit improvizovana. Jde jen o maly kalisek, do ktereho se nalije voda s trochou vonneho oleje a pod to se da svicka....
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Jak provonět byt :)

Příspěvekod Pete » ned, 25. říj 2009, 18:17

Furt jde o to, z ceho je ten vonny olej vyrobeny. Jestli z chemie tak bych to moc nedoporucoval

Nechapu proc mate takovou potrebu provonet si byt, radsi at vnima vune prirody, cuchne si k citronu kdyz ho kraji, vice vnima vune venku atd, i vonne svicky nejsou uplne zdrave a clovek kdy je pouziva tak by to mel mit zapalene maximalne 2 hodiny (mozna vic) a potom zacit trochu vetrat
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Mety
Příspěvky: 11
Registrován: čtv, 24. zář 2009, 11:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak provonět byt :)

Příspěvekod Mety » ned, 25. říj 2009, 18:22

Velká většina těch olejíčků mi docela smrdí, ale zase je fakt že to nedělá takovej bordel jako vonný tyčinky nebo ten tabák.

IamI
Příspěvky: 145
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:31

Re: Jak provonět byt :)

Příspěvekod IamI » stř, 25. lis 2009, 01:53

Na vůně se hodně zapomíná ale ve "starší", tím myslím ne v moderní magii měly vůně velice důležitý význam. Jednalo se hlavně o evokační a zvědnou magii. Pozůstatky tohoto se dají ještě ucítit v kostelech jako takzvaná kadidla. Ale tohle je trošku "mimo témy" magii do toho plést nebudu, ta tu má svoji vlastní sekci.
Takže jsem do goolu zadal "kadidlo jak vyrobit" a hned první odkaz byl celkem uspokojivý. Snad vám přinese alespoň trošku inspirace a snad i vůne :-).

Kadidla obecně
http://helar.wordpress.com/palime-kadidlo/
Bylinky a směsi na pálení
http://helar.wordpress.com/palime-kadid ... -a-drevin/
Směsi pro různé příležitosti
http://helar.wordpress.com/palime-kadid ... ych-zmesi/

Určitě se dají najít i lepší zdoje, důležité je věděc co hledat, pak se to hledá líp :-?
Všechno je jinak ... ;-)
Knihovnička esoterní literatury

Uživatelský avatar
Bolthorn
Příspěvky: 59
Registrován: pát, 30. říj 2009, 19:16

Re: Jak provonět byt :)

Příspěvekod Bolthorn » stř, 25. lis 2009, 11:58

Myslím, že s těmi tyčinkami to tak strašné nebude co se týče škodlivosti. Je to v tak malé koncentraci, že je pro tělo mnohem horší sedět třeba v místnosti kde se kouří, nebo dýchat vzduch venku když je zvýšená inverze. Nevím no, u nás shoří tak cca tři tyčinky denně a zatím jsme v pořádku. Mnohem horší pro mě bylo když jsem kouřil 30 cigaret denně, a myslím že oproti cigaretám jsou vonné tyčinky neškodné.. Navíc jak říkám, člověk ani neví co všechno do sebe dostává venku na ulici, nebo jen když otevře okno.

Kuba1
Příspěvky: 21
Registrován: pon, 29. lis 2010, 13:52

Re: Jak provonět byt :)

Příspěvekod Kuba1 » ned, 12. pro 2010, 17:59

když tyčinky ...tak doporučím "NAGCHAMPA" modrý , pak maj i zlatý .....mají je všude v obcohdech s těmahle věcma


Zpět na „Mimo témy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů