Psychiatr

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Psychiatr

Příspěvekod saila » ned, 25. led 2009, 01:03

ja uz jsem prodavala v obchode s mineralama a solnejma lampama, a tam jsem si uvedomila ze bych to chtela delat.. defakto diky jedny slecne ktera si tam byla koupit kamen pro nejakou kamaradku ktera dela reiki... tak jsem ji poradila protoze fakt nevedela a bylo na ni videt ze je fakt moc rada za tu radu.. a to pro me bylo tak naprosto nepopsatelne uzasny.... nebo kdyz jsem jedny pani poradila ohledne vyberu nausnic tak vypadala dost spokojene a jeste jsem ji poslala do sanu babu pro takovy ty uzavery na ty nausnice aby to neztratila a ona se tam ke me pak vratila mi podekovat a ze prej i v tom sanu babu ji rekli ze to byl vazne dobrej vyber....byl to ffakt uzasnej pocit takkovy skutecne naplnujici....
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
jadydadyda
Příspěvky: 199
Registrován: úte, 03. čer 2008, 18:17

Re: Psychiatr

Příspěvekod jadydadyda » ned, 25. led 2009, 12:38

Máš dobrý, že alespoň víš co chceš. Já se zatím nedokázal rozhodnout pro nic, aniž bych k tomu pak nechytl odpor.

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Psychiatr

Příspěvekod saila » ned, 25. led 2009, 13:00

neboj ja se zatim taky placam....
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

ANNO
Příspěvky: 92
Registrován: čtv, 19. čer 2008, 14:52

Re: Psychiatr

Příspěvekod ANNO » ned, 17. kvě 2009, 02:04

ja som sa rozpraval s psychiatrom ale ne tak ako o mne ale tak pital som sa čo si mysli o tichto veciach no odpovede boli divne každopadne keď som mu povedal čo je AC tak len pozeral ako kebi ho prešiel kamion s každej strani a kurtil hlavov že to nieje možne .../Materialista/... čo ine. Tak som mu povedal že mne osobne sa to podarilo tak namna pozeral ako kebi spadol z 17 poschodia oči doslova takto O_O!? no proste no comment aj tak tomu neveril takže čo s toho...Ale zaujmalo by ma ako bi reagoval kebi som mu dokazal AC a ine veci




mimochodom na psi-ball mi povedal citujem "To že tam citiš nieaku guľu je pocit toho že ti trpnu ruky" ...no comment ale šak viete
ako dakto spominal nas bi pozatvarali :D:D:D:D
hmm ja si myslim teda videl som už takich ludi čo odmietaju niečo ine preneho je život rano,umit,praca,domov,jest,spat a toto do konca života. :mrgreen: :mrgreen:
Je len na vás čomu budete veriť.

Uživatelský avatar
unga
Příspěvky: 45
Registrován: sob, 28. bře 2009, 18:59

Re: Psychiatr

Příspěvekod unga » ned, 17. kvě 2009, 10:02

Njn taky jsem byl takový ještě nedávno. Na všechny tyhle věci jsem se díval skepticky a tiše se smál těm pitomcům co tomu věří a byl jsem si jistý o své pravdě.
Pak si ale stačilo přečíst článek o AC a člověk prostě ví, že tohle všechno si nemohl někdo jen tak vymyslet.
Psycho vědy jsou totiž náramě jednoduché o snech toho sice příliš neví, všechno ale shrnou větou, že jde o chemické procesy v mozku. Všechny abnormality se dají shrnout pod schizofrenie, psychoza, neuroza a podobně. Čemu věřit nechtějí tomu zkrátka věřit nebudou.

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Psychiatr

Příspěvekod saila » ned, 17. kvě 2009, 11:04

no me by zajimalo jak by se ten psychiatr tvaril na to kdyby mu tam nekdo roztocil psi-wheel:-D
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
acdcpetr
Příspěvky: 97
Registrován: sob, 07. čer 2008, 18:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Psychiatr

Příspěvekod acdcpetr » pon, 15. čer 2009, 18:42

Ze ma pruvan :D Jinak k tem tvym problemum, me se nedavno stalo ze na me mama rvala a rikala jak jsem furt nasranej, tak jsem se ji klidnym hlasem zeptal kdo je ted nasranej a vona si vsimla ze ona a chytla zachvat smichu...to jsem fakt necekal...Jestli po tobe furt neco chtej, vse se da domluvit, je to hnusny ale kdyz vis jak, tak muzes s lidmi manipulovat. Ty je znas, mela bys vedet jak jim vysvetlit ze potrebujes cas i pro sebe...je to ale hodne tezky. A ted k tvemu cili: funguje treba Být, dělat, mít. nebo: 1.touha, 2.rozhodnutí, 3.objednávka, 4. dělání maxima, 5. věrnost své tužbě klidně později vysvětlím, teď nemám čas
Stay strong and keep your head up high everyday. Cocoman-stay strong

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: Psychiatr

Příspěvekod blaza » sob, 20. čer 2009, 19:38

Nechci bejt vlezlej, ale de tu o psychiatra nebo o esoterickej obchod? :)
Doporucuju precist knihu The Secret ohledne plneni tech prani.http://forum.astralni-cestovani.org/vie ... f=13&t=421
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

Uživatelský avatar
Marijus
Příspěvky: 41
Registrován: čtv, 16. črc 2009, 18:13

Re: Psychiatr

Příspěvekod Marijus » úte, 04. srp 2009, 17:29

Tak já mám nejen velké zkušenosti s psychiatry, ale také s psychiatrickým ústavem nebo-li blázincem. Byl jsem tam dva týdny. Doporučuju. Tolik zajímavých lidí jsem nikde jinde a jindy nepotkal.

Uživatelský avatar
jadydadyda
Příspěvky: 199
Registrován: úte, 03. čer 2008, 18:17

Re: Psychiatr

Příspěvekod jadydadyda » úte, 04. srp 2009, 21:48

Byl jsi tam jako pacient?

Uživatelský avatar
Marijus
Příspěvky: 41
Registrován: čtv, 16. črc 2009, 18:13

Re: Psychiatr

Příspěvekod Marijus » úte, 04. srp 2009, 23:33

Byl jsi tam jako pacient?
Ano. Už od mala mám potíže s lidmi. Mám na mysli seznamování, konverzace atd.. Doktoři to nazvali Sociální fóbií. Chodil jsem pár týdnů k psychiatrovi a ten mě pak poslal do léčebny. Byl jsem tam s pár lidma, co mají podobné nebo jiné psychické poruchy a jedním schizofrenikem - ten byl opravdu zvláštní. Překvapilo mne, kolik lidí se tam zajímá o duchovno, filosofii a atd. V celku opravdu zajimaví lidé. Žádní blázni nebo tak.
Myslím si, že se lidé do takových ústavů dostavají, protože se v nich probudilo něco s čím neumí ještě zacházet. A všichni, co chodíme na toto fórum, chceme vědět více a něco se naučit.

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Psychiatr

Příspěvekod saila » stř, 05. srp 2009, 18:12

se ani nedivim ze je tam tolik takovejch lidi.. ono kdyz se zachnes bavit se svym andelem straznym... jo vsechno je ok ale treba po pul roce ti najednou cvakne a reknes si proboha co to delam ja si povidam sama se sebou dyt u me nic takovyho bejt nemuze natoz abych si s tim povidala...tak to uz je takova prvni krizovka kdy si na chvili rikate ze se vam to nezda ze tam skutecne je ale pak se zacne ozyvat to co vam rvou do hlavy od detstvi ze nic takovyho neexistuje... no a asi nejslepsi srovnani se s tim je ve stylu: a co ma bej t i kdyby sutecne neexistoval a clovek si to jenom vymejslel nebo spis jeho podvedomi tak dokud clovej nezrtrati pojem o realite a neni nebezpecne apod.. tak proc ne:-D
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz


Zpět na „Mimo témy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů