démoni.....jsou či nejsou?

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

démoni.....jsou či nejsou?

Příspěvekod Elen » stř, 11. zář 2013, 21:42

Mám dotaz a byla bych ráda, kdybych slyšela názor od vás všech a to bez nějákých obvinování navzájem. Pravdu asi nezná nikdo, ale ..no potřebuji k své práci znát váš názor na existenci těchto demonických bytostí. Začala jsem se zabývat demonologii, ale zkušenost s demonem mam pouze jednu "ve snu" kdy jsem ho vyrušila svou zvědavostí a on mě jediným svým pohledem vytrhl ze snu, vycouvala jsem tryskovou rychlostí a zády jsem přitom zbořila tři kamenné zdi ve sklepení, jako by mi před očima vybuchl granát, tlaková vlna:-)
Chápu, že každý astrální cestovatel tvrdí, že demoni nejsou, že je to jen náš strach, naše představy a myšlenky, které si vytvoří umělou bytost démona, ale ja si stejně v koutku myslím, že demoni jsou, ikdyby měli představovat třeba jen "negativní energii". Jaký názor mate vy?

Bafikybaf
Příspěvky: 36
Registrován: pon, 28. led 2013, 23:39

Re: démoni.....jsou či nejsou?

Příspěvekod Bafikybaf » stř, 11. zář 2013, 23:40

muj názor je ze jsou to bytosti s nizkou energetickou vybraci

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: démoni.....jsou či nejsou?

Příspěvekod Pete » čtv, 12. zář 2013, 03:08

Ja mam cim dal vic zkusenosti. Nastesti je umim odrazet, a beru to vsechno jako zkousku takze mi to az tak nevadi.. akorat nekdyp red spankem si delam ochranny + vycisteni + zavolani pomocnych bytosti atd.. neco jsem o tom napsal v jinem tematu od tebe, kdyztak napisu dalsi veci pozdeji
Deus est Homo

Uživatelský avatar
zebyja
Příspěvky: 131
Registrován: stř, 16. led 2013, 22:23

Re: démoni.....jsou či nejsou?

Příspěvekod zebyja » čtv, 12. zář 2013, 08:38

Osobně jsem se s žádným nesetkal, tak že to co napíši, bude zejména pouze a jen můj názor..

Nicméně si nemyslím, že by bylo tak jednoduché démona střetnout.. Osobně démony považuji za "božská stvoření" (ve smyslu toho, že i ony jsou Bohem stvořeny a mají tu své poslání..) Nicméně většina lidí to co považuje za démona s démonem opravdu moc společného nemá.. Je to jejich strach.. Nanejvýš v místě a čase, kde je dáno, aby se tento strach velmi silně projevoval.. Byl jsem i na takových místech a žádný démon tam nebyl.. Ale cítil jsem, že by tam mohl být, kdyby mu to za tu cestu stálo..

Kolem démonologie se moc nepohybuji, ale chápu to tak, že tento svět je nad démonickými vibrace (Jinými slovy, tuto část vývoje mají lidi už za sebou.. ) Nicméně stejně jako sem lze přivolat vyšší bytost.. lze sem přivolat nižší.. a Pokud se tak někdo rozhodne udělat a uvolní k tomu dost životní energie této vibrace (například obětováním dítěte).. Může se tu démon objevit a po nějakou dobu na nějakém místě v určité míře působit..

znovu opakuji, že se jedná jen o můj názor a ne přímou zkušenost s výjimkou míst, kde je to přímo psáno..
Inteligentní člověk umí řešit problémy.. Genius jim umí předcházet..

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: démoni.....jsou či nejsou?

Příspěvekod Pete » čtv, 12. zář 2013, 08:58

zebyja: moje zkusenosti naznacuji stejnou myslenku :) ano Demoni existuji, stejne jako Buh a andele.. a ano podlehaji Bohu - o tom je Magie.. neni potreba nic obetovat - krome sebe ! Stat se tim Bohem a pak nas poslechne i Archandel i Arcidemon :) samozrejme treba rozlisovat strach (hlavne z neznama) a demony.. strach z neznama se nejcasteji projevuje ve tme, i kdyz tam nic neni, cekame ze tam neco muze skryteho byt :lol:

Pokud nam demoni uskodi, je to proto aby jsme se poucili a proto, ze to tak melo byt, ze jim to Buh ci duchovni ucitel (popr oba) prikazali.. vsechno zle je k necemu dobre, Buh vedel proc stvoril zlo.. i mala svicka prozari tmu, a je o to pak jasnejsi nez na svetle !
Deus est Homo

ArMi
Příspěvky: 207
Registrován: pon, 22. úno 2016, 17:45

Re: démoni.....jsou či nejsou?

Příspěvekod ArMi » úte, 07. čer 2016, 10:37

Začala jsem se zabývat demonologii, ale zkušenost s demonem mam pouze jednu "ve snu" kdy jsem ho vyrušila svou zvědavostí a on mě jediným svým pohledem vytrhl ze snu, vycouvala jsem tryskovou rychlostí a zády jsem přitom zbořila tři kamenné zdi ve sklepení, jako by mi před očima vybuchl granát, tlaková vlna:-)
Už se to tu mnohokrát psalo, strach tě nejvíce odvádí z klidného středu tvého bytí.

Mimochodem, všiměte si, co se na Linuxu nebo obecně Unixových systémech nazývá slovem démon. Je to servisní program, který dělá určitou specializovanou činnost. Třeba posílá Emaily, nebo se stará o tisk na tiskárnu. Vy sami jste v tom systému jako uživatel nebo správce - stojíte mimo ten systém. Myslím, že to má velice blízko realitě.

Démoni v této realitě jsou také určité servisní programy, které se starají o přízemní věci či spíše záležitosti spojené více s tímto hmotným světem jako třeba majetek, jídlo, sex, moc, radovánky, boj atd. Oni neřeší, jestli se budete přejídat a způsobíte si tím obezitu. Oni ani žádný jiný cíl nemají než jen tu činnost, pro kterou jsou určeni. Někdo třeba celý život jen hromadí majetek a i když se stane milionářem je chudší než žebrák - to když pozná prázdnotu svého života a utrpení, které druhým lidem způsobil. Démoni nemají svoji vlastní nezávislou existenci, ale jejich existence je vázána na tuto realitu.

Taková Elen má trochu vyšší úroveň, protože dokáže tyto energie personifikovat tzn. vnímat je jako oddělené bytosti. Pak s nimi lze lépe komunikovat než jako s kvantem energie, které nemá žádnou podobu ani tvar.

Pokud by někdo Linuxový systém zmanipuloval, tak třeba EMail daemon by kontroloval odesílané E-Maily na výskyt zakázaných slov a v případě podezření by pro jistotu posílal kopii Emailu na policii. V lehčích případech by jen nahrazoval věty v mailech těmi "méně závadnými". Že by tím často úplně znehodnotil smysl sdělení, to by neřešil. Windows 10 mají k tomuto pojetí již velmi blízko http://aeronet.cz/news/analyza-windows- ... h-a-hlasu/.

Každý programátor mi jistě potvrdí, že podobně úchylná hra by se dala nakódovat:
http://koubic-sytes.mysteria.cz/zlo-pri ... dark-netu/ https://mic.com/articles/121711/who-mad ... .m9JPYFoxc
Jednoduchá koridorovka ve kde pouze jdete dopředu a dopředu a střetáváte se s bizarními, děsivými a odpudivými výjevy. Nápad na takový virtuální zámek hrůzy je to dobrý, ale hra měla i další podivná specifika. Podle mnoha badatelů obsahuje skryté zprávy. Sám Jamie tvrdí, že se mu od doby co začal hrát, sám otevírá notepad a píše: 666, vím, kde bydlíš, zabiju tě a podobné zprávy, které každý moc rád vidí objevující se na monitoru z čista jasna. Krom toho se zjevují i ve hře podivné zvuky, šifry a podivnosti.
Jamie po nahrání asi pětice videí hru smazal, protože mu prý vyhrožovala smrtí. Co čekat jiného do hry, která obsahuje proslovy známých vrahů, diktátorů a úchylů?
https://www.youtube.com/watch?v=x0HeucTQKIM
Ale to, co by skutečně onu hru spustilo je Váš počítač a všechny projevy jsou již ve hře předem připravené. A to, co vykresluje scény je Vaše vlastní grafická karta a Váš monitor to zobrazuje. Hru, pokud by existovala, můžete spouštět s nižším oprávněním popřípadě v každém okamžiku zastavit všechny spuštěné procesy této hry. A pokud se podíváte na to video a vyvolá to ve vás nějaké reakce, tak to jsou pouze Vaše vlastní reakce. A astrální svět má ještě daleko větší možnosti realizace algoritmů.

Podobně byla cïnknuta realita Země před mnoha milióny let. Když ji navštívila těžce nemocná bytost, která se prohlásila za Hospodina (mohla to být též kolektivní bytost). Jeho nemoc spočivala v tom, že nedokázal reintegrovat pozitivní a negativní polaritu do jednoty. Naivní a nezkušený Adam - což je archetyp všech lidí - mu na to skočil. Proti té nemoci neměl žádné protilátky a dalo by se říci, že na Zemi byl do té doby ráj. Sice nebyla k dispozici technika jako dnes, ale na druhou stranu nikdo záměrně neubližoval druhým lidem. Daleko horší čin bylo vysazení "stromu" než ochutnání "jablka" z něj.
Koho by dnes odsoudil soud, kdyby někdo usmažil otrávené koblihy a říkal, že je nikdo nesmí okusit? A pak se někdo našel, kdo by ochutnal a následkem jedu ochrnul. Nebo kdyby někdo vytáhl neizolovaný drát, připojil ho k fázi a řekl malému dítěti, že na něj nesmí sahat? Dítě se učí jen svojí vlastní zkušeností, ono není schopno pochopit co to je dostat ránu od elektřiny.

Přesto, že se Adam nikam nepřesunul, tak ona nemoc umožňovala namluvit skupince lidí, že jsou vyvolení či nadřazení a ti potom týrali všechny kolem. Takže ten ráj opustil, i když zůstal na tom samém místě. Křesťani si myslí, že jejich "bůh" je všem nadřazen - to že nepochopili a pokroutili učení Ježíše je netrápí. Muslimové si o sobě myslí to samé. A pak už je snadné takto vytvářet ohniska konfliktů a tím kontrolovat celé lidstvo.

Ovšem k tomu, aby někdo mohl použít oněch servisních programů by musel nejprve obnovit svoji vnitřní jednotu. Jinak nemá žádnou autoritu ani prostředky jak krotit programy, které si dělají, co chtějí. Kdyby se to podařilo určité části lidí, tak to spolu strhne i ty druhé, Země by se změnila a to by byl pravý konec světa násilí, lží a utrpení jak ho známe dosud. I tak zde zůstanou semena původních programů a určitě se někdo najde, kdo se je pokusí oživit. Ale posunem informačního pole takoví jedinci budou živořit v ústraní a nebudou mít šanci ovládat druhé.
Naposledy upravil(a) ArMi dne úte, 07. čer 2016, 18:27, celkem upraveno 9 x.

Uživatelský avatar
ZdENik
Příspěvky: 66
Registrován: pon, 31. říj 2011, 22:52

Re: démoni.....jsou či nejsou?

Příspěvekod ZdENik » úte, 07. čer 2016, 12:42

hmm, tenhle komentář je asi zbytečný.. neboť nemá žádnou vypovídací hodnotu.. ale i tak.. to ArMi: S lepším přirovnáním a objasněním tématu jsem se asi zatím nesetkal.. (což je asi přirozené podle někoho, ale i tak.. pěkně napsáno.. dává to smysl).
nejsem tím, kdo rozhoduje co je pro čí uši.. kdo nechce, stejně neuslyší


Zpět na „Mimo témy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů