svědění, píchání, tahání :-)

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

svědění, píchání, tahání :-)

Příspěvekod Elen » úte, 09. črc 2013, 20:56

Poslední dobou kdykoliv zalehnu a ani ne, že bych se nějak snažila se někam dostat, prostě se jen uvolnuju s tím že :uvidíme co bude:-) Stupňují se mi pocity jako píchání, svědění kůže, párkrát mám pocit, že mi komár sedá mezi obočí, sice jsem si ten bod na koncentraci docela dobře uvědomila, ale není to moc příjemný. Před pár dny jsem měla pocit, že mi uchem prolízá mravenec, sem a tam, musela jsem se pohnout a přesvědčit, že tam nic nemám a jak jsem zalehla tak do minuty zas:-)))))A včera jsem měla pocit, že mě jemně někdo popotahuje za pramínky vlasů, jako by si s nimi hrál. Ptám se co s tím, protože zkoušela jsem myslet na něco jiného, ale moc to nejde:-)

Uživatelský avatar
zebyja
Příspěvky: 131
Registrován: stř, 16. led 2013, 22:23

Re: svědění, píchání, tahání :-)

Příspěvekod zebyja » stř, 10. črc 2013, 12:22

Prostě to musíš vydržet a nepohnout se.. Všechno je to napětím v Těle.. když si toho nebudeš všímat a uvolníš se tak to při dokonalém uvolnění zmizí..
Inteligentní člověk umí řešit problémy.. Genius jim umí předcházet..

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: svědění, píchání, tahání :-)

Příspěvekod Pete » stř, 10. črc 2013, 14:26

Prostě to musíš vydržet a nepohnout se.. Všechno je to napětím v Těle.. když si toho nebudeš všímat a uvolníš se tak to při dokonalém uvolnění zmizí..
Ahoj, nesouhlasim s tebou tak uplne. Napr pri meditaci (kterou sice praktikuju v sede ale je to na stejny zpusob) je lepsi na chvili se postavit a poradne PROTREPAT cele telo - koncetiny a hlavu nejvic.. ono telo je pak uvolnenejsi a protrepanim ze sebe ztrepes vetsinu negativni energie - pak muzes dale pokracovat nerusene
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: svědění, píchání, tahání :-)

Příspěvekod Elen » stř, 10. črc 2013, 14:37

Zkusím to, díky:-)

Uživatelský avatar
zebyja
Příspěvky: 131
Registrován: stř, 16. led 2013, 22:23

Re: svědění, píchání, tahání :-)

Příspěvekod zebyja » stř, 10. črc 2013, 15:47

Pete: Elen chtěla znát postup, když je v leže(tak že když si lehneš pohodlně není nutné protahování).. Pokud medituješ a nejedná se o hlubokou meditaci, trans, nebo podobné věci můžeš u toho klidně běhat.. V některých případech meditací mi to přijde i lepší.. např. cítění těla v tajči..
Inteligentní člověk umí řešit problémy.. Genius jim umí předcházet..

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: svědění, píchání, tahání :-)

Příspěvekod Pete » stř, 10. črc 2013, 16:07

No ja to neberu dulezite jeslti je to v sede nebo v leze - na svedeni sice nepomuze protrepani ale na "nervozitu, napeti" ano.. takze to muze cosi malo pomoct se poradne protrepat pred ulehnutim si
Deus est Homo

Uživatelský avatar
zebyja
Příspěvky: 131
Registrován: stř, 16. led 2013, 22:23

Re: svědění, píchání, tahání :-)

Příspěvekod zebyja » stř, 10. črc 2013, 16:51

Dočasně ano.. S tím souhlasím.. :)
Inteligentní člověk umí řešit problémy.. Genius jim umí předcházet..


Zpět na „Mimo témy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů