Kruhy v obilí

vitarian
Příspěvky: 80
Registrován: ned, 07. bře 2010, 17:07
Bydliště: Plzeň

Kruhy v obilí

Příspěvekod vitarian » úte, 29. lis 2011, 23:38

Viděl jsem nějaký ten dokument, obrázky apod., ale moc jsem se o to do hloubky nezajímal, uvítal bych nějaké odkazy na video, flimy pokud možno s tit. a vaše názory, nápady apod.
Samozřejmě je asi každému jasné - a je to i potvrzeno, že kruhy nevznikají tak že Tonda a Franta vezmou šlapací dřívko a jdou na pole, to slyšíme v každém dokumentu, jen nechápu jak si ti výkumníci můžou být jisti, že to dělá mimozemská inteligence a ne třeba nějaká pozemská organizace za námi neznámým cílem....
Jestli za tím stojí mimozemská civilizace - jen jedinná? alespoň co si pamatuji, jen jeden "kruh" v obilí byl s daty o nich, že jich je 20 miliard, obývají 3 planety, jsou menší s větší hlavou, báze života je na základě křemíku. Pak další "kruh" s mimozemskou tváří.
Je vysoce pravděpodobné, že ve vesmíru jsou miliardy planet typu země, na kterých jsou příhodné podmínky pro život - DNA, otázka je kdo z nich umí překonat čas/prostor, kdo o to stojí, a kdo by stál o kontak s námi... za jakým účelem.
Ještě mě napadlo, že by nějaká organizace - samozřejmě s podporou vlád apod. může to být něco ve smyslu Bilderberga apod. může budovat povědomí o mimozemšťanech - třeba tvořením kruhů atd. a zároveň třeba pracovat s DNA a tvořit něco ve smyslu mimozemšťana ale rozhdně fake a jednoho dne nastoupit nechat přiletět "mimozemšťany" a nechat je nám poroučet, tak jak se to snaží tajně ony sami, akorát, že takhle by to bylo natvrdo, neskrytě, by jsme se před falešnýma ufounama sklonili k tomu pořádná propaganda a vymývanda mozků, no třeba jako za Hitlera... Nebo to je tak že je tady na zemi momentálně přítomno 57 mimozemských civilizací.. jak tvrdí někteří..

Uživatelský avatar
ZdENik
Příspěvky: 66
Registrován: pon, 31. říj 2011, 22:52

Re: Kruhy v obilí

Příspěvekod ZdENik » stř, 30. lis 2011, 13:12

Ja jsem taky neco videl,. ale v podstate z toho co pises ty, tak by ti to moc asi neprineslo (takze odkazy sem davat nebudu - jedine ze bys je presto chtel).. Problematika je to pro me velmi zajimava, tak jiste i cela expolitika na kterou narazis ke konci.. Rad si protirecim a mnohdy v tom nachazim dokonalost takze: prestoze takove informace nemusi byt uplne zcestne, sem presvedcen ze nas pouze odvadeji od cesty.. <-tyka se pouze exo, ne kruhu.. na kruhy zatim pohlizim, jako nejake prijemne tajemno a tak jsou z tech par dokuentu co jsem videl taky prezentovany.. snazi se to aplikovat na urcite veci, ale presto je na konci velky otaznik.. a nijak spatny pocit z toho nemam (coz se prave neda tvrdit o te exopolitice)

presto mi pripada velmi prihodne ti sem supnout jeden odkazik, ktery se toho okrajove tyka, ale myslim ze jde podstatne dal a ty informace jsou neuveritelne usporadany a tvori skutecne komplexni nahled na vec - asi tu jedinou opravdu dulezitou (aspon takovy z toho mam pocit) - mrkni na tohle a dej vedet co si o tom myslis: (chtel jsem pro to udelat samostatne tema, ale prdeet=] necitim potrebu to nikomu cpat, at si na to klikne kazdy kdo ma zajem - ono bude lepsi kdyz to bude tady tak nenapadne=])

http://www.pentablue.net/temata/10003.html

p.s.: ja zacal prectenim tohoto, ale klidne si klikni na temata a procti si to od zacatku - neco ti bude mozna pripadat slozite, ale dej tomu svoje a precti si to treba vicekrat.. nevim jen taka rada kdybys nadtim snad chtel hned ze startu mavnout rukou.. ale i to by mozna bylo dobre, co ja viiim =))
nejsem tím, kdo rozhoduje co je pro čí uši.. kdo nechce, stejně neuslyší

ArMi
Příspěvky: 207
Registrován: pon, 22. úno 2016, 17:45

Re: Penta Blue

Příspěvekod ArMi » pon, 23. kvě 2016, 00:21

Tak nevím, co si mám o tomto myslet.
Pravidla jsou zvláštní http://www.pentablue.net/pravidla.html - zejména to, že tam, kde je text zveřejněn v plném znění, se nesmí o problematice diskutovat. Autor se obává zbytečného naředění informací, ale diskuse je někdy důležitá pro lepší uchopení problematiky druhými lidmi. Pokud se o čemkoliv nesmí diskutovat, tak vědomí má tendenci přijmout informaci nekriticky doslova i s nějakými skrytými pastičkami.
b) Webové stránky, na které je obsah přebírán, nesmějí umožňovat (ve vztahu k přebíranému obsahu) komentáře či hodnocení.
To je poměrně podezřelý požadavek - je to jako červená kontrolka. Podobný požadavek mají sekty typu Vesmírných lidí. Jedna "kontrolka" ještě nic neznamená.

Text působí velmi konzistentním dojmem. A jsou v něm určité informace, které nutí k zamyšlení. Doporučuji na přečtení.

Snad jen toto vypadá podezřele: http://www.pentablue.net/temata/08003.html Je to nekonzistentní s textem Zjevení a posledním soudem. Každý, kdo dělá hlouposti prý dostane šanci ve formě omega smyčky, která mu vytvoří neexistující časový rámec z ničeho. To myslím je velmi nešťastné očekávání, které může způsobit velké problémy. Takový trojský koník do textu importovaný. Daleko pravděpodobnější scénář je, že planeta Země se rozhodne podle nějakého kritéria a těch kteří propadnou se jednoduše v tichosti zbaví. Někdo zemře ve válce, jiný v důsledku přírodní katastrofy a jiný v důsledku nemoci. Tomu by odpovídal i citát z Bible: "Přijde nenápadně jako zloděj ..."

Dále mám drobné výhrady k propagaci brethariánství. http://www.pentablue.net/temata/07007.html Možná to pro někoho funguje, ale Ježíš ani Budha brethariány ani vegetariány nebyli. Podle mě je syntéza prvků z ničeho velice energeticky náročná. Pokud někdo žije v kláštěře někde v horách a vydrží meditovat půl roku v kuse, tak se tělo přepne do vegetativního stavu s minimem spotřeby energie. Pak skutečně vydržet bez potravy může. Bazální metabolismus lidského organismu má spotřebu kolem 200W. Ten, kdo by dokázal energií ze Slunce přežít, má buď jiné tělo a nebo je to bytost tak vysoké úrovně, že pro něho tyto texty stejně nejsou a mohl by si dělat s hmotou, co ho napadne. Jenže tady existuje karmický princip, který podobným duchům nedovolí inkarnaci pokud se svého potenciálu dobrovolně na dobu inkarnace nevzdají.
Obrázek

Jinak je to dost poplatné mánii kolem roku 2012. Popisované procesy mají daleko delší časový rámec. Ono je dobré si s odstupem času přečíst i takovéto texty - pak je dobře vidět jak byla hysterie kolem roku 2012 živena. A pokud aktualita výrazně vyprchá po několika letech, tak je na zvážení, jak přesně byly popsány děje s periodou tisíců či miliónů let.

Autor se nepochlubil, odkud informace čerpal. Mohl to být nějaký chaneling. Mimochodem inteligentnější entity mohou dělat i jinou formu manipulace - informace sice sdělí pravdivě, ale to nejdůležitější vynechají. Nebo nasměrují k ne příliš podstatným věcem.

Každopádně, doména je registovaná
Domain Name: PENTABLUE.NET
Registry Domain ID: 1093439248_DOMAIN_NET-VRSN
Registrar WHOIS Server: whois.tucows.com
Registrar URL: http://tucowsdomains.com
Updated Date: 2014-03-25T12:26:44Z
Creation Date: 2007-07-18T03:08:02Z
Registrar Registration Expiration Date: 2018-07-18T03:08:02Z
Registrar: TUCOWS, INC.
Registrar IANA ID: 69
Registrar Abuse Contact Email: domainabuse@tucows.com
Registrar Abuse Contact Phone: +1.4165350123
Reseller: GENERAL REGISTRY, s.r.o.
Domain Status: ok
Registry Registrant ID:
Registrant Name: Karel Kourek
Registrant Organization: Karel Kourek
Registrant Street: Italska 754/29
Registrant City: Praha
Registrant State/Province:
Registrant Postal Code: 12000
Registrant Country: CZ
Registrant Phone: +420.000000000
Registrant Phone Ext:
Registrant Fax:
Registrant Fax Ext:
Registrant Email: rastudio@rastudio.cz
Registry Admin ID:
Admin Name: Karel Kourek
Admin Organization: Karel Kourek
Admin Street: Italska 754/29
Admin City: Praha
Admin State/Province:
Admin Postal Code: 12000
Admin Country: CZ
Admin Phone: +420.000000000
Admin Phone Ext:
Admin Fax:
Admin Fax Ext:
Admin Email: rastudio@rastudio.cz
Registry Tech ID:
Tech Name: Karel Kourek
Tech Organization: Karel Kourek
Tech Street: Italska 754/29
Tech City: Praha
Tech State/Province:
Tech Postal Code: 12000
Tech Country: CZ
Tech Phone: +420.000000000
Tech Phone Ext:
Tech Fax:
Tech Fax Ext:
Tech Email: rastudio@rastudio.cz
Name Server: BETA.NS.ACTIVE24.CZ
Name Server: ALFA.NS.ACTIVE24.CZ
DNSSEC: unsigned
URL of the ICANN WHOIS Data Problem Reporting System: http://wdprs.internic.net/
>>> Last update of WHOIS database: 2014-03-25T12:26:44Z <<<

Registration Service Provider:
GENERAL REGISTRY, s.r.o., opensrs@generalregistry.cz
+420.603296016
https://www.domainmaster.cz/
A na té samé adrese je opravna magnetofonů: http://www.firmy.cz/detail/594071-analo ... hrady.html ---> http://www.analogtape.cz/

hmm, jeden nespokojený zákazník také ještě není směrodatný:
“Nikdy se řádně nedovíte, co je na vašem magnetofonu opravováno!!! Pokud budete ale na informaci trvat, stanete se pro pana Kourka úhlavním nepřítelem. Pozor na extrémně vysoké ceny! Pozor, neexistuje záruka, nevrací se náhradní díly!!! Takže je tento servis jenom pro zákazníky s "hroší kůží"!”
Zvláštní je ten tajný postup formátování kondenzátorů. S tím jsem se za celou dobu studia na Elektrofakultě nesetkal. Jediné, co se doporučuje je kondenzátor připojit na menší napětí než jmenovité, chvilku počkat a pak už normálně unese jmenovité napětí. No a pokud kondík vyschne, tak se stejně musí vyměnit, protože se sníží jmenovitá kapacita. - zjednodušeně řečeno připadá mi to jako rejžovačka peněz. Každý se musí něčím živit :) že. To jsou ty světelné peníze :eek: v praxi.

Uživatelský avatar
ZdENik
Příspěvky: 66
Registrován: pon, 31. říj 2011, 22:52

Re: Kruhy v obilí

Příspěvekod ZdENik » pon, 30. kvě 2016, 14:43

Dekuji za vycerpavajici popis a nazor.. Je to uz pomerne davno co me to hodne nadchlo,.. nicmene tak nejak ja funguju (mozna spis jsem fungoval).. Je velmi zajimave jak nahlizis na zivot bez jidla.. ja osobne na to nazor asi nemam.. mel jsem,.. pak zase ne.. Chtelo by to nejakou pokrocilou joginskou praxi a vyzkum tochto smeru. Ty mas neco podobneho za sebou?? Nic ve zlem.. ale nerad bych jenom prebiral tvoje bloky, byt to jiste myslis jenom dobre.. protoze ano, tak proste fungujeme vsichni.. aa pravda je takova ze tvoje argumenty jsou velmi vazne a presvedcive =).. Jezise ani budhu bych do toho netahal.. o tom co delali a jestli vubec.. jsou jen stripky ruzne ladenych informaci, a to nejdulezitejsi... kdo vi pro jake ucely..
nejsem tím, kdo rozhoduje co je pro čí uši.. kdo nechce, stejně neuslyší

ArMi
Příspěvky: 207
Registrován: pon, 22. úno 2016, 17:45

Re: Kruhy v obilí

Příspěvekod ArMi » úte, 31. kvě 2016, 09:50

Dekuji za vycerpavajici popis a nazor.. Je to uz pomerne davno co me to hodne nadchlo,.. nicmene tak nejak ja funguju (mozna spis jsem fungoval).. Je velmi zajimave jak nahlizis na zivot bez jidla.. ja osobne na to nazor asi nemam.. mel jsem,.. pak zase ne..
Ten kdo tuto radikální dietu doporučuje veřejně je podle mě velký diletant nebo pokrytec a nebo loutka jistých negativních entit.

A ten, kdo by něco podobného dokázal to ví sám za sebe a nemusí podobné úvahy vůbec číst. Ten také umí přimo vnímat činost jednotlivých orgánů svého těla a v případě potřeby dokáže tyto orgány opravit. Právě to je ten největší problém a proto zemřelo několik lidí, kteří přešli na brethatiánství.

Běžně se lidské tělo chová tak, že nejprve vysílá signály, že mu něco chybí, ale po několika dnech tyto signály vysílat přestane. Proto třeba trosečníci po mnoha dnech již žádný hlad necítili a umírali v eufórii. Je to jistý archetypální mechanismus umožňující přežití v extrémním prostředí. Ten kdo nedokáže poznat, jestli tělo energeticky spotřebovává vlastní nejprve tukové, pak i svalové buňky pro výživu zbytku, by se o něco podobného snažit neměl. Každý zdravý člověk by dokázal přežít hladovku a smrtelná dávka hladu je asi 72 dní. Třeba eskymáci dokáží klidně i měsíc chodit bez jídla než něco uloví. Člověka spíše zničí psychické problémy než skutečný nedostatek potravy.

Jídlo je jistá forma výměny energie s naší matkou Zemí. Proto pokud bys tuto výměnu přerušil, musel bys být napojen na energetický zdroj, který by tvoje požadavky dokázal vykrýt.

Analogicky dneska člověk může přežít několik let na kapačkách do žil.I při tomto stylu výživy sice nic jíst nemusí, ale na druhé straně výroba takové směsi minerálů přímo do krve je nesmírně energeticky náročná. Vytvořit plnohodnotnou náhradu pozemské stravy z duchovních sil je teoreticky možné, u někoho se takový fenomén objevil spontánně - baba Vanga nejedla několik let, jen pila vodu, ale běžný člověk na něco takového není připraven.

Čerpal jsem inspiraci i z knížky Elegantní Bůh od Miroslava Zelenky. http://www.miroslav-zelenka.cz/cz/elegantni-buh Tato kniha popisuje jídlo jako určitou formu komunikace.

Před mnoha milióny let skutečně na zemi žila rasa bytostí, kteří se dožívali extrémně dlouhého věku a skoro žádnou hmotnou stravu nepotřebovali. Tito ovšem neměli natolik hmotná těla jako ostatní obyvatélé Země včetně předchůdců lidí.

Život Jeshui ben Josepha byl velice dobře zdokumentován. Bohužel Ŕímsko-katolická církev z tohoto člověka udělala monstrum a tímto nafouknutým a překrouceným příběhem potom manipulovala/manipuluje s věřícími. Úplně vše se jim překroutit nepodařilo, protože 100% lež zničí sama sebe. Pokud jsou alespoň některé příběhy pravdivé, tak právě on by dokázal žít jako bretharián aniž by si uškodil. Ale on se tak z nějakého důvodu nechoval.

Uživatelský avatar
ZdENik
Příspěvky: 66
Registrován: pon, 31. říj 2011, 22:52

Re: Kruhy v obilí

Příspěvekod ZdENik » úte, 31. kvě 2016, 12:05

Hmm moc děkuju za objasnění.. fakt obdivuju hloubku tvých znalostí.. ale možné to tedy teoreticky je.. určitě ne ve formě masově rozšiřovat a hlásat to jako spásu pro lidi..

A myslíš že takto žije jen hrstka jedinců, nebo to můžou být stovky a tisíce neznámých lidí? Z toho co píšeš by se dalo usuzovat, že by je šlo napočítat na prstech jedné ruky.. A ty osobně máš nějaké zkušenosti třeba aspoň s půstem?

Stravu teď hodně řeším.. moc nestíhám jíst plnohodnotně .. a jídlo co mám dotované je celkem... no maso.. mléko.. raději bych se tomu vyhnul.. Možná i z důvodů zažívacích, než vyloženě jen etických..

rád bych se tě ještě zeptal na tvůj názor na tohle: mojemana.cz dženkujuuu ;)
nejsem tím, kdo rozhoduje co je pro čí uši.. kdo nechce, stejně neuslyší

ArMi
Příspěvky: 207
Registrován: pon, 22. úno 2016, 17:45

Re: Kruhy v obilí

Příspěvekod ArMi » stř, 01. čer 2016, 22:07

Hmm moc děkuju za objasnění.. fakt obdivuju hloubku tvých znalostí.. ale možné to tedy teoreticky je.. určitě ne ve formě masově rozšiřovat a hlásat to jako spásu pro lidi..
Vždy je nutné si uvědomit přirozené možnosti adaptace tvého těla.
A ty nadpřirozené jsou až v pásmu nemožného, za hranicí toho, co je možné ryze hmotnými prostředky. Často někdo skočí na lep podvodníkům, kteří pravě tyto přirozené hranice velmi dobře znají.
Pokud někdo tvrdí o sobě, že je brethatián a přitom pije ovocnou šťávu, tak s takovouto stravou by mohl vydržet klidně i několik měsíců a akorát ohlupuje druhé lidi.
A myslíš že takto žije jen hrstka jedinců, nebo to můžou být stovky a tisíce neznámých lidí? Z toho co píšeš by se dalo usuzovat, že by je šlo napočítat na prstech jedné ruky. A ty osobně máš nějaké zkušenosti třeba aspoň s půstem?
Podle mě se jedná spíše o hrstku jedinců žijící někde na okraji civilizaci. Třeba bytost, o které se šířily legendy jako o čarodějovi Merlinovi je v současnosti šamanem někde v pralese. Ale, že by se neživil hmotnou stravou, o tom nemám informace. Připadá mi daleko náročnější něco podobného dosáhnout v civilizaci a ještě při tom chodit do práce.
Evropská únie dokonce svojí směrnicí upravila dobu kontemplace mnichů v klášterech na max 4 hodiny denně. Ti také kafrají i do toho, čemu nerozumí.

Jinak já takové schopnosti nemám, ale žijí mezi námi ženy rusalky. Taková rusalka dokáže ze své přirozenosti proscanovat všechny lidi na celé planetě za několik vteřin a zjistit, kolik z nich vyhoví nějakému kritériu. Ale poznat, že žena nemá lidského ducha, ale třeba rusalky se ti navenek nepodaří. To by se ti musela svěřit se svými nejhlubšími pocity a mít k tobě naprostou důvěru. A ještě bys musel vědět, že je něco takového možné.

Potenciálně je tady na Zemi inkarnováno několik procent nepravých lidí. (Třeba D.Trump je jedním z nich - u toho pochybuji, že by chtěl být brethatiánem). Ti by měli po jistém tréniku jistou šanci. Často spíše svoje schopnosti využijí ke kontrole a ovládání druhých lidí, jednoduše - jsou psychicky silnější a odolnější. A ti z nich, co jsou tu déle, padli co do schopností na úroveň obyčejných lidí, kvůli zneužití svých schopností v předchozí etapě vývoje. Pak je tu také mnoho nových bytostí, ale ty budou mít mnoho práce s podlehnutím zdejší hustotě vibrace a pokud neprobudí plné vědomí, tak se chovají dle výchovy jako ostatní lidé. Protože nejsou ještě zvyklí na zdejší vibraci, tak mohou trpět různými alergiemi a ekzémy. Také z pravých lidí už několik procent dosahuje ve své zralosti jisté úrovně blížící se kosmickému vědomí. I u těch, co mají jistou šanci je podstatné, jestli takto manipulovat s energií chtějí. Ostatní by neměli vůbec žádnou šanci.

Půst jsem zatím nezkoušel. Cítím, že bych potřeboval nějaké klidné zázemí a ve stávajícím pracovním nasazení mi to nepřipadá vhodné. Třeba by to bylo vhodné dělat tak jako před několika lety dělali týdenní tramp a na něm drželi půst.

Něco jiného je, kdyby došlo k nějaké živelné katastrofě. Pak by drastické omezení stravy bylo ospravedlnitelné.
Stravu teď hodně řeším.. moc nestíhám jíst plnohodnotně .. a jídlo co mám dotované je celkem... no maso.. mléko.. raději bych se tomu vyhnul.. Možná i z důvodů zažívacích, než vyloženě jen etických..
Hlavně se snažím se zbytečně nepřejídat a nestravovat se ve stresu. A čemu se snažím naprosto vyhnout jsou různá umělá plnidla žaludku vyráběná třeba u McDonald's. Taková plnidla nezplesniví ani za měsíc za oknem.
rád bych se tě ještě zeptal na tvůj názor na tohle: mojemana.cz dženkujuuu ;)
Já toho zase tolik nevím. Jen se snažím o jisté utřídění znalostí.


Zpět na „Mimo témy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů