Kontakt s duchovním pruvodcem

Uživatelský avatar
Turbo
Příspěvky: 58
Registrován: sob, 06. úno 2010, 17:46
Kontaktovat uživatele:

Kontakt s duchovním pruvodcem

Příspěvekod Turbo » sob, 28. led 2012, 10:00

Ahoj, nevedel jsem do jaké sekce tento dotaz zařadit, proto jsem ho šoupnul sem... Rád bych se vás zeptal na to, jaký si myslíte , že je nejlepší způsob na spojení se s duchovním pruvodcem a jestli s tim mate nejake zkušenosti. Předem dekuji za každou odpoved. :D

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Kontakt s duchovním pruvodcem

Příspěvekod Jarda » čtv, 19. dub 2012, 22:18

Hmm no četl jsem o jednom způsobu který spočíval v tom, že se v těle zvýšilo proudění hadích sil aby se zlepšila síla komunikace a pak ten člověk zcela vypnul svoje myšlenky a nechal mluvit průvodce. Ten chlapík napsal takhle několik knih plných těch rozhovorů a oproti jinýmu chanelingu se mi to zdá být kvalitní a mě to dost pomohlo. Umět kontrolovat svoje myšlenky je důležitý. Jinak člověk může podlehnout sebeklamu.

Další možnost komunikace je skrz sen nebo AC. Podobný postup(komunikace skrze) je i v Bráně k opravdovému zasvědcení. Taky tam je i další metoda automatického psaní, která je poněkud propracovanější než normální, ale ta je pro mnoho nejspíš moc těžká...
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
Turbo
Příspěvky: 58
Registrován: sob, 06. úno 2010, 17:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontakt s duchovním pruvodcem

Příspěvekod Turbo » pon, 02. črc 2012, 22:04

A kde jsi prosím četl o těch hadích silách? :D Ta kontrola myšlenek mi přijde taky dulezita... :)

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Kontakt s duchovním pruvodcem

Příspěvekod Pete » stř, 11. črc 2012, 15:07

Ja se potkal s jednou bytosti (pravdepodobne duchovni pruvodce) ve snu, ale zkousel me dost tvrde, nejdriv me honil jako by me chtel zabit :D takhle me zkousel.. dokud me nezahnal do rohu a ja se prestal bat (nemel jsem kam utikat, a ja se ho prestal bat) a pak me v tom snu ucil telekinezi :D

takze sen je podle me nejjednodusi metoda spojeni se s nim.. no a pak taky samanske cestovani coz je vlastne snova realita
Deus est Homo

ArMi
Příspěvky: 207
Registrován: pon, 22. úno 2016, 17:45

Re: Kontakt s duchovním pruvodcem

Příspěvekod ArMi » úte, 03. kvě 2016, 16:37

Ahoj, nevedel jsem do jaké sekce tento dotaz zařadit, proto jsem ho šoupnul sem... Rád bych se vás zeptal na to, jaký si myslíte , že je nejlepší způsob na spojení se s duchovním pruvodcem a jestli s tim mate nejake zkušenosti. Předem dekuji za každou odpoved. :D
Velice důležité první dva kroky jsou
1, Víš, že nějaká bytost se dobrovolně rozhodla ti dělat průvodce
2, Přeješ si, aby ses s ní setkal

Problém je to stejný jako s jakoukoliv jinou komunikací s duchovními světy. I když tento speciální případ je tak trochu výjimkou, protože tato bytost má ke každému konkrétnímu člověku o něco blíže. Člověk, který nemá rozvinuté astrální smysly, může vnímat jakoukoliv halucinaci klidně pocházející z jeho vlastního vědomí. Také mnohé nižší bytosti se klidně prohlásí za kohokoliv jen aby se ke člověku dostali blíže.

Brána se snaží o všeobecný celkový rozvoj celé bytosti a jako jeden z kroků je také setkání s duchovním pruvodcem. Pokud ta cvičení někdo alespoň částečně odcvičí, tak je kontakt s duchovním světem o něco bezpečnější.

Netuším, co jsi dříve cvičil. Podle mě pokud si setkání budeš velmi přát a buděš dělat alespoň nějaká cvičení, tak i tvůj průvodce tvé přání vyslyší a zjeví se ti třeba ve snu. Doporučuji mít touhu a současně vyvinout alespoň nějakou snahu z tvé strany. Pokud to nepůjde třeba po ročním snažení, tak asi se ti kontakt nepodaří. Nemusíš to ovšem vzdávat ani tak.

Ale rozhodně si nemysli, že k nějakému setkání dojde pokud budeš o večerech řádit v nočních klubech a na diskotékách a po 17:00 hodině nebudeš nikdy střízlivý. V takovém případě by se k tobě tvůj průvodce raději ani nepřiblížil. Podobně mohou setkání oddálit či znemožnit různé stresy v zaměstnání či hádky v rodině. Osobně vnímám naké jako velice hrubou a blokující energii na různých fotbalových nebo hokejových zápasech a také na hudebních festivalech. Je to určitá forma askeze se vzdát podobných radovánek. Ovšem pro toho, kdo přímo vnímá působení už to askeze není, ale byla by napsostá hloupost si házet klacky pod nohy.

Moje doporučení jsou:
3, Cvič něco, o čem jsi přesvědčen, že rozvíjí tvé astrální smysly
4, Vyhni se zbytečným situacím, které snižují kvalitu tvého vědomí. Někdy se vyhnout nejde, ale většina situací není třeba.

Jinak nečekej zázraky, tvůj průvodce za tebe tvůj život žít nebude. Možná ti řekne nějaký postřeh, co bys mohl v životě zkvalitnit. Ale hlavně, buď otevřený na to, co ti kdo říká nejen průvodce. Protože někteří lidé se vnitřně rozhodli, že jsou již teď dokonalí a žádnou radu od nikoho nechtějí. V takovém případě snad ani to setkání nemá valný smysl i kdyby se ti podařilo. To nejdůležitější asi je proč a o čem se s ním chceš vlastně bavit.


Zpět na „Mimo témy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů