Polaritní nepochopení

holka21
Příspěvky: 47
Registrován: ned, 21. čer 2015, 17:08

Polaritní nepochopení

Příspěvekod holka21 » stř, 28. čer 2017, 22:25

Já vidím v základu dva světy, které se pravděpodobně nechápou. Dalo by se polemizovat nad tím, co je skutečné a co hra. Vše je v podstatě hrou, ale v naši oddělenosti já, tomu tak není. Když si s námi bude někdo hrát a bude nám působit pro nás nesnesitelné bolesti, tím to pro nás není příjemné, ale velmi nepříjemná hra. Kdo by si chtěl hrát na příšerné utrpení, když ho to jen bolí, mučí a ničí!!! Chtěl by jste si někdo z vás na to hrát? Ne!!! Zase pokud milujete sami sebe a vážíte si své vlastní hodnoty, tak by jste nechtěli!!! Bránili by jste se !! To snad člověk s láskou k sobě dělá? Ale také ne vždy. Tehdy když je nalomení moc, snaží se popírat sám sebe ve vlastním zmatení, tehdy je potřeba takovému člověku podat pomocnou ruku, jelikož by šel tak ke dnu, že by se to v něm brzo obrátilo.
No vlastně došlo k tomu i zde, domnívám se. Mám pocit, že došlo k obrácení pólu na úkor velkého utrpení v mnohých lidech a proto zde působí a nebo spíš lépe bych to řekla vládne iluze. Poznat se to dá z toho, jakmile se začnu snažit a podsunovat skutečnou pravdu, dostanu úder a to nejen od lidí, ale i zvířat. A toto mě docela zaráží, jelikož došlo pravděpodobně k otočení pólu. Kdy to ti, co jdou za skutečnou pravdou mají sakra stížené!! A chce to velmi silnou lásku a pokoru bohu. Já nevím možná zacházím někam moc do divností, ale já fakt nevím, jak lépe to říct. Slova jsou nedostatečná. Jiná lepší forma komunikace, však asi zde pro nás není.

Takže k těm dvoum světům, díky tomu, že se nechápou, tak si vzájemně škodí a tím vzniká přebytek iluze, která obě strany ovládá a minipuluje s nimi. Zatím nevím, netuším, jestli iluze jsou dál v existenci nutné, když je pochopíme a nebo se pojí v čase a prostoru, což nevím jestli to vidíte. Protože mě se to ukazuje v ohromném měřítku času a prostoru, kdy je možné, že je to časová přímka v prostoru prolýnající se dvěma polaritami. Kdyby tomu tak bylo, tak s iluzemi nehneme budou tu mezi námi jako projekce, které tu musí být, ale my budeme žít normálně dál s jejich přítomností, ale nás přímo se nebudou dotýkat. A pokud je to vykrytí, tedy že iluze zmizí ve chvíli našich pochopení a je to tedy sestupné a pak vzestupné prostorné a časové měřítko jedné jediné přímky, tak v tom případě by pochopení vedlo k úplnému vymizení iluzí, kdy by tu pak nebyli v budoucnu s námi přítomné.

Co na to říkáte vy, jaká možnost, dle vás je ta správná, já tomu dala mnoho a mnoho času a přemýšlení, ale stále zůstávám a nemohu se vymotat ani z jedné ani z druhé možnosti. Toto totiž ještě nejsem schopna vidět, ale možná v budoucnu se mi odhalí pravá skutečnost a budu vědět v jaké možnosti to vězí. K čemu to potřebuji? K tomu, že budu vědět v čem budu žít a v čem budou žít budoucí generace ;-) Abych jim tu mohla nechat určité podklady.

Pro mě je prioritní život a životy těch do kterých mohu zasahovat. Dál nejdu, jelikož tam je to už přes hranice mých možností. Snažím se, co je v mých silách, ale nač slova, činy odhalují mou snahu i v časové přímce ;-)

Maikl.S
Příspěvky: 34
Registrován: stř, 08. bře 2017, 18:12

Re: Polaritní nepochopení

Příspěvekod Maikl.S » úte, 04. črc 2017, 22:33

Vis cim vynikaji nejinteligentnejsi vedci, jejichz teorii mnoho lidi nemusi chapat? Ze dokazi vysvetlit svoji teorii na trivialnim prikladu, ktery je strucny, jasny, vsemi pochopitelny a logicky.


Zpět na „Mimo témy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů