Velmy kontroverzne video o strukture vesmiru

Antik777
Příspěvky: 1
Registrován: ned, 18. srp 2013, 22:24

Velmy kontroverzne video o strukture vesmiru

Příspěvekod Antik777 » pon, 19. srp 2013, 09:01

Zdravím,

rád bych se s Vámi podělil o podstatné informace.

Na úvod bych rád řekl, že toto téma zakládám v části určené mimo hlavní téma. V části, která je určená pro diskuzi o čemkoliv. Rád bych ještě upozornil na svobodu v informování. Pokud máte i přesto nutkání tento příspěvek smazat, je to jen důkazem, že následující informace jsou pravdivé a někdo Vás podvědomě vede k smazání.

V tomto videu je PRAVDIVĚ a FAKTICKY vysvětlena struktura vesmíru a jak je to s naší planetou:

:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=N3mOO8qPN8U

Dále bych Vám rád doporučil tuto adresu, kde najdete podstatné informace potřebné do budoucna a i vše ostatní:

:arrow: http://albafos.blog.cz/

Na závěr bych rád řekl: Až budete tyto informace odsuzovat, pokládat je za výplody nemocných lidí apod., zkuste se zamyslet nad tím, proč tak činíte. Mějte prosím na paměti, že tyto informace jsou pravdivé. Mějte prosím na paměti, že jsou tu bytosti, které nechtějí, abyste znali pravdu a už vůbec nechtějí, abyste tuto pravdu přijmuli. Možnost jste dostali, naložte s ní podle svého. Já Vám jen mohu popřát hodně štěstí a ať posloucháte srdce, nikoliv hlavu.

Svoji budoucnost máte již nyní ve svých rukou. Láskyplným a harmonickým životem se nebudete muset účastnit plnosti negativního stavu, neboť pozitivní a láskyplní lidé budou před plností negativního stavu odvoláni Pánem Ježíšem Kristem do bezpečí.

Uživatelský avatar
ondrak
Příspěvky: 43
Registrován: pon, 10. kvě 2010, 16:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Informace

Příspěvekod ondrak » pon, 19. srp 2013, 10:35

Stačilo pár vteřin. Příliš silný kafe. Nevím jak váš, ale můj svět není řízen negativními mimozemšťany. :-) To video je jak nějaká vymývací reportáž z Novy. :D
                                                                                                                                               

Uživatelský avatar
zebyja
Příspěvky: 131
Registrován: stř, 16. led 2013, 22:23

Re: Informace

Příspěvekod zebyja » pon, 19. srp 2013, 10:52

Ať už to tak je, nebo ne.. nevím proč bych nad tím měl přemýšlet :D
Inteligentní člověk umí řešit problémy.. Genius jim umí předcházet..

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Informace

Příspěvekod clario » pon, 19. srp 2013, 17:49

Kašlu na pravidla fóra :D na tohle se nedá říct prostě nic jiného než... http://www.youtube.com/watch?v=HTs5tdz5jQ0 :D :D :D
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

hri-hori-ja
Příspěvky: 40
Registrován: sob, 20. črc 2013, 23:13

Re: Informace

Příspěvekod hri-hori-ja » pon, 19. srp 2013, 20:02

Zpusob,jakym bylo videjko nabidnuto,mi vnukl myslenku,ze se na to asi ani nemusim divat

Usetreny cas radeji venuji klaboseni s jesteroidni inteligenci z Zeta Retikuli
... ... ... ... .
xia

Uživatelský avatar
Prince_Rakeem
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 17:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Informace

Příspěvekod Prince_Rakeem » úte, 20. srp 2013, 19:30

Hmm... podle čeho posuzuješ a vyhodnotíš pravdu? rád bych se něco takového i já naučil. :P
Nikdo nerozsvítí světlo,
aby je postavil do kouta nebo pod nádobu,
ale dá je na svícen, aby ti, kdo vcházejí, viděli.

Světlem tvého těla je oko. Je-li tvé oko čisté,
i celé tvé tělo má světlo. Je-li však tvé oko špatné,
i tvé tělo je ve tmě.

Hleď tedy, ať světlo v tobě není tmou!

hri-hori-ja
Příspěvky: 40
Registrován: sob, 20. črc 2013, 23:13

Re: Informace

Příspěvekod hri-hori-ja » stř, 21. srp 2013, 05:50

Nevim,na koho je otazka,mozna na vsechny...

Ne vsichni sme tady uvedli,ze nabizene videjko je nepravdive ci pravdive...

Ja konkretne napsal,ze se na to divat nechci---mozna me vnuknuti bylo dobre,neb videjko je nesmysl--mozna dobre nebylo a ja o hodne prisel--kdo vi--jaka je pravda...takze jesli ses tazal me,tak odpoved je nevim...

Nakonec,abych nemluvil o zajici v pytli,taxem se I na to videjko podival--az do konce a hledal I tu stranku 2012legacy,ale nebyla provozuschopna...

Nechci to nejak moc kritizovat,tak uvedu jen dve poznamky...

Zarazila me velika jistota,s jakou pronasel sve poselstvi...

V podanem modelu bylo mnoho bodu stejnych ci podobnych jako I v modelu,ktery pozivam ja..ovsem zavery z tohoto udelane byly naprosto odlisne...

Kdesi kolem 4 minuty ve videjku rika---v duchovnim srdci poznas pravdu--od duchovnich radcu poznas pravdu---a to je podle me docela ok--a I odpoved druha na tvoji otazku...kde jinde,nez tam
... ... ...
Dik vsem

Uživatelský avatar
Prince_Rakeem
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 17:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Informace

Příspěvekod Prince_Rakeem » stř, 21. srp 2013, 09:51

Chápu... Otázka byla položena autorovi tématu, ne všem. Jelikož několikrát zdůrazňuje pravdu. A ohánět se tak silně pravdou, mi občas zavání fanatismem. :D
Nikdo nerozsvítí světlo,
aby je postavil do kouta nebo pod nádobu,
ale dá je na svícen, aby ti, kdo vcházejí, viděli.

Světlem tvého těla je oko. Je-li tvé oko čisté,
i celé tvé tělo má světlo. Je-li však tvé oko špatné,
i tvé tělo je ve tmě.

Hleď tedy, ať světlo v tobě není tmou!

equilibrium
Příspěvky: 77
Registrován: sob, 16. led 2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Informace

Příspěvekod equilibrium » stř, 21. srp 2013, 15:35

Jen co z něj vypadlo, že mu před třemi lety Ježíš sdělil, že svět stvořili a ovládají zlí mimozemšťané, vypnul jsem to. Navrhuji smazat celé vlákno. Absolutně zbytečný příspěvek.

PS: Zeus je pouze v prvním pádě, v druhém pádě je to "příchod Dia", nikoliv "Zeuse"!
So stand ich einst vor dir, dich anzuschauen,
Und sagte nichts. Was hätt´ ich sagen sollen?
Mein ganzes Wesen war in sich vollendet.

(J.W.Goethe, Sonett IX)

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Informace

Příspěvekod Elen » stř, 21. srp 2013, 15:53

Zdá se mi to jako ovládání druhých, vždyt nikdo nemůže říct, že zrovna jeho podání je PRAVDA. Pokud se někdo snaží nějak se zviditelnit, nebo k něčemu přesvědčit druhé, jde to i nenásilnou formou ale ne takhle.-)

vlcok
Příspěvky: 63
Registrován: pát, 02. srp 2013, 10:07

Re: Informace

Příspěvekod vlcok » sob, 24. srp 2013, 16:40

Neviem fakt ako to tu už niekto dal najradšej by som porušil pravidla fóra pretože niektore "strely" ma nenahali sa smiať pár hodín.Takýchto videy je plno a podstatná časť z nich je video ktoré odkazuje na stránku kultu proti "vesmírnim lidem" čo dávaju do hlav čipy.Chcu to robiť nezištne ale hlavne že si berú príspevky .A ešte v takýchto typov videy je veľa subjektívnych názorov kto napríklad ako si niekto vycucáva z prsta fakty ktorými podkladá celé svoje video od fantastickej knihy atlantída čo si niektory myslia že fakt existuje cez neoverené a fake fakty z minulého storočia o egypte do čoho patrí aj to že podľa nich vraj horná časť cheopsovej pyramídy bola postavená neskôr a to iba kvôli tomu že na vrchu pyramídy ostala stierka z hliny i keď všetci vedia že cíp hore ma menšiu trecú plochu ako ten dole a v dolnej časti skôr piesok ofúka ako v hornej.
Ak chcete vedieť ako rozmýšlam naučiť sa meditovať alebo nejaké moje "techniky" tak môžete sa pozrieť na www.magiaenergie.wbl.sk

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 289
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: Informace

Příspěvekod nou » sob, 24. srp 2013, 20:39

tak nikto tu nic mazat nebude pretoze zastavam nazor ze cenzura je zla v akejkolvek forme. len by som silne uvytal zmenu nazvu temy pretoze vobec nevystihuje o com to ma byt.

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Informace

Příspěvekod Lama » sob, 24. srp 2013, 21:28

Podle me se tu autor uz nikdy neobjevy :D
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Bafikybaf
Příspěvky: 36
Registrován: pon, 28. led 2013, 23:39

Re: Informace

Příspěvekod Bafikybaf » pon, 09. zář 2013, 18:44

zacatek videa mi pripadada jako lehce pokroucene vytvoreni vesmiru popsane v hermetickych spisech :-)

Uživatelský avatar
zebyja
Příspěvky: 131
Registrován: stř, 16. led 2013, 22:23

Re: Informace

Příspěvekod zebyja » úte, 10. zář 2013, 11:14

zacatek videa mi pripadada jako lehce pokroucene vytvoreni vesmiru popsane v hermetickych spisech :-)
Lehce :D
Inteligentní člověk umí řešit problémy.. Genius jim umí předcházet..

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Velmy kontroverzne video o strukture vesmiru

Příspěvekod Elen » stř, 11. zář 2013, 16:43

Celé to video vyzařuje silně negativní energii, tot vše co k tomu mám:-)

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Velmy kontroverzne video o strukture vesmiru

Příspěvekod Pete » stř, 11. zář 2013, 18:28

Pane Boze on byl probuzen Jezisem Kristem tak to mu musime verit !!! :D Jestli on byl probuzen Jezisem, tak ja jsem Buddha :lol: :lol:

A pokud nemuze Clovek ovlivnovat bytosti v vyssich dimenzich, tak o cem je je pak Magie ? :D Netvrdim ze je muze "ucit" ale muze je "ovladat" tedy pokud se spoji s Bohem.. protoze Bohu nemuze nic odporovat.. ani Satan, ani Archandel...

Takze imho snuska polopravd a lzi :) nemluve o tom ze Zeus ma byt Satan O.o.. to uz spise Kronos, prvni Titan ktery stvoril Bohy..

Nemluve o tom ze ani nevi ze Buh neni bily.. ani cerny.. proste sedy ci fialovy.. oboje z duality.. fialova preci neni cervena ani modra, ale preci to jsou obe barvy !
Deus est Homo

Bafikybaf
Příspěvky: 36
Registrován: pon, 28. led 2013, 23:39

Re: Velmy kontroverzne video o strukture vesmiru

Příspěvekod Bafikybaf » stř, 11. zář 2013, 23:44

kazdy z nas muze byt budhou ale tim opravdu neobhajuji to video :D

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Velmy kontroverzne video o strukture vesmiru

Příspěvekod Pete » čtv, 12. zář 2013, 03:10

Sak my uz vsichni Buddhou jsme ! I vrazi ! Jenom mame v mozku zed a neuvedomujeme si to :D Cas a Dualita (coz souvisi s casem) jsou ta zed, staci vzit kladivo a je to ! :lol: :lol: Jenomze to kladivo je "Nelogika, protiklady v jednom" takze vetsina lidi pouziva logiku jako kladivo ze skla proti betonove zdi :roll: :lol:
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 225
Registrován: úte, 27. dub 2010, 21:57
Bydliště: Adamov
Kontaktovat uživatele:

Re: Velmy kontroverzne video o strukture vesmiru

Příspěvekod Firzen » sob, 19. dub 2014, 11:39

Jak řekl jednou Jarda: "No já nevím, mně se to nějak nezdá.." :D
Btw všimli jste si, že velcí duchovní učitelé nikdy problémy nesváděli a nesvádějí na čipování, wifi sítě, satana a podobně? :)
Respice finem et non peccabis.


Zpět na „Mimo témy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů