2012 - Anketa

Co vy a 2012?

Anketa končí za pon, 22. čer 2009, 08:14

Těším se
15
28%
Bojím se
0
Žádná hlasování
Nevěřím na to
8
15%
Jsem zvědavý
30
57%
 
Celkem hlasů: 53

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

2012 - Anketa

Příspěvekod Etellyen » ned, 21. čer 2009, 08:14

Jen me zajima, jak se vy stavite k tomu, jak se furt mluvi o roku 2012? Kazdej mesic se dozvim o dalsim zpusobu katastrofy, co by se mela stat, ale abych pravdu rek, vubec se nebojim... jsem spise dost zvedavej, a kdyz jsem se jen tak "amatersky" bavil s kamosema o roku 2012 (oni o tom nic nevi. neco malo jsem jim rekl ja), tak jsem zjistil, ze jsou docela podelany, takze by me zajimalo, jak jste na tom celkove vy?
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012 - Anketa

Příspěvekod blaza » ned, 21. čer 2009, 09:07

Ma cenu jeste to tu resit? Uz se to tu nekolikrat probiralo. Podle knihy 2012: Zlata Brana otevrena se priklanim k tomu, ze nekdo umre a nekdo ne. Ten kdo na sobe zacne pracovat a trochu se duchovne rozvine, bude na vyssi vibraci a slunicko ho jenom ohreje. Jiri Masek v knize poukazuje na to, ze na jednoho ''dobraka'' pripada v dnesni dobe 5 spatnejch lidi. Staci trochu zmenit myslenky a muze se stoho vylizat i kdejakej kriminalnik. Uz tu nejde o nasi minulost, ale o soucasnost a budoucnost.
Pro ukazku tu mam projekt nenasili, ktery se nas snazi podporit.
-> http://www.nenasili.cz
-> http://www.youtube.com/watch?v=ib0FUvj6uMs
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012 - Anketa

Příspěvekod Etellyen » ned, 21. čer 2009, 10:12

dobre, ja to tu nechci resit, jen me zajimaji odpovedi v ankete:D...jinak od toho Maska taky neco malo znam :)
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 289
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: 2012 - Anketa

Příspěvekod nou » ned, 21. čer 2009, 13:57

dal som ze neverim. takychto predpovedi konca sveta tu uz bolo kopec. ked to pride tak to pride. myslim ze tazko by sa na to dalo nejak pripravit. kazdy ma svoj osobny koniec sveta ktory je jeho smrt. a ta moze prist uz zajtra takze potrebujeme nejaky presny datum?

CLVestec
Příspěvky: 128
Registrován: stř, 29. říj 2008, 12:18

Re: 2012 - Anketa

Příspěvekod CLVestec » stř, 24. čer 2009, 14:47

nou: Přesně tak,tyhle datumy pletou novým astrálním cestovatelům jenom hlavu,znám komunity kde se lidi bojí jen kvůli těmhle datúmum a různejm drbům.
:D Iluze může být špatná, nebo taky dobrá? :D Nevím, nevadí, dám si rohlík se sýrem, nebo sýr s rohlíkem.... :)

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012 - Anketa

Příspěvekod saila » stř, 24. čer 2009, 16:01

a jakou to ma spojitost astralni cestovani s tim datumem?
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012 - Anketa

Příspěvekod Etellyen » čtv, 25. čer 2009, 09:45

zadnou...jako spousta veci to tu musi bejt jen veci primo o astralnim cestovani?
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012 - Anketa

Příspěvekod blaza » čtv, 25. čer 2009, 09:53

Jak rika nou, treba se vubec nic dit nebude. Mozna jenom delame z komara velblouda.
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: 2012 - Anketa

Příspěvekod Jarda » čtv, 25. čer 2009, 12:34

pokud se něco bude dít je možný že si to lidi přivolají sami. Jak měl někdo citát v podpisu: "Když nečekáte nic dobrýho, nečekejte." Pokud několik milionů lidí bude přesvědčeno o živelných pohromách, co se asi stane? Jen si je přivolaj.
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012 - Anketa

Příspěvekod Etellyen » čtv, 25. čer 2009, 17:19

j ten nazor mam taky
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012 - Anketa

Příspěvekod saila » čtv, 25. čer 2009, 17:30

etellyen: jsem reagovala na tohle...:Přesně tak,tyhle datumy pletou novým astrálním cestovatelům jenom hlavu
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012 - Anketa

Příspěvekod Brandis » pát, 26. čer 2009, 14:16

jeeee jak ja se tesim...na cokoliv co pride...sem plny ocekavani...verim ze je to urcity kolobeh a prave nastava zaverecna faze...verim ze preziji uvedomeli lide co se nebudou bat a budou otevreni vsemu novemu...verim ze preziji jen lide na vysi vibracni urovni a nas svet se tak opet stane lepsim bez strachu, hnevu a negativity jako smyslu zivota.
tesim se na to ze dostanu prilezitost vymanit se z organizace dnesni "zpicene" spolecnosti a zacit se starat jen sam o sebe a ne jen o penize...

nejsem clovek co by se bal. naopak. ocekavam to s nadsenim a opravdu verim ze neco prijde. podvedomi prece neni hloupe a kdyz uz me dovedlo az sem a nuti me si poridit vybavu na preziti, cist survival literaturu a chodit "trempovat" do prirody, urcite to nedela jen tak...jen me trenuje na to co prijde a proto verim ze preziti je mozne a ma smysl...
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
Prince_Rakeem
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 17:53
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012 - Anketa

Příspěvekod Prince_Rakeem » pát, 26. čer 2009, 14:18

Fakt jsem netušil, že jsem napíšu, ale jak jsem teď kdesi četl jiné fórum, které se absolutně nezajímá o podobnou tématiku a nic podobného jako tady a viděl jsem tam tu zmínku.....(fórum o nožích)..(už od malička jsme měl rád zbraně, ovšem ne z důvodu moci v ruce a zabíjení, či něčeho jiného)... Vedla se tam debata a pak do ní někdo napsal příspěvek, že toho už tolikrát zmiňovaného roku se to stane...apod. Znáte to :lol:
Jak jsem šel večer spát tak, tak ležím v posteli a hlavou se mi honí kraviny a říkam si tak, co tak rozjelo toto šílenství...vždyť apokalyptických předpovědí už bylo snad milión, tak proč se zrovna profláklo tohle tak moc, až o něj pomalu zakopávané na každém rohu a lidé jsou z něj úplně zblblý... i křesťani a jiné náboženství tomu taky přikládají pravdu... :P
Každý má vidinu, že se něco změní, nebo spíš stane, bohužel ve špatném světle. Přikládal to vědomí lidí, že chcou změnu, že doslova volají o pomoc za jakoukoliv cenu. Že takhle to už nejde...
Ale abych se dostal k tomu co chci říct a nezacházel zbytečně jinam :lol: Tak jsem si tak říkal, co když se přihodí pár zavádějících událostí..(ještě předtím) a v lidech to probudí strach (ostatně jako vždy :lol: :lol: )a řeknou si a je to tady (byli vyslyšeni)) a zde mě to napadlo... nemám moc rád slova a slovní spojení (kdyby, co když, možná,atd...) Ale pro jednou je použiji sám.
V této situaci se pak začnou obavy hrozeb zbavovat majetku a nepotřebných věcí a člověk jen v kritické situaci zjistí co je opravdu důležité. čeká se na apokalypsu.......tik, tak, tik, tak... :D :D :D a ono nic :D :D Co se stalo? že se nic nestalo? :D :D HA a je nám dobře...už nepotřebujem to a to... je nám dobře takhle... Přoč jsme na tom tak lpjeli ? :roll: :lol: Svět je o něčem jiném.... The END :)
Nikdo nerozsvítí světlo,
aby je postavil do kouta nebo pod nádobu,
ale dá je na svícen, aby ti, kdo vcházejí, viděli.

Světlem tvého těla je oko. Je-li tvé oko čisté,
i celé tvé tělo má světlo. Je-li však tvé oko špatné,
i tvé tělo je ve tmě.

Hleď tedy, ať světlo v tobě není tmou!

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012 - Anketa

Příspěvekod saila » pát, 26. čer 2009, 18:23

prince: no, i kdyby se toho majetku zbavili zbytecne, tak ja osobne neverim tomu, ze by si lidi uvedomili to, ze se da zit i bez toho...proste zbavej se toho, ono se nic nestane ,tak asi nejspis budou rabovat a podle me pak nastane ten pravej hyenismus
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012 - Anketa

Příspěvekod Etellyen » ned, 28. čer 2009, 20:32

tak sem na tom podobne jako brandis :D .... jinak se mi moc libi ta uvaha od Prince
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: 2012 - Anketa

Příspěvekod Tidus » stř, 01. črc 2009, 06:17

Ja Brandisovu teorii moc nepodporuju... Vsichni jsme dobri nebo zli z nejakeho duvodu. Neco nas nauci oboji, neco se diky tem zlim nauci ostatni. Maji tu svuj ucel. Pokud se nekdo naschval narodi jako zly, aby nekoho konkretniho neco naucil, tak proc by mel umrit? Spatni lide se casem stanou dobrymi. Proc by se najednou vse melo smest ze stolu? Kdyby to prislo ve chvili, kdyz jsem byl maly, tak bych to teda taky neprezil. Nebyl jsem zrovna svatousek. Presto muj vyvoj smeroval tam kde jsem. Navic... nerikalo se tu, ze dobro a zlo je jen neco co subjektivne rozlisuje clovek? Nepatri to k univerzalnim zakonum. To pak taky umrou vsechny zvirata a pak umrou i ti dobri.... Cele je to podle me jen prani lidi po nejakem zadostiucineni, nebo zkratko po zmene v jejich nudnem zivote.
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012 - Anketa

Příspěvekod Brandis » stř, 01. črc 2009, 11:43

... Maji tu svuj ucel. Pokud se nekdo naschval narodi jako zly, aby nekoho konkretniho neco naucil, tak proc by mel umrit?
protoze prave jiz splnily svuj ucel ;)

nechci se nejak prit, prakticky mas pravdu ze kazdy zly se casem muze stat klidne i svatym a i v tom ze cele to muze byt jen zboznym pranim zadostiucineni. Na druhou stranu: co udelas ty doma kdyz se ti tak zasere pocitac ze uz ani ty dobry programy nebezi tak jak maji a je to samy spyware a virus? co udelas? naformatujes harddisk a zacnes znova...logicky...a proto si myslim ze zeme prave dosahla sve kritycke hodnoty "zla" a musi byt restartovana...vidim to jako nejlepsi reseni a vubec se mu nebranim i kdybych mel byt ja ten prvni co umre...
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: 2012 - Anketa

Příspěvekod Tidus » stř, 01. črc 2009, 19:52

Brandis: To nemuzes prirovnavat. Lide se narozdil od viru meni. Pokud se zbavime zlych lidi a bude vladnout chaos. Nepujde elektronika a kazdy se bude starat o sve preziti, tak vetsina tech prezilych svatousku se bude chovat doslova jako zvirata. Zlych pak bude jeste vic. V takove situaci spousta lidi zabije pro jidlo... zadny raj se konat nebude...
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012 - Anketa

Příspěvekod blaza » stř, 01. črc 2009, 20:36

Dneska sem procital jeden web a ted se mi vybavilo, ze je to presne vodpoved pro Tiduse.

Kód: Vybrat vše

Jako vždy když napíšu nějaký článek ozve se mi skupinka „ortodoxních vyznavačů bojovníků“ aby se mě snažila přesvědčit o mém špatném pohledu na věc. Pro tyto „bojovníky“ ale nepíšu. Píšu pro Ty, kdo v úžasu stojí před Tajemstvím a chtějí poznávat a ne se nechat manipulovat. Dnešní zamyšlení ohledně kultu 2012 věnuji pozoruhodnému tématu, které se stalo dalším zaklínadlem kultu 2012. Tímto zaklínadlem je slovo Transformace. Je, ale podivuhodné co se za tímto slovem pro vyznavače vlastně skrývá. Podle Wikipedie se Transformace používá ve více významech, obvykle však má význam provedení změny. Pro Ty, kteří následují cestu Kultu 2012 je Transformace magickým zaklínadlem, je to cesta podivuhodných zásahů do života jednotlivých lidí nebo lidstva jenž má za úkol člověka pozdvihnout v jeho „duchovním“ vývoji. Příznakem proměny, transformace směrem k roku 2012 je také, jak jsem se dozvěděl z různých článků na českých i zahraničních stránkách na internetu všechno možné, jsou to různé vlny energií sloužící k povzbuzení člověka z nějakého nedefinovatelného kosmického zdroje nebo u andělského kultu i Boha nebo některého z Andělů. Transformační energie, která nás vede k duchovnímu obrození roku 2012 způsobuje také ale zapalování požárů, neobvyklé sny, noční probuzení, nekvalitní spánek, příznaky opakujících se nemocí, výpadky el.proudu a další a další „rozumem nevysvětlitelné úkazy“ podobné kvality jako jsem jmenoval. Už teď slyším, že vlastně nechápu novou duchovnost, že jsem zaujatý, že si musím konečně protřít oči, podobně jak mi od různých lidí chodili i reakce na mé minulé články.
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012 - Anketa

Příspěvekod Etellyen » čtv, 02. črc 2009, 12:34

tidus: kdyz by tu zustali opravdu jen hodny lidi tak by se jako zvirata nechovali a chaoz by tu nebyl
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.


Zpět na „Mimo témy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů